Защо пълнеем през зимата?

Защо пълнеем през зимата?

За мнозина е обичайно да натрупат някой и друг...

5 коледни декорации, без които домът не може

5 коледни декорации, без които домът не може

Дори да не сте от най-големите почитатели на...

Тайните за красота на Миранда Кер

Тайните за красота на Миранда Кер

Миранда Кер е сред най-успелите и богати...

Най-стилните рокли на Кейт Мидълтън през 2014 г.

Най-стилните рокли на Кейт Мидълтън през 2014 г.

От елегантните рокли на Jenny Packham до ежедневни...

Многото подаръци са вредни за децата

Многото подаръци са вредни за децата

Учените съветват родителите да не отрупват...

Отхвърлиха Брад Пит като съдебен заседател

Отхвърлиха Брад Пит като съдебен заседател

Брад Пит беше отхвърлен като съдебен заседател,...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот rudi4ek » 27 Апр 2009, 16:29

Anna_Maria написа:
barbie_girl написа:Някои може ли да ми препоръча добър фризьор в бургас, защото от скоро живея тук и немога да случа на фризьор.Вече два пъти подред различни фризьорки ме офъкват толкова зле че с месеци трябва да чакам да ми се оправи косата.Става въпрос НАЙ-ВЕЧЕ за подстригване на бретони, първо исках да си направя страничен с какъвто съм била и знам че ми отива, но тя ми го направи ужасно и много много къс, минаха няколко месеца докато се оправи , а сега реших да си го подстрижа прав плътен, много ми харесва така, но фризъорката ми го подстрига толкова много над веждите че приличам на идиот и освен това крив и това е очевадно , вече месец ходя с фиби нагоре.Така че ще съм ви много благодарна ако ми препоръчате добър фризьор в бургас където да си поддържам бретона (ако ми обясните как бих искала да сложа една снимка за да покажа как точно искам да изглежда бретона :) ) благодаря предварително

Аз лично съм от Царево но от 2 години идвам в Бургас при един страхотен фризьор.Салона му е на центъра на Александровска под кафе Бакарди казва се "Каприз".Работи само с Loreal и цената на пострижката е 28 лв.Ако те устройва ми пиши на лично да ти дам телефона и да ти обясня по-подробно :wink:

Ами аз искам да кажа, че Стайко /фризьора/ в този салон наистина е професионалист.Подстригва много добре, точно и бързо.
НО- никога не дава съвети за подръжка на косата/ освен ако не си му приятел/, демонстрира високо самочувствие/дразнещо/ и предпочитание да работи със "засукани мадами". Взема скъпо!
Аватар
rudi4ek
нов

Мнениеот ЧУК-ЧУК » 30 Апр 2009, 11:36

Да не ви дава господ да попаднете на така наречената фризьорка ДИДА Апостолова Янева от Бургас. Най-нахалния човек , който познавам. Да можеше поне да подстригва. Има ли някой мнение за нея?
Аватар
ЧУК-ЧУК
нов

Мнениеот rudi4ek » 07 Май 2009, 15:53

lucky_to написа:
roxanna написа:
lucky_to написа:И в "Лазур" до Руската гимназия има добър салон,там работи един много приятен чичко,ученик на Капанов и наистина прави чудеса,но пък взима по-скъпичко.

Ако салона е "Bella", а чичкото Данчо наистина ти го препоръчвам много е добър. И другото място на което ходя това е в търговски център "Трия" на последния етаж.

Дам,точно за Данчо става въпрос.Останалите фризьори в салона са негови ученици,много добре работят всичките момчета,постоянно печелят някакви конкурси.Единия си направи "сефтето" на кичури на мойта тиква и се справи много по-добре,отколкото фризьори с дългогодишна практика ;)

Моля Ви, дайте ми телефони за връзка с този фризьор... :(
Аватар
rudi4ek
нов

Мнениеот Malkata_GleZla » 13 Май 2009, 21:06

aз допреди 2 години мн се лутах с фризьорите.но сега ходя в зорница 48 блок при светлито-супер съм доволна а и си купувам продукти за косата от нея-изобщо при тях атмосферата е супер,цените са супер,и супер ми угаждат:)
Аватар
Malkata_GleZla
нов

Мнениеот vizia » 17 Май 2009, 00:20

Не знам за Бургас, но мога да ви посъветвам за добра фризьорка във Варна. Участвала е на международни конкурси и е наистина страхотен професионалист. А цените са много достъпни. Редовно ходя там и всички мой приятелки също и сме изключително доволни. Намира се в хотел Одесос, до ФК, казва се Дари. Дано да съм била полезна, успех!
Аватар
vizia
нов

Мнениеот rudi4ek » 19 Май 2009, 13:50

Malkata_GleZla написа:tozi forum ne be6e li za burgas???kakvo ni interesuva varna?!

Точно така!
Не ни обърквайте само... :evil:
Аватар
rudi4ek
нов

Мнениеот hapche » 09 Сеп 2009, 21:51

Найстина Данчо е най - добрия фризьор не само в Бургас , но аз ходя при Йовка - в Меден рудник е обаче. На Данчо тел. 0887272206 и салона се казва *Бонита* на ул. калофер 11. На Йовка тел. е 0887916615 .И двамата работят почти по един и същ начин , но разликата е в цената.javascript:emoticon(':)')
Аватар
hapche
нов

Мнениеот rudi4ek » 09 Сеп 2009, 23:01

hapche написа:Найстина Данчо е най - добрия фризьор не само в Бургас , но аз ходя при Йовка - в Меден рудник е обаче. На Данчо тел. 0887272206 и салона се казва *Бонита* на ул. калофер 11. На Йовка тел. е 0887916615 .И двамата работят почти по един и същ начин , но разликата е в цената.javascript:emoticon(':)')

Да бе, как ли пък не съм отишла при Данчо!
За къса коса, да направи руси кичури 65лв!!!
И едно самочувствие под налягане... :thumbsdown:
Аватар
rudi4ek
нов

Мнениеот mimito85 » 12 Окт 2009, 10:18

Аз ходя при красито в " Братя Миладинови" бл.57 много добре работи и на добри цени
Аватар
mimito85
нов

Мнениеот mimito85 » 12 Окт 2009, 10:21

Данчо и тои работи добре но много скпъпо
Аватар
mimito85
нов

Мнениеот cenitel » 15 Ное 2009, 11:20

В бургас данчо е далеч от стойносен стилист само ученици му работят,а другите просто са обикновенни стилисти,които наблягат на клюките.Най-утвърдения и вече с над 12 години опит е "studio-a" на оборище 48 и трайко китанчев 28.просто цените му са като другите и работи ест с керастаз.Така,че там ходете а и има до края на годината отстъпки 10-15%
cenitel
нов

Мнениеот vesivalcheva » 16 Ное 2009, 19:30

как се казва фризиора от оборище
Аватар
vesivalcheva
нов

Мнениеот merrrie » 24 Ное 2009, 00:26

толкова страдах от фризиьори, че не е истина сега ходя до Кирил и Методи църквата Нели се казва фризьорката супер доволна съм :wink:
Аватар
merrrie
нов

Мнениеот valevita » 29 Дек 2009, 20:03

Аз ходя при Ралица, в к-с Славейков. Много се старае,подстригва добре и се съобразява с желанието на клиента,а колкото до цените,при нея са повече от нормални. Как пък няма да дам за едно подстригване 20-30 лева. :twisted:
Аватар
valevita
нов

Мнениеот vanesa gold » 29 Юли 2010, 12:03

от 20 години обикалям така наречените "стилисти"в Бургас и мога да ти кажа че едва от 3 години попаднах на една наистина уникална фризиорка с невероятен салон.ЗА качеството на това което прави цените не са никак високи!казва се Силвия и салона и е в центьра(не сам сигурна как се казва улицата)тел.и е 0877276876-препорачвам ти я!
Аватар
vanesa gold
нов

Мнениеот rosanegra » 16 Авг 2010, 15:41

Търся добър фризьор/ка в "Славейков" :roll: :roll:
Аватар
rosanegra
приятел

Мнениеот RADOST4E13 » 17 Авг 2010, 22:51

rosanegra написа:Търся добър фризьор/ка в "Славейков" :roll: :roll:

От скоро ходя в салон''Еуфория'' зад кафе ''Бродуей''-в новата кооперация между Поморин-а и 4 блок.Фризьорката се казва Снежа,тя ми прави косата за сватбата,мн се постара,доволна съм и от подстригването!
Изображение
Аватар
RADOST4E13
приятел

Мнениеот rosanegra » 23 Авг 2010, 18:11

RADOST4E13, благодаря :!: :!: :!: . знам го салона, нямаше часове, когато ходих. дали нямаш телефон, загубила сън визитката :cry: БЛАГОДАРЯ :!:
Когато животът ти поднесе лимони - направи си лимонада! /Уейн К. Дайър/
Аватар
rosanegra
приятел

Мнениеот RADOST4E13 » 08 Сеп 2010, 23:10

rosanegra написа:RADOST4E13, благодаря :!: :!: :!: . знам го салона, нямаше часове, когато ходих. дали нямаш телефон, загубила сън визитката :cry: БЛАГОДАРЯ :!:

Мила,извинявай за късния отговор,сега погледнах темата :oops:
Имам телефон разбира се,давам го веднага:0897/930-524 Снежка
Дано да останеш и ти доволна!
А да знаеш случайно някой добър козметик за оформяне на вежди тук в Бургас? :roll:
Изображение
Аватар
RADOST4E13
приятел

Мнениеот smarfuna » 23 Ное 2010, 23:27

Mnogo dobri w Izgrew zad klinika Life salon Elea az sam im veche redoven klient na vsichki uslugi i sam dovolna a i cenite sa mnogo dobri ima i kade da se parkira 3 parkinga mnogo vajno neshto
Аватар
smarfuna
нов

Мнениеот Alvina » 24 Дек 2011, 11:28

...
Аватар
Alvina
кандидат

Мнениеот fan4ita » 03 Авг 2012, 11:23

а в кой от тези салони правят хубави сватбени прически ? искам семпла прическа, с вдигната коса, стилна. Харесала съм си я, мога и да я принтирам, въпрсът е да не ми я направят като на фолк певица...
ще съм ви мнооого благодарна за помощта!
Аватар
fan4ita
нов

Мнениеот Bridge » 03 Авг 2012, 12:52

Да, и аз съм съгласна за Сан Стефано под билковата, незнам Наско още ли работи там, страхотен е.
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот Pebbles » 21 Авг 2012, 21:02

От 10 години се подстригвам само при една фризьорка, казва се Ани Славчева. Салонът ѝ е във Възраждане, на Левски 81, фризьорски салон Ани. От 5 г. живея в София и въпреки това продължавам да се подстригвам само при нея :) Цените са съвсем нормални.
Chacun se dit ami; mais fol qui s'y repose:
Rien n'est plus commun que ce nom,
Rien n'est plus rare que la chose.

Jean de La Fontaine
Аватар
Pebbles
наш човек

Мнениеот lucky_to » 21 Сеп 2012, 22:51

Bridge написа:Да, и аз съм съгласна за Сан Стефано под билковата, незнам Наско още ли работи там, страхотен е.

"Елеганс" се казва салона. Наско лятото го командироваме в Созопол вече втора година. Аз ходя при жена му - Доби. Много добре работи жената, освен това наистина й дреме дали клиентът ще остане доволен.
I believe whatever doesn`t kill you, simply makes you stranger.

Изображение
Аватар
lucky_to
наш човек

ПредишнаСледваща

Начало  • Назад към Коса