Кухня според зодията

Кухня според зодията

Всеки зодиакален знак има характерен вкус и ясно...

Съветите за здравословен живот на Хайди Клум

Съветите за здравословен живот на Хайди Клум

Какви са тайните на секси фигурата на Хайди Клум?...

Зелен чай – универсално средство за красота

Зелен чай – универсално средство за красота

Зеленият чай е един от природните дарове, които...

Панкреатит – възпаление на  задстомашната жлеза

Панкреатит – възпаление на задстомашната жлеза

Под действието на различни фактори се нарушава...

Три нюанса червило, които всяка жена трябва да има

Три нюанса червило, които всяка жена трябва да има

Трудно е да устоите на всички тенденции в...

Кирстен Дънст обвинява Епъл за изтеклите голи снимки

Кирстен Дънст обвинява Епъл за изтеклите голи снимки

Актрисата Кирстен Дънст яростно критикува...

Модератор: Rama

Мнениеот mara » 19 Мар 2007, 15:40

Здравейте, имам проблем с това, че имам постоянна температура от половин година. От 37 до 37 и 5. Обърнаха ме с крата на долу и нищо не откриха, а аз продължавам да съм така. Някой има ли със сходен проблем?
Аватар
mara
нов

Мнениеот сат » 19 Мар 2007, 16:21

Била съм в твоето положение и много добре те разбирам. Даже през деня да нямах, в следобедните часове задължително вдигах между 37 и 37.5. Кошмар, бях полудяла. Ходех навсякъде с термометър в чантата.Обикалях от един лекар при друг, но така и не можаха да открият от какво е цялата история. Като започнах да мисля по- трезво реших, че може да е остатъчна температура след прекарана пневмония, но пак не беше сигурно. На седмия месец спрях да си меря температурата, защото бях побъркала освен себе си и всички близки около мен. Станах абсолютен хипохондрик, с което трудно успях да се преборя и то не съвсем. Дано не е нещо сериозно и по-бързо оправяне.Успех
Аватар
сат
наш човек

Мнениеот men » 20 Мар 2007, 11:30

И майка ми беше със същия проблем, сигурно половин година ходи от кабинет на кабинет и нищо, последно някакъв генеколог и каза, че има множество миомни възли и трябва операция, накрая се оказа, че има липса на някакъв хормон, но доктора не разбрал точно от кой и изписал хормонални хапчета, но не за липсващия такъв.... абе голямо чудо беше, на никой не го пожелавам!!
Аватар
men
наш човек

Мнениеот Nova » 20 Мар 2007, 13:08

A някакви други оплаквания имаш ли? Падане на косата на определено място, промяна на кожата, нещо друго различно? Някакво ново чувство някъде?
Аватар
Nova
наш човек

Мнениеот mara » 20 Мар 2007, 13:31

Проблема при мен е, че съм с диагноза депресия също, но всички психиатри казват, че не може да бъде от това да се вдига температура. Иначе нямам никакви оплаквания особени, болки или нещо подобно. Единственото, което още не е 100 % сигурно е микоплазми. Чакам изследванията.
Наистина е един истински кошмар. Нестига, че душата ми боледува, но и тялото отказва.
Cat как се справи с проблема? Има6 ли още температура?
Пожелавам искрено здраве на всички.
Последна промяна mara на 20 Мар 2007, 13:33, променена общо 1 път
Аватар
mara
нов

Мнениеот Сириус » 20 Мар 2007, 13:33

Имах с детенце този проблем, обиколихме всевъзможни болници, дори лекарите по едно време ме обвиниха, че си внушавам.Оказа се, че е от сливиците, които въпреки, че не са възпалени, са били носител на стрептококова инфекция.Оперирахме ги и проблемът се реши.
Аватар
Сириус
вътрешен човек

Мнениеот сат » 20 Мар 2007, 17:23

mara, това беше преди години. Просто си наложих да не си меря температурата. Издържах около месец и след това нямах. Не знам, при мен сигурно беше и на психическа основа. Това, което ми остана е страха от болести, с който мисля, че успях, или почти успях да се преборя. Не исках да го предавам на децата, макар и до сега като се разболеят просто откачам. Дано по-бързо се нормализира всичко при теб. Успех още веднъж.
Аватар
сат
наш човек

Начало  • Назад към Здравословни проблеми