5 задължителни връхни дрехи за есента

5 задължителни връхни дрехи за есента

Винаги трябва да сме готови за капризите на...

Биодиета – 4 килограма за 1 месец

Биодиета – 4 килограма за 1 месец

Има начин да отслабнете, без да гладувате. Трябва...

Хартиени лампи за арт декор

Хартиени лампи за арт декор

Хартиените лампи са все по-често срещани в...

Оралният секс трябва да е желан и от жената

Оралният секс трябва да е желан и от жената

Не всички мъже си приличат при "френската любов",...

Световни модни брандове с дебют в София

Световни модни брандове с дебют в София

STRAND Department Store официално отваря врати в City Center Sofia...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот princesa » 24 Апр 2007, 15:37

от години постигам нетрайни резултати в борбата с целулита.Вече се чувствам изморена да се боря,а и депресирана.Последното което научих,че бих могла да пробвам е LPG терапията.Но е толкова скъпа,че се страхувам да не е и това "пари на вятъра". Ако някой има информация от "първа ръка"(да я е ползвал лично или пък да е чул нещо от близък) моля да сподели за резултатите от този антицелулитен метод
princesa
нов

Мнениеот amfetka` » 24 Апр 2007, 17:33

Мила от пластичен хирург знам, че оттърване от целулита няма. Можеш само да го поприкриеш и за започнеш по-здравословен начин на живот. НО за сега никои не се оттървал и няма да го направи.
Аватар
amfetka`
нов

Мнениеот princesa » 25 Апр 2007, 12:59

никой ли не е пробвал метода LPG Endermologie за да сподели?!?!
princesa
нов

Мнениеот nikoleta9 » 12 Май 2007, 15:32

Аз съм доволна от антицелулитен крем въпрки че го ползвах рядко и не както трябва.След като трябваше да отслабвам и пълнея рязко ми се е появил на други места.Една приятелка ми препоръча един сапун и си го взех но още е рано да кажа дали е ефикасен.Понякога най-евтините и на пръв поглед изглеждащи неефикасни продукти помагат повече от скъпите
Аватар
nikoleta9
нов

Мнениеот deskata_86 » 13 Май 2007, 07:58

Целулита е нещото,което всяка от нас дразни страшно много.Мъжете естественно и тук са спечелили,те не са предразположени към образуването на целулит.Аз единственното което правя до сега,за да се предпазвам от напълняване,а и да поддържам фигурата си е: тренировки(не много често-2 пъти в седмицата),естественно и храната.Понякога се случва да се отпускам и си хапвам от сладките неща,които толкова обичам,но гледам да е в рамките на допустимото.
Любовта е знак от рая,че има причина да си тук....
Аватар
deskata_86
нов

Мнениеот ves_veni » 13 Май 2007, 15:10

ИЗВИНЯВАЙ БИ ЛИ КАЗАЛА НЕЩО ПОВЕЧЕ ЗА ТОЗИ САПУН-КАК СЕ КАЗВА ОТ КЪДЕ ГО КУПИ . :)
Аватар
ves_veni
нов

Мнениеот argun » 19 Май 2007, 22:46

Добри резултати дава комбинацията от масаж+двигателна активност+правилно хранене+течности.
Аватар
argun
кандидат

Мнениеот tsvetkaa » 20 Май 2007, 18:51

Аз използвам крем за целулит, сапуна за целулит на Рефан , пия много вода и ходя и след един месец по-късно целулита започна да поизчезва, но трябва да е стриктно всичко :D
Аватар
tsvetkaa
нов

Мнениеот pa$$ion » 20 Май 2007, 23:21

Аз си правя масажи с кафе преди баня,а след това се мажа с крема на НИвеа,освен това всеки ден тренирам на степера и се опитвам да се храня здравословно.Резултатите си личат,не е изчезнал,но определено е намалял
Аватар
pa$$ion
нов

Мнениеот Джул » 04 Юни 2007, 09:34

Чела съм че целулита е нещо естествено всяка жена го има и в по-голяма или по-малка степен е видим Мисля че единственото нещо което може да помогне е правилно хранене и много движение Аз лично наблягам на движението и в комбинация с крем ефектът е задоволителен
Аватар
Джул
нов

Мнениеот Irony » 04 Юни 2007, 09:55

Има вече много антицелулитни гелове, някои от които са доста ефикасни, но ако не са съчетани с повечко движение, няма смисъл. Аз също правя понякой път масажи с кафе, помагат и правят кожата по-гладка. Гелът на Билка също е супер, мирише много приятно на мента и розмарин, но го втривай по-дълго време. Аз не си падам по фитнеса или тичането, но плувам при всеки удобен случай. Супер е!
Аватар
Irony
нов

Мнениеот Mari4e » 04 Юни 2007, 13:25

Моята козметичка преди време ме посъветва сама да си правя масаж под душа.За целята ти трябва четка с по твърд косъм (но и не много твърд) или с гумени шипчета (моята е с гумни шипчета).С малко душ-гел и натиск масажираш бедрата и дупето.След банята си ползваш предпочитаниа от теб крем.
Трябва да си много постоянна за да има ефект.
Не мога да кажа че при мен напълно изчезна,но видимо има ефект и промяна.

Успех!
"Има хора,които за един ден навърат два живота.Има и такива,които за цял живот я наваъртят един ден я не!"
Аватар
Mari4e
нов

Мнениеот Йоанна » 04 Юни 2007, 13:56

Съмнявам се,че може да стане с гелчета и козметици.Пробвала съм и ...нъц!Поне разбрах веднъж завинаги,че сухо дупе риба не яде :( :)
Extremis malis - extrema remedia!
Аватар
Йоанна
наш човек

Мнениеот Bett » 04 Юни 2007, 16:15

аха,с 4ервено вино и ядене на много антиоксиданти-вит С,А,Е,целулута е вследствие на образуване на свободни радикали както и бръ4ките,най-добрата борба са антиоксидантите :roll:
the internet, where the men are real men,
the women are real men, and the children are the FBI.
Аватар
Bett
наш човек

Мнениеот Diva » 04 Юни 2007, 21:09

Bett написа:аха,с 4ервено вино и ядене на много антиоксиданти-вит С,А,Е,целулута е вследствие на образуване на свободни радикали както и бръ4ките,най-добрата борба са антиоксидантите :roll:

На мен определено ми липсваха коментарите ти Бет!Радвам се,че се "върна":D
Diva
нов

Мнениеот Ice_Qween » 04 Юни 2007, 21:27

Аз ползвам анти-целулитни кремове!Мога да споделя,че Avon имат доста ефективен анти-целулитен крем,също и на Leocrema..Ползвам вече 2-3 месеца и кожата е почти идеална...
Като почнах да се мажа споделих с моя приятелка и тя ми сподели че по въпроса за премахването на целулита можел да се махне ако си на по млад, т.е. годините,начина на живот и храната имат огромно значение...и каза още че след 30 можело да се постигне само подобрение...
Тя май с нищо не се маже,но мога да я похваля че е на 32 с две деца/да са и живи и здрави/ и има завидно хубава фигура и никакъв целулит...
Може би някои хора са предразположени повече от други...
Аватар
Ice_Qween
кандидат

Мнениеот fadito » 10 Юни 2007, 11:44

аз лично си правя вендузен масаж в домашни условия и съм много доволна от резултатите
Аватар
fadito
нов

Мнениеот Victoria » 11 Юни 2007, 10:57

Аз ползвам антицелулитни кремове поне 5 години вече
Напоследък започнах да наблягам на упражнения и скраб с различни продукти
Моята приятелка казва, че изглежда по-добре, макар аз лично да смятам, че ефекта е нулев:)
Пия вода, храня се здравословно....но най-вече обичам се и се харесвам
Аватар
Victoria
наш човек

Мнениеот sexy_dream » 05 Юли 2007, 23:15

fadito написа:аз лично си правя вендузен масаж в домашни условия и съм много доволна от резултатите

Как точно си го правиш в домашни условия, дай повече подробности и т.н.
Мерси предварително :)
Аватар
sexy_dream
нов

Мнениеот barbie123 » 06 Юли 2007, 01:25

В домашни условия може да се прави по време на душ масаж с утайка от кафе,на мен лично ми действа положително,отмивам я с антицелулитен душгел на Evelin,който действа ексфолиращо,също така леченбата кал на Leocrema е много добра,правя си я веднъж седмично и се мажа с антицелулитния гел на Leocrema.Мисля че тотално заличаване на целулита е невъзможно,но видимо заглаждане-да,освен ако не е в най-късен стадий
Само часовете, в които умът е погълнат от красотата, са времето, в което сме истински живи
Аватар
barbie123
приятел

Мнениеот Aleksa » 06 Юли 2007, 14:03

Утайка от кафе ,ама в комбинация със зехтин -няколко капки :wink:
Плюс това е страхотен пилнг за кожата,става една мека,гладка ммм супер е :wink:
Аватар
Aleksa
наш човек

Мнениеот fadito » 13 Авг 2007, 17:25

аз скоро не съм писала,но относно вендузния масаж ще ти трябва една вендуза по-добре е да бъде стъклена,но и пластмасова става стига да е по-голяма.Първото нещо е да си намажеш краката с бебешко олио или масажен крем,след това на навий памук на нещо дълго,което няма да се запали,потапяш в спирт 70 градуса,запалваш и пъхаш горящия памук в чашката,колкото повече задържиш пламъка във вендузата толкова по-голям ще е вакуума,препоръчително е да не е много голям,за да можеш да движиш чашката нагоре-надолу и настрани по краката и по дупето,е това е
Аватар
fadito
нов

Мнениеот maryito » 14 Авг 2007, 21:06

Някой ползвал ли е редуктора за стрии на Галеник?Днес си го купих.Дано има ефект.Поне малък. :thanks:
Аватар
maryito
кандидат

Мнениеот nikoleta9 » 15 Авг 2007, 08:46

Ще кажеш дали има ефект.Аз от сапуна нямам такъв видим ефект но от кафето съм си доволна
Аватар
nikoleta9
нов

Мнениеот Чочи » 24 Авг 2007, 15:39

Здравейте!Аз съм много доволна от антицелулитен масаж"ПАРАФАНГО". Целулита ми беше много твърд,сега сьм омекнала и целулита е почти разбит.Ползвам и крем "Венус".
Аватар
Чочи
нов

Следваща

Начало  • Назад към Хубава жена