На Разпети петък Иисус изкупува греховете ни

На Разпети петък Иисус изкупува греховете ни

Разпети петък е най-тъжният и драматичен ден за...

С какво да ангажирате детето за Великден?

С какво да ангажирате детето за Великден?

Напоследък децата свързват празниците и...

10-минутна тренировка у дома

10-минутна тренировка у дома

През почивните и празнични дни трудно намираме...

Най-търсените секс услуги от мъжете

Най-търсените секс услуги от мъжете

Мъжете не могат да споделят всичките си...

Почина великият писател Габриел Гарсия Маркес

Почина великият писател Габриел Гарсия Маркес

Световноизвестният колубмийски писател,...

Джони Деп никога не се е търсил в Гугъл

Джони Деп никога не се е търсил в Гугъл

Актьорът Джони Деп никога не е проверявал в...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот мопска » 19 Апр 2011, 20:49

Здравейте някой използвал ли е този лосион за премахване на боя http://www.nelivip.com/index.php?productID=1467Моята коса по принцип е рижава, но от 2 години съм боядисана с черна боя със син отенък.Преди 2 дни използвах този лосион за да сваля черната боя и косата ми стана светло червена, но по краищата си остана черна. След 2 дни ще ми сложат пак но този път първо ще пробваме само върху черното и после ще сложим и върху цялата коса. При първото му нанасяне нямах никакви щети по косата.Та моят въпрос е някой друг ползвал ли го е и дали след това се е обезцветявал и боядисал рус?!
Аватар
мопска
нов

Мнениеот sweet_escape76 » 19 Апр 2011, 23:32

Фризьорите за какво са ? :shock: Вместо да си похабиш косата, по-добре инвестирай в добър фризьорски салон. :D
Изображение
Аватар
sweet_escape76
наш човек

Мнениеот мопска » 20 Апр 2011, 09:48

тази процедура ми я прави фризиорка, забравила съм да го напиша :D
Аватар
мопска
нов

Мнениеот sweety » 17 Авг 2011, 14:54

мопска написа:Здравейте някой използвал ли е този лосион за премахване на боя http://www.nelivip.com/index.php?productID=1467Моята коса по принцип е рижава, но от 2 години съм боядисана с черна боя със син отенък.Преди 2 дни използвах този лосион за да сваля черната боя и косата ми стана светло червена, но по краищата си остана черна. След 2 дни ще ми сложат пак но този път първо ще пробваме само върху черното и после ще сложим и върху цялата коса. При първото му нанасяне нямах никакви щети по косата.Та моят въпрос е някой друг ползвал ли го е и дали след това се е обезцветявал и боядисал рус?!
Аватар
sweety
нов

Мнениеот Villytu » 19 Авг 2011, 15:31

Вчера точно изпробвах горепосочения продукт. Да отбележа, че аз съм с черна къна на Арома от 10 г., не станах руса, но свалих до кестеняво с наситен червен оттенък и морковени корени :) , исках да стана светло кестеняво, но сега като се замисля определено ще е червено :lol:
Аватар
Villytu
нов

Мнениеот Викторияreal » 19 Авг 2011, 16:16

Прането при колорист дава някакви гаранции, че няма да останеш без коса. Всичко друго е баси смелостта
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот Villytu » 19 Авг 2011, 20:17

Викторияreal , права си, но днес като ми обявиха цена от 110 лв. (които така или иначе нямам), за да ме направят от кестенява, червена, малко ми стана лошо . Затова действам в домашни условия след много четене, допитване до фризьори, фармацевти и т.н. :)
Аватар
Villytu
нов

Мнениеот Викторияreal » 19 Авг 2011, 21:27

Когато на мен ми обявиха такава цена (всъщност беше повече) поразпитах още и си избрах вариант, в който бях сигурна, че няма да остана без коса. Разбирам експериментаторския дух, но в посока грижа, не в посока "иди ми -доди ми". Споделям мнение просто.
Аватар
Викторияreal
наш човек

Начало  • Назад към Коса