Диетата и фитнес тайните на Мария Шарапова

Диетата и фитнес тайните на Мария Шарапова

Мария Шарапова е една от най-красивите и...

Грижа за луковиците през есента

Грижа за луковиците през есента

В градината през есента е не по-малко натоварено,...

Видовете маслини и какво трябва да знаем за тях

Видовете маслини и какво трябва да знаем за тях

Имате ли любим сорт маслини или по-скоро се...

Красиви съвети с грозде

Красиви съвети с грозде

Малко хора знаят, че гроздето всъщност е може би...

Марго Роби с филмова награда в родната си Австралия

Марго Роби с филмова награда в родната си Австралия

Марго Роби ще бъде отличена с филмовата награда...

Белгия първа в ЕС ще предлага деликатеси от насекоми

Белгия първа в ЕС ще предлага деликатеси от насекоми

Белгия ще стане първата страна от ЕС, която от 19...

Модератор: Rama

Мнениеот ate » 17 Май 2007, 12:55

Имам 2 мазола на единия крак,които много ме болят.Кажете ми как да ги премахна.
Аватар
ate
нов

Мнениеот Seagul » 17 Май 2007, 13:06

Имаше едно лекарство, с което се мажат и падат много лесно, но за жалост не си спомням името му. Предполагам, че ако попиташ в аптека, ще те насочат. Маже се еднаж-дваж и после коричката се откъртва и пада.
Преди това обаче е хубаво да премахнеш причинителя на мазолите.
Аватар
Seagul
наш човек

Мнениеот Rama » 17 Май 2007, 13:18

Има подобно мазило на Д-р Шол.
Аватар
Rama
VIP

Мнениеот Боила » 17 Май 2007, 13:35

Абе имам едно лечение, но е много болезнено. Аз имах преди 3 години на единия крак, точно на възглавничката на ходилото. Не можех да стъпвам от болки. И майка ми е химик и ми донесе в едно шишенце сребърен нитрат ли беше, ох не съм химик и забравих името, но нещо сребърно беше :D . Едни прозрачни кристалчета и много горят. Един следобед си бях сложила на мазола от тези кристалчета и съм заспала. Спах поне 2 часа и се събудих от болки. То се държи малко време, докато кожата почернее, но аз като се успах и ме изгори до кокал ти казвам. Стана рана и се напълни с течност, после се спука и се обели, хвана коричка и мазола се откъсна сам. Раната заздравя и от тогава не съм имала проблеми. Малко шокова терапия си приложих и то без да искам. Но го изгорих до дъно проклетия мазол.
Аватар
Боила
наш човек

Мнениеот Seagul » 17 Май 2007, 14:06

Боила написа:Абе имам едно лечение, но е много болезнено. Аз имах преди 3 години на единия крак, точно на възглавничката на ходилото. Не можех да стъпвам от болки. И майка ми е химик и ми донесе в едно шишенце сребърен нитрат ли беше, ох не съм химик и забравих името, но нещо сребърно беше :D . Едни прозрачни кристалчета и много горят...

Много брутално бе човек. То затова хората първо питат в някой форум да им препоръчат нещо добро и изпитано, :) :):) а не да им шръкнат кокалите заради един мазол :):):). Направо ме заболя като прочетох леле.....
Аватар
Seagul
наш човек

Мнениеот Боила » 17 Май 2007, 14:21

Seagul написа:
Боила написа:Абе имам едно лечение, но е много болезнено. Аз имах преди 3 години на единия крак, точно на възглавничката на ходилото. Не можех да стъпвам от болки. И майка ми е химик и ми донесе в едно шишенце сребърен нитрат ли беше, ох не съм химик и забравих името, но нещо сребърно беше :D . Едни прозрачни кристалчета и много горят...

Много брутално бе човек. То затова хората първо питат в някой форум да им препоръчат нещо добро и изпитано, :) :):) а не да им шръкнат кокалите заради един мазол :):):). Направо ме заболя като прочетох леле.....

Ами то стана без да искам. Тъкмо се бях изкъпала, а след баня кожата омеква. Това допринесе за по-бързото изгаряне. И после на всичкото отгоре заспах с това чудо на крака си. А трябваше да го държа не повече от половин час. И да го горя постепенно, на няколко пъти. Това е изпитано средство и много ефикасно, но да се прави внимателно, а не като мен. Аз така съм си горила мазол на безименния пръст на ръката и се получи без усложнения. Почерня си, олющи се и си падна сам, без рани и белег няма дори. А крака ми след зверското изгаряне гореше и пулсираше целия от сгъвката, до върха на палеца в продължение на една цяла нощ. Не можах да спя от болки. Иначе щях пак да го излекувам, но без тези изцепки :D. Във форум нямаше как да питам, защото това беше на по-предишната ми работа и там работех на компютър, но без интернет. Имах в къщи, но не се занимавах, чак по-късно се пристрастих към интернета.
Аватар
Боила
наш човек

Мнениеот men » 17 Май 2007, 15:01

Аз с такъв сребърен нитрат съм си горила кокоши трън , но за мазол мисля, че е много агресивно.
Грижата за излишното често се съчетава със загуба на необходимото.
Аватар
men
наш човек

Мнениеот Tonita » 17 Май 2007, 15:07

Май имаше някакви специални лепенки за мазоли по аптеките. Попитай. :lol: :lol: :lol:
Колкото повече, толкова повече ...
Аватар
Tonita
VIP

Мнениеот keisha » 19 Май 2007, 09:12

Боила написа:Абе имам едно лечение, но е много болезнено. Аз имах преди 3 години на единия крак, точно на възглавничката на ходилото. Не можех да стъпвам от болки. И майка ми е химик и ми донесе в едно шишенце сребърен нитрат ли беше, ох не съм химик и забравих името, но нещо сребърно беше :D

А аз откъде мога да се сдобия с такова шишенце ... има ли ги в аптеките?!
Аватар
keisha
нов

Мнениеот kristin » 08 Юли 2007, 15:34

Здравейте,
ползвала съм разтвор за премахване на мазоли на Д-р Шол и съм страшно доволна.Има ефект.Продава се свободно в аптеките. :)
Аватар
kristin
нов

Начало  • Назад към Здравословни проблеми