5 стила от Камерън Диас

5 стила от Камерън Диас

Камерън Диас винаги е демонстрирала отличен...

4 типа храни, които забавят метаболизма

4 типа храни, които забавят метаболизма

Метаболизмът играе основа роля в отслабването и...

Чанти есен/зима 2014-15

Чанти есен/зима 2014-15

Чантите са любим аксесоар на много жени, затова...

На училище с детската колекция на Marks & Spencer

На училище с детската колекция на Marks & Spencer

Отново на училище с новата стилна и закачлива...

Най-досадните неща в спалнята

Най-досадните неща в спалнята

Яденето в леглото е най-досадният навик в...

Кейт Хъдсън не бърза с брака

Кейт Хъдсън не бърза с брака

35-годишната актриса Кейт Хъдсън не смята брака...

Модератори: Rama, vesal

Мнениеот reality » 13 Мар 2009, 14:24

Няма да споря...не ми се е налагало да се интересувам от това кога съм в овулация и кога - не. :wink:
Аватар
reality
приятел

Мнениеот momo » 13 Мар 2009, 15:47

reality написа:Няма да споря...:
умно решение...
reality написа:не ми се е налагало да се интересувам от това кога съм в овулация и кога - не. :wink:
похвално... само да не цъфнеш с някой "умен" въпрос и ти, по някое време... :wink:

Michael Joseph Jackson
1958 - FOREVER

Ignorancia Suprema
Аватар
momo
наш човек

Мнениеот Bridge » 13 Мар 2009, 15:50

Jozepha написа:
insantiable написа:искам да попитам дали е голяма вероятността да се забременее последния ден от цикъла?

По принчип вероятността е малка, но аз съм жив пример за това,че гаранции няма - забременях точто тогава, в последния ден от цикъла.

Тогава може да е бил акта, оплождането вероятно е било някой и друг ден след това.
Аватар
Bridge
наш човек

Мнениеот momo » 13 Мар 2009, 15:58

Bridge написа:
Jozepha написа:
insantiable написа:искам да попитам дали е голяма вероятността да се забременее последния ден от цикъла?

По принчип вероятността е малка, но аз съм жив пример за това,че гаранции няма - забременях точто тогава, в последния ден от цикъла.

Тогава може да е бил акта, оплождането вероятно е било някой и друг ден след това.
не "може би", а със сигурност...

Michael Joseph Jackson
1958 - FOREVER

Ignorancia Suprema
Аватар
momo
наш човек

Мнениеот reality » 13 Мар 2009, 16:01

momo написа:
умно решение...
reality написа:не ми се е налагало да се интересувам от това кога съм в овулация и кога - не. :wink:
похвално... само да не цъфнеш с някой "умен" въпрос и ти, по някое време... :wink:

При положение, че се пазя и нямам желание да забременявам, няма защо да се интересувам толкова живо от това.
А умно решение от твоя страна ще бъде, да спреш да се заяждаш с всеки срещнат във форума, който е решил да изкаже мнение, различно от твоето :wink:
Аватар
reality
приятел

Мнениеот momo » 13 Мар 2009, 16:07

reality написа:
momo написа:
умно решение...

При положение, че се пазя и нямам желание да забременявам, няма защо да се интересувам толкова живо от това.
А умно решение от твоя страна ще бъде, да спреш да се заяждаш с всеки срещнат във форума, който е решил да изкаже мнение, различно от твоето :wink:
ако си забелязала, не се заяждам с всеки срещнат... имам си система за филтрация.... :wink:
ииии, понякога стават гафове, не е зле да си осведомена.... а след като пък не си осведомена по тоя въпрос и ми обяви, че не те и интересува, е редно да не се обаждаш по тоя въпрос!!!! не мислиш ли?! :wink:

Michael Joseph Jackson
1958 - FOREVER

Ignorancia Suprema
Аватар
momo
наш човек

Мнениеот nel13 » 13 Мар 2009, 21:50

здравейте, ползвали ли сте тестове за овулация :?:
Аватар
nel13
нов

Мнениеот winter » 26 Мар 2009, 19:09

Здравейте! Прочетох внимателно цялата тема, но не намерих отговор на моя проблем, така че ще ви опиша накратко ситуацията и ще ви помоля за мнения.
Преди няколко вечери правихме секс с приятеля ми, той свърши в презерватива, изхвърли го и заспахме след това, но той не беше станал да се измие. На другата сутрин обаче пак започнахме, този път без презерватив - беше в мен само за около 5 мин., когато се сетихме и го изритах в банята но все пак......
Чувала съм, че изложени на въздух за повече време сперматозоидите умирали и затова не се бях паникьосала много. До днес, когато получих зацапване :? Само че при мен случая е малко по-особен - и миналия месец пак имах само зацапване, но не ми идваше и накрая гинеколога ми даде Дуфастон, за да ми дойде и ми каза, че ако и следващия път пак имам проблеми с цикъла, ще започна противозачатъчни. Та сега би следвало да му се обадя веднага и да му кажа за зацапването, но предвид това че има вероятност да съм бременна бих отишла при друг гинеколог. Но сега наистина не знам какво да правя - за тест е много рано - от въпросния акт са минали едва 5 дни, а и вгнездяването прочетох, че става някъде поне след седмица. :? А това, за което най-много се чудя и моля ви, не ми се смейте, защото наистина не знам е дали след толкова кратък период е възможно гинеколог да установи дали съм бременна?
Аватар
winter
нов

Мнениеот Denimira » 01 Апр 2009, 17:54

Не знам как точно да те успокоя,но първо-не мисля,че засъхналите сперматозоиди по члена на приятеля ти са били кой знае каква опасност в тези 5мин.Второ-ако пък случайно си забременяла е много вероятно зацапването да е било от вгнездяването(при всички е различно) и трето-единственният начин в момента гинеколога ти да разбере за наличието на бременност,е да му споделиш съмненията си и той да ти пусне кръвен тест иначе незнам да има такива снаиперисти :shock: ,че да видят нещо,което почти го няма.
Та общо взето мен ако ме питаш,отиди на лекар,сподели му всичко и той ще прецени дали има вероятност да си бременна или не и ако няма ще ти наложи лечение за цикъла ти.
Аватар
Denimira
нов

Мнениеот muckaaaaa » 04 Апр 2009, 23:26

Здравейте ! Ще бъда кратка и директнаа , въпроса ми е , мога ли да забременея акоо правя секс 3-4 денаа преди месечния ми цикъл ?
Аватар
muckaaaaa
нов

Мнениеот vvaallyyaa » 04 Апр 2009, 23:34

muckaaaaa написа:Здравейте_! Ще бъда кратка и директнаа , въпроса ми е , мога ли да забременея акоо правя секс 3-4 денаа преди месечния ми цикъл ?

Ако си беше направила труда, поне веднъж да прочетеш това, което си написала :arrow: и грешките щяха да са по-малко, а и момичетата ти казаха да прескочиш до близкия денонощен магазин :arrow: презервативи, колкото искаш :evil:
А, да! за ППБ да си чувала? :roll:
Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и Вселената. За второто не съм съвсем сигурeн...
Алберт Айнщайн
Аватар
vvaallyyaa
VIP

Мнениеот Vanilli » 05 Апр 2009, 00:13

muckaaaaa написа:Здравейте ! Ще бъда кратка и директнаа , въпроса ми е , мога ли да забременея акоо правя секс 3-4 денаа преди месечния ми цикъл ?
Опитай и после ще ни кажеш резултата.
You can be good with a little effort. You can be really good with a little more effort. But you can't be great - at anything - unless you put in an incredible amount of focused effort.
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Predo » 05 Апр 2009, 00:27

Vanilli написа:
muckaaaaa написа:Здравейте ! Ще бъда кратка и директнаа , въпроса ми е , мога ли да забременея акоо правя секс 3-4 денаа преди месечния ми цикъл ?
Опитай и после ще ни кажеш резултата.

Май вече е късно. :roll:
Изображение
Аватар
Predo
наш човек

Мнениеот Frosty woman » 05 Апр 2009, 01:59

Предо,много ме кефи и хипнотизира тая бягаща светлинка под подписа ти! :lol: Сорри,ама не можах да се стърпя... :oops:
"И това ще мине."- Буда
Аватар
Frosty woman
наш човек

Мнениеот Sminduh » 13 Апр 2009, 09:24

Като чета какво пишите...изумена съм.Ние в училище съвсем различни неща сме учили, които нямат нищо общо с това което чета тука(за забременяване) :shock: :shock: :shock:
Аватар
Sminduh
нов

Мнениеот Black Mimsss » 13 Апр 2009, 09:34

И какво по-точно ви учат в училището за тези неща?
Изображение
Аватар
Black Mimsss
наш човек

Мнениеот Sminduh » 13 Апр 2009, 09:42

След първия ден на менструацията до 14-тия нямало вероятност да се забременее,следващите 14 дни можело да се забременее.Тази теория е придружена с подробно обяснение от учителката и картинки в учебника.
Аватар
Sminduh
нов

Мнениеот Black Mimsss » 13 Апр 2009, 09:50

Sminduh написа:След първия ден на менструацията до 14-тия нямало вероятност да се забременее,следващите 14 дни можело да се забременее.Тази теория е придружена с подробно обяснение от учителката и картинки в учебника.

Така...А учителката ти дава ли си сметка, че всеки организъм е различен, така и всеки цикъл. Колко жени могат да кажат, че цикълът им е точно 28 дни,а? :wink: Ами ако е 30 дни, какво става с 14-я ден? :wink: :roll:
Изображение
Аватар
Black Mimsss
наш човек

Мнениеот Shiny » 13 Апр 2009, 09:53

Black Mimsss написа:
Sminduh написа:След първия ден на менструацията до 14-тия нямало вероятност да се забременее,следващите 14 дни можело да се забременее.Тази теория е придружена с подробно обяснение от учителката и картинки в учебника.

Така...А учителката ти дава ли си сметка, че всеки организъм е различен, така и всеки цикъл. Колко жени могат да кажат, че цикълът им е точно 28 дни,а? :wink: Ами ако е 30 дни, какво става с 14-я ден? :wink: :roll:

Дам...или пък както е със снаха ми,нейният цикъл е 35-36 дни :?
Не е правилно да вярваме в магията. Със силната вяра се създава магия. Румпелщилцхен.
Аватар
Shiny
наш човек

Мнениеот Sminduh » 13 Апр 2009, 09:56

Незнам, но било почти невъзможно да се забременее тези 14 дни след първия ден на менструацията. Даже, ако не се лъжа, в учебника имаше няколко рисунки(картинки) на матка през месеца, какви са етапите...
Аватар
Sminduh
нов

Мнениеот Black Mimsss » 13 Апр 2009, 10:04

Shiny написа:
Black Mimsss написа:

Дам...или пък както е със снаха ми,нейният цикъл е 35-36 дни :?

Мда, снаха ти с 35-36, някой с по 21-25, абе направо да се чуди човек къде отива този 14-ти ден. :D
Мацка, само ще ти кажа, че преди да родя, цикълът ми беше на 30-32 дни. Забременях точно след свършването на цикъла,който е 7 дни. Ти как го разбираш това?
Изображение
Аватар
Black Mimsss
наш човек

Мнениеот Rama » 13 Апр 2009, 10:08

А има случаи, когато двата яйчника овулират по различно време и затова продължителността на цикъла е различна. При мен един път е 27 дни, след това 25, после пак 27, после пак 25 и т.н.
Аватар
Rama
VIP

Мнениеот Sminduh » 13 Апр 2009, 10:18

[/quote]
Мда, снаха ти с 35-36, някой с по 21-25, абе направо да се чуди човек къде отива този 14-ти ден. :D
Мацка, само ще ти кажа, че преди да родя, цикълът ми беше на 30-32 дни. Забременях точно след свършването на цикъла,който е 7 дни. Ти как го разбираш това?[/quote]

Аз нищо не твърдя! Само казах,че много се учудих на това което прочетох тука, при положение, че съм учила съвсем друго. :roll: :roll: :roll:
Аватар
Sminduh
нов

Мнениеот Black Mimsss » 13 Апр 2009, 10:21

Sminduh написа:

Мацка, само ще ти кажа, че преди да родя, цикълът ми беше на 30-32 дни. Забременях точно след свършването на цикъла,който е 7 дни. Ти как го разбираш това?[/quote]

Аз нищо не твърдя! Само казах,че много се учудих на това което прочетох тука, при положение, че съм учила съвсем друго. :roll: :roll: :roll:[/quote]
Случаи всякакви! Важното е, всеки да мисли с главата си, да не разчита на късмета, а да се предпазва от нежелана бременност и болести, има достатъчно средства за това!
Изображение
Аватар
Black Mimsss
наш човек

Мнениеот skrofla » 13 Апр 2009, 10:29

извода е, че като правите секс, не трябва да се чувствате застраховани, че е преди 14тия ден, и да не се пазите само след него. даже трябва по принцип да се пазите с презервативи, защото има далеч по страшни неща, които могат да се хванат, освен бременността! :idea:
Аватар
skrofla
наш човек

ПредишнаСледваща

Начало  • Назад към Интимно