Кендъл Дженър – малката Кардашиян или изгряващ модел?

Кендъл Дженър – малката Кардашиян или изгряващ модел?

Сигурно името Кендъл Дженър ви е познато от...

Нина Ричи: Комбинирайте различни обици

Нина Ричи: Комбинирайте различни обици

Френската модна къща "Нина Ричи"наруши правилата...

5 есенни храни за отслабване

5 есенни храни за отслабване

Това че сезонът на банските отмина, не означава,...

Да започнем деня с чаша ароматно кафе!

Да започнем деня с чаша ароматно кафе!

Независимо дали предпочитате кафето гъсто като...

Разследват Мучия Прада за укриване на данъци

Разследват Мучия Прада за укриване на данъци

Дизайнерката Мучия Прада е разследвана от...

"Куин"и Адам Ламбърт тръгват на турне в Европа догодина

"Куин"и Адам Ламбърт тръгват на турне в Европа догодина

"Куин"и Адам Ламбърт ще тръгнат на турне догодина...

Модератор: Rama

Мнениеот nestastnata » 28 Мар 2010, 19:59

здравейте на всички и честит имен ден днеска на цветята да сте живи и здрави съжалявам че трябва да ви пиша за болести но знам че ще се намери някой да ми помогне от 7 месеца вече страдам от едно проклето и постоянно оригване тежест в стомаха и много газове понякога разстройство понякога запек абе от всичко най много ме тормози оригването защото е постоянно и от него получих фарингит и също ми възпали и щитовидната жлеза и имам гуша абе ужас нямам думи не мога да си легна не мога да преглъщам защото гърлото е вечно възпалено и съм много отчаяна естествено ходих на унг за фарингита и ми казаха че хронифицирал от оригването и също ходя постоянно на гастроентереолог след изследване с бариева каша ми поставиха диагноза гастрит колит и герб и все ми изписват лекарства и никакъв ефект пробитор мотилиум улкопрол после сопрал дуспаталин креон мезим форте еукарбон и от всичко това никакъф ефект и също съм на пълна диета може да кажете че всичко това се дължи на нерви да имам проблеми с нервите но пия сероксат антидепресант от доста дълго време и се чувствам много добре и затова не мисля че е от нерви много ви моля ако някой може да ми помогне с нещо да ми пише благодаря предварително на всички
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот iiv_mortisha » 28 Мар 2010, 22:34

Най-добре ще е да отидеш на ирисова диагностика според мен! Ако те интересува бих ти дала координати на един билкар от Плевен, който практикува и ирисова диагностика. Мъжът ми си имаше доста проблеми и след прегледа и назначените му билки е почти като "нов". Него също го лекуваха с какви ли не лекарства и ставаше все по-зле и по-зле. Билката си е билка - ако не помага, поне не вреди в повечето случаи за разлика от лекарствата!
Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
iiv_mortisha
приятел

Мнениеот nestastnata » 29 Мар 2010, 08:11

много ти благодаря за отговора но за съжаление аз съм от варна и плевен много е далеч ходила сам на ирисова диагностика във варна за диагностик си я бива каза всичко което имам но за лечител не я бива съгласна съм напълно за билките че не вредят ако не помогнат но можеш ли да кажеш за какви билки става въпрос долу горе ако е за стомаха да поразпитам че изобщо си нямам понятие от билки за съжаление и се радвам за мъжа ти дай боже да е все така
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот malkata_liliq » 05 Апр 2010, 09:02

дядо ми си бере билки и пие по няколко чаши чай на ден и на 85 години е свеж и бодър като момченце, не е боледуваш от нищо по думите му откакто преди много години след много проблеми и операции започнал да пие билки. не знам съвпадение ли е, но наистина е в страхотно здраве.

аз пък имам улцерозен колит, който е различна болест, но все пак ще споделя ,че сама си регулирам диетата на принципа проба-грешка и се чувствам доста добре.
Усмивката върши чудеса!
Аватар
malkata_liliq
нов

Мнениеот nestastnata » 05 Апр 2010, 10:05

malkata-liliq много благодаря за отговора но за съжаление незнам от кой век съм но нищо не разбирам от билки искам да пия билки не химия които ме тровят и не помагат но незнам какви билки а тук във варна не познавам добър билкар а за ирисовата диагностика ще отида да видим какви билки ще ми даде и дай боже да се оправя а на теб успех
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот kazakowa » 07 Апр 2010, 19:06

Пробвайте с "Лакторея" на Тошков.Съпругът ми имаше такъв проблем вследствие на антибиотично лечение.След 4 месеца успях да го убедя да пробва лакторея и имаше ефект още на 2-рия ден.Успех!
Аватар
kazakowa
нов

Мнениеот Praskovka- mimito » 07 Апр 2010, 19:12

и улцерин на тошков + чай от невен
Не е важно какво влиза в устата ти, а какво излиза от нея!

http://www.komar.org/bbq/bbq_grill_reci ... uirrel.jpg

http://img119.imageshack.us/img119/3432 ... 8b669a.gif
Аватар
Praskovka- mimito
наш човек

Мнениеот nestastnata » 08 Апр 2010, 08:04

благодаря със сигурност ще пробвам и ще пиша резултатите
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот mariqivanova799 » 10 Апр 2010, 03:05

аз имам подобни оплаквания,първо не ги свързваха с щитовидната жлеза,но се оказа,че от хормоналният дисбаланс страда целият организъм,според мен вземи талон за ендокринолог,за да провериш функцията на щитовидната жлеза и хипофизата,мин.година ми правиха изследване на 7 хормона и само пролактинът беше в норма-иначе имам колит,гастрит,ще ти пиша и на лични съобщения,много,много ти съчувствам,защото това състояние влияе зле на организма и изнервя много-и болката,и недохранването-все се огранчаваш,сега ,особено напролет като видя зелена салатка ми се плаче
Изображение
Аватар
mariqivanova799
наш човек

Мнениеот nestastnata » 10 Апр 2010, 10:57

да аз имам проблеми с щитовидната имах хипотериодизъм и пих елтирокс но сега хормоните са в норма оффф вече незнам къде да отида и какво да лекувам благодаря на всички които се опитвате да ми помогнетЕ.дА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИТЕ
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот Ани » 10 Апр 2010, 12:25

Здравей, Нещастна! Можеш да се обадиш на лечителя Дончо Тонев. Той лекува с билки . Аз съм пила за страхова невроза и депресия, повлияха ми добре и на стомаха. С гастрит и ГЕРБ съм също. Д.Тонев е консултант на в-к " Доктор"
Аватар
Ани
приятел

Мнениеот nestastnata » 10 Апр 2010, 12:56

Благодаря Ани а как да се свържа с него и най вече аз съм от варна а не от софия
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот Ани » 10 Апр 2010, 18:39

Няма значение от къде си. Тази вечер ще потърся телефона му и ще ти го напиша. Обаждаш му се и му обясняваш всичко. Казваш му и за лекарствата, изобщо всичко. Той ти прави специална смес според твоя проблем и ти изпраща билките по пощата. Но да знаеш, че не са евтини. На мен преди 3 г. ми струваше 50 лв. билковата смес.
Аватар
Ани
приятел

Мнениеот nestastnata » 10 Апр 2010, 20:24

Мила Ани благодаря все пак че отдели време за моите проблеми.Сега ще си позволя ако може да ти задавам малък въпрос.Прочетох на много места във форума с името АНИ имисля че си ти но не съм сигурна.Тя пише че има ПР коета за съжаление и аз имам и пием антидепресанти и също питаше за билките и антидепресантите дали могат да се пият взаимно.Мила ако това си ти можеш ли да ми пишеш подробности за пр и за билките и какви точно бяха не ме интересуват парите за всеки случай здравето е най важно да се оправим че....аз намерих тел на този билкар и не е проблем ще се свържа с него но искам повече подробности.Ако имаш свободно време можеш да ми пишеш и на лични или да ти оставя скайп както решиш само малко повече подробности искам така лека вечер на всички
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот Ани » 11 Апр 2010, 05:59

Този билкар ми обясни,че може да се пият заедно , докато подействат билките, а това става след месец и половина . После препоръчва да спреш лекарстватаи да продължиш само с билки. Но не го прави! Да, аз съм пила билките, но се опитах да оставя лекарствата и така се влоших.....ужас! Иначе се чувствах много добре с двете неща. Билките може да ти помогнат да намалиш лекарствата и да се почувстваш по-добре, но в никакъв случай не спирай самоволно АД. Сега какво пиеш и от колко време си с ПР?
Аватар
Ани
приятел

Мнениеот nestastnata » 11 Апр 2010, 11:38

Ами аз съм болна от 4 г но точната диагноза ми я сложиха преди 7 месеца след толкова лутане по лекари първо пих ципралекс което не ми подейства сега съм на сероксат и повечето симптоми изчезнаха но остана тоя проблем с оригването и стомаха е в тез дни имам пак главоболие но се надявам да мине .Та джипито казва стомаха гушата всичко идва от нерви ами нали пия сероксат защо не се оправям а ендокринолога твърди че всичко идва от стомаха а гастроентереоложката пък вика ами е от нерви та и аз незнам вече от какво.А по принцип точната диагноза след толкова лутане ми я сложи Мария Димитрова ирисова диагностика тъ ми каза имаш гастрит колит и неврастения което е паническо разстройство както знаете но май пак ще ходя при нея и после смятам да се обадя на този билкар
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот mariqivanova799 » 13 Апр 2010, 16:15

и мен ме въртят от близо 4 години,ендокринолог ме праща на гастроентеролог гасроентеролог на гинекологи така всеки път,сега имам час и талон за четвъртък за гастроентеролог,ще трябва да взема и за гинеколог,как тези лекари не могат да разглеждат организма като цялостна система,какво е това симптоматично лечение-за сън -лексотан и сънотворно-взимам половинки,а ме уверяват ,че може до 3 таблетки,за диария-имодиум,лопедиум,хидрасек,за болка-но шпа и така нататък-нищо не лекуват,временно подтискат симптомите
Изображение
Аватар
mariqivanova799
наш човек

Мнениеот nestastnata » 13 Апр 2010, 16:37

много си права а ние да му мислим за съжаление
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот mariqivanova799 » 16 Апр 2010, 04:36

:crybaby: моля ви,дайте ми съвет,бях на 15.04.2010 на гастроентеролог,уважавам я,защото тя първа ми заговори за проблемие с хормоните-сега всичко е в норма,но диарията не престава,та бях на консултация и лекарката доста грубо ме изгони-да си правя биопсия на тънкото черво в ИСУЛ,както и пластика на ануса,защото при раждането съм получила разкъсвания и видите ли ,те дърпат и пречат.Моля ви кажете как протича това мъчение биопсия на тънкото черво-само там не са бъркали още,тя не пожела да обясни и вие имали ли сте проблеми след раждане?Първите 6 месеца съвсем неволно се изпусках-имах много тежко разкъсване и фисура,но това до първата година отшумя,какво да правя???
Изображение
Аватар
mariqivanova799
наш човек

Мнениеот mimi6_9 » 16 Апр 2010, 09:43

Биопсията се прави при колоноскопия-с една гъвкава тръба с оптика влизат през ануса и вървят нагоре до началото на тънкото черво и после чопват парченце за изследване под микроскоп-биопсия.Това е единствената сигурна диагноза.Може с местна упойка.но е леко неприятно или с обща,ако предпочиташ.
Извинявай, но ти не беше ли с Крон?Нещо такова ми се върти като ти видях ника.
Аватар
mimi6_9
кандидат

Мнениеот mimi6_9 » 16 Апр 2010, 09:48

Само съвет относно пластиката,ако решиш да в правиш- бягай от ИСУЛ.Вероятно ще се опитат да те обработят, че това е най-добрата клиника,но не се давай на тамошните хирурзи-всичките са пълна скръб като оператори,но с много връзки и протекции.Единственият дето по- бива е Доц.Пенков.
Аватар
mimi6_9
кандидат

Мнениеот mariqivanova799 » 16 Апр 2010, 11:24

mimi6_9 написа:Само съвет относно пластиката,ако решиш да в правиш- бягай от ИСУЛ.Вероятно ще се опитат да те обработят, че това е най-добрата клиника,но не се давай на тамошните хирурзи-всичките са пълна скръб като оператори,но с много връзки и протекции.Единственият дето по- бива е Доц.Пенков.
ужас,не знаех,че е толкова зле положението,на мен колоноскопия ми правиха вече 2 пъти и то с пълна упойка за да могат да стигнат чак до тънките черва,но са преценили,че няма защо да взимат биопсия-двама различни лекари са го преценили...не знам,просто не ми се подлага отново на тази манипулация,възстановяването е като след операция-на картофено пюре по малко,на системи,6 месеца строга диета...и без уточнена диагноза,да споменават Крон,преди това улцерозен колит...за пластиката трябва да ме види хирург,освен това не е по здравна каса,не знам каква сума ще ми назоват и не съм убедена,че проблемът е там,все пак заради тези фисури са ме гледали поне 6-7 хирурзи и никой не предлага операция
Изображение
Аватар
mariqivanova799
наш човек

Мнениеот mimi6_9 » 16 Апр 2010, 13:33

Как може да те тормозят 2 пъти без биопсия-направо са си за убиване тези.Мен ако питаш-биопсията е единственото нещо,което може да ти даде сигурна диагноза и тя е златен стандарт в цял свят.Докато нямаш резултат от биопсия ще те прехвърлят насам-натам и ще си съчиняват диагнози,бяз гаранция,че ще уцелят точната.Ще навредиш само на себе си.Фисурите са много характерни за Крон.Ако си 79 и възрастта е подходяща за това заболяване.Но без хистология,т.е. биопсия бсичко е в рамките на предположенията.
В Бургас ли си прави колоноскопиите?Да не би в Лайф?
Аватар
mimi6_9
кандидат

Мнениеот duska20 » 16 Апр 2010, 15:03

Здравейте...виждам, че има доста млади хора с проблеми подобни на моите. И аз от доста време(4тга година) се боря с диагнози колит, гастрит, които ми тровят 99% от живота, тоест не живея вече нормален живот, винаги се съобразявам и какво ли още не. От лекарства не ми става по добре.вече търся спасение в народна медицина, билки и хомеопатия. За да споделя предишен опит преди около 2 од.ходих на ирисова диагностика и започнах билките на д-р Тошков, около 5 месеца ги пих и доста време бях ок, но сега пак се върнаха проблемите. Явно трябва по дълго и комплексно лечение. сега хапвам сусамов тахан на гладно - препоръчват го за гастрит и колит да се хапвя поне 1 месец. За предпочитане суров защото е по полезен.
Аватар
duska20
нов

Мнениеот duska20 » 16 Апр 2010, 15:13

Аватар
duska20
нов

Следваща

Начало  • Назад към Здравословни проблеми