Кейт Мидълтън  – бременността й отива

Кейт Мидълтън – бременността й отива

Кейт Мидълтън направи първата си публична поява...

Познай марката, спечели книга!

Познай марката, спечели книга!

Читателите на Rozali имат възможност да спечелят...

Идеи как да носите шала тази есен

Идеи как да носите шала тази есен

Шалът е задължителен аксесоар през цялата...

Как да ядем десерт, без да напълняваме

Как да ядем десерт, без да напълняваме

Десертът, сладкото изкушение, без което не можем....

Жизел Бюндхен: Майки поставете себе си на първо място

Жизел Бюндхен: Майки поставете себе си на първо място

Топмоделът Жизел Бюндхен призова майките да...

Адел държи в неведение текстописците си

Адел държи в неведение текстописците си

Певицата Адел все още не е казала на авторите на...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот ivett fashion =]] » 02 Апр 2011, 14:52

Има едно момче което много харесвам, но искам и той да испита същите чувства към мен. :( Има една магия за любов която незнам дали да я правя на момчето... :roll: Мислите ли че магията може да има обратни ефекти които могат да повлияят зле към мен или към него. :) :wink: Посъветвайте ме с нещо незнам какво да правя моля ви.. :cry: Кажете ми да я правя ли тази магия или да я оставя да не се занимавам...! МОЛЯ ВИ.. много е ВАЖНО....!!! :cry: :cry: :cry:
Аватар
ivett fashion =]]
нов

Мнениеот ivett fashion =]] » 02 Апр 2011, 15:07

http://www.horoskopbg.com/magiya_za_lyubov.htm - ето го и сайта на любовната магия :twisted: то е първата магия... :roll:
Аватар
ivett fashion =]]
нов

Мнениеот Vanilli » 02 Апр 2011, 16:41

Мило момиче, на тебе ти трябва магия за любознание, не за любов.
You can be good with a little effort. You can be really good with a little more effort. But you can't be great - at anything - unless you put in an incredible amount of focused effort.
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Bridge » 02 Апр 2011, 18:20

Питай Дядо Коледа ;)
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот дид_и » 02 Апр 2011, 18:27

Леле, какви помии се разпространяват в нета :shock:
When the World says GIVE UP, Hope whispers TRY ONE MORE TIME.
Аватар
дид_и
наш човек

Мнениеот Millena » 02 Апр 2011, 19:34

По добре заложи на гримирВането :wink:
В България има много добри хора, просто не ги дават по телевизията. - Теди Москов
Аватар
Millena
наш човек

Мнениеот Dale » 02 Апр 2011, 19:56

Не я прави тази магия, въобще не навлизай в света на непознатото...!
Ами ако един ден ти омръзне?
Не прави на другите това, което не искаш да правят на теб!
Аватар
Dale
наш човек

Мнениеот des_inkata » 25 Апр 2011, 09:35

Не зная какви магии има,но прозрението е най-добрата магия на света.Точно в СЪбота вечер на навечерието на Великден осъзнах,каква голяма грешка съм допуснала ,че съм била толкова време с бившият си приятел.Засякохме се в дискотеката,а той приличаша на нищо-буквално и т.н. няма да казвам повече.Просто тази любов ,която си мислиш ,че съществува може и да не е тя.Така ,че не си заслужава да правиш магии,ако един човек не ти обръща внимание,не се лъжи.Продължавай напред и това е.
Аватар
des_inkata
кандидат

Мнениеот Adincho » 17 Май 2011, 19:05

Всеки магически ритуал, независимо от това колко безобиден изглежда, крие опасност! Дори и желанието ти да се изпълни без негативни последици за нито една от двете страни, винаги помни колко много сълзи сe проливат точно заради сбъднати мечти! Често сме влюбени в представата си за нещо, а не в самото него! Най-вероятно този младеж е просто твое временно увлечение, но е напълно естествено нещата да не ти изглеждат по този начин в момента. Не предприемай нищо, прояви търпение и бъди сигурна, че то ще бъде възнаградено и нещата ще си дойдат по местата - такива, каквито трябва да бъдат!
Аватар
Adincho
нов

Мнениеот kanibali » 01 Юни 2011, 10:07

Магиите са опасно нещо не си играйте ! Имам горчив опит с тези неща. Най -ьгадната магия за любов котято се прави е с пръстен и цигара . Тя е много мощно уръжие срещу любимия човек ... Но любовта все пак не е война тя изисква разбиране и взаимност! Ако сега не сега обичаш някого утре и няма взаимност това ще отмине ... утре ще срещнеш твоя човек
Аватар
kanibali
нов

Мнениеот daniela84 » 14 Юли 2011, 10:14

За нищо на света не бих се забъркала в такива неща, аз вярвам в магии и мисля, че се връщата някои ден!Това са опасни, мистични неща и незнам въобще как на някои му стиска да ги прави! :shock:
Аватар
daniela84
нов

Мнениеот мими12 » 14 Юли 2011, 15:22

kanibali написа:Магиите са опасно нещо не си играйте ! Имам горчив опит с тези неща. Най -ьгадната магия за любов котято се прави е с пръстен и цигара . Тя е много мощно уръжие срещу любимия човек ... Но любовта все пак не е война тя изисква разбиране и взаимност! Ако сега не сега обичаш някого утре и няма взаимност това ще отмине ... утре ще срещнеш твоя човек

Как точно се прави тази магия със пръстен и цигара???
Аватар
мими12
нов

Мнениеот Razumna » 14 Юли 2011, 18:09

мими12 написа:
kanibali написа:Магиите са опасно нещо не си играйте ! Имам горчив опит с тези неща. Най -ьгадната магия за любов котято се прави е с пръстен и цигара . Тя е много мощно уръжие срещу любимия човек ... Но любовта все пак не е война тя изисква разбиране и взаимност! Ако сега не сега обичаш някого утре и няма взаимност това ще отмине ... утре ще срещнеш твоя човек

Бе ти няма ли да си налегнеш парцалите?
Аватар
Razumna
наш човек

Мнениеот Канела » 14 Юли 2011, 19:54

мими12 написа:

'Начи, сега ши ти кажъ. Тая магия сериозно е опасна. Ама много. И може да се прави само веднъж в годината на определен ден - само на 30-февруари. Пръстенът също е специален - задължително трябва да е златна халка. Та вечерта на 29-ти срещу 30-ти февруари причакай обекта на лигоотделяне пред вратата на апартамента му. Когато той се появи, слагаш най-мазната си усмивка и му правиш магия за зашеметяване (вдигаш си ръката, като преди това не си се къпала седмица). После му слагаш халката, взимаш му ключовете, вкарваш мъжкото в апартамента и го слагаш да си легне. Когато се събуди, ще му обясниш, че има амнезия и затова не те помни. Цигарата му я дай на него да си успокои нервите, а ако е твърде разочарован от теб ритуално ще я глътн запалена.
Аватар
Канела
наш човек

Мнениеот Vicky_Tricky: » 14 Юли 2011, 20:00

Ама защо всички, които искат лИбовни магии да правят са толкова неграмотни? :roll:
Seen it all, done it all, can't remember most of it.
Аватар
Vicky_Tricky:
приятел

Мнениеот LUNNA » 14 Юли 2011, 20:09

Тц, тц, тц ...
не знам какво да кажа ... още имало! Не била само оная, в другата тема!!!
Мъка, мъка!!! :lol: :lol: :lol:
Аватар
LUNNA
наш човек

Мнениеот Shiny » 14 Юли 2011, 21:56

Vicky_Tricky: написа:Ама защо всички, които искат лИбовни магии да правят са толкова неграмотни? :roll:

Защото се очаква, че ако бяха грамотни и знаеха как да се оправят в живота, нямаше да прибягват до простотии. 8) Да не говорим също така, че па вещерството изобщо не е лъжица за всяка уста, ама деца, кво да ги пра'иш. Така им диктува пипето да правят, така правят.
Не е правилно да вярваме в магията. Със силната вяра се създава магия. Румпелщилцхен.
Аватар
Shiny
наш човек

Мнениеот Hennes » 14 Юли 2011, 23:41

Vicky_Tricky: написа:Ама защо всички, които искат лИбовни магии да правят са толкова неграмотни? :roll:

Защото искат да правят любовни магии , Вики ,не да учат. Ти пък сега и ти :lol:
Аватар
Hennes
наш човек

Мнениеот strawberry__40 » 15 Юли 2011, 11:26

Стига с тез' лИбовни магии, дайте някоя "магийка" за пари насам, те са по-интересни. :lol:
Аватар
strawberry__40
наш човек

Мнениеот Деси » 15 Юли 2011, 12:10

strawberry__40 написа:Стига с тез' лИбовни магии, дайте някоя "магийка" за пари насам, те са по-интересни. :lol:

И аз искам :sport: . Не знам на кОго ще навреди да имам няколко милиона, че да спра да го мисля 8)
"Защото Бог ни е дал дух не на страх, а на сила, любов и себевладение." (ІІ Тимотей 1:7)
Аватар
Деси
наш човек

Мнениеот Razumna » 15 Юли 2011, 12:12

Малиии, Деско, ти пък чак няколко... На мене и един ще ми е предоволно!
Аватар
Razumna
наш човек

Мнениеот Nova » 15 Юли 2011, 12:39

Деси написа:
strawberry__40 написа:Стига с тез' лИбовни магии, дайте някоя "магийка" за пари насам, те са по-интересни. :lol:

И аз искам :sport: . Не знам на кОго ще навреди да имам няколко милиона, че да спра да го мисля 8)

Скоро мой близък ми спорели: И какво като съм живял честно?!
Моя милост: Ами сега спиш спокойно.
Той: Аз и иначе мога да спя. 8)

А ти, Деси, ще можеш ли? :P
Аватар
Nova
наш човек

Мнениеот Razumna » 15 Юли 2011, 13:40

Що не? Деси не се готви да ги краде тия милиони. Може с магия да спечели джакпота.
Аватар
Razumna
наш човек

Мнениеот Деси » 15 Юли 2011, 13:50

Razumna написа:Малиии, Деско, ти пък чак няколко... На мене и един ще ми е предоволно!

Амииииииии, щото не съм толкова Разумна и скромна като теб :lol: . Думайте сега магията - ще спя предоволно и преспокойно като си имам няколко милиона в злато в швейцарска банка, само как да ги докарам до там (до банката де)
"Защото Бог ни е дал дух не на страх, а на сила, любов и себевладение." (ІІ Тимотей 1:7)
Аватар
Деси
наш човек

Мнениеот strawberry__40 » 15 Юли 2011, 13:59

Деси написа:
Razumna написа:Малиии, Деско, ти пък чак няколко... На мене и един ще ми е предоволно!

Амииииииии, щото не съм толкова Разумна и скромна като теб :lol: . Думайте сега магията - ще спя предоволно и преспокойно като си имам няколко милиона в злато в швейцарска банка, само как да ги докарам до там (до банката де)

То това да ти е грижата, Деси. :D
И аз ще спя спокойно, поне по-спокойно от сега. :wink: А и както каза и Разумна, не смятам да убивам някой или да крада.
Аватар
strawberry__40
наш човек

Следваща

Начало  • Назад към Мистика