Възпалени сливици - защо и как да се лекуват?

Възпалени сливици - защо и как да се лекуват?

Възпалението на сливиците, тези естествени...

Идеи за кухненските шкафове

Идеи за кухненските шкафове

Кухнята е мястото, където обикновено...

ДА или НЕ на свободните отношения в една връзка

ДА или НЕ на свободните отношения в една връзка

ДА или НЕ на свободните отношения в една връзка и...

Избор на палто според фигурата

Избор на палто според фигурата

В студените дни търсим спасение в топлата...

Елизабет Банкс – русо изкушение

Елизабет Банкс – русо изкушение

Елизабет Банкс отдавна е на телевизионния екран....

Благодарим за безвкусната храна, Мишел!

Благодарим за безвкусната храна, Мишел!

Американчета "благодариха"на Мишел Обама за...

Модератори: Лилит, Roko

Мнениеот elina_20 » 13 Авг 2007, 11:30

здравеите някои ползвал ли е продукти на хербалаив за отслабване и доволен ли е от тях.моля за мнения и благодаря ви. :)
Аватар
elina_20
приятел

Мнениеот Alexa » 13 Авг 2007, 14:21

Не, не съм.
навремето когато бях млада и глупава, мислех да пробвам, но се отказах, защото бяха прекалено скъпи! Не знам сега как са като цени, аз все пак тогава разполагах с ограничен бюджет, но не бих си давала парите за такива боклуци! Няма чудодейни хапченца и сиропчета, не разбрахте ли?! Всичко става с правилен режим на хранене, който НЕ означава глад непременно, съчетан с движение и тренировки!
Понякога, когато губиш....не се знае какво печелиш:)))
Аватар
Alexa
наш човек

Мнениеот baby_face » 13 Авг 2007, 18:38

Точно така . Както съм казвала много пъти аз съм твърдо против хапчетата и сиропите за отслабване ! Ако спазваш диета и правиш упражнения ти сама ще се увериш че не ти трябват нито хапчета , нито сиропи за отслабване :!:
Аватар
baby_face
кандидат

Мнениеот Песен » 21 Авг 2007, 13:00

Една приятелка беше отслабнала драстично с тях преди няколко години. Но незнам от къде си ги поръчваше, нито как се приема.
Аватар
Песен
нов

Мнениеот elina_20 » 21 Авг 2007, 13:44

благодаря ви за мненията ви.парво наистина са скапи оба4е пак наистина отслабваш барзо,и без глад консултирах се с консултант точно на хербалаив.но искам още малко да помисля и ще ви пиша пак :)
Аватар
elina_20
приятел

Мнениеот Tanasya » 24 Авг 2007, 00:12

С малко закъснение отговарям на питането за хербалайф-щом вече го имате,няма да го хвърляте я,това е полезен естествен продукт,при това много вкусен.Говоря за какаовия прах с добавките,който се смесва с чаша кисело мляко.Има и едни таблетки за гълтане.Та нека си кажа резултата-за 20 дни отслабнах с 4 кг,но трябва да се почака около 1 семица,за да се види резултата / след изпиване на всичко./
Аватар
Tanasya
нов

Мнениеот elina_20 » 24 Авг 2007, 14:55

здравеи Tanasya аз пия точно това в момента само че праха ми е ягодка :wink: и пиа тези другите хапчета те са така наре4ените фибри.какво да ти кажа вземам ги от 4 дена и се чуствам сита чуствам се направо ок.след 10 дена пак ще пиша за резилтат :)
Аватар
elina_20
приятел

Мнениеот Tanasya » 24 Авг 2007, 17:13

Здравей, Elina! Извини ме ,пропуснах да ти спомена, че отслабването ми имаше трайност 2 години.Също така бях позабравила/ беше доста отдавна / че тогава ,като видях резултата,си поръчах още 2 пъти повече Хербалайф и отслабнах още 8 кг или общо 12 кг и спомням си, че тогава облякох дънките на дъщеря си. Интересното беше, че отслабването ставаше по поръчка, т.е.всичко каквото пишеше, беше точно.След отслабването спрях да пазя всякакви диети и така 2год. Поздрави .Tanasya./ Успех! /
Аватар
Tanasya
нов

Мнениеот elina_20 » 24 Авг 2007, 17:30

да чух такива подобни изказвания като твоите:)такаче няма така наречения ио-ио ефект което е супер :wink:
Аватар
elina_20
приятел

Мнениеот бабет » 26 Авг 2007, 04:31

Продуктите на хербалайф са чудесни.но за да имат ефект те трябва да се вземат непрекъснато,а за нашия джоб това е немислимо.Не смятайте,че ще отслабнете толкова много и ще задържите теглото си.Точно при тях се получава йо-йо ефекта.Знам го от личен опит и на много мои близки.
Аватар
бабет
нов

Мнениеот Чочи » 30 Авг 2007, 17:03

В аптеките го продават нали?А горе -долу каква му е цената?
Аватар
Чочи
нов

Мнениеот elina_20 » 05 Сеп 2007, 23:23

е вече е време да пиша за резултат ами аз отслабнах за 20 дена сас 5кг чуствам се перфектно,мисля да отслабна още 2-3кг и спирам а след това ми препорачаха да ги пия веднаж в годината профелактично. :)
Аватар
elina_20
приятел

Мнениеот Tanasya » 07 Сеп 2007, 22:32

Здравей , Елина . Радвам се за добрия резултат . Дано да се запази за дълго !
Аватар
Tanasya
нов

Мнениеот fasrow » 02 Фев 2008, 13:32

постът е цензуриран заради неспазване на правилата
форумът не е място за вашата реклама
Лилит
fasrow
нов

Мнениеот lolyte » 16 Фев 2008, 18:41

Не съм пила никога хапчета за отслабване-преди време качих 10 килограма за 3 месеца,а след това още 3 -от 47 станах 60.Отне ми около две години да ги смъкна,но го направих без хапчета-не разбирам защо хората масово пият без да се замислят колко могат да им навредят :?
Да обичаш значи да намериш в щастието на друг своето собствено щастие...
Аватар
lolyte
наш човек

Мнениеот elina_20 » 18 Фев 2008, 12:42

Ами на мен ми струваше 160лв.И шеика и фибрите за тези пари ти стигат за месец.До колкото чух наскоро ги били всигнали цените със по 5-6лв. :shock: Ужасс :!:
Аватар
elina_20
приятел

Мнениеот MAIA_XYAHKA » 24 Фев 2008, 20:05

спазвай правилата
постовете на латиница се трият
Лилит
MAIA_XYAHKA
нов

Мнениеот shanaqq » 27 Фев 2008, 17:16

здравейте от скоро ползвам продуктите им за отслабване свалих 2 кг за 8 дена и мисля да продължа също така гледам и да спортувам като имам време естествено гледай и да внимавам какво си похапвам :lol:
Лилит
Аватар
shanaqq
нов

Мнениеот djidjito_ » 28 Фев 2008, 09:49

абе престанете с този HERBALIFE кат ги чуя вече и лошо ми става
Аватар
djidjito_
приятел

Мнениеот Elina » 28 Фев 2008, 11:02

Знаете ли, много се чудя, как им промиват мозъците на дистрибуторите на хербалайф, направо изперкват , кат земат да хвалят нещо, дет не е нищо. :roll: :roll:
Аватар
Elina
наш човек

Мнениеот Helinor » 28 Фев 2008, 11:11

Като попаднах на темата се сетих за нещо от преди няколко години. Една моя позната, доста пълна, над 90 кг. искаше да отслабне и все повтаряше, че само да минат изпитите, да не е под напрежение и ще започне да отслабва. Вместо това като се върнеше след сесия от родния си град казваше, че е качила още и някой килограм. В последствие един ден ми каза, че си купила някаква пижама, от която само докато спиш и отслабваш. Честно да ви кажа много се зачудих с какъв акъл вярва на тези неща. Ще отслабне с някаква пижама и то докато спи при положение, че си хапваше доста стабилно (едно бурканче майонеза можеше да го изяде за един ден) :shock: :shock: . След няколко седмици я питам какво става, доволна ли си от пижамата, май няма резултат - а тя "Ами аз я скъсах, докато спях още втората вечер" :D :D :wink: Имах си аз и да не я скъса и да отслабне от нея при положение, че продължава да се тъпче.
Изоводът ми от всичко това предполагам се сещате какъв е - не може да се отслабне без физически усилия и ограничен прием на висококалорични неща. Единственият възможен начин да се намали телесното тегло е като се приемат по-малко калории, отколкото се изразходват. Разни там хапчета, сиропчета, пижами, обици и др. са само рекламен трик, от който печелят търговците, възползвайки се от неистовото желание на някой за бързо и лесно отслабване. Отслабване без физическо натоварване или поне без намален прием на калории няма. Просто няма такъв филм и колкото по-рано се осъзнае този факт толкова по-добре. Можем да живеем в илюзия, че може и по-лесно и бързо, но това си остава на наша сметка. Вълшебната фея, отдавна остана само в приказките. Слезте на земята.
Аватар
Helinor
наш човек

Мнениеот Denis Bakardzhiev » 16 Мар 2008, 14:22

Лилит
Denis Bakardzhiev
нов

Мнениеот Жени799 » 18 Мар 2008, 21:36

абе я стига с тая пирамида не ви ли е срам да лъжете така нагло(освен ако на са ви промили мозъка и на вас) и да пропагандирате това име. все едно не си спомняме преди години с какъв скандал гръмнахте по медиите как ограбвате хората и т. н.освен това има много по -ка4ествена козметика(4ужда и българска), на които не им се налага да рекламират толкова нагло по форумите. ГОЛА ВОДА СТЕ! Само не въвлиайте бедните и наивни хорица ...ина4е от опит съм се обедила каква секта сте :twisted: :? и 4е продавате боклуци които не отговарят на цената си :!:
Аватар
Жени799
наш човек

Мнениеот Laura_88 » 18 Мар 2008, 22:56

Еми ваша си работа ;)

Вие си знаете най-добре, изтрих си поста, съжелявам, че е прозвучало като реклама, просто изразявах някакво мнение, като човек, който използва продуктите непрекъснато и е видял лично ефекта им, но на никой не ги натрапвам, ок?
Аватар
Laura_88
нов

Мнениеот Жени799 » 19 Мар 2008, 20:27

супер, дано да е така както казваш, защото зву4еше то4но като реклама наа-оф да не го казвам пааак... :roll: :question:
Аватар
Жени799
наш човек

Следваща

Начало  • Назад към Да смъкнем килцата!