Съветите за здравословно хранене на Синди Крауфорд

Съветите за здравословно хранене на Синди Крауфорд

Синди Крауфорд е на 48 години и все още изглежда...

Офис стил - идеи и съвети

Офис стил - идеи и съвети

Много жени водят война с гардероба сутрин,...

Есенен декор за балкона

Есенен декор за балкона

Пренесете есенната магия навсякъде вкъщи – дори...

Заболявания, причинени от мухъл

Заболявания, причинени от мухъл

Мухълът е досаден проблем в много жилища, но...

Деми Мур предлага помощ на Аштън Къчър и Мила Кунис

Деми Мур предлага помощ на Аштън Къчър и Мила Кунис

Деми Мур предложила да помогне "по всякакъв...

Лудогорец се опълчи на Реал, но все пак загуби

Лудогорец се опълчи на Реал, но все пак загуби

Реал Мадрид победи Лудогорец с 2:1 пред близо 40 000...

Модератори: Лилит, Roko

Мнениеот maci_iva » 07 Апр 2010, 12:17

някой чувал ли е за Витаслим Лайт? Гледам, че има доста реклама и в сайта ме пише хубави работи. Ако някой го е пил да каже....
Аватар
maci_iva
нов

Мнениеот lily86 » 08 Апр 2010, 19:22

Много ясно, че в сайта им ще пише хубави работи, нали го продават. :wink:
Аватар
lily86
кандидат

Мнениеот Sunnny » 10 Апр 2010, 18:26

Важното при хапчетата е, че ти помагат да спазваш хранителна дисциплина. Поне добрите хапчета де.

Някакви чайове такива, дето хем ги пиеш, хем ядеш торти, не са много ок според мен.

Виждала съм чудесни резултати от хапчета Али плюс диетата и движенията, които те препоръчват.
Аватар
Sunnny
нов

Мнениеот mimi791019 » 06 Май 2010, 14:58

Момичета, хапчетата могат да бъдат само добавка към една правилна диета съчетана със спорт. Няма лесно. Не вярвайте на рекламите, които целят само да ви вземат парите.
Аватар
mimi791019
нов

Мнениеот titi_titi » 12 Май 2010, 07:26

Здравейте,
Искам да споделя с Вас,че преди 10 дни си поръчах някакви нови хапчета за отслабване казват се Hoodia.
Хапчетата са невероятни и нямат никакви странични деиствия.Преди време пих супер слим и имаше голям ефект но тези са много по добри.
За дестина дни смъкнах 4 кг. без да усетя никакви странични ефекти. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
titi_titi
нов

Мнениеот светли30 » 14 Май 2010, 17:11

Здравейте искам да споделя с вас,че аз от 20 дни пия ИНХУА СЛИМ капсули и наистина имат полза осещам се по-лека отпреди.Все пак се съобразявам и какво ям.Доволна съм
Аватар
светли30
нов

Мнениеот titi_titi » 14 Май 2010, 17:34

Колко килограма свали?
Аватар
titi_titi
нов

Мнениеот светли30 » 15 Май 2010, 10:33

не мога да ти кажа точно колко кг. съм свалила,но моят проблем е в корем там имам най-голяма нужда от отслабване и усещам че започва да намалява
Аватар
светли30
нов

Мнениеот sunshine123 » 19 Май 2010, 19:11

Здравейте!Имам голяма нужда да сваля 10 кг,преди ползвах Златно чудо 14,но за съжаление вече го няма,а Омега не помагаше.Проблем ми е да пия капсули и затова не съм пробвала хапчета,а без някаква допълнителна помощ няма как да ги сваля по-скоро.Чайовете не ми помагат.Някой имал ли е подобен проблем с пиенето на капсули и евентуално някой да ми препоръча нещо,което е ефикасно,но по-лесно за прием,поне капсулите да бяха малки,а те са големи ,като съм търсила по аптеките все не мога да си намеря нещо,ако не беше този проблем с пиенето на капсули,досега да си ги бях свалила,има толкова много продукти,но не правят нищо в течна форма като Златно чудо.
Аватар
sunshine123
нов

Мнениеот Nova » 21 Май 2010, 12:41

Лекарствата, широко рекламирани за "бързо редуциране на теглото", тихомълком се изтеглят от аптеките заради различни усложнения и страничните ефекти, които предизвикват. В момента само един от всички медицински препарати за отслабване на пазара все още се предписва от докторите, призна вчера шефът на Българската лига по хипертония проф. Светла Торбова, пише Монитор.

По думите й един от препаратите, които вече не се изписват, е сибутрамин, който стимулира отделянето на серотонин. Практиката показала обаче, че той значително увеличава риска от инфаркти и инсулти.

В началото на годината Европейската агенция по лекарствата препоръча временно спиране от употреба на всички лекарствени продукти, съдържащи самото вещество сибутрамин и изтеглянето им от европейските пазари. Става дума за няколко десетки препарата, които се продават под различни имена. Дори единственото лекарство, което в момента се продава без рецепта, понеже изглежда напълно безвредно, също може при индивидуална чувствителност да доведе до хронични разстройства, предупреждава проф. Торбова.

Има пряка връзка между високото кръвно и наднорменото тегло, заради това лекарите, които лекуват първото, по неволя стават специалисти и по диетично хранене. Но те продължават да са подозрителни към различните хранителни добавки за отслабване, които се рекламират широко и у нас.

Например зеленият китайски чай, който се приема масово за отстраняване на мазнините от тялото, при продължителна употреба увреждал бъбреците. Освен течности при търсения диуретичен ефект той изхвърля от организма и калия, коментира специалистката.

Actualno.com
Аватар
Nova
наш човек

Мнениеот Nova » 21 Май 2010, 13:48

Мацки, това го копирах, защото според мен е 100% вярно за вредните ефекти от подобни "лекарства". Не става тая работа толкова лесно :? .
Аватар
Nova
наш човек

Мнениеот Nova » 21 Май 2010, 14:45

милисента написа:Ако някой яде много и вредни храни ми се струва абсурдно да отслабне с каквито и да било хапчета.Пълнее се от храна,и се слабее като се ограничи същата.Да не говорим и колко са вредни хапчетата.Ограничаване на калориите и БЕЗКРАЙНО много движение,така се отслабва.

:thumbsup:

Най-доброто и сигурно отслабване е:
1. Сутрин на гладно чаша топла вода.
2. През целия ден - намалена порция на това, което сте яли до момента. Но не става съвсем на нищо. Намалете напр. първо с една трета, после с 2/3 и т.н. Или на четвъртинки.
3. Не яжте след 18.00
4. Движете се - напр. не ползвайте асансьора. Ако имате време, отидете пеш до следваща или по-следващата спирка.

Най-ефикасната диета е точно с изчисляване на приетите калории, но ако сметките ви затрудняват, просто яжте по-малко количество от това, което си ядете нормално. Не се ограничавайте веднага на 100% от опреден тип храни, защото това ще е липса за организът ви, който е свикнал с това и ще му е криза - както никотиновия глад.
Тази рецепта е проста, безплатна и работи :nod: .
Аватар
Nova
наш човек

Мнениеот desesncetoo » 16 Юни 2010, 15:19

Днес си купих Vitaslim Light и от утре ги почвам. Да видим дали ще има резултат. Ако някои ги е пил да сподели мнение. :D :)
Аватар
desesncetoo
нов

Мнениеот нелина58 » 30 Юли 2010, 23:02

Само си хвърлих парите на вятъра с този витаслим и си разбутах стомаха.

Тези дни на пазара излезе един нов продукт Слабея. Български е и е абсолютно проверен, че не съдържа гадните китайски съставки.
Като фитохимик си мисля, че това съчетание на билкови екстракти е доста добро и удачно.
Не съм ги пила още. Възможно е да имат по-бавен ефект, но защо ни е бърз, като си рушим здравето.
Аватар
нелина58
нов

Мнениеот SportZona » 01 Авг 2010, 08:21

Защо не опиташ за сваляне комбинация от Ацетил Л-карнитин с АЛА. Хем ще се стимулира метаболизма хем ще се метаболизират мазнините з аенергия
http://naturesbounty-bg.com/view.php?action=view&id=64

Същата фирма Natures's bounty има и доста интересни продукти за регулиране на хормоналния дисбаланс което също може да е причина за наднорменото тегло
Аватар
SportZona
нов

Мнениеот vvaallyyaa » 05 Авг 2010, 06:26

:idea:
Инфаркти след хапчета за отслабване

Опасната съставка, която дава куп нежелани странични ефекти върху сърцето, бъбреците и черния дроб, се съдържа поне в два китайски препарата - “МейЗиТанг” и “Лида ДайДайХуа”, доказа още през лятото на 2008 г. изпълнителната агенция по лекарствата. Те бяха забранени и изтеглени от пазара.
Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и Вселената. За второто не съм съвсем сигурeн...
Алберт Айнщайн
Аватар
vvaallyyaa
VIP

Мнениеот нелина58 » 05 Авг 2010, 10:56

Как няма да има инфаркти.....
Вижте какво пише в сайта на суперлида , че можело да се пият от хиретоници. Това е самоубийство!
Изображение
Аватар
нелина58
нов

Мнениеот titi_titi » 05 Авг 2010, 15:17

Не Ви ли се струва,че периодично в преса и медии(задължително в 24 часа и Btv),се появяват статии за "вредните китайски хапчета".Статиите са написани така, че едва ли не цялата китайска билкова медицина е вредна и съдържа всички вредни съставки на света.Аз не отричам, че има вредни,но за два вида хапчета като Lida и Meizitang не може да се отричат
и тези китайски хапчета помагащи при доста заболявания,пък дори и при наднормено тегло.Абе хубаво е, на хората да не се внушават тези платени репортажи и статии.Всеки има право сам да реши какво да си купува и с какво да се лекува.
Аватар
titi_titi
нов

Мнениеот нелина58 » 05 Авг 2010, 20:16

titi_titi написа:Не Ви ли се струва,че периодично в преса и медии(задължително в 24 часа и Btv),се появяват статии за "вредните китайски хапчета".Статиите са написани така, че едва ли не цялата китайска билкова медицина е вредна и съдържа всички вредни съставки на света.Аз не отричам, че има вредни,но за два вида хапчета като Lida и Meizitang не може да се отричат
и тези китайски хапчета помагащи при доста заболявания,пък дори и при наднормено тегло.Абе хубаво е, на хората да не се внушават тези платени репортажи и статии.Всеки има право сам да реши какво да си купува и с какво да се лекува.

Да, всеки да решава ,но при положение, че са забранени? купувайки ги по инетрнет знаете ли как са били съхранявани? Забележете, че на повечето лекарства пише температура под 25 градуса.
Мене като аптека ме проверяват от десет инстанции и нося отговорност за здравето на моите пациенти. А разни хитреци ще продават Бог знае какво и то нелегално. За данъците хич няма да отварям дума.Демокрация и слободия са две различни неща.
А за легално внесените и регистрирани китайски продукти съм съгласна.
В статията акцентират на занижения контрол на тези добавки.
Аватар
нелина58
нов

Мнениеот titi_titi » 05 Авг 2010, 22:44

Да,съгласна съм,че в нашата държава нищо не е нормално,но пък никой няма право да забранява свободното движение на хора,стоки и товари до всяка точка на света.Издразни ме факта,че всичко що пристига от Китай(визирам лекарствата),е фалшиво.Би било редно да се напише коя фирма произвежда оригинален(нефалшив) Мейзитанг или Лида,че като иска човек да си купи и да няма проблем.И пак се стига до там, че лекарства внесени от Китай, дали фалшиви или оригинални,са си забранени и са под общият знаменател на "фалшивите".Вместо това,поръчителите на тези платени статии, могат да си направят труда да внесат ЗАКОННО оригинални лекарства от Китай та всички да са доволни.
А що се отнася до лекарствената политика,там няма да има оправия никога,докато има лобистки интереси и борби за пазари,внос на лекарства и комисионни.
Аватар
titi_titi
нов

Мнениеот нелина58 » 05 Авг 2010, 23:14

Няма истински и фалшиви лиди и мейзитангове.
Ситуацията е следната - самите те са квалифицирани по закон като фалшив лекарствен продукт, защото съдържат лекарствено вещество, което не е обявено- сибутрамин. Повечето лекарства за отслабване го съдържат /необявено ,разбира се/. И не само китайски.
Освен това въпросното вещество е вече забранено от ЕМЕА т. е. на територията на Европейския съюз. А те за да го забранят вероятно причините са доста основателни.
Темата за журналистите и отразяване на действителността е съвсем друга.
Бях миналата седмица на пресконференция в БТА по повод на козметиците в аптеките. Чух , даже записах цялата пресконференция и видях после как беше отразено.....Ужас!
Аватар
нелина58
нов

Мнениеот elvito » 18 Авг 2010, 15:50

ВИЕ СТЕ ЛУДИ!!! Не знам да ви съжелявам ли или да ви се смея!? Хапчета???? ако ставаше така всички щяха да са кат манекенки!
И аз преди време бях БЕЗМОЗЪЧНА като всички вас и се тровех със всички "ефиксни" боклуци на пазара и нищо не стана!
От 5 месеца съм на Дюкан и съм -13 кг без да пия боклуци с неизнеснен произход!
престанете с това мислеше,че ще се тъпчета като свине и ще стоите слаби!Има много форуми с различни режими,вземете се в ръце и си харесайте 1 режим,спазвайте го стриктно и си променете начина на яден и готвене дори и ще стане.Преди някоя да стигне до гробищата с тея хапчета!!!
Изображение
Изображение

Изображение

Изображение

начало на трета фаза-23.11.2010г
край-23.04.2011г
http://elvitto.snimka.bg/daily/moi-snim ... 4.17845178 парола-qnkova
Аватар
elvito
приятел

Мнениеот titi_titi » 19 Авг 2010, 08:47

Според мен и не само според мен,а и според доста диетолози диетата на Дюкан е убииствена за организма та не е ясно кой точно е лудия.
Стига вече си натрапвахте мненията,а си правете каквито искате диети.
Що тези отслабващи с Дюкан не напишат нещо по въпроса след няколко месеца,та да видим как е здравословното им състояние.Съмнявам се да е много добро.
Аватар
titi_titi
нов

Мнениеот Викторияreal » 19 Авг 2010, 08:59

titi_titi написа:.Съмнявам се да е много добро.
:angry: Тъпо, тъпо!
И Дюкан, и хапчетата си имат "цена", която се плаща.
Ама хайде без wishful thinking с привкус на злоба, а?!
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот marapepelia6ka » 19 Авг 2010, 09:03

titi_titi написа:Що тези отслабващи с Дюкан не напишат нещо по въпроса след няколко месеца,та да видим как е здравословното им състояние.Съмнявам се да е много добро.

Пишем бе. Ма кой да ни чете. Втора година след режима съм в много добро здраве. И момичетата с които си правим непрекъснато срещи също. Някои сме отдавна приключили.

Вики права си естествено. И все пак ако режима се прави краткотрайно и разумно според мен не е толкова страшен. Някои благодарение на него даже спряха лекарства за кръвно и диабет. :kiss:
Нищо не е толкова вкусно колкото усещането ни, че изглеждаме добре.
В Четвърта Фаза от 01.04.09.

Изображение
Изображение

Варненската среща http://www.snimka.bg/album.php?album_id=312681
Аватар
marapepelia6ka
наш човек

ПредишнаСледваща

Начало  • Назад към Да смъкнем килцата!