Как да стимулирате метаболизма от сутринта?

Как да стимулирате метаболизма от сутринта?

Ако искате тялото ви да изгаря повече мазнини,...

Цъфтящи краища – как да се справим?

Цъфтящи краища – как да се справим?

Цъфтящите краища са кошмар за всяка коса. Те...

Цветове – есен/зима 2014-15

Цветове – есен/зима 2014-15

Кои са актуалните цветове за сезон есен/зима...

Съвети за здрави кости

Съвети за здрави кости

С напредването на възрастта все повече хора се...

Дженифър Анистън - организатор партита или актриса?

Дженифър Анистън - организатор партита или актриса?

Актрисата Дженифър Анистън би работила като...

Луи Вюитон с ученическа колекция чанти

Луи Вюитон с ученическа колекция чанти

Френската модна марка Луи Вюитон представи...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот ivett fashion =]] » 02 Апр 2011, 14:52

Има едно момче което много харесвам, но искам и той да испита същите чувства към мен. :( Има една магия за любов която незнам дали да я правя на момчето... :roll: Мислите ли че магията може да има обратни ефекти които могат да повлияят зле към мен или към него. :) :wink: Посъветвайте ме с нещо незнам какво да правя моля ви.. :cry: Кажете ми да я правя ли тази магия или да я оставя да не се занимавам...! МОЛЯ ВИ.. много е ВАЖНО....!!! :cry: :cry: :cry:
Аватар
ivett fashion =]]
нов

Мнениеот ivett fashion =]] » 02 Апр 2011, 15:07

http://www.horoskopbg.com/magiya_za_lyubov.htm - ето го и сайта на любовната магия :twisted: то е първата магия... :roll:
Аватар
ivett fashion =]]
нов

Мнениеот Vanilli » 02 Апр 2011, 16:41

Мило момиче, на тебе ти трябва магия за любознание, не за любов.
You can be good with a little effort. You can be really good with a little more effort. But you can't be great - at anything - unless you put in an incredible amount of focused effort.
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Bridge » 02 Апр 2011, 18:20

Питай Дядо Коледа ;)
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот дид_и » 02 Апр 2011, 18:27

Леле, какви помии се разпространяват в нета :shock:
When the World says GIVE UP, Hope whispers TRY ONE MORE TIME.
Аватар
дид_и
наш човек

Мнениеот Millena » 02 Апр 2011, 19:34

По добре заложи на гримирВането :wink:
В България има много добри хора, просто не ги дават по телевизията. - Теди Москов
Аватар
Millena
наш човек

Мнениеот Dale » 02 Апр 2011, 19:56

Не я прави тази магия, въобще не навлизай в света на непознатото...!
Ами ако един ден ти омръзне?
Не прави на другите това, което не искаш да правят на теб!
Аватар
Dale
наш човек

Мнениеот des_inkata » 25 Апр 2011, 09:35

Не зная какви магии има,но прозрението е най-добрата магия на света.Точно в СЪбота вечер на навечерието на Великден осъзнах,каква голяма грешка съм допуснала ,че съм била толкова време с бившият си приятел.Засякохме се в дискотеката,а той приличаша на нищо-буквално и т.н. няма да казвам повече.Просто тази любов ,която си мислиш ,че съществува може и да не е тя.Така ,че не си заслужава да правиш магии,ако един човек не ти обръща внимание,не се лъжи.Продължавай напред и това е.
Аватар
des_inkata
кандидат

Мнениеот Adincho » 17 Май 2011, 19:05

Всеки магически ритуал, независимо от това колко безобиден изглежда, крие опасност! Дори и желанието ти да се изпълни без негативни последици за нито една от двете страни, винаги помни колко много сълзи сe проливат точно заради сбъднати мечти! Често сме влюбени в представата си за нещо, а не в самото него! Най-вероятно този младеж е просто твое временно увлечение, но е напълно естествено нещата да не ти изглеждат по този начин в момента. Не предприемай нищо, прояви търпение и бъди сигурна, че то ще бъде възнаградено и нещата ще си дойдат по местата - такива, каквито трябва да бъдат!
Аватар
Adincho
нов

Мнениеот kanibali » 01 Юни 2011, 10:07

Магиите са опасно нещо не си играйте ! Имам горчив опит с тези неща. Най -ьгадната магия за любов котято се прави е с пръстен и цигара . Тя е много мощно уръжие срещу любимия човек ... Но любовта все пак не е война тя изисква разбиране и взаимност! Ако сега не сега обичаш някого утре и няма взаимност това ще отмине ... утре ще срещнеш твоя човек
Аватар
kanibali
нов

Мнениеот daniela84 » 14 Юли 2011, 10:14

За нищо на света не бих се забъркала в такива неща, аз вярвам в магии и мисля, че се връщата някои ден!Това са опасни, мистични неща и незнам въобще как на някои му стиска да ги прави! :shock:
Аватар
daniela84
нов

Мнениеот мими12 » 14 Юли 2011, 15:22

kanibali написа:Магиите са опасно нещо не си играйте ! Имам горчив опит с тези неща. Най -ьгадната магия за любов котято се прави е с пръстен и цигара . Тя е много мощно уръжие срещу любимия човек ... Но любовта все пак не е война тя изисква разбиране и взаимност! Ако сега не сега обичаш някого утре и няма взаимност това ще отмине ... утре ще срещнеш твоя човек

Как точно се прави тази магия със пръстен и цигара???
Аватар
мими12
нов

Мнениеот Razumna » 14 Юли 2011, 18:09

мими12 написа:
kanibali написа:Магиите са опасно нещо не си играйте ! Имам горчив опит с тези неща. Най -ьгадната магия за любов котято се прави е с пръстен и цигара . Тя е много мощно уръжие срещу любимия човек ... Но любовта все пак не е война тя изисква разбиране и взаимност! Ако сега не сега обичаш някого утре и няма взаимност това ще отмине ... утре ще срещнеш твоя човек

Бе ти няма ли да си налегнеш парцалите?
Аватар
Razumna
наш човек

Мнениеот Канела » 14 Юли 2011, 19:54

мими12 написа:

'Начи, сега ши ти кажъ. Тая магия сериозно е опасна. Ама много. И може да се прави само веднъж в годината на определен ден - само на 30-февруари. Пръстенът също е специален - задължително трябва да е златна халка. Та вечерта на 29-ти срещу 30-ти февруари причакай обекта на лигоотделяне пред вратата на апартамента му. Когато той се появи, слагаш най-мазната си усмивка и му правиш магия за зашеметяване (вдигаш си ръката, като преди това не си се къпала седмица). После му слагаш халката, взимаш му ключовете, вкарваш мъжкото в апартамента и го слагаш да си легне. Когато се събуди, ще му обясниш, че има амнезия и затова не те помни. Цигарата му я дай на него да си успокои нервите, а ако е твърде разочарован от теб ритуално ще я глътн запалена.
Аватар
Канела
наш човек

Мнениеот Vicky_Tricky: » 14 Юли 2011, 20:00

Ама защо всички, които искат лИбовни магии да правят са толкова неграмотни? :roll:
Seen it all, done it all, can't remember most of it.
Аватар
Vicky_Tricky:
приятел

Мнениеот LUNNA » 14 Юли 2011, 20:09

Тц, тц, тц ...
не знам какво да кажа ... още имало! Не била само оная, в другата тема!!!
Мъка, мъка!!! :lol: :lol: :lol:
Аватар
LUNNA
наш човек

Мнениеот Shiny » 14 Юли 2011, 21:56

Vicky_Tricky: написа:Ама защо всички, които искат лИбовни магии да правят са толкова неграмотни? :roll:

Защото се очаква, че ако бяха грамотни и знаеха как да се оправят в живота, нямаше да прибягват до простотии. 8) Да не говорим също така, че па вещерството изобщо не е лъжица за всяка уста, ама деца, кво да ги пра'иш. Така им диктува пипето да правят, така правят.
Не е правилно да вярваме в магията. Със силната вяра се създава магия. Румпелщилцхен.
Аватар
Shiny
наш човек

Мнениеот Hennes » 14 Юли 2011, 23:41

Vicky_Tricky: написа:Ама защо всички, които искат лИбовни магии да правят са толкова неграмотни? :roll:

Защото искат да правят любовни магии , Вики ,не да учат. Ти пък сега и ти :lol:
Аватар
Hennes
наш човек

Мнениеот strawberry__40 » 15 Юли 2011, 11:26

Стига с тез' лИбовни магии, дайте някоя "магийка" за пари насам, те са по-интересни. :lol:
Аватар
strawberry__40
наш човек

Мнениеот Деси » 15 Юли 2011, 12:10

strawberry__40 написа:Стига с тез' лИбовни магии, дайте някоя "магийка" за пари насам, те са по-интересни. :lol:

И аз искам :sport: . Не знам на кОго ще навреди да имам няколко милиона, че да спра да го мисля 8)
"Защото Бог ни е дал дух не на страх, а на сила, любов и себевладение." (ІІ Тимотей 1:7)
Аватар
Деси
наш човек

Мнениеот Razumna » 15 Юли 2011, 12:12

Малиии, Деско, ти пък чак няколко... На мене и един ще ми е предоволно!
Аватар
Razumna
наш човек

Мнениеот Nova » 15 Юли 2011, 12:39

Деси написа:
strawberry__40 написа:Стига с тез' лИбовни магии, дайте някоя "магийка" за пари насам, те са по-интересни. :lol:

И аз искам :sport: . Не знам на кОго ще навреди да имам няколко милиона, че да спра да го мисля 8)

Скоро мой близък ми спорели: И какво като съм живял честно?!
Моя милост: Ами сега спиш спокойно.
Той: Аз и иначе мога да спя. 8)

А ти, Деси, ще можеш ли? :P
Аватар
Nova
наш човек

Мнениеот Razumna » 15 Юли 2011, 13:40

Що не? Деси не се готви да ги краде тия милиони. Може с магия да спечели джакпота.
Аватар
Razumna
наш човек

Мнениеот Деси » 15 Юли 2011, 13:50

Razumna написа:Малиии, Деско, ти пък чак няколко... На мене и един ще ми е предоволно!

Амииииииии, щото не съм толкова Разумна и скромна като теб :lol: . Думайте сега магията - ще спя предоволно и преспокойно като си имам няколко милиона в злато в швейцарска банка, само как да ги докарам до там (до банката де)
"Защото Бог ни е дал дух не на страх, а на сила, любов и себевладение." (ІІ Тимотей 1:7)
Аватар
Деси
наш човек

Мнениеот strawberry__40 » 15 Юли 2011, 13:59

Деси написа:
Razumna написа:Малиии, Деско, ти пък чак няколко... На мене и един ще ми е предоволно!

Амииииииии, щото не съм толкова Разумна и скромна като теб :lol: . Думайте сега магията - ще спя предоволно и преспокойно като си имам няколко милиона в злато в швейцарска банка, само как да ги докарам до там (до банката де)

То това да ти е грижата, Деси. :D
И аз ще спя спокойно, поне по-спокойно от сега. :wink: А и както каза и Разумна, не смятам да убивам някой или да крада.
Аватар
strawberry__40
наш човек

Следваща

Начало  • Назад към Мистика