Днес е световният ден на пастата

Днес е световният ден на пастата

Световният ден на пастата се чества всяка година...

5 задължителни връхни дрехи за есента

5 задължителни връхни дрехи за есента

Винаги трябва да сме готови за капризите на...

Биодиета – 4 килограма за 1 месец

Биодиета – 4 килограма за 1 месец

Има начин да отслабнете, без да гладувате. Трябва...

Хартиени лампи за арт декор

Хартиени лампи за арт декор

Хартиените лампи са все по-често срещани в...

Вече не се прави секс на първата брачна нощ

Вече не се прави секс на първата брачна нощ

Младоженците вече не правят секс по време на...

Започна подготовката за полет до Марс на хавайски вулкан

Започна подготовката за полет до Марс на хавайски вулкан

Проект на НАСА, чиято цел е да се установи с какви...

Модератор: Rama

Мнениеот ate » 17 Май 2007, 12:55

Имам 2 мазола на единия крак,които много ме болят.Кажете ми как да ги премахна.
Аватар
ate
нов

Мнениеот Seagul » 17 Май 2007, 13:06

Имаше едно лекарство, с което се мажат и падат много лесно, но за жалост не си спомням името му. Предполагам, че ако попиташ в аптека, ще те насочат. Маже се еднаж-дваж и после коричката се откъртва и пада.
Преди това обаче е хубаво да премахнеш причинителя на мазолите.
Аватар
Seagul
наш човек

Мнениеот Rama » 17 Май 2007, 13:18

Има подобно мазило на Д-р Шол.
Аватар
Rama
VIP

Мнениеот Боила » 17 Май 2007, 13:35

Абе имам едно лечение, но е много болезнено. Аз имах преди 3 години на единия крак, точно на възглавничката на ходилото. Не можех да стъпвам от болки. И майка ми е химик и ми донесе в едно шишенце сребърен нитрат ли беше, ох не съм химик и забравих името, но нещо сребърно беше :D . Едни прозрачни кристалчета и много горят. Един следобед си бях сложила на мазола от тези кристалчета и съм заспала. Спах поне 2 часа и се събудих от болки. То се държи малко време, докато кожата почернее, но аз като се успах и ме изгори до кокал ти казвам. Стана рана и се напълни с течност, после се спука и се обели, хвана коричка и мазола се откъсна сам. Раната заздравя и от тогава не съм имала проблеми. Малко шокова терапия си приложих и то без да искам. Но го изгорих до дъно проклетия мазол.
Аватар
Боила
наш човек

Мнениеот Seagul » 17 Май 2007, 14:06

Боила написа:Абе имам едно лечение, но е много болезнено. Аз имах преди 3 години на единия крак, точно на възглавничката на ходилото. Не можех да стъпвам от болки. И майка ми е химик и ми донесе в едно шишенце сребърен нитрат ли беше, ох не съм химик и забравих името, но нещо сребърно беше :D . Едни прозрачни кристалчета и много горят...

Много брутално бе човек. То затова хората първо питат в някой форум да им препоръчат нещо добро и изпитано, :) :):) а не да им шръкнат кокалите заради един мазол :):):). Направо ме заболя като прочетох леле.....
Аватар
Seagul
наш човек

Мнениеот Боила » 17 Май 2007, 14:21

Seagul написа:
Боила написа:Абе имам едно лечение, но е много болезнено. Аз имах преди 3 години на единия крак, точно на възглавничката на ходилото. Не можех да стъпвам от болки. И майка ми е химик и ми донесе в едно шишенце сребърен нитрат ли беше, ох не съм химик и забравих името, но нещо сребърно беше :D . Едни прозрачни кристалчета и много горят...

Много брутално бе човек. То затова хората първо питат в някой форум да им препоръчат нещо добро и изпитано, :) :):) а не да им шръкнат кокалите заради един мазол :):):). Направо ме заболя като прочетох леле.....

Ами то стана без да искам. Тъкмо се бях изкъпала, а след баня кожата омеква. Това допринесе за по-бързото изгаряне. И после на всичкото отгоре заспах с това чудо на крака си. А трябваше да го държа не повече от половин час. И да го горя постепенно, на няколко пъти. Това е изпитано средство и много ефикасно, но да се прави внимателно, а не като мен. Аз така съм си горила мазол на безименния пръст на ръката и се получи без усложнения. Почерня си, олющи се и си падна сам, без рани и белег няма дори. А крака ми след зверското изгаряне гореше и пулсираше целия от сгъвката, до върха на палеца в продължение на една цяла нощ. Не можах да спя от болки. Иначе щях пак да го излекувам, но без тези изцепки :D. Във форум нямаше как да питам, защото това беше на по-предишната ми работа и там работех на компютър, но без интернет. Имах в къщи, но не се занимавах, чак по-късно се пристрастих към интернета.
Аватар
Боила
наш човек

Мнениеот men » 17 Май 2007, 15:01

Аз с такъв сребърен нитрат съм си горила кокоши трън , но за мазол мисля, че е много агресивно.
Грижата за излишното често се съчетава със загуба на необходимото.
Аватар
men
наш човек

Мнениеот Tonita » 17 Май 2007, 15:07

Май имаше някакви специални лепенки за мазоли по аптеките. Попитай. :lol: :lol: :lol:
Колкото повече, толкова повече ...
Аватар
Tonita
VIP

Мнениеот keisha » 19 Май 2007, 09:12

Боила написа:Абе имам едно лечение, но е много болезнено. Аз имах преди 3 години на единия крак, точно на възглавничката на ходилото. Не можех да стъпвам от болки. И майка ми е химик и ми донесе в едно шишенце сребърен нитрат ли беше, ох не съм химик и забравих името, но нещо сребърно беше :D

А аз откъде мога да се сдобия с такова шишенце ... има ли ги в аптеките?!
Аватар
keisha
нов

Мнениеот kristin » 08 Юли 2007, 15:34

Здравейте,
ползвала съм разтвор за премахване на мазоли на Д-р Шол и съм страшно доволна.Има ефект.Продава се свободно в аптеките. :)
Аватар
kristin
нов

Начало  • Назад към Здравословни проблеми