Оригинални сандали за лятото

Оригинални сандали за лятото

Ако любимият ви чифт летни сандали се е износил и...

Диета за щастие на д-р Уайл

Диета за щастие на д-р Уайл

Д-р Андрю Уайл е един от най-уважаваните лекари...

Адениум – пустинна роза

Адениум – пустинна роза

Адениум е екзотично и нежно цвете, с което...

Във форма по време на почивка - 7 идеи

Във форма по време на почивка - 7 идеи

Дойде сезонът на отпуските и ваканциите. Колкото...

Джесика Бийл ще бъде гост звезда в ТВ комедия

Джесика Бийл ще бъде гост звезда в ТВ комедия

Актрисата Джесика Бийл се завръща на малкия...

Бритни Спиърс ще създаде колекция бельо

Бритни Спиърс ще създаде колекция бельо

Страстта на певицата Бритни Спиърс е очевидна от...

Модератори: Лилит, Roko

Мнениеот fmgroup » 06 Юни 2012, 14:55

[color=green][b]Здравейте, искам да ви споделя че търсех много начини да отслабна какви ли не диети съм пробвала но уви нямаше резултат и да имаше беше временен и килограмите се връщаха след известно време .Докато един ден моя приятелка ми предложи продуктите на Хербалайф на които е дистрибутор с които е отслабнала и не си възвърнала килограмите . .Реших и аз да опитам от продуктите да видя ефекта .Поръчах си шейка -Формула 1,чая за топене на мазнини -Термоджетикс, и алоето с вкус на манго за пречистване на организма.С тази програма започнах да усещам килцата ми почнаха да се топят след втората седмица и се чуствах много бодра , сита не чуствах постоянен глад както преди , преди се изморявах много бързо и имах страшно главоболие а всичко това изчезна изведнъж .Отслабнах здравословно с 10 кг и се чуствам прекрасно . Наистина продуктите на Хербалайф работят ! Препоръчвам ви да пробвате и да се убедите в действието на продуктите. Ако някой се интересува от продуктите нека ми пише на ЛИЧНИ :)
Аватар
fmgroup
нов

Мнениеот Фая » 06 Юни 2012, 21:09

Веднъж, докато бях студентка, случайно попаднах на някакво събитие на Хербалайф. Честно казано, много приличаше на сектантска сбирка. Докарват го с адвентистите почти едно към едно.
По-нататък в живота си съм срещала няколко дистрибутори на тази фирма. Всички показват еднаква склонност да обясняват как никой не се храни правилно и не знае как да живее; нищо не ги спира, дори се е случвало да се месят в наш разговор, без изобщо да се познаваме.
Аватар
Фая
кандидат

Мнениеот Катти » 19 Юни 2012, 02:20

Съгласна съм, че дистрибуторите прекаляват в обясненията си, а за сектантските срещи само съм чувала, не пожелах да видя за какво иде реч :lol:
Но въпреки това, продуктите им наистина са качествени. Аз лично от една година се зареждам с Формула 1 + алое през два месеца. Но е важно да се знае, че ако искате да отслабвате, трябва да заместите и закуската и вечерята с шейк, т.е. ядете нормална порция храна само на обяд + неща като плодове и сурови ядки м/у отделните хранения.
Аз пия шейк само за закуска и понякога вечер когато ми се прияде нещо сладко, защото са наистина много вкусни.
Моя приятелка ме запали по тези продукти, тя свали 15 кг. за 3 месеца, като спортуването и беше само 2 пъти седмично на някакви танци, но пък режима и в храненето беше железен!
Аватар
Катти
нов

Мнениеот Фая » 28 Юни 2012, 21:58

Ами ако гладуваш и спортуваш - ще отслабнеш и без хербалайф. :lol:
Аватар
Фая
кандидат

Мнениеот antonio64 » 02 Юли 2012, 18:56

Продуктите на Хербалайф са най-добрите в света.Това е неоспорим факт.Лично аз и моето семейство ги ползваме от няколко години.Поздравявам хората за мненията които са публикували защото продуктите наистина работят и не носят риск за здравето.А глупостите че сме сектанти оставям на съвеста на тези които са ги написали.Това е абсолютен абсурд.Можете да ме потърсите в профила ми във Фейзбук и да поразгледате резултатите които съм публикувал там.И после ще си говорим ако желаете.С уважение към всички : Антон Керчев. :D
Аватар
antonio64
нов

Мнениеот Фая » 02 Юли 2012, 22:09

antonio64 написа:Продуктите на Хербалайф са най-добрите в света.Това е неоспорим факт.

Сори, ама не съм съгласна. Оспорват го доста хора.
antonio64 написа:А глупостите че сме сектанти оставям на съвеста на тези които са ги написали.

СъвесТа не ме тревожи никак, когато казвам това, което смятам за истина. Може да съм елементарна, но за мен, когато някой се държи като сектант, няма как да го мисля за нещо друго.
antonio64 написа:Можете да ме потърсите в профила ми във Фейзбук и да поразгледате резултатите които съм публикувал там.И после ще си говорим ако желаете.

ФейЗбук не употребявам. Що не публикуваш тук тия потресаващи резултати? Форумът на Розали не е ли достатъчно престижен за теб?
antonio64 написа:С уважение към всички : Антон Керчев

С уважение към всички хора, които използват главите си и за мислене: Фая
Аватар
Фая
кандидат

Мнениеот veje » 03 Юли 2012, 11:18

antonio64 написа:Продуктите на Хербалайф са най-добрите в света.Това е неоспорим факт.Лично аз и моето семейство ги ползваме от няколко години.Поздравявам хората за мненията които са публикували защото продуктите наистина работят и не носят риск за здравето.А глупостите че сме сектанти оставям на съвеста на тези които са ги написали.Това е абсолютен абсурд.Можете да ме потърсите в профила ми във Фейзбук и да поразгледате резултатите които съм публикувал там.И после ще си говорим ако желаете.С уважение към всички : Антон Керчев. :D

това в червеното е лично мнение :idea: би било факт, ако цитираш авторитетно медицинско списание, в което да са публикувани данни от изследвания върху продуктите на Хербалайф и останалите в света върху достатъчен брой хора, за достатъчно дълго време, по различни показатели.
да цитираш група във Фейсбук е крайно несериозно :haha:
Аватар
veje
наш човек

Мнениеот miluseva » 05 Ное 2012, 08:27

Здравейте. Много бих искала да ги видя тези хора, които отричат продуктите. Нама човек, който да е ползвал програма с продукти на Herbalife и да няма ефект. А що се отнася до сбирките на дистрибуторите - не знам какво значи "секстански сбирки". Ако хората изглеждат щастливи и усмихнати - биват определяни като сектанти. Виж ако са зли начумерени и нещастни - тогава всичко е наред. Поредния абсурд в тази държава. Когато човек се храни с най-чистата храна, няма как да е нещастен. Ако някой иска да се възползва от най-добрите услуги по хранене то може да види http://www.zdravihora.com
Аватар
miluseva
нов

Мнениеот antonio64 » 05 Ное 2012, 10:59

Нека родителите ви ме потърсят за консултация по темата.Никакви диети.Вие сте във възраст която е доста рискова.Моля не експериментирайте. Телефони за контакт 0898633940 и 0879324122 Антон Керчев.
Уелнес консултант в свободното време.
Аватар
antonio64
нов

Мнениеот antonio64 » 05 Ное 2012, 11:02

Браво на вас!!!И аз имам страхотни резултати.
Аватар
antonio64
нов

Мнениеот Фая » 05 Ное 2012, 19:26

miluseva написа:Здравейте. Много бих искала да ги видя тези хора, които отричат продуктите. Нама човек, който да е ползвал програма с продукти на Herbalife и да няма ефект. А що се отнася до сбирките на дистрибуторите - не знам какво значи "секстански сбирки".

И аз не знам какво значи "секстански сбирки". Обаче звучи весело - като оргия нещо... :lol: :lol: :lol:
Аватар
Фая
кандидат

Мнениеот Marchela_1 » 06 Ное 2012, 09:26

Фая написа:
miluseva написа:Здравейте. Много бих искала да ги видя тези хора, които отричат продуктите. Нама човек, който да е ползвал програма с продукти на Herbalife и да няма ефект. А що се отнася до сбирките на дистрибуторите - не знам какво значи "секстански сбирки".

И аз не знам какво значи "секстански сбирки". Обаче звучи весело - като оргия нещо... :lol: :lol: :lol:

Не, мила.Това са сбирки, на които се събират n на брой "сестрички",вземат им паричките и им казват да ядат повече плодове и зеленчуци! :fun: :fun: :fun:
Аватар
Marchela_1
вътрешен човек

Мнениеот antonio64 » 06 Ное 2012, 11:07

Тук се засяга една болезнена тема и тя има резон защото има хора които нямат необходимата квалификация.За да станеш консултант на Хербалайф се изисква да сключиш договор с компанията и да заплатиш такса около 60 евра.Но това не те прави специалист.Трябва много учене и професионална подготовка.Това не е Орифлейм или Амуей примерно.Лично аз имам около 4% от моята клиентска база които не само не постигнаха желания резултат а надебеляхаТова се дължи основно че вземаха продуктите както им падне.Не се научиха да пият вода и не спазваха индивидуалния хранителен режим който им беше предписан от мен.Относно това кой и как работи в Хербалайф искам да ви кажа че морално етичния кодекс на компанията е точно 178 страници.Кой как го спазва е друг въпрос.Във всяко стадо си има мърша.Също така искам да подчертая че ако човек е истински професионалист то той е отговорен за резултатите на своите клиенти и ако не знае как да го прави има подкрепата на хора като мен.Въпросът е там че има хора които се правят ортаци на Господ.Обещават невъзможни понякога неща и гледат да приберат парите на хората.Пиша го с голяма болка защото е факт.Не знам дали имате представа как се става супервайзор в Хербалайф и се влиза в първите 27000 души в света като постижения.Аз го направих 2008г.
Аватар
antonio64
нов

Мнениеот Marchela_1 » 06 Ное 2012, 11:23

antonio64 написа:Тук се засяга една болезнена тема и тя има резон защото има хора които нямат необходимата квалификация.За да станеш консултант на Хербалайф се изисква да сключиш договор с компанията и да заплатиш такса около 60 евра.Но това не те прави специалист.Трябва много учене и професионална подготовка.Това не е Орифлейм или Амуей примерно.Лично аз имам около 4% от моята клиентска база които не само не постигнаха желания резултат а надебеляхаТова се дължи основно че вземаха продуктите както им падне.Не се научиха да пият вода и не спазваха индивидуалния хранителен режим който им беше предписан от мен.Относно това кой и как работи в Хербалайф искам да ви кажа че морално етичния кодекс на компанията е точно 178 страници.Кой как го спазва е друг въпрос.Във всяко стадо си има мърша.Също така искам да подчертая че ако човек е истински професионалист то той е отговорен за резултатите на своите клиенти и ако не знае как да го прави има подкрепата на хора като мен.Въпросът е там че има хора които се правят ортаци на Господ.Обещават невъзможни понякога неща и гледат да приберат парите на хората.Пиша го с голяма болка защото е факт.Не знам дали имате представа как се става супервайзор в Хербалайф и се влиза в първите 27000 души в света като постижения.Аз го направих 2008г.

Това е наистина чудесно! Истината е, че много хора се правят на всезнаещи и всеможещи.Специално за мен това е чиста търговия и то със здравето на хората.
Последна промяна Marchela_1 на 27 Май 2013, 10:27, променена общо 1 път
Аватар
Marchela_1
вътрешен човек

Мнениеот joqkey » 30 Яну 2013, 22:40

antonio64 написа:Тук се засяга една болезнена тема и тя има резон защото има хора които нямат необходимата квалификация.За да станеш консултант на Хербалайф се изисква да сключиш договор с компанията и да заплатиш такса около 60 евра.Но това не те прави специалист.Трябва много учене и професионална подготовка.Това не е Орифлейм или Амуей примерно.Лично аз имам около 4% от моята клиентска база които не само не постигнаха желания резултат а надебеляхаТова се дължи основно че вземаха продуктите както им падне.Не се научиха да пият вода и не спазваха индивидуалния хранителен режим който им беше предписан от мен.Относно това кой и как работи в Хербалайф искам да ви кажа че морално етичния кодекс на компанията е точно 178 страници.Кой как го спазва е друг въпрос.Във всяко стадо си има мърша.Също така искам да подчертая че ако човек е истински професионалист то той е отговорен за резултатите на своите клиенти и ако не знае как да го прави има подкрепата на хора като мен.Въпросът е там че има хора които се правят ортаци на Господ.Обещават невъзможни понякога неща и гледат да приберат парите на хората.Пиша го с голяма болка защото е факт.Не знам дали имате представа как се става супервайзор в Хербалайф и се влиза в първите 27000 души в света като постижения.Аз го направих 2008г.

Бих ви съветвала да не давате негативни коментари към фирми, за които не знаете достатъчно.
joqkey
нов

Мнениеот Викторияreal » 31 Яну 2013, 18:41

antonio64 написа:............ .Не знам дали имате представа как се става супервайзор в Хербалайф и се влиза в първите 27000 души в света като постижения.Аз го направих 2008г.

Мдаааа, а някои продават апартаменти за това....
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот miluseva » 10 Фев 2013, 21:31

Какви са тези приказки.За какви апартаменти става дума. Дистрибутор на Хербалайф се става с подписването на лицензен договор и заплащане на "огромната" сума/сигурно апартамент трябва да продадеш за да я имаш/ от 114.70лв. Освен това получаваш и продукти за лична употреба. Хубаво е когато човек говори да е запознат с фактите. Поздрави на всички - www.zdravihora.com
Аватар
miluseva
нов

Мнениеот antonio64 » 11 Фев 2013, 12:55

[quote="miluseva"]Какви са тези приказки.За какви апартаменти става дума. Дистрибутор на Хербалайф се става с подписването на лицензен договор и заплащане на "огромната" сума/сигурно апартамент трябва да продадеш за да я имаш/ от 114.70лв. Освен това получаваш и продукти за лична употреба. Хубаво е когато човек говори да е запознат с фактите. Поздрави на всички - http://www.zdravihora.com[/q

Точно така е.За съжаление някои хора нямат представа за какво говорим тук.Просто вярват на глупости.За съжаление.Ако човек иска да стане Супервайзор и да си купи продукти ползвайки 50% отстъпка от цената то той ги заявява към своя спонсор на 42% Или инвестицията е приблизително около 7000-8000 лв.За какви апартаменти става въпрос наистина?????
Аватар
antonio64
нов

Мнениеот Викторияreal » 11 Фев 2013, 21:13

да ставам груба или да бъда бяла и добра и да ви подмина, мила хербалайф сган?
айде, ще ви подмина
и няма да вляза повече тук, че се дразня, а псувам грозно
а , и още нещо - с вас, мили сектанти, няма градивна дискусия, затова и не започвам нито спор, нито обяснения
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот antonio64 » 12 Фев 2013, 10:53

Мога да гаранирам за мен и моите колеги които лично познавам че от нас няма човек който участва в каквато и да било секта.Не мога да се съглася с определението "сган" защото то просто не отговаря на истината.Странно е как хората които са събрали толкова омраза в сърцето си я изливат върху другите?Хора които не са им направили нищо лошо.Относно това какво прави Хербалайф за хората по цял свят ще кажа че ние даваме шанс човек да промени живота си към по добро.Никога няма да забравя хората които ми подадоха ръка и ме научиха да живея природосъобразно.Да коригирам теглото си.От един ужасно болен човек с диабет тип 2 да се върна в режим здраве.Благодарен съм на Хербалайф защото ако не беше тази компания никога нямаше да се оженя.Защото кой би искал до себе си едно болно същество без перспективи???Никой естественно.На всички негативно настроени хора бих казал следното,ние сме това което мислим.Опитайте се да виждате позитивните неща в живота и ще напуснете ада в който живеете.
Аватар
antonio64
нов

Мнениеот vodolei4e » 16 Апр 2013, 08:31

Marchela_1 написа:
Фая написа:

Не, мила.Това са сбирки, на които се събират n на брой "сестрички",вземат им паричките и им казват да ядат повече плодове и зеленчуци! :fun: :fun: :fun:

Не знаех,че имало и тема тук...
+1
vodolei4e
приятел

Мнениеот vodolei4e » 16 Апр 2013, 09:01

http://prodavalnik.com/forum/topic/?t=32883
http://worldtodaybg.com/2013/01/10/%D1% ... %B9%D1%84/
Май не можах да ги сложа правилно,но се втрещих от информацията в нета :unibrow: :shock:
То било по зле от колкото си мислех... :idea:
vodolei4e
приятел

Мнениеот DAVID » 03 Дек 2013, 10:54

Хербалайф е особенно коварен продукт, навсякъде, особенна във шейка, има екстрат от лека дрога НА раститерна оснавА, с която се привиква и след това не можеш да се откажеш от продуктите. Това води дао закупуване на нови и нови, огромни неоправдани разходи и огромен риск за здравето. Разрушава се черния дроб, не бързо, но сигурно и необратимо! При спиране приема на продуктете :evil: ХЕРБАЛАЙФ, СЕ СТИГА ДО НЕРАЗПОЛОЖЕНИЕ,главоболие, сънбивост, ИМПОТЕНТНОСТ,полова студенина при жените, разстройство на зрението, гадене, повръщане . ... При обратен прием, дрогата действа и настроението временно се подобрява. Бъдете си дебели, но здрави! Не пълнете джобовете на измамниците с пари! д-р Жъладов
DAVID
нов

Мнениеот Блум » 11 Дек 2013, 16:43

DAVID написа:Хербалайф е особенно коварен продукт, навсякъде, особенна във шейка, има екстрат от лека дрога НА раститерна оснавА, с която се привиква и след това не можеш да се откажеш от продуктите. Това води дао закупуване на нови и нови, огромни неоправдани разходи и огромен риск за здравето. Разрушава се черния дроб, не бързо, но сигурно и необратимо! При спиране приема на продуктете :evil: ХЕРБАЛАЙФ, СЕ СТИГА ДО НЕРАЗПОЛОЖЕНИЕ,главоболие, сънбивост, ИМПОТЕНТНОСТ,полова студенина при жените, разстройство на зрението, гадене, повръщане . ... При обратен прием, дрогата действа и настроението временно се подобрява. Бъдете си дебели, но здрави! Не пълнете джобовете на измамниците с пари! д-р Жъладов

Това са пълни глупости. Такива продукти се следят от FDA. Аз съм ползвала от различни марки, вкл. и Хербалайф и нищо не ми станало. Не за отслабване, а за тонус. И не ми е повлиявало на настроението нито почването, нито спирането. Има си лицензирани диструбутори, както и официално представителство. Не е нужно да се ходи при измамници, вероятно има и много такива. Самите продукти обаче са си екстра и аз съм била доволна като съм ги ползвала. Стига да се вземат оригинални и от компетентни лица, както казах вече.
И нямам страх от нищо, защото Ти си с мен.

www.youtube.com/watch?v=60hYX8ssBm4
Аватар
Блум
наш човек

Мнениеот Spiritofahawk » 23 Мар 2014, 22:03

Кои контролни органи, в Китай ли?
No matter what you dream, you can do it and I will help you get there!
Аватар
Spiritofahawk
кандидат

Следваща

Начало  • Назад към Да смъкнем килцата!