Защо пълнеем през зимата?

Защо пълнеем през зимата?

За мнозина е обичайно да натрупат някой и друг...

5 коледни декорации, без които домът не може

5 коледни декорации, без които домът не може

Дори да не сте от най-големите почитатели на...

Тайните за красота на Миранда Кер

Тайните за красота на Миранда Кер

Миранда Кер е сред най-успелите и богати...

Най-стилните рокли на Кейт Мидълтън през 2014 г.

Най-стилните рокли на Кейт Мидълтън през 2014 г.

От елегантните рокли на Jenny Packham до ежедневни...

10 неща, които не знаем за ядките

10 неща, които не знаем за ядките

На 18 декември 1892 г. се състои премиерата на...

Наоми Кембъл е горда като лице на Agent Provocateur

Наоми Кембъл е горда като лице на Agent Provocateur

Наоми Кембъл е горда да е лице на...

Модератори: ROZALI, Journal

Мнениеот vasilena_st » 02 Мар 2011, 09:41

Здравейте!
Много съм доволна от новата Ви кампания!
Интересува ме кога ще излизат и другите книги от поредицата? Всяка сряда ли?
Аватар
vasilena_st
нов

Мнениеот Sonyata » 02 Мар 2011, 10:30

Всеки четвъртък между 14.00 и 16.00 часа!
Аватар
Sonyata
наш човек

Мнениеот Rama » 02 Мар 2011, 10:37

за кво става дума?
Аватар
Rama
VIP

Мнениеот Sonyata » 02 Мар 2011, 10:44

Rama написа:за кво става дума?

Не четеш ли? :evil:
Аватар
Sonyata
наш човек

Мнениеот Rama » 02 Мар 2011, 11:04

днес съм руса :twisted:
за ква поредица иде реч :?:
Аватар
Rama
VIP

Мнениеот Helinor » 02 Мар 2011, 11:08

Sonyata написа:
Rama написа:за кво става дума?

Не четеш ли? :evil:

Защо не отговориш на Рама? Аз също не съм запозната за какво става дума, ама ако бях, щях да й обясня.
Аватар
Helinor
наш човек

Мнениеот Vanilli » 02 Мар 2011, 11:15

http://spisania.rozali.com/jurnal-bests ... 15258.html
Аз потръпвам от бест-селването на такива неща.
"Дженифър е привлекателна млада жена, която се чувства перфектно в мъжкия свят. Главен играч на Уолстрийт, тя се съгласява да отнесе удара, когато полицията хваща шефа й в крачка. Та нали годеникът й е адвокат връзкар и ще я измъкне бързо от цялата каша.

Вместо това тя се озовава в затвора “Дженингс” – един много по-жесток от Уолстрийт свят. Докато напразно чака обещаното спасение, среща група дейни, умни и упорити жени. Една от тях й прави неустоимо предложение…"

Звучи покъртително малоумно. Главен играч на Уолстрийт - за тая работа трябва много твърда психика. Но се оказва, че Джен е всъщност наивна. Но за компенсация в затвора ще срещне прекрасни жени. Да бе, да.
You can be good with a little effort. You can be really good with a little more effort. But you can't be great - at anything - unless you put in an incredible amount of focused effort.
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Sonyata » 02 Мар 2011, 11:25

Ванилко, защо не оценяваш тази световна "класика" по достойнство?
Аватар
Sonyata
наш човек

Мнениеот Elina » 02 Мар 2011, 11:32

Vanilli написа:http://spisania.rozali.com/jurnal-bestselers/p15258.html
Аз потръпвам от бест-селването на такива неща.
"Дженифър е привлекателна млада жена, която се чувства перфектно в мъжкия свят. Главен играч на Уолстрийт, тя се съгласява да отнесе удара, когато полицията хваща шефа й в крачка. Та нали годеникът й е адвокат връзкар и ще я измъкне бързо от цялата каша.

Вместо това тя се озовава в затвора “Дженингс” – един много по-жесток от Уолстрийт свят. Докато напразно чака обещаното спасение, среща група дейни, умни и упорити жени. Една от тях й прави неустоимо предложение…"

Звучи покъртително малоумно. Главен играч на Уолстрийт - за тая работа трябва много твърда психика. Но се оказва, че Джен е всъщност наивна. Но за компенсация в затвора ще срещне прекрасни жени. Да бе, да.

Хехехе- " Продава се със сп.Журнал за жената
Пакет списание + книга е 3,99 лева"

А ти па, Ванилчо, за три лева " Война и мир " ли очакваш?
Купуваш си за три лева книгата+списанието+за 1 лев семки и почваш да люпиш :wink: :wink: :wink:
Аватар
Elina
наш човек

Мнениеот Vanilli » 02 Мар 2011, 11:39

Война и мир я взех за 4.99. Лъскавото издание за 50 пари ми се видя скъпо.

Виждаш ли, Елина, вместих се в бюджета ти от 3.99+1 лв. :lol: Ще трябва да си я чета с чаша студена вода, защото за семки не остана.

Иначе въобще не отричам чиклита. Напротив, жените имат нужда да се потопят в свят и емоции, които наживо никога няма да изживеят. По-добре чиклит, отколкото антидепресанти.
You can be good with a little effort. You can be really good with a little more effort. But you can't be great - at anything - unless you put in an incredible amount of focused effort.
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Elina » 02 Мар 2011, 11:45

Vanilli написа:Война и мир я взех за 4.99. Лъскавото издание за 50 пари ми се видя скъпо.

Виждаш ли, Елина, вместих се в бюджета ти от 3.99+1 лв. :lol: Ще трябва да си я чета с чаша студена вода, защото за семки не остана.

Иначе въобще не отричам чиклита. Напротив, жените имат нужда да се потопят в свят и емоции, които наживо никога няма да изживеят. По-добре чиклит, отколкото антидепресанти.

Ванилчоооооо, антидепресантите идват след него. Кат се назобаш с романтика и литваш :wink: :wink: :wink:
Аватар
Elina
наш човек

Мнениеот Маргарита » 02 Мар 2011, 11:56

Sonyata написа:Ванилко, защо не оценяваш тази световна "класика" по достойнство?

Ееее, хората са честни и не говорят за класика или "класика" - говорят за бестселъри :lol: Иначе най-хубави към момента си остават книгите в кашоните от банани от по 3, 4 и 5 лв, но за всички книги си има читатели.
Маргарита
VIP

Мнениеот Ignorancia Suprema » 02 Мар 2011, 12:23

Охохохохо, от същата авторка - :arrow:

Съветите на Трейси Хигинс как да бъдеш лошо момче:

1. Никога не им предлагай нищо. Накарай ги те да ти предложат.
2. Никога не ги води вкъщи.
3. Никакви шарки или карета - всеки цвят, който поискаш, стига да е черен.
4. Всичко е в панталоните. Никакво каки. Никакви дипли.
5. Носи или преоценени стоки втора ръка, или наистина скъпи италиански дрехи. Смесвай ги. Пазарувай по интернет само ако искаш и виртуален секс.
6. Никакви сандали. (Освен ако не смяташ, че Исус е имал бурен личен живот.)
7. Не им казвай какво работиш. Спомени, че си в търговията. Остави ги сами да решат дали с наркотици или с автомобилни двигатели.
8. Никакви очила. Дори и в стил Елвис Костело. Няма значение, че падаш по стълбите, защото белезите са наистина секси.
9. Никакво бръснене - освен веднъж на три дни. (Ако се появиш в офиса разрошен и неизгладен, жените ще любопитстват за личния ти живот.)
10. Винаги носи каска от мотоциклет. Дори и да нямаш мотор.

:idea: Мъжът ми горе- долу го докарва на лошо момче: не ги води вкъщи и мрази да се бръсне. Само дето не мъкне каска навсякъде със себе си, а чаве, ама ай ся подробности.
Изображение
Аватар
Ignorancia Suprema
наш човек

Мнениеот Vanilli » 02 Мар 2011, 12:29

Да, тази авторка определено е напипала вкуса на най-голямата пазарна ниша. Чудесен бизнес нюх.
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Elina » 02 Мар 2011, 13:52

Съветите на Трейси Хигинс как да бъдеш лошо момче:

Да, ама ние тука сме момичешки форум :wink: :wink: Дай за момичета :wink: :wink:
Аватар
Elina
наш човек

Мнениеот Vanilli » 03 Мар 2011, 21:52

Проверих цената на Война и мир, 20 лв. е. Идиотът бил 5 лв. само. :lol: Та горе съм поизлъгала.
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Маргарита » 04 Мар 2011, 02:20

Vanilli написа:Проверих цената на Война и мир, 20 лв. е. Идиотът бил 5 лв. само. :lol: Та горе съм поизлъгала.

:lol: Преди 7-8 години си купих десетте тома на Балзак за по 2 лв томчето :lol: Пак така си купих 4 тома на Флобер - общо за 8 лв. "Вълшебната планина" на Томас Ман ми струваше 4 лв. За "Ана Каренина" се "изръсих" със "солидните" 20 лв - двата тома :wink: ... Има и още, да не изброявам. Все стари издания, но явно неотгръщани, защото на някои дори страниците им не бяха разрязани :D
Маргарита
VIP

Мнениеот васси » 04 Юли 2011, 14:27

Добър ден на всички, искам да попитам към кого да се обърна, за да ми бъде изпратено списанието "Журнал за жената" с романа от юни. Пропуснах да си го купя и вече не мога да го намеря по весрникарските бутки.
Аватар
васси
нов

Мнениеот ™ПрАсКоФкЪ™ » 07 Юли 2011, 11:37

васси написа:Добър ден на всички, искам да попитам към кого да се обърна, за да ми бъде изпратено списанието "Журнал за жената" с романа от юни. Пропуснах да си го купя и вече не мога да го намеря по весрникарските бутки.

И аз исках да попитам същото. :) От къде мога да си поръчам списанието с книгата "Добър в леглото"?
Аватар
™ПрАсКоФкЪ™
нов

Мнениеот vasilena_st » 03 Авг 2011, 13:15

Всички книги ги има в електронния магазин на Санома Блясък shop.sbb.bg/
Аватар
vasilena_st
нов

Мнениеот barilska_ » 24 Сеп 2014, 00:41

Аватар
barilska_
нов