Десерти с малини - 3 лесни рецепти

Десерти с малини - 3 лесни рецепти

В сезона на малините, решихме да ви предложим 3...

Как да избегнем травми по време на фитнес и спорт?

Как да избегнем травми по време на фитнес и спорт?

Вижте някои основни правила, които трябва да...

Маслото от лавандула в домашната козметика

Маслото от лавандула в домашната козметика

Маслото е лавандула е най-популярното в...

Цветя в детската стая – за и против?

Цветя в детската стая – за и против?

Дали да запазите колекцията си от стайни...

Лекари оперираха от сърце погрешния пациент

Лекари оперираха от сърце погрешния пациент

Частна болница в Южна Африка призна, че е...

Мъж се сблъска с кит, докато кара джет (ВИДЕО)

Мъж се сблъска с кит, докато кара джет (ВИДЕО)

Мъж се сблъска с кит, докато кара джет в Исландия,...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот rudi4ek » 27 Апр 2009, 16:29

Anna_Maria написа:
barbie_girl написа:Някои може ли да ми препоръча добър фризьор в бургас, защото от скоро живея тук и немога да случа на фризьор.Вече два пъти подред различни фризьорки ме офъкват толкова зле че с месеци трябва да чакам да ми се оправи косата.Става въпрос НАЙ-ВЕЧЕ за подстригване на бретони, първо исках да си направя страничен с какъвто съм била и знам че ми отива, но тя ми го направи ужасно и много много къс, минаха няколко месеца докато се оправи , а сега реших да си го подстрижа прав плътен, много ми харесва така, но фризъорката ми го подстрига толкова много над веждите че приличам на идиот и освен това крив и това е очевадно , вече месец ходя с фиби нагоре.Така че ще съм ви много благодарна ако ми препоръчате добър фризьор в бургас където да си поддържам бретона (ако ми обясните как бих искала да сложа една снимка за да покажа как точно искам да изглежда бретона :) ) благодаря предварително

Аз лично съм от Царево но от 2 години идвам в Бургас при един страхотен фризьор.Салона му е на центъра на Александровска под кафе Бакарди казва се "Каприз".Работи само с Loreal и цената на пострижката е 28 лв.Ако те устройва ми пиши на лично да ти дам телефона и да ти обясня по-подробно :wink:

Ами аз искам да кажа, че Стайко /фризьора/ в този салон наистина е професионалист.Подстригва много добре, точно и бързо.
НО- никога не дава съвети за подръжка на косата/ освен ако не си му приятел/, демонстрира високо самочувствие/дразнещо/ и предпочитание да работи със "засукани мадами". Взема скъпо!
Аватар
rudi4ek
нов

Мнениеот ЧУК-ЧУК » 30 Апр 2009, 11:36

Да не ви дава господ да попаднете на така наречената фризьорка ДИДА Апостолова Янева от Бургас. Най-нахалния човек , който познавам. Да можеше поне да подстригва. Има ли някой мнение за нея?
Аватар
ЧУК-ЧУК
нов

Мнениеот rudi4ek » 07 Май 2009, 15:53

lucky_to написа:
roxanna написа:
lucky_to написа:И в "Лазур" до Руската гимназия има добър салон,там работи един много приятен чичко,ученик на Капанов и наистина прави чудеса,но пък взима по-скъпичко.

Ако салона е "Bella", а чичкото Данчо наистина ти го препоръчвам много е добър. И другото място на което ходя това е в търговски център "Трия" на последния етаж.

Дам,точно за Данчо става въпрос.Останалите фризьори в салона са негови ученици,много добре работят всичките момчета,постоянно печелят някакви конкурси.Единия си направи "сефтето" на кичури на мойта тиква и се справи много по-добре,отколкото фризьори с дългогодишна практика ;)

Моля Ви, дайте ми телефони за връзка с този фризьор... :(
Аватар
rudi4ek
нов

Мнениеот Malkata_GleZla » 13 Май 2009, 21:06

aз допреди 2 години мн се лутах с фризьорите.но сега ходя в зорница 48 блок при светлито-супер съм доволна а и си купувам продукти за косата от нея-изобщо при тях атмосферата е супер,цените са супер,и супер ми угаждат:)
Аватар
Malkata_GleZla
нов

Мнениеот vizia » 17 Май 2009, 00:20

Не знам за Бургас, но мога да ви посъветвам за добра фризьорка във Варна. Участвала е на международни конкурси и е наистина страхотен професионалист. А цените са много достъпни. Редовно ходя там и всички мой приятелки също и сме изключително доволни. Намира се в хотел Одесос, до ФК, казва се Дари. Дано да съм била полезна, успех!
Аватар
vizia
нов

Мнениеот rudi4ek » 19 Май 2009, 13:50

Malkata_GleZla написа:tozi forum ne be6e li za burgas???kakvo ni interesuva varna?!

Точно така!
Не ни обърквайте само... :evil:
Аватар
rudi4ek
нов

Мнениеот hapche » 09 Сеп 2009, 21:51

Найстина Данчо е най - добрия фризьор не само в Бургас , но аз ходя при Йовка - в Меден рудник е обаче. На Данчо тел. 0887272206 и салона се казва *Бонита* на ул. калофер 11. На Йовка тел. е 0887916615 .И двамата работят почти по един и същ начин , но разликата е в цената.javascript:emoticon(':)')
Аватар
hapche
нов

Мнениеот rudi4ek » 09 Сеп 2009, 23:01

hapche написа:Найстина Данчо е най - добрия фризьор не само в Бургас , но аз ходя при Йовка - в Меден рудник е обаче. На Данчо тел. 0887272206 и салона се казва *Бонита* на ул. калофер 11. На Йовка тел. е 0887916615 .И двамата работят почти по един и същ начин , но разликата е в цената.javascript:emoticon(':)')

Да бе, как ли пък не съм отишла при Данчо!
За къса коса, да направи руси кичури 65лв!!!
И едно самочувствие под налягане... :thumbsdown:
Аватар
rudi4ek
нов

Мнениеот mimito85 » 12 Окт 2009, 10:18

Аз ходя при красито в " Братя Миладинови" бл.57 много добре работи и на добри цени
Аватар
mimito85
нов

Мнениеот mimito85 » 12 Окт 2009, 10:21

Данчо и тои работи добре но много скпъпо
Аватар
mimito85
нов

Мнениеот cenitel » 15 Ное 2009, 11:20

В бургас данчо е далеч от стойносен стилист само ученици му работят,а другите просто са обикновенни стилисти,които наблягат на клюките.Най-утвърдения и вече с над 12 години опит е "studio-a" на оборище 48 и трайко китанчев 28.просто цените му са като другите и работи ест с керастаз.Така,че там ходете а и има до края на годината отстъпки 10-15%
cenitel
нов

Мнениеот vesivalcheva » 16 Ное 2009, 19:30

как се казва фризиора от оборище
Аватар
vesivalcheva
нов

Мнениеот merrrie » 24 Ное 2009, 00:26

толкова страдах от фризиьори, че не е истина сега ходя до Кирил и Методи църквата Нели се казва фризьорката супер доволна съм :wink:
Аватар
merrrie
нов

Мнениеот valevita » 29 Дек 2009, 20:03

Аз ходя при Ралица, в к-с Славейков. Много се старае,подстригва добре и се съобразява с желанието на клиента,а колкото до цените,при нея са повече от нормални. Как пък няма да дам за едно подстригване 20-30 лева. :twisted:
Аватар
valevita
нов

Мнениеот vanesa gold » 29 Юли 2010, 12:03

от 20 години обикалям така наречените "стилисти"в Бургас и мога да ти кажа че едва от 3 години попаднах на една наистина уникална фризиорка с невероятен салон.ЗА качеството на това което прави цените не са никак високи!казва се Силвия и салона и е в центьра(не сам сигурна как се казва улицата)тел.и е 0877276876-препорачвам ти я!
Аватар
vanesa gold
нов

Мнениеот rosanegra » 16 Авг 2010, 15:41

Търся добър фризьор/ка в "Славейков" :roll: :roll:
Аватар
rosanegra
приятел

Мнениеот RADOST4E13 » 17 Авг 2010, 22:51

rosanegra написа:Търся добър фризьор/ка в "Славейков" :roll: :roll:

От скоро ходя в салон''Еуфория'' зад кафе ''Бродуей''-в новата кооперация между Поморин-а и 4 блок.Фризьорката се казва Снежа,тя ми прави косата за сватбата,мн се постара,доволна съм и от подстригването!
Изображение
Аватар
RADOST4E13
кандидат

Мнениеот rosanegra » 23 Авг 2010, 18:11

RADOST4E13, благодаря :!: :!: :!: . знам го салона, нямаше часове, когато ходих. дали нямаш телефон, загубила сън визитката :cry: БЛАГОДАРЯ :!:
Когато животът ти поднесе лимони - направи си лимонада! /Уейн К. Дайър/
Аватар
rosanegra
приятел

Мнениеот RADOST4E13 » 08 Сеп 2010, 23:10

rosanegra написа:RADOST4E13, благодаря :!: :!: :!: . знам го салона, нямаше часове, когато ходих. дали нямаш телефон, загубила сън визитката :cry: БЛАГОДАРЯ :!:

Мила,извинявай за късния отговор,сега погледнах темата :oops:
Имам телефон разбира се,давам го веднага:0897/930-524 Снежка
Дано да останеш и ти доволна!
А да знаеш случайно някой добър козметик за оформяне на вежди тук в Бургас? :roll:
Изображение
Аватар
RADOST4E13
кандидат

Мнениеот smarfuna » 23 Ное 2010, 23:27

Mnogo dobri w Izgrew zad klinika Life salon Elea az sam im veche redoven klient na vsichki uslugi i sam dovolna a i cenite sa mnogo dobri ima i kade da se parkira 3 parkinga mnogo vajno neshto
Аватар
smarfuna
нов

Мнениеот Alvina » 24 Дек 2011, 11:28

...
Аватар
Alvina
кандидат

Мнениеот fan4ita » 03 Авг 2012, 11:23

а в кой от тези салони правят хубави сватбени прически ? искам семпла прическа, с вдигната коса, стилна. Харесала съм си я, мога и да я принтирам, въпрсът е да не ми я направят като на фолк певица...
ще съм ви мнооого благодарна за помощта!
Аватар
fan4ita
нов

Мнениеот Bridge » 03 Авг 2012, 12:52

Да, и аз съм съгласна за Сан Стефано под билковата, незнам Наско още ли работи там, страхотен е.
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот Pebbles » 21 Авг 2012, 21:02

От 10 години се подстригвам само при една фризьорка, казва се Ани Славчева. Салонът ѝ е във Възраждане, на Левски 81, фризьорски салон Ани. От 5 г. живея в София и въпреки това продължавам да се подстригвам само при нея :) Цените са съвсем нормални.
Chacun se dit ami; mais fol qui s'y repose:
Rien n'est plus commun que ce nom,
Rien n'est plus rare que la chose.

Jean de La Fontaine
Аватар
Pebbles
наш човек

Мнениеот lucky_to » 21 Сеп 2012, 22:51

Bridge написа:Да, и аз съм съгласна за Сан Стефано под билковата, незнам Наско още ли работи там, страхотен е.

"Елеганс" се казва салона. Наско лятото го командироваме в Созопол вече втора година. Аз ходя при жена му - Доби. Много добре работи жената, освен това наистина й дреме дали клиентът ще остане доволен.
I believe whatever doesn`t kill you, simply makes you stranger.

Изображение
Аватар
lucky_to
наш човек

ПредишнаСледваща

Начало  • Назад към Коса