Какво да гледаме, когато избираме бански

Какво да гледаме, когато избираме бански

Да изглеждаме перфектно на плажа е мисия номер 1...

Цветни мисли за секса

Цветни мисли за секса

Мислите за секса ни спохождат обикновено точно...

Когато децата ви дразнят

Когато децата ви дразнят

Ако понякога чувствате силно раздразнение...

Сена (Майчин лист)

Сена (Майчин лист)

Сена, или още позната като майчин лист, е билка...

Бабка припечели от секс на плажа

Бабка припечели от секс на плажа

Любопитна и показателна развръзка получи...

Къде се правят най-много селфита?

Къде се правят най-много селфита?

Най-големите почитатели на селфи-манията са във...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот nnatali_1994 » 21 Авг 2007, 16:53

На мен дрехите не ми харесват.Прекалено са старомодни и изтъркани.Понякога се ровя и си намирам нещичко,ама... :angry:
Аватар
nnatali_1994
нов

Мнениеот Йоанна » 22 Авг 2007, 09:58

Ая написа:Разцъвтяват тези магазини особено в пеовинциалните градчета,но аз лично не влизам в такива магазини.При мисълта колко време са били събирани и отлежавали кой знае къде в скалдови помещения без съответните изисквания з атова,миризмата която излъчват от третирането с дезинфектанти......благодаря не е за мен това.

Много хора си мислят, че миризмата е от третирането с дезинфектанти, но НЯМА ТАКОВА НЕщО! Аз преди се чудех каква е тази задушлива миризма, когато някой мине покрай мен, а то било от тия дрехи :shock:
Изобщо не ги дезинфекцират! Миришат така, защото преди това притежателката им ги е прала с омекотители, но са престояли толкова дълго в гардероба й, а после по разни прашни складове, че естествено са се вмирисали. Знам какво говоря, защото в моето семейство се използват омекотители от преди 15 години още, когато в България много малко хора знаеха какво е това. Миналата година ходих у майка ми да й помогна да разчисти тавана от някакви стари дрехи - мои и на брат ми.Каква беше изненадата ми - дрехите миришеха точно по същия начин, по който миришат дрехите втора употреба. Така че, не се заблуждавайте, че някой ще си играе да дезинфекцира такава стока.
Аз иначе съм влизала в такива магазини, но не бих си купила нищо - гнус ме е. А има хора, за които това е мания. Имам съседка, която купува дори хавлии за баня от там :shock: Когато ми каза, че стрували по около 5-6 лв. едната , онемях. Казах й ,че има ХУБАВИ И чИСТО НОВИ хавлии по 8-9 лв, как може да купува тези?! Не знам, но новото си е ново. Може някога да си купя блуза или пола, но кърпи и бельо - изключено!
Аватар
Йоанна
наш човек

Мнениеот yagodka » 25 Авг 2007, 17:21

Има различни магазини за втора употреба. Аз пазаря от няколко, който изглеждат като бутици и дрехите там са като от бутик. Всичко е хубаво, не мирише, и дрехите са много по-качествени от боклуците по обикновените магазини. Пък който е предубеден да не пазари. Тъкмо за нас ще има повече хубави неща!
Аватар
yagodka
нов

Мнениеот illyilly » 07 Сеп 2007, 21:49

Относно дезинфекцията: 100% е сигурно, че дрехите втора ръка се дезинфекцират, и то 2 пъти!
Аватар
illyilly
нов

Мнениеот bobi76 » 12 Сеп 2007, 14:00

Купувала съм си дрехи втора употреба които са доста готини.
Аватар
bobi76
приятел

Мнениеот desesncetoo » 24 Сеп 2007, 12:36

понякога дори в магазините за дрехи втора употреба има по-хубави неща. Копувала съм си страхотни дрешки
Аватар
desesncetoo
нов

Мнениеот zlplst » 25 Сеп 2007, 16:09

Според мен тези магазини са си супер.Има хора,които не могат да си позволят да си купуват блузи за по 20,30 лева,а намирам за много по удачно да си купиш нещо 2-ра ръка отколкото китайско.
Не съм редовна клиентка в тези магазини,но когато мина покрай някой,не се притеснявам да вляза.Ако си харесам нещо вземам го.Преди месец си взех жестоко тигрово шалче.....за 0,40ст.
Най много се дразня когато вляза,и видя супер наконтени мадами,които така са си вирнали носовете все едно че не са в магазин за 2-ра употреба,а в най елитния бутик. :lol: Ами много са ми смешни
Аватар
zlplst
приятел

Мнениеот adi4ka » 26 Сеп 2007, 08:47

Съгласна съм,предпочитам да е нещо 2ра ръка,отколкото китайски боклук,но купен от Витошка,което автоматично увеличава цената пет-шеснайсет пъти..
А от 2рите употреби съм си взимала страхотни неща и то истински,със всички етикети и тнт,просто трябва да знаеш кога зареждат и къде да ходиш.
Но аз, беднякът имам само своите мечти.Ще разстеля мечтите си пред твоите крака.Пристъпи нежно..защото стъпваш в моя блян.
Аватар
adi4ka
нов

Мнениеот Sobieski_Girl » 01 Окт 2007, 21:16

Няма нищо против дрехите втора ръка. Имам само една много яка малка 4ерна рокля от там, друго до сега не сам си харесвала но както казаха по-нагоре когато мина покрай такъв магазин не се притеснявам да вляза.
Аватар
Sobieski_Girl
нов

Мнениеот малкуту » 07 Окт 2007, 20:18

Ми от време на време ги посещавам и найстина има много готини неща.... :) До сега от втората ръка съм си купувала много готинки блузки и суичери и найстина са страшно готини...Има толкова момичета от моя клас който само от там...си купуват дрехи...и въпреки това са в крак с модата...няма значение от къде си купуваш...дрехите ...просто мисля че трябва да ни е удобно и да се чувстваме "прекрасни" в тях...И НЯМА НИЩО СРАМНО В ТОВА ДА ПАЗАРУВАМЕ ОТ ВТОРАТА РЪКА
Аватар
малкуту
нов

Мнениеот Valkanova » 13 Окт 2007, 23:46

Има хубави дрехи, но не мога да кажа че са страхотни. :)
Аватар
Valkanova
нов

Мнениеот Rosana » 19 Окт 2007, 10:14

със двете ръце съм ЗА Луда фенка съм на тези магазини особенно когато съм на кеф влизам и ровя с Кеф попадат ми страхотни неща от към матери и модели и качество Типична Манячка съм :wink: .А марковмите неща там са в изоблие и цените им са смешни направо.А относно хигиената и гнусотията нямам проблеми Разбира се като се изперат и изгладят няма проблеми.поне за мен.пазарувам за цялото фемили от там особенно детски дрешки има такива готини чее Просто не си заслужава да отидеш и да дадеш 20 -30лв. че и нагоре за детско панаталонче ,яке при положение че след полвин година няма да му става и тн.
На сметка , различно и качествено
Аватар
Rosana
нов

Мнениеот {{{AuDrEy}}} » 24 Окт 2007, 17:56

Нчма абсолютно нищо срамно или гнусно в това да пазаруваш дрехи от втора ръка,но мисля че някои хора прекаляват като си купуват бельо .Аз лично не ги посещавам често но всеки път като отида си намирам по нещо марково и изключително запазено.
Аватар
{{{AuDrEy}}}
нов

Мнениеот beyonceforever » 29 Окт 2007, 19:27

посещавам ги от време на време наистина могат да се намерят интересни неща последно си взех едно жилетче само за 2 лева
Аватар
beyonceforever
нов

Мнениеот jennifer » 31 Окт 2007, 19:47

Редовно ги наобикалям, любимите ми магазини. Мога да кажа, че пвечето ми дрехи са от там.
Аватар
jennifer
кандидат

Мнениеот Elinel » 01 Ное 2007, 08:45

И аз влизам понякога намерих си страхотно яке Betty Barklay В такъв магазин а при положение че знам колко струва една блузка на Esprit например в Франция ами купувам си някой неща. Съгласна съм че има магазини в които е такава кочина че те е гнус да влизаш но не нявсякъде е така.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят; Руски форум: питаш нещо и теб те питат; Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп !
Аватар
Elinel
наш човек

Мнениеот arogans » 30 Ное 2007, 12:52

Фатката в тези магазини е да уцелиш зареждането и да имаш късмет ;) аз лично влизам в такива магазини, но рядко излизам с нещо от там, но когато си взема определено си го нося с голям кеф.
Във Варна има един магазин в който всеки месец правят разпродажба като започнат от най-висока цена 7 лв и паднат до 1 лв, няма да ви кажа за какво става въпрос ;). Та преди месец си взех страхотно яке , черно, малко над коляното, вталено за ....8 лв.
:1:
Аватар
arogans
нов

Мнениеот Helinor » 30 Ное 2007, 13:32

Принципно съм против да влизам в подобни магазини. Не ми се иска да нося нещо, което знам, че някой друг го е носил, без да познавам човека, а да не говорим, че самата мисъл, че вече е захвърлено, т.е. не се харесва ме кара да изчезна веднага от подобен магазин. Лятото си купих една дънкова рокля, защото ми се видя запазена, но я обляках 1-2 пъти и после нещо се погнусих. Тези дрехи миришат специфично - прах я с хубав прах, ароматизирах я с омекотител и пак си е запазила специфичната миризма. Еми, захвърлих я някъде и сега дори не знам къде е. Втори път няма да си купя дреха от подобен магазин. По-добре по-малко количество, но да знам, че си е мое и само аз съм го носила.
Аватар
Helinor
наш човек

Мнениеот ROZOVOBEBE84 » 30 Ное 2007, 17:59

Ако кажа че не съм влизала ще излъжа.намирала съм уникални неща. сигурно ще кажат РЕКЛАМА но този,който ще спомена определено няма нужда от моята реклама.ПАНТАЛОН ЛЕН ИОЩЕ НЕЩО СИ НА ПАКО РАБАН ЗА 20ЛВ. :lol: :lol: :lol:
Аватар
ROZOVOBEBE84
кандидат

Мнениеот bebeto8807 » 30 Ное 2007, 18:12

Аз лично предпочитам да си купувам дрехи от обикновените магазини.Човек може да изглежда стилно и мн добре, без да си купува супер скъпи дрехи ,а просто като съчетае по-евтинки.Дрехите от втора употреба също спадат към тази група. Аз лично преди мн се гнусях като знам примерно, че нещо е втора употреба, но от друга страна дрехите, които се носят от сестри, братя, братовчедки не са ли пак втора употреба????След изпиране не би трябвало да има някъ в проблем, че са били на някой си там.... :?:
Аватар
bebeto8807
нов

Мнениеот Хриси69 » 30 Ное 2007, 19:29

Здравейте, аз също посещавам тези магазини и половината ми блузки са Бенетон, имам и нови с етикета
Аватар
Хриси69
нов

Мнениеот Claire » 30 Ное 2007, 21:01

Хриси, виждам че си от Бс. Да те питам в кои магазини ходиш? Аз се сещам само за един до Търговски център "Бургас"... :roll:
People always leave... but the ones that are worthed come back.
Аватар
Claire
нов

Мнениеот Хриси69 » 03 Дек 2007, 11:25

Здрасти, ходя на Мания срещу Тоха, ходя през ден защото винаги вадят по нещо ново
Аватар
Хриси69
нов

Мнениеот Krista bg » 03 Дек 2007, 13:00

Абе, от време на време посещавам такива магазинчета, дори съм си пазарувала от тях, но напоследък ми прави впечатление, че бая са вдигнали цените. И определено вече все по-рядко влизам в такива магазини. Още повече, че като си помисля, че с малко повече усилие или ограничение за тези пари мога да си купя нещо съвсем ново....
Освен това ми прави впечатление, /понеже по Пиротска например такива магазини са един до друг/че има измежду тях такива с по-качествена стока, и такива, които са си истински вехтошарни. В някои наистина ме е гнус, но това го разбирам още от прага и кръгом към улицата.
Never too old to ROCK!
Аватар
Krista bg
наш човек

Мнениеот Natalii » 07 Дек 2007, 12:16

Ами и аз съм влизала в такива магазини.Леля ми има една приятелка голяма сладурана,която редовно си взима от там дрехи и казва,че има много хубави неща.
Но на мен лично тези дрехи ми миришат доста гадно.Като влезеш всички ровят като невидяли,а аз съм свикнала да си разглеждам спокойно.
Нямам нищо против тези магазини,но все пак......................Като си помисля кой може да ги е слагал тези дрехи и ми става гадно. :puke:
Аватар
Natalii
кандидат

ПредишнаСледваща

Начало  • Назад към Мода