Здравословна алкална диета

Здравословна алкална диета

Здравословната алкална диета поддържа...

Да или Не: Плетената рокля на Ники Минаж

Да или Не: Плетената рокля на Ники Минаж

Ники Минаж опитва да се наложи като нова модна...

Рохея (Rochea)

Рохея (Rochea)

Запознайте се с рохея – ефектно цвете, което...

Защо мъжете се усамотяват - 3 причини

Защо мъжете се усамотяват - 3 причини

Понякога дамите открито се чудят защо...

Храненето след запой вреди на талията

Храненето след запой вреди на талията

Прибягването към заведения за бързо хранене...

Джоди Фостър се ожени за партньорката си

Джоди Фостър се ожени за партньорката си

Холивудската актриса Джоди Фостър, която...

Модератор: Rama

Мнениеот nestastnata » 28 Мар 2010, 19:59

здравейте на всички и честит имен ден днеска на цветята да сте живи и здрави съжалявам че трябва да ви пиша за болести но знам че ще се намери някой да ми помогне от 7 месеца вече страдам от едно проклето и постоянно оригване тежест в стомаха и много газове понякога разстройство понякога запек абе от всичко най много ме тормози оригването защото е постоянно и от него получих фарингит и също ми възпали и щитовидната жлеза и имам гуша абе ужас нямам думи не мога да си легна не мога да преглъщам защото гърлото е вечно възпалено и съм много отчаяна естествено ходих на унг за фарингита и ми казаха че хронифицирал от оригването и също ходя постоянно на гастроентереолог след изследване с бариева каша ми поставиха диагноза гастрит колит и герб и все ми изписват лекарства и никакъв ефект пробитор мотилиум улкопрол после сопрал дуспаталин креон мезим форте еукарбон и от всичко това никакъф ефект и също съм на пълна диета може да кажете че всичко това се дължи на нерви да имам проблеми с нервите но пия сероксат антидепресант от доста дълго време и се чувствам много добре и затова не мисля че е от нерви много ви моля ако някой може да ми помогне с нещо да ми пише благодаря предварително на всички
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот iiv_mortisha » 28 Мар 2010, 22:34

Най-добре ще е да отидеш на ирисова диагностика според мен! Ако те интересува бих ти дала координати на един билкар от Плевен, който практикува и ирисова диагностика. Мъжът ми си имаше доста проблеми и след прегледа и назначените му билки е почти като "нов". Него също го лекуваха с какви ли не лекарства и ставаше все по-зле и по-зле. Билката си е билка - ако не помага, поне не вреди в повечето случаи за разлика от лекарствата!
Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
iiv_mortisha
приятел

Мнениеот nestastnata » 29 Мар 2010, 08:11

много ти благодаря за отговора но за съжаление аз съм от варна и плевен много е далеч ходила сам на ирисова диагностика във варна за диагностик си я бива каза всичко което имам но за лечител не я бива съгласна съм напълно за билките че не вредят ако не помогнат но можеш ли да кажеш за какви билки става въпрос долу горе ако е за стомаха да поразпитам че изобщо си нямам понятие от билки за съжаление и се радвам за мъжа ти дай боже да е все така
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот malkata_liliq » 05 Апр 2010, 09:02

дядо ми си бере билки и пие по няколко чаши чай на ден и на 85 години е свеж и бодър като момченце, не е боледуваш от нищо по думите му откакто преди много години след много проблеми и операции започнал да пие билки. не знам съвпадение ли е, но наистина е в страхотно здраве.

аз пък имам улцерозен колит, който е различна болест, но все пак ще споделя ,че сама си регулирам диетата на принципа проба-грешка и се чувствам доста добре.
Усмивката върши чудеса!
Аватар
malkata_liliq
нов

Мнениеот nestastnata » 05 Апр 2010, 10:05

malkata-liliq много благодаря за отговора но за съжаление незнам от кой век съм но нищо не разбирам от билки искам да пия билки не химия които ме тровят и не помагат но незнам какви билки а тук във варна не познавам добър билкар а за ирисовата диагностика ще отида да видим какви билки ще ми даде и дай боже да се оправя а на теб успех
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот kazakowa » 07 Апр 2010, 19:06

Пробвайте с "Лакторея" на Тошков.Съпругът ми имаше такъв проблем вследствие на антибиотично лечение.След 4 месеца успях да го убедя да пробва лакторея и имаше ефект още на 2-рия ден.Успех!
Аватар
kazakowa
нов

Мнениеот Praskovka- mimito » 07 Апр 2010, 19:12

и улцерин на тошков + чай от невен
Не е важно какво влиза в устата ти, а какво излиза от нея!

http://www.komar.org/bbq/bbq_grill_reci ... uirrel.jpg

http://img119.imageshack.us/img119/3432 ... 8b669a.gif
Аватар
Praskovka- mimito
наш човек

Мнениеот nestastnata » 08 Апр 2010, 08:04

благодаря със сигурност ще пробвам и ще пиша резултатите
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот mariqivanova799 » 10 Апр 2010, 03:05

аз имам подобни оплаквания,първо не ги свързваха с щитовидната жлеза,но се оказа,че от хормоналният дисбаланс страда целият организъм,според мен вземи талон за ендокринолог,за да провериш функцията на щитовидната жлеза и хипофизата,мин.година ми правиха изследване на 7 хормона и само пролактинът беше в норма-иначе имам колит,гастрит,ще ти пиша и на лични съобщения,много,много ти съчувствам,защото това състояние влияе зле на организма и изнервя много-и болката,и недохранването-все се огранчаваш,сега ,особено напролет като видя зелена салатка ми се плаче
Изображение
Аватар
mariqivanova799
наш човек

Мнениеот nestastnata » 10 Апр 2010, 10:57

да аз имам проблеми с щитовидната имах хипотериодизъм и пих елтирокс но сега хормоните са в норма оффф вече незнам къде да отида и какво да лекувам благодаря на всички които се опитвате да ми помогнетЕ.дА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИТЕ
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот Ани » 10 Апр 2010, 12:25

Здравей, Нещастна! Можеш да се обадиш на лечителя Дончо Тонев. Той лекува с билки . Аз съм пила за страхова невроза и депресия, повлияха ми добре и на стомаха. С гастрит и ГЕРБ съм също. Д.Тонев е консултант на в-к " Доктор"
Аватар
Ани
приятел

Мнениеот nestastnata » 10 Апр 2010, 12:56

Благодаря Ани а как да се свържа с него и най вече аз съм от варна а не от софия
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот Ани » 10 Апр 2010, 18:39

Няма значение от къде си. Тази вечер ще потърся телефона му и ще ти го напиша. Обаждаш му се и му обясняваш всичко. Казваш му и за лекарствата, изобщо всичко. Той ти прави специална смес според твоя проблем и ти изпраща билките по пощата. Но да знаеш, че не са евтини. На мен преди 3 г. ми струваше 50 лв. билковата смес.
Аватар
Ани
приятел

Мнениеот nestastnata » 10 Апр 2010, 20:24

Мила Ани благодаря все пак че отдели време за моите проблеми.Сега ще си позволя ако може да ти задавам малък въпрос.Прочетох на много места във форума с името АНИ имисля че си ти но не съм сигурна.Тя пише че има ПР коета за съжаление и аз имам и пием антидепресанти и също питаше за билките и антидепресантите дали могат да се пият взаимно.Мила ако това си ти можеш ли да ми пишеш подробности за пр и за билките и какви точно бяха не ме интересуват парите за всеки случай здравето е най важно да се оправим че....аз намерих тел на този билкар и не е проблем ще се свържа с него но искам повече подробности.Ако имаш свободно време можеш да ми пишеш и на лични или да ти оставя скайп както решиш само малко повече подробности искам така лека вечер на всички
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот Ани » 11 Апр 2010, 05:59

Този билкар ми обясни,че може да се пият заедно , докато подействат билките, а това става след месец и половина . После препоръчва да спреш лекарстватаи да продължиш само с билки. Но не го прави! Да, аз съм пила билките, но се опитах да оставя лекарствата и така се влоших.....ужас! Иначе се чувствах много добре с двете неща. Билките може да ти помогнат да намалиш лекарствата и да се почувстваш по-добре, но в никакъв случай не спирай самоволно АД. Сега какво пиеш и от колко време си с ПР?
Аватар
Ани
приятел

Мнениеот nestastnata » 11 Апр 2010, 11:38

Ами аз съм болна от 4 г но точната диагноза ми я сложиха преди 7 месеца след толкова лутане по лекари първо пих ципралекс което не ми подейства сега съм на сероксат и повечето симптоми изчезнаха но остана тоя проблем с оригването и стомаха е в тез дни имам пак главоболие но се надявам да мине .Та джипито казва стомаха гушата всичко идва от нерви ами нали пия сероксат защо не се оправям а ендокринолога твърди че всичко идва от стомаха а гастроентереоложката пък вика ами е от нерви та и аз незнам вече от какво.А по принцип точната диагноза след толкова лутане ми я сложи Мария Димитрова ирисова диагностика тъ ми каза имаш гастрит колит и неврастения което е паническо разстройство както знаете но май пак ще ходя при нея и после смятам да се обадя на този билкар
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот mariqivanova799 » 13 Апр 2010, 16:15

и мен ме въртят от близо 4 години,ендокринолог ме праща на гастроентеролог гасроентеролог на гинекологи така всеки път,сега имам час и талон за четвъртък за гастроентеролог,ще трябва да взема и за гинеколог,как тези лекари не могат да разглеждат организма като цялостна система,какво е това симптоматично лечение-за сън -лексотан и сънотворно-взимам половинки,а ме уверяват ,че може до 3 таблетки,за диария-имодиум,лопедиум,хидрасек,за болка-но шпа и така нататък-нищо не лекуват,временно подтискат симптомите
Изображение
Аватар
mariqivanova799
наш човек

Мнениеот nestastnata » 13 Апр 2010, 16:37

много си права а ние да му мислим за съжаление
Аватар
nestastnata
кандидат

Мнениеот mariqivanova799 » 16 Апр 2010, 04:36

:crybaby: моля ви,дайте ми съвет,бях на 15.04.2010 на гастроентеролог,уважавам я,защото тя първа ми заговори за проблемие с хормоните-сега всичко е в норма,но диарията не престава,та бях на консултация и лекарката доста грубо ме изгони-да си правя биопсия на тънкото черво в ИСУЛ,както и пластика на ануса,защото при раждането съм получила разкъсвания и видите ли ,те дърпат и пречат.Моля ви кажете как протича това мъчение биопсия на тънкото черво-само там не са бъркали още,тя не пожела да обясни и вие имали ли сте проблеми след раждане?Първите 6 месеца съвсем неволно се изпусках-имах много тежко разкъсване и фисура,но това до първата година отшумя,какво да правя???
Изображение
Аватар
mariqivanova799
наш човек

Мнениеот mimi6_9 » 16 Апр 2010, 09:43

Биопсията се прави при колоноскопия-с една гъвкава тръба с оптика влизат през ануса и вървят нагоре до началото на тънкото черво и после чопват парченце за изследване под микроскоп-биопсия.Това е единствената сигурна диагноза.Може с местна упойка.но е леко неприятно или с обща,ако предпочиташ.
Извинявай, но ти не беше ли с Крон?Нещо такова ми се върти като ти видях ника.
Аватар
mimi6_9
кандидат

Мнениеот mimi6_9 » 16 Апр 2010, 09:48

Само съвет относно пластиката,ако решиш да в правиш- бягай от ИСУЛ.Вероятно ще се опитат да те обработят, че това е най-добрата клиника,но не се давай на тамошните хирурзи-всичките са пълна скръб като оператори,но с много връзки и протекции.Единственият дето по- бива е Доц.Пенков.
Аватар
mimi6_9
кандидат

Мнениеот mariqivanova799 » 16 Апр 2010, 11:24

mimi6_9 написа:Само съвет относно пластиката,ако решиш да в правиш- бягай от ИСУЛ.Вероятно ще се опитат да те обработят, че това е най-добрата клиника,но не се давай на тамошните хирурзи-всичките са пълна скръб като оператори,но с много връзки и протекции.Единственият дето по- бива е Доц.Пенков.
ужас,не знаех,че е толкова зле положението,на мен колоноскопия ми правиха вече 2 пъти и то с пълна упойка за да могат да стигнат чак до тънките черва,но са преценили,че няма защо да взимат биопсия-двама различни лекари са го преценили...не знам,просто не ми се подлага отново на тази манипулация,възстановяването е като след операция-на картофено пюре по малко,на системи,6 месеца строга диета...и без уточнена диагноза,да споменават Крон,преди това улцерозен колит...за пластиката трябва да ме види хирург,освен това не е по здравна каса,не знам каква сума ще ми назоват и не съм убедена,че проблемът е там,все пак заради тези фисури са ме гледали поне 6-7 хирурзи и никой не предлага операция
Изображение
Аватар
mariqivanova799
наш човек

Мнениеот mimi6_9 » 16 Апр 2010, 13:33

Как може да те тормозят 2 пъти без биопсия-направо са си за убиване тези.Мен ако питаш-биопсията е единственото нещо,което може да ти даде сигурна диагноза и тя е златен стандарт в цял свят.Докато нямаш резултат от биопсия ще те прехвърлят насам-натам и ще си съчиняват диагнози,бяз гаранция,че ще уцелят точната.Ще навредиш само на себе си.Фисурите са много характерни за Крон.Ако си 79 и възрастта е подходяща за това заболяване.Но без хистология,т.е. биопсия бсичко е в рамките на предположенията.
В Бургас ли си прави колоноскопиите?Да не би в Лайф?
Аватар
mimi6_9
кандидат

Мнениеот duska20 » 16 Апр 2010, 15:03

Здравейте...виждам, че има доста млади хора с проблеми подобни на моите. И аз от доста време(4тга година) се боря с диагнози колит, гастрит, които ми тровят 99% от живота, тоест не живея вече нормален живот, винаги се съобразявам и какво ли още не. От лекарства не ми става по добре.вече търся спасение в народна медицина, билки и хомеопатия. За да споделя предишен опит преди около 2 од.ходих на ирисова диагностика и започнах билките на д-р Тошков, около 5 месеца ги пих и доста време бях ок, но сега пак се върнаха проблемите. Явно трябва по дълго и комплексно лечение. сега хапвам сусамов тахан на гладно - препоръчват го за гастрит и колит да се хапвя поне 1 месец. За предпочитане суров защото е по полезен.
Аватар
duska20
нов

Мнениеот duska20 » 16 Апр 2010, 15:13

Аватар
duska20
нов

Следваща

Начало  • Назад към Здравословни проблеми