Бионсе – черната или червената?

Бионсе – черната или червената?

Бионсе бе сред звездите, които се появиха на...

21-дневната диета на Долвет Куинс (3-1-2-1)

21-дневната диета на Долвет Куинс (3-1-2-1)

21-дневната диета е хранителен режим, създаден от...

Солейролия

Солейролия

Солейролията е декоративно зелено растение,...

Християн Христов: Кросфит стяга цялото тяло

Християн Христов: Кросфит стяга цялото тяло

Кросфит е тренировъчна система, създадена през...

Инерция на съня

Инерция на съня

Често сутрин имате чувството, че не сте се...

Грозде, мляко и шафран за божествен секс

Грозде, мляко и шафран за божествен секс

Индийците имат "магическа напитка", която дават...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот мопска » 19 Апр 2011, 20:49

Здравейте някой използвал ли е този лосион за премахване на боя http://www.nelivip.com/index.php?productID=1467Моята коса по принцип е рижава, но от 2 години съм боядисана с черна боя със син отенък.Преди 2 дни използвах този лосион за да сваля черната боя и косата ми стана светло червена, но по краищата си остана черна. След 2 дни ще ми сложат пак но този път първо ще пробваме само върху черното и после ще сложим и върху цялата коса. При първото му нанасяне нямах никакви щети по косата.Та моят въпрос е някой друг ползвал ли го е и дали след това се е обезцветявал и боядисал рус?!
Аватар
мопска
нов

Мнениеот sweet_escape76 » 19 Апр 2011, 23:32

Фризьорите за какво са ? :shock: Вместо да си похабиш косата, по-добре инвестирай в добър фризьорски салон. :D
Изображение
Аватар
sweet_escape76
наш човек

Мнениеот мопска » 20 Апр 2011, 09:48

тази процедура ми я прави фризиорка, забравила съм да го напиша :D
Аватар
мопска
нов

Мнениеот sweety » 17 Авг 2011, 14:54

мопска написа:Здравейте някой използвал ли е този лосион за премахване на боя http://www.nelivip.com/index.php?productID=1467Моята коса по принцип е рижава, но от 2 години съм боядисана с черна боя със син отенък.Преди 2 дни използвах този лосион за да сваля черната боя и косата ми стана светло червена, но по краищата си остана черна. След 2 дни ще ми сложат пак но този път първо ще пробваме само върху черното и после ще сложим и върху цялата коса. При първото му нанасяне нямах никакви щети по косата.Та моят въпрос е някой друг ползвал ли го е и дали след това се е обезцветявал и боядисал рус?!
Аватар
sweety
нов

Мнениеот Villytu » 19 Авг 2011, 15:31

Вчера точно изпробвах горепосочения продукт. Да отбележа, че аз съм с черна къна на Арома от 10 г., не станах руса, но свалих до кестеняво с наситен червен оттенък и морковени корени :) , исках да стана светло кестеняво, но сега като се замисля определено ще е червено :lol:
Аватар
Villytu
нов

Мнениеот Викторияreal » 19 Авг 2011, 16:16

Прането при колорист дава някакви гаранции, че няма да останеш без коса. Всичко друго е баси смелостта
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот Villytu » 19 Авг 2011, 20:17

Викторияreal , права си, но днес като ми обявиха цена от 110 лв. (които така или иначе нямам), за да ме направят от кестенява, червена, малко ми стана лошо . Затова действам в домашни условия след много четене, допитване до фризьори, фармацевти и т.н. :)
Аватар
Villytu
нов

Мнениеот Викторияreal » 19 Авг 2011, 21:27

Когато на мен ми обявиха такава цена (всъщност беше повече) поразпитах още и си избрах вариант, в който бях сигурна, че няма да остана без коса. Разбирам експериментаторския дух, но в посока грижа, не в посока "иди ми -доди ми". Споделям мнение просто.
Аватар
Викторияreal
наш човек

Начало  • Назад към Коса