Диетата на Мира – минус 7 кг. с кисело мляко

Диетата на Мира – минус 7 кг. с кисело мляко

Вижте как успях да сваля 7 килограма за 1 месец с...

Мъдреците - да ги махнем или не?

Мъдреците - да ги махнем или не?

Мъдреци - независимо от красивото име, те ни...

Най-добрите реклами на Victoria's Secret

Най-добрите реклами на Victoria's Secret

Victoria's Secret е една от най-популярните марки за...

Кейт Мидълтън  – бременността й отива

Кейт Мидълтън – бременността й отива

Кейт Мидълтън направи първата си публична поява...

Пластмасата вреди на женското либидо

Пластмасата вреди на женското либидо

Гумените патета, завесите за баня и бързата...

Жена предлага 1,3 млн. за съпруг и редовен секс

Жена предлага 1,3 млн. за съпруг и редовен секс

Богата дама предлага 1,3 милиона долара на мъж,...

Модератори: Rama, vesal

Мнениеот obichashta » 12 Окт 2007, 17:38

Absolutna написа:
ASJ написа:алекс,ти казваш,4е като ти се е..е ами е...ем се, да ама ,при мен не е така....моя тогава когато е изморен не6те ,за6тото нямало да се получи пълноценен и стабилен секс.....аба при мен е трагедия,едвали при някой друг е така.Ние сме просто уникални на тема секс...

абе при вас верно може да е по-трагично.....защо не опиташ някои от номерцата дето аз разправях. МОят може да е ужасно уморен, но ако си облека скеси бельото и ботушите с металният ток, просто му се дига пишокът и е по-лесно да го манипулирам. Но не трае дълго и за тва буквално си взимам моето. Това не го правя често - умишлено - да не загуби ефект бързо. Редувам и с някои други предизвикателства - просто не му оставям възможността да мисли иска или не. Кльопвам му се в скута гола от банята по хавлия и бързо и манипулативно действам. Опитай си нещо подобно, каквото работи при вас. Вярно е, че се изнервях по-рано 'що пък да полагам усилие, той сам не се ли сеща' и разни други, но вече не ми пука. Тези методи работят само когато съм на зор де и не разрешават основния проблем, но ми помагат да съм си задоволена:)

:shock: :shock: :shock:
Това е първосиналното, което ми се цвъкна в главата! ВЗЕМИ СИ ЕДИН ВИБРАТОР И СЕ ЗАДОВОЛЯВАЙ И С НЕГО!

Аз не бих издържала на толкова малко секс!
Аватар
obichashta
наш човек

Мнениеот ASJ » 12 Окт 2007, 17:53

ТОВА ,4Е ТВОЯ ПРИЯТЕЛ СВЪРШВА БАВНО,АМА ХИ4 НЕ МИ Е СТРАНО.ТОВА МИ Е ВТОРИЯ ПРОБЛЕМ В СЕКСА....МОЯ ПО ВЕ4Е ОТ 2 ПЪТИ НА СЕКС НЕ Е СВЪР6ВАЛ И ТОВА Е СТАВАЛО САМО ВЕДНЪЖ.И както каза ,такъв си е бил и с всички други жени с които е бил....дори се дразня по някога ,това ве4е може да прозвучи сме6но,4е той не може да свър6и в мен ,а му е по лесно като му правя свирка...това също много ме натъжава,все едно не го възбуждам достатъчно ама си е такъв и специално за това за свършването си мислех ,4е е уникат,но явно имало и други бавно свършва6ти господа....
Аватар
ASJ
наш човек

Мнениеот Absolutna » 12 Окт 2007, 17:55

milldi написа:
Той никога в живота си с никоя (а и той не е като да няма опит) не е свършвал повече от 2-3 пъти на ден. Това му е максимумът на човека. Аз също не мога много, страшно ми е интензивно и ме разбива тотално, аз почти не мога да свърша и два пъти поред

абе ти наколко си години :roll: щото това за което говориш ми мяся
кат за около 20 :roll:
То за честотата рецепта нема ама всичко с възрастта си 8)

аз съм на 25, а ти? и ще обясниш ли защо ти 'мяза на 20?'
Аватар
Absolutna
нов

Мнениеот Absolutna » 12 Окт 2007, 17:57

mysterious написа:Да ти кажа че тези съвети не действат, поне при нас. Чакайте да се посмеете: Последният път купувам аз ароматни масла, глупости и го чакам да се върне от работа и от вратата за краката, правя му масаж, аз по бельо събличам го всичко точно, и тъкмо почвам да го масажирам по гърба и му набарах радикулита или нещо такова, тоя моя кат взе да охка да вика, до секс така и не стигнахме, цяла седмица го боля гърба. Вече даже и не смея да си помисля за масажни изненади

съчувствам ти!:) не знам какво е решението...
Аватар
Absolutna
нов

Мнениеот Absolutna » 12 Окт 2007, 17:58

obichashta написа:[ :shock: :shock: :shock:
Това е първосиналното, което ми се цвъкна в главата! ВЗЕМИ СИ ЕДИН ВИБРАТОР И СЕ ЗАДОВОЛЯВАЙ И С НЕГО!

Аз не бих издържала на толкова малко секс!

хихихи - ма нали това ви казвам, че е индивидуално. Иначе аз вибратор си имам, а съветът си е добър:)
Аватар
Absolutna
нов

Мнениеот ASJ » 12 Окт 2007, 18:03

ама вие май се подигравате с тия вибратори ,които пи6ете.....ми аз ли4но съм си мислила да си взема такъв,ама не 6та друго си е секса :P
Аватар
ASJ
наш човек

Мнениеот Absolutna » 12 Окт 2007, 18:05

ASJ написа:ТОВА ,4Е ТВОЯ ПРИЯТЕЛ СВЪРШВА БАВНО,АМА ХИ4 НЕ МИ Е СТРАНО.ТОВА МИ Е ВТОРИЯ ПРОБЛЕМ В СЕКСА....МОЯ ПО ВЕ4Е ОТ 2 ПЪТИ НА СЕКС НЕ Е СВЪР6ВАЛ И ТОВА Е СТАВАЛО САМО ВЕДНЪЖ.И както каза ,такъв си е бил и с всички други жени с които е бил....дори се дразня по някога ,това ве4е може да прозвучи сме6но,4е той не може да свър6и в мен ,а му е по лесно като му правя свирка...това също много ме натъжава,все едно не го възбуждам достатъчно ама си е такъв и специално за това за свършването си мислех ,4е е уникат,но явно имало и други бавно свършва6ти господа....

Моят пък от свирка страшно много се дърви, но не може да свърши:) И никога не е с никоя :) И, за да се оправдая предварително, ще кажа, че не е в мен проблемът (знам си :П:П:П). Всъщност той не обичаше свирки, но аз го научих, и както с всичко останало при него - просто подходих търпеливо и инатливо и му показах, че могат да са много хубаво изживяване и сега абсолютно редовно им се радва.

Както и да е - за твоя проблем не знам какво да ти кажа.....не ми се е случвало до сега.........Мисля си, че няма значение къде свършва толкова, стига и ти да си задоволена..............но пък не знам............той какво казва по въпроса, защо е така?

И още нещо - той издържа ли дълго време ('дълго' означава да ти е достатъчно на теб, мани други мерки и теглилки) без да свършва?
Аватар
Absolutna
нов

Мнениеот Absolutna » 12 Окт 2007, 18:07

ASJ написа:ама вие май се подигравате с тия вибратори ,които пи6ете.....ми аз ли4но съм си мислила да си взема такъв,ама не 6та друго си е секса :P

а аз съм за! друго си е секса, но като го няма, нали тия хормони трябва по някакъв начин да избият. Аз съм повече фен на клиторните оргазми и вибраторът го ползвам рядко, но си върши добра работа! Друго си е, но и нуждите са си нужди:)
Аватар
Absolutna
нов

Мнениеот ASJ » 12 Окт 2007, 18:13

да издържа дълго на мен,нали ти казах ,4е свър6ва бавно...? и аз предпо4итам клиторния оргазъм....а твоя знае ли 4е има6 вибратор?
Аватар
ASJ
наш човек

Мнениеот obichashta » 12 Окт 2007, 18:32

ASJ написа:ама вие май се подигравате с тия вибратори ,които пи6ете.....ми аз ли4но съм си мислила да си взема такъв,ама не 6та друго си е секса :P

:shock: Ние с мъжа ми ще си взимаме един. Защо да се шегуваме? Даже сме си го избрали и сега чакаме да ни дойдат малко парички, за да си го вземем!
Аватар
obichashta
наш човек

Мнениеот Absolutna » 12 Окт 2007, 18:33

ASJ написа:да издържа дълго на мен,нали ти казах ,4е свър6ва бавно...? и аз предпо4итам клиторния оргазъм....а твоя знае ли 4е има6 вибратор?

ми това е добре, че издържа:) За мен това да може дълго време без прекъсвания е много много ценно. Ама много!!! Да мога аз спокойно да си знам, че бърза работа нямаме и да си го правя както и колкото си искам.

За вибратора, моят приятел знае, да, аз си го имах отпреди да се запознаем. А и понякога сме го включвали и когато правим секс:)

По принцип вибраторът е добра играчка, не заема място и всяка мацка трябва да си има, защо не? Пък колко го ползва е друга тема.
Аватар
Absolutna
нов

Мнениеот ASJ » 12 Окт 2007, 18:55

АМИ МЕН МЕ Е СРАМ ДА СИ КУПЯ ВИБРАТОР,В МАГАЗИНА СИГУРНО 6ТЕ МЕ ПОМИСЛЯТ ИЛИ ЗА НЯКОЯ НЕНАСИТНА НИМФОМАНКА ИЛИ ЗА НЕЗАДОВОЛЕНА ДЕВОЙКА ,КОЯТО ХОДИ С НЯКОЙ СТАРЕЦ.А и ме е срам и от него и къде 6те го прибитам това чудо :roll:
Аватар
ASJ
наш човек

Мнениеот ASJ » 12 Окт 2007, 18:57

а да питам и по време на секс как го ползвате,лично на мен -тогава за какво ми е /като 6те си имам натурален вибратор?
Аватар
ASJ
наш човек

Мнениеот Absolutna » 12 Окт 2007, 19:06

ASJ написа:АМИ МЕН МЕ Е СРАМ ДА СИ КУПЯ ВИБРАТОР,В МАГАЗИНА СИГУРНО 6ТЕ МЕ ПОМИСЛЯТ ИЛИ ЗА НЯКОЯ НЕНАСИТНА НИМФОМАНКА ИЛИ ЗА НЕЗАДОВОЛЕНА ДЕВОЙКА ,КОЯТО ХОДИ С НЯКОЙ СТАРЕЦ.А и ме е срам и от него и къде 6те го прибитам това чудо :roll:

Ако имаш желание, аз бих те несърчила да си купиш. НА твоя приятел му кажи ако искаш предварително, за да е подготвен. Ако е по-консервативен да не подскочи до небето. Можеш да си го държиш в гардероба, примерно при бельото. Или в някой шкаф. Животът е един и не вредиш на никой, опитай!

За хората в магазина, според мен не бива да си мислиш нищо. Избий си го от главата!!! КАкво е по-важно, на теб да ти е интересно и да учиш нови неща, да правиш каквото искаш, или какво мислят хора, които никога почече няма да видиш??? От друга страна, продавачите наистина са свикнали и всякакви хора си купуват и това пък е толкова нормално нещо! Аз лично съм ходила в един много готин магазин на солунска (на отсрещния ъгъл на онази градинка малката зад славейков как се казваше?). Не знам дали още го има, защото беше отдавна, но например там имаха много хубаво сески бельо и вибратори. Моят не съм го купувала от там, но продавачът беше толкова нормален и за никаква не ме е мислил (аз си купувах яко бельо). Имаше и една жена веднъж с нея такъв хубав лаф си ударихме за кое бельо е по-готино, за размера на дрехите и тн. Не се притеснявай, надявам се съм те насърчила.
Недей да робуваш на консервативни норми за такива невинни неща! Също бих те посъветвала да разгледаш онлайн какво има и да си избереш един вид какво търсиш, за да не се притесняваш да избираш дълго в магазина. Аз харесвам нещо нормално, без много релеф, че ме боли, и да не е прекалено голям. Ти си знаеш какво би ти харесало:) Мисля, че в БГ в момента има и онлайн магазини и ще ти дойде по пощата :)
Аватар
Absolutna
нов

Мнениеот Absolutna » 12 Окт 2007, 19:08

ASJ написа:а да питам и по време на секс как го ползвате,лично на мен -тогава за какво ми е /като 6те си имам натурален вибратор?

най-малкото за играчка - той ме е ч**л с него, а иначе и за анална стимулация много ясно:) А и вибрацията е готина дори и само върху клитора да го държиш:)
Аватар
Absolutna
нов

Мнениеот ASJ » 12 Окт 2007, 19:12

мерси за съвета,ама някой от моите познати ако ме 4уе какво искам ,6те ме помисли за много закъсала за секс ,просто не ми се струва естествено чак вибратор да си взимам ,при положение 4е сме о6те млади...а бе де да знам ,глупости говоря знам ама наистена 6те ме е срам малко да разперя това не6то пред приятеля ми,той не е консервативен ,но би се обидил ,4е все едно не ме задоволява ..(което май си е така) но пак благодаря за съвета
Аватар
ASJ
наш човек

Мнениеот Absolutna » 13 Окт 2007, 03:41

ASJ написа:мерси за съвета,ама някой от моите познати ако ме 4уе какво искам ,6те ме помисли за много закъсала за секс ,просто не ми се струва естествено чак вибратор да си взимам ,при положение 4е сме о6те млади...а бе де да знам ,глупости говоря знам ама наистена 6те ме е срам малко да разперя това не6то пред приятеля ми,той не е консервативен ,но би се обидил ,4е все едно не ме задоволява ..(което май си е така) но пак благодаря за съвета

ти си знаеш най-добре, аз само да те насърча исках :)
Аватар
Absolutna
нов

Мнениеот magarence » 13 Окт 2007, 07:33

Ние сме в различни градове - понякога сне по 1-2 седмици заедно, после по толкова не се виждаме.. седмица секс-седмица-суша..) обаче като сме заедно направо се "скъсваме"..поне по 4-5 пъти дневно, имали сме и по 10-на..Ама след такива срещи..направо не мога да ходя..като патенце съм..всичко ме боли и поне седмица не се сещам за секс..)
Аватар
magarence
наш човек

Мнениеот ASJ » 13 Окт 2007, 10:05

ами то наистена понякога по добре така,поне не си омръзвате....
Аватар
ASJ
наш човек

Мнениеот Нев5 » 13 Окт 2007, 12:33

Като четох повечето отговори се подвоумих дали да пиша и аз,но...Ние сме женени вече 9г.,а преди това бяхме 5г. гаджета.И учудващо :roll: правим секс почти всеки ден.Аз съм си в къщи и гледам синът ни на 9м.,но неговото ежедневие е доста натоварено,а кой мислите е по-инициативен от двамата-той :D .Абе мъж мечта,дано все така да продължаваме.
Аватар
Нев5
наш човек

Мнениеот ASJ » 13 Окт 2007, 12:38

ти си голяма късметлийка с такъв мъж!!!!! пу пу да не ти е уроки :) :) :) :) :) :)
Аватар
ASJ
наш човек

Мнениеот GalyaC » 13 Окт 2007, 13:06

Колко пъти правим секс ще премълча :D И то основно, защото няма с какво да се похваля. От около година либидото ми е тотално умряло. Иначе имам страхотен мъж, който обичам, привлекателен, чаровен. И винаги готов. Проблемът е липсата на желание при мен. Работата ми е напрегната и изтощителна, наред с детето и домакинските задължения, както и липсата на време за спорт ... явно трудно балансирам и ми се отразяват зле. Та питането ми е - някой тествал ли е разните добавки от типа на еромакс? Замислям се сериозно да опитам с нещо подобно.
Аватар
GalyaC
нов

Мнениеот ASJ » 13 Окт 2007, 13:14

ами аз ,и веднъж го дадох тайно на моя,на опаковката пи6е ,непосредствено преди секс и за по голям ефект по 2 капсули и аз натъкмена се присламчих до него и започнах да 4акам ефекта ...и знаеш ли какъв беше-заспа :cry: :cry: :cry:
Аватар
ASJ
наш човек

Мнениеот GalyaC » 13 Окт 2007, 13:17

Не се сърди, но много ме развесели случката. Аз и без такива добавки заспивам преди детето...
Аватар
GalyaC
нов

Мнениеот ASJ » 13 Окт 2007, 13:36

няма какво да се сърдя,то при мен положението е трагедия! Друг случеи -пробвах с индииски све6ти,които имат еротично действие.....Аз пак натъкмена ,разпалила свещите,романтика,еротика -4удо и 4акам моя да се върне от работа.След което го посрещам на вратата по прозрачна одежда ,а той милия още не беше влезнал в стаята с романтика и като се размрънка на каква гадост миришело и бързо да съм отваряла прозорците ,за да се проветряло,за6тото го заболяло главата......романтичен ,какаво да го правя!!! :lol:
Аватар
ASJ
наш човек

ПредишнаСледваща

Начало  • Назад към Интимно