Време е за Хелоуин

Време е за Хелоуин

Хелоуин не е български празник, но пък носи...

Когато си правим плитка – практични съвети

Когато си правим плитка – практични съвети

Плитката е любима прическа за ежедневието и за...

Хроно диета – да се храним по график

Хроно диета – да се храним по график

Хроно диетата е хранителен режим, разработен от...

Природни средства срещу пърхот

Природни средства срещу пърхот

Често битката срещу пърхота е неравностойна....

Разговори и орехи срещу деменция

Разговори и орехи срещу деменция

Две изследвания разкриват, че разговорите и шепа...

Майкрософт пуска фитнес гривна

Майкрософт пуска фитнес гривна

Американската компания "Майкрософт"пуска...

Модератори: ROZALI, Journal

Мнениеот vasilena_st » 02 Мар 2011, 09:41

Здравейте!
Много съм доволна от новата Ви кампания!
Интересува ме кога ще излизат и другите книги от поредицата? Всяка сряда ли?
Аватар
vasilena_st
нов

Мнениеот Sonyata » 02 Мар 2011, 10:30

Всеки четвъртък между 14.00 и 16.00 часа!
Аватар
Sonyata
наш човек

Мнениеот Rama » 02 Мар 2011, 10:37

за кво става дума?
Аватар
Rama
VIP

Мнениеот Sonyata » 02 Мар 2011, 10:44

Rama написа:за кво става дума?

Не четеш ли? :evil:
Аватар
Sonyata
наш човек

Мнениеот Rama » 02 Мар 2011, 11:04

днес съм руса :twisted:
за ква поредица иде реч :?:
Аватар
Rama
VIP

Мнениеот Helinor » 02 Мар 2011, 11:08

Sonyata написа:
Rama написа:за кво става дума?

Не четеш ли? :evil:

Защо не отговориш на Рама? Аз също не съм запозната за какво става дума, ама ако бях, щях да й обясня.
Аватар
Helinor
наш човек

Мнениеот Vanilli » 02 Мар 2011, 11:15

http://spisania.rozali.com/jurnal-bests ... 15258.html
Аз потръпвам от бест-селването на такива неща.
"Дженифър е привлекателна млада жена, която се чувства перфектно в мъжкия свят. Главен играч на Уолстрийт, тя се съгласява да отнесе удара, когато полицията хваща шефа й в крачка. Та нали годеникът й е адвокат връзкар и ще я измъкне бързо от цялата каша.

Вместо това тя се озовава в затвора “Дженингс” – един много по-жесток от Уолстрийт свят. Докато напразно чака обещаното спасение, среща група дейни, умни и упорити жени. Една от тях й прави неустоимо предложение…"

Звучи покъртително малоумно. Главен играч на Уолстрийт - за тая работа трябва много твърда психика. Но се оказва, че Джен е всъщност наивна. Но за компенсация в затвора ще срещне прекрасни жени. Да бе, да.
You can be good with a little effort. You can be really good with a little more effort. But you can't be great - at anything - unless you put in an incredible amount of focused effort.
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Sonyata » 02 Мар 2011, 11:25

Ванилко, защо не оценяваш тази световна "класика" по достойнство?
Аватар
Sonyata
наш човек

Мнениеот Elina » 02 Мар 2011, 11:32

Vanilli написа:http://spisania.rozali.com/jurnal-bestselers/p15258.html
Аз потръпвам от бест-селването на такива неща.
"Дженифър е привлекателна млада жена, която се чувства перфектно в мъжкия свят. Главен играч на Уолстрийт, тя се съгласява да отнесе удара, когато полицията хваща шефа й в крачка. Та нали годеникът й е адвокат връзкар и ще я измъкне бързо от цялата каша.

Вместо това тя се озовава в затвора “Дженингс” – един много по-жесток от Уолстрийт свят. Докато напразно чака обещаното спасение, среща група дейни, умни и упорити жени. Една от тях й прави неустоимо предложение…"

Звучи покъртително малоумно. Главен играч на Уолстрийт - за тая работа трябва много твърда психика. Но се оказва, че Джен е всъщност наивна. Но за компенсация в затвора ще срещне прекрасни жени. Да бе, да.

Хехехе- " Продава се със сп.Журнал за жената
Пакет списание + книга е 3,99 лева"

А ти па, Ванилчо, за три лева " Война и мир " ли очакваш?
Купуваш си за три лева книгата+списанието+за 1 лев семки и почваш да люпиш :wink: :wink: :wink:
Аватар
Elina
наш човек

Мнениеот Vanilli » 02 Мар 2011, 11:39

Война и мир я взех за 4.99. Лъскавото издание за 50 пари ми се видя скъпо.

Виждаш ли, Елина, вместих се в бюджета ти от 3.99+1 лв. :lol: Ще трябва да си я чета с чаша студена вода, защото за семки не остана.

Иначе въобще не отричам чиклита. Напротив, жените имат нужда да се потопят в свят и емоции, които наживо никога няма да изживеят. По-добре чиклит, отколкото антидепресанти.
You can be good with a little effort. You can be really good with a little more effort. But you can't be great - at anything - unless you put in an incredible amount of focused effort.
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Elina » 02 Мар 2011, 11:45

Vanilli написа:Война и мир я взех за 4.99. Лъскавото издание за 50 пари ми се видя скъпо.

Виждаш ли, Елина, вместих се в бюджета ти от 3.99+1 лв. :lol: Ще трябва да си я чета с чаша студена вода, защото за семки не остана.

Иначе въобще не отричам чиклита. Напротив, жените имат нужда да се потопят в свят и емоции, които наживо никога няма да изживеят. По-добре чиклит, отколкото антидепресанти.

Ванилчоооооо, антидепресантите идват след него. Кат се назобаш с романтика и литваш :wink: :wink: :wink:
Аватар
Elina
наш човек

Мнениеот Маргарита » 02 Мар 2011, 11:56

Sonyata написа:Ванилко, защо не оценяваш тази световна "класика" по достойнство?

Ееее, хората са честни и не говорят за класика или "класика" - говорят за бестселъри :lol: Иначе най-хубави към момента си остават книгите в кашоните от банани от по 3, 4 и 5 лв, но за всички книги си има читатели.
Маргарита
VIP

Мнениеот Ignorancia Suprema » 02 Мар 2011, 12:23

Охохохохо, от същата авторка - :arrow:

Съветите на Трейси Хигинс как да бъдеш лошо момче:

1. Никога не им предлагай нищо. Накарай ги те да ти предложат.
2. Никога не ги води вкъщи.
3. Никакви шарки или карета - всеки цвят, който поискаш, стига да е черен.
4. Всичко е в панталоните. Никакво каки. Никакви дипли.
5. Носи или преоценени стоки втора ръка, или наистина скъпи италиански дрехи. Смесвай ги. Пазарувай по интернет само ако искаш и виртуален секс.
6. Никакви сандали. (Освен ако не смяташ, че Исус е имал бурен личен живот.)
7. Не им казвай какво работиш. Спомени, че си в търговията. Остави ги сами да решат дали с наркотици или с автомобилни двигатели.
8. Никакви очила. Дори и в стил Елвис Костело. Няма значение, че падаш по стълбите, защото белезите са наистина секси.
9. Никакво бръснене - освен веднъж на три дни. (Ако се появиш в офиса разрошен и неизгладен, жените ще любопитстват за личния ти живот.)
10. Винаги носи каска от мотоциклет. Дори и да нямаш мотор.

:idea: Мъжът ми горе- долу го докарва на лошо момче: не ги води вкъщи и мрази да се бръсне. Само дето не мъкне каска навсякъде със себе си, а чаве, ама ай ся подробности.
Изображение
Аватар
Ignorancia Suprema
наш човек

Мнениеот Vanilli » 02 Мар 2011, 12:29

Да, тази авторка определено е напипала вкуса на най-голямата пазарна ниша. Чудесен бизнес нюх.
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Elina » 02 Мар 2011, 13:52

Съветите на Трейси Хигинс как да бъдеш лошо момче:

Да, ама ние тука сме момичешки форум :wink: :wink: Дай за момичета :wink: :wink:
Аватар
Elina
наш човек

Мнениеот Vanilli » 03 Мар 2011, 21:52

Проверих цената на Война и мир, 20 лв. е. Идиотът бил 5 лв. само. :lol: Та горе съм поизлъгала.
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Маргарита » 04 Мар 2011, 02:20

Vanilli написа:Проверих цената на Война и мир, 20 лв. е. Идиотът бил 5 лв. само. :lol: Та горе съм поизлъгала.

:lol: Преди 7-8 години си купих десетте тома на Балзак за по 2 лв томчето :lol: Пак така си купих 4 тома на Флобер - общо за 8 лв. "Вълшебната планина" на Томас Ман ми струваше 4 лв. За "Ана Каренина" се "изръсих" със "солидните" 20 лв - двата тома :wink: ... Има и още, да не изброявам. Все стари издания, но явно неотгръщани, защото на някои дори страниците им не бяха разрязани :D
Маргарита
VIP

Мнениеот васси » 04 Юли 2011, 14:27

Добър ден на всички, искам да попитам към кого да се обърна, за да ми бъде изпратено списанието "Журнал за жената" с романа от юни. Пропуснах да си го купя и вече не мога да го намеря по весрникарските бутки.
Аватар
васси
нов

Мнениеот ™ПрАсКоФкЪ™ » 07 Юли 2011, 11:37

васси написа:Добър ден на всички, искам да попитам към кого да се обърна, за да ми бъде изпратено списанието "Журнал за жената" с романа от юни. Пропуснах да си го купя и вече не мога да го намеря по весрникарските бутки.

И аз исках да попитам същото. :) От къде мога да си поръчам списанието с книгата "Добър в леглото"?
Аватар
™ПрАсКоФкЪ™
нов

Мнениеот vasilena_st » 03 Авг 2011, 13:15

Всички книги ги има в електронния магазин на Санома Блясък shop.sbb.bg/
Аватар
vasilena_st
нов

Мнениеот barilska_ » 24 Сеп 2014, 00:41

Аватар
barilska_
нов