Какво да гледаме, когато избираме бански

Какво да гледаме, когато избираме бански

Да изглеждаме перфектно на плажа е мисия номер 1...

Цветни мисли за секса

Цветни мисли за секса

Мислите за секса ни спохождат обикновено точно...

Когато децата ви дразнят

Когато децата ви дразнят

Ако понякога чувствате силно раздразнение...

Сена (Майчин лист)

Сена (Майчин лист)

Сена, или още позната като майчин лист, е билка...

Бабка припечели от секс на плажа

Бабка припечели от секс на плажа

Любопитна и показателна развръзка получи...

Къде се правят най-много селфита?

Къде се правят най-много селфита?

Най-големите почитатели на селфи-манията са във...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот princesa » 24 Апр 2007, 15:37

от години постигам нетрайни резултати в борбата с целулита.Вече се чувствам изморена да се боря,а и депресирана.Последното което научих,че бих могла да пробвам е LPG терапията.Но е толкова скъпа,че се страхувам да не е и това "пари на вятъра". Ако някой има информация от "първа ръка"(да я е ползвал лично или пък да е чул нещо от близък) моля да сподели за резултатите от този антицелулитен метод
princesa
нов

Мнениеот amfetka` » 24 Апр 2007, 17:33

Мила от пластичен хирург знам, че оттърване от целулита няма. Можеш само да го поприкриеш и за започнеш по-здравословен начин на живот. НО за сега никои не се оттървал и няма да го направи.
Аватар
amfetka`
нов

Мнениеот princesa » 25 Апр 2007, 12:59

никой ли не е пробвал метода LPG Endermologie за да сподели?!?!
princesa
нов

Мнениеот nikoleta9 » 12 Май 2007, 15:32

Аз съм доволна от антицелулитен крем въпрки че го ползвах рядко и не както трябва.След като трябваше да отслабвам и пълнея рязко ми се е появил на други места.Една приятелка ми препоръча един сапун и си го взех но още е рано да кажа дали е ефикасен.Понякога най-евтините и на пръв поглед изглеждащи неефикасни продукти помагат повече от скъпите
Аватар
nikoleta9
нов

Мнениеот deskata_86 » 13 Май 2007, 07:58

Целулита е нещото,което всяка от нас дразни страшно много.Мъжете естественно и тук са спечелили,те не са предразположени към образуването на целулит.Аз единственното което правя до сега,за да се предпазвам от напълняване,а и да поддържам фигурата си е: тренировки(не много често-2 пъти в седмицата),естественно и храната.Понякога се случва да се отпускам и си хапвам от сладките неща,които толкова обичам,но гледам да е в рамките на допустимото.
Любовта е знак от рая,че има причина да си тук....
Аватар
deskata_86
нов

Мнениеот ves_veni » 13 Май 2007, 15:10

ИЗВИНЯВАЙ БИ ЛИ КАЗАЛА НЕЩО ПОВЕЧЕ ЗА ТОЗИ САПУН-КАК СЕ КАЗВА ОТ КЪДЕ ГО КУПИ . :)
Аватар
ves_veni
нов

Мнениеот argun » 19 Май 2007, 22:46

Добри резултати дава комбинацията от масаж+двигателна активност+правилно хранене+течности.
Аватар
argun
кандидат

Мнениеот tsvetkaa » 20 Май 2007, 18:51

Аз използвам крем за целулит, сапуна за целулит на Рефан , пия много вода и ходя и след един месец по-късно целулита започна да поизчезва, но трябва да е стриктно всичко :D
Аватар
tsvetkaa
нов

Мнениеот pa$$ion » 20 Май 2007, 23:21

Аз си правя масажи с кафе преди баня,а след това се мажа с крема на НИвеа,освен това всеки ден тренирам на степера и се опитвам да се храня здравословно.Резултатите си личат,не е изчезнал,но определено е намалял
Аватар
pa$$ion
нов

Мнениеот Джул » 04 Юни 2007, 09:34

Чела съм че целулита е нещо естествено всяка жена го има и в по-голяма или по-малка степен е видим Мисля че единственото нещо което може да помогне е правилно хранене и много движение Аз лично наблягам на движението и в комбинация с крем ефектът е задоволителен
Аватар
Джул
нов

Мнениеот Irony » 04 Юни 2007, 09:55

Има вече много антицелулитни гелове, някои от които са доста ефикасни, но ако не са съчетани с повечко движение, няма смисъл. Аз също правя понякой път масажи с кафе, помагат и правят кожата по-гладка. Гелът на Билка също е супер, мирише много приятно на мента и розмарин, но го втривай по-дълго време. Аз не си падам по фитнеса или тичането, но плувам при всеки удобен случай. Супер е!
Аватар
Irony
нов

Мнениеот Mari4e » 04 Юни 2007, 13:25

Моята козметичка преди време ме посъветва сама да си правя масаж под душа.За целята ти трябва четка с по твърд косъм (но и не много твърд) или с гумени шипчета (моята е с гумни шипчета).С малко душ-гел и натиск масажираш бедрата и дупето.След банята си ползваш предпочитаниа от теб крем.
Трябва да си много постоянна за да има ефект.
Не мога да кажа че при мен напълно изчезна,но видимо има ефект и промяна.

Успех!
"Има хора,които за един ден навърат два живота.Има и такива,които за цял живот я наваъртят един ден я не!"
Аватар
Mari4e
нов

Мнениеот Йоанна » 04 Юни 2007, 13:56

Съмнявам се,че може да стане с гелчета и козметици.Пробвала съм и ...нъц!Поне разбрах веднъж завинаги,че сухо дупе риба не яде :( :)
Extremis malis - extrema remedia!
Аватар
Йоанна
наш човек

Мнениеот Bett » 04 Юни 2007, 16:15

аха,с 4ервено вино и ядене на много антиоксиданти-вит С,А,Е,целулута е вследствие на образуване на свободни радикали както и бръ4ките,най-добрата борба са антиоксидантите :roll:
the internet, where the men are real men,
the women are real men, and the children are the FBI.
Аватар
Bett
наш човек

Мнениеот Diva » 04 Юни 2007, 21:09

Bett написа:аха,с 4ервено вино и ядене на много антиоксиданти-вит С,А,Е,целулута е вследствие на образуване на свободни радикали както и бръ4ките,най-добрата борба са антиоксидантите :roll:

На мен определено ми липсваха коментарите ти Бет!Радвам се,че се "върна":D
Diva
нов

Мнениеот Ice_Qween » 04 Юни 2007, 21:27

Аз ползвам анти-целулитни кремове!Мога да споделя,че Avon имат доста ефективен анти-целулитен крем,също и на Leocrema..Ползвам вече 2-3 месеца и кожата е почти идеална...
Като почнах да се мажа споделих с моя приятелка и тя ми сподели че по въпроса за премахването на целулита можел да се махне ако си на по млад, т.е. годините,начина на живот и храната имат огромно значение...и каза още че след 30 можело да се постигне само подобрение...
Тя май с нищо не се маже,но мога да я похваля че е на 32 с две деца/да са и живи и здрави/ и има завидно хубава фигура и никакъв целулит...
Може би някои хора са предразположени повече от други...
Аватар
Ice_Qween
кандидат

Мнениеот fadito » 10 Юни 2007, 11:44

аз лично си правя вендузен масаж в домашни условия и съм много доволна от резултатите
Аватар
fadito
нов

Мнениеот Victoria » 11 Юни 2007, 10:57

Аз ползвам антицелулитни кремове поне 5 години вече
Напоследък започнах да наблягам на упражнения и скраб с различни продукти
Моята приятелка казва, че изглежда по-добре, макар аз лично да смятам, че ефекта е нулев:)
Пия вода, храня се здравословно....но най-вече обичам се и се харесвам
Аватар
Victoria
наш човек

Мнениеот sexy_dream » 05 Юли 2007, 23:15

fadito написа:аз лично си правя вендузен масаж в домашни условия и съм много доволна от резултатите

Как точно си го правиш в домашни условия, дай повече подробности и т.н.
Мерси предварително :)
Аватар
sexy_dream
нов

Мнениеот barbie123 » 06 Юли 2007, 01:25

В домашни условия може да се прави по време на душ масаж с утайка от кафе,на мен лично ми действа положително,отмивам я с антицелулитен душгел на Evelin,който действа ексфолиращо,също така леченбата кал на Leocrema е много добра,правя си я веднъж седмично и се мажа с антицелулитния гел на Leocrema.Мисля че тотално заличаване на целулита е невъзможно,но видимо заглаждане-да,освен ако не е в най-късен стадий
Само часовете, в които умът е погълнат от красотата, са времето, в което сме истински живи
Аватар
barbie123
приятел

Мнениеот Aleksa » 06 Юли 2007, 14:03

Утайка от кафе ,ама в комбинация със зехтин -няколко капки :wink:
Плюс това е страхотен пилнг за кожата,става една мека,гладка ммм супер е :wink:
Аватар
Aleksa
наш човек

Мнениеот fadito » 13 Авг 2007, 17:25

аз скоро не съм писала,но относно вендузния масаж ще ти трябва една вендуза по-добре е да бъде стъклена,но и пластмасова става стига да е по-голяма.Първото нещо е да си намажеш краката с бебешко олио или масажен крем,след това на навий памук на нещо дълго,което няма да се запали,потапяш в спирт 70 градуса,запалваш и пъхаш горящия памук в чашката,колкото повече задържиш пламъка във вендузата толкова по-голям ще е вакуума,препоръчително е да не е много голям,за да можеш да движиш чашката нагоре-надолу и настрани по краката и по дупето,е това е
Аватар
fadito
нов

Мнениеот maryito » 14 Авг 2007, 21:06

Някой ползвал ли е редуктора за стрии на Галеник?Днес си го купих.Дано има ефект.Поне малък. :thanks:
Аватар
maryito
кандидат

Мнениеот nikoleta9 » 15 Авг 2007, 08:46

Ще кажеш дали има ефект.Аз от сапуна нямам такъв видим ефект но от кафето съм си доволна
Аватар
nikoleta9
нов

Мнениеот Чочи » 24 Авг 2007, 15:39

Здравейте!Аз съм много доволна от антицелулитен масаж"ПАРАФАНГО". Целулита ми беше много твърд,сега сьм омекнала и целулита е почти разбит.Ползвам и крем "Венус".
Аватар
Чочи
нов

Следваща

Начало  • Назад към Хубава жена