Защо пълнеем през зимата?

Защо пълнеем през зимата?

За мнозина е обичайно да натрупат някой и друг...

5 коледни декорации, без които домът не може

5 коледни декорации, без които домът не може

Дори да не сте от най-големите почитатели на...

Тайните за красота на Миранда Кер

Тайните за красота на Миранда Кер

Миранда Кер е сред най-успелите и богати...

Най-стилните рокли на Кейт Мидълтън през 2014 г.

Най-стилните рокли на Кейт Мидълтън през 2014 г.

От елегантните рокли на Jenny Packham до ежедневни...

Многото подаръци са вредни за децата

Многото подаръци са вредни за децата

Учените съветват родителите да не отрупват...

Отхвърлиха Брад Пит като съдебен заседател

Отхвърлиха Брад Пит като съдебен заседател

Брад Пит беше отхвърлен като съдебен заседател,...

Модератори: Лилит, Roko

Мнениеот elina_20 » 13 Авг 2007, 11:30

здравеите някои ползвал ли е продукти на хербалаив за отслабване и доволен ли е от тях.моля за мнения и благодаря ви. :)
Аватар
elina_20
приятел

Мнениеот Alexa » 13 Авг 2007, 14:21

Не, не съм.
навремето когато бях млада и глупава, мислех да пробвам, но се отказах, защото бяха прекалено скъпи! Не знам сега как са като цени, аз все пак тогава разполагах с ограничен бюджет, но не бих си давала парите за такива боклуци! Няма чудодейни хапченца и сиропчета, не разбрахте ли?! Всичко става с правилен режим на хранене, който НЕ означава глад непременно, съчетан с движение и тренировки!
Понякога, когато губиш....не се знае какво печелиш:)))
Аватар
Alexa
наш човек

Мнениеот baby_face » 13 Авг 2007, 18:38

Точно така . Както съм казвала много пъти аз съм твърдо против хапчетата и сиропите за отслабване ! Ако спазваш диета и правиш упражнения ти сама ще се увериш че не ти трябват нито хапчета , нито сиропи за отслабване :!:
Аватар
baby_face
кандидат

Мнениеот Песен » 21 Авг 2007, 13:00

Една приятелка беше отслабнала драстично с тях преди няколко години. Но незнам от къде си ги поръчваше, нито как се приема.
Аватар
Песен
нов

Мнениеот elina_20 » 21 Авг 2007, 13:44

благодаря ви за мненията ви.парво наистина са скапи оба4е пак наистина отслабваш барзо,и без глад консултирах се с консултант точно на хербалаив.но искам още малко да помисля и ще ви пиша пак :)
Аватар
elina_20
приятел

Мнениеот Tanasya » 24 Авг 2007, 00:12

С малко закъснение отговарям на питането за хербалайф-щом вече го имате,няма да го хвърляте я,това е полезен естествен продукт,при това много вкусен.Говоря за какаовия прах с добавките,който се смесва с чаша кисело мляко.Има и едни таблетки за гълтане.Та нека си кажа резултата-за 20 дни отслабнах с 4 кг,но трябва да се почака около 1 семица,за да се види резултата / след изпиване на всичко./
Аватар
Tanasya
нов

Мнениеот elina_20 » 24 Авг 2007, 14:55

здравеи Tanasya аз пия точно това в момента само че праха ми е ягодка :wink: и пиа тези другите хапчета те са така наре4ените фибри.какво да ти кажа вземам ги от 4 дена и се чуствам сита чуствам се направо ок.след 10 дена пак ще пиша за резилтат :)
Аватар
elina_20
приятел

Мнениеот Tanasya » 24 Авг 2007, 17:13

Здравей, Elina! Извини ме ,пропуснах да ти спомена, че отслабването ми имаше трайност 2 години.Също така бях позабравила/ беше доста отдавна / че тогава ,като видях резултата,си поръчах още 2 пъти повече Хербалайф и отслабнах още 8 кг или общо 12 кг и спомням си, че тогава облякох дънките на дъщеря си. Интересното беше, че отслабването ставаше по поръчка, т.е.всичко каквото пишеше, беше точно.След отслабването спрях да пазя всякакви диети и така 2год. Поздрави .Tanasya./ Успех! /
Аватар
Tanasya
нов

Мнениеот elina_20 » 24 Авг 2007, 17:30

да чух такива подобни изказвания като твоите:)такаче няма така наречения ио-ио ефект което е супер :wink:
Аватар
elina_20
приятел

Мнениеот бабет » 26 Авг 2007, 04:31

Продуктите на хербалайф са чудесни.но за да имат ефект те трябва да се вземат непрекъснато,а за нашия джоб това е немислимо.Не смятайте,че ще отслабнете толкова много и ще задържите теглото си.Точно при тях се получава йо-йо ефекта.Знам го от личен опит и на много мои близки.
Аватар
бабет
нов

Мнениеот Чочи » 30 Авг 2007, 17:03

В аптеките го продават нали?А горе -долу каква му е цената?
Аватар
Чочи
нов

Мнениеот elina_20 » 05 Сеп 2007, 23:23

е вече е време да пиша за резултат ами аз отслабнах за 20 дена сас 5кг чуствам се перфектно,мисля да отслабна още 2-3кг и спирам а след това ми препорачаха да ги пия веднаж в годината профелактично. :)
Аватар
elina_20
приятел

Мнениеот Tanasya » 07 Сеп 2007, 22:32

Здравей , Елина . Радвам се за добрия резултат . Дано да се запази за дълго !
Аватар
Tanasya
нов

Мнениеот fasrow » 02 Фев 2008, 13:32

постът е цензуриран заради неспазване на правилата
форумът не е място за вашата реклама
Лилит
fasrow
нов

Мнениеот lolyte » 16 Фев 2008, 18:41

Не съм пила никога хапчета за отслабване-преди време качих 10 килограма за 3 месеца,а след това още 3 -от 47 станах 60.Отне ми около две години да ги смъкна,но го направих без хапчета-не разбирам защо хората масово пият без да се замислят колко могат да им навредят :?
Да обичаш значи да намериш в щастието на друг своето собствено щастие...
Аватар
lolyte
наш човек

Мнениеот elina_20 » 18 Фев 2008, 12:42

Ами на мен ми струваше 160лв.И шеика и фибрите за тези пари ти стигат за месец.До колкото чух наскоро ги били всигнали цените със по 5-6лв. :shock: Ужасс :!:
Аватар
elina_20
приятел

Мнениеот MAIA_XYAHKA » 24 Фев 2008, 20:05

спазвай правилата
постовете на латиница се трият
Лилит
MAIA_XYAHKA
нов

Мнениеот shanaqq » 27 Фев 2008, 17:16

здравейте от скоро ползвам продуктите им за отслабване свалих 2 кг за 8 дена и мисля да продължа също така гледам и да спортувам като имам време естествено гледай и да внимавам какво си похапвам :lol:
Лилит
Аватар
shanaqq
нов

Мнениеот djidjito_ » 28 Фев 2008, 09:49

абе престанете с този HERBALIFE кат ги чуя вече и лошо ми става
Аватар
djidjito_
приятел

Мнениеот Elina » 28 Фев 2008, 11:02

Знаете ли, много се чудя, как им промиват мозъците на дистрибуторите на хербалайф, направо изперкват , кат земат да хвалят нещо, дет не е нищо. :roll: :roll:
Аватар
Elina
наш човек

Мнениеот Helinor » 28 Фев 2008, 11:11

Като попаднах на темата се сетих за нещо от преди няколко години. Една моя позната, доста пълна, над 90 кг. искаше да отслабне и все повтаряше, че само да минат изпитите, да не е под напрежение и ще започне да отслабва. Вместо това като се върнеше след сесия от родния си град казваше, че е качила още и някой килограм. В последствие един ден ми каза, че си купила някаква пижама, от която само докато спиш и отслабваш. Честно да ви кажа много се зачудих с какъв акъл вярва на тези неща. Ще отслабне с някаква пижама и то докато спи при положение, че си хапваше доста стабилно (едно бурканче майонеза можеше да го изяде за един ден) :shock: :shock: . След няколко седмици я питам какво става, доволна ли си от пижамата, май няма резултат - а тя "Ами аз я скъсах, докато спях още втората вечер" :D :D :wink: Имах си аз и да не я скъса и да отслабне от нея при положение, че продължава да се тъпче.
Изоводът ми от всичко това предполагам се сещате какъв е - не може да се отслабне без физически усилия и ограничен прием на висококалорични неща. Единственият възможен начин да се намали телесното тегло е като се приемат по-малко калории, отколкото се изразходват. Разни там хапчета, сиропчета, пижами, обици и др. са само рекламен трик, от който печелят търговците, възползвайки се от неистовото желание на някой за бързо и лесно отслабване. Отслабване без физическо натоварване или поне без намален прием на калории няма. Просто няма такъв филм и колкото по-рано се осъзнае този факт толкова по-добре. Можем да живеем в илюзия, че може и по-лесно и бързо, но това си остава на наша сметка. Вълшебната фея, отдавна остана само в приказките. Слезте на земята.
Аватар
Helinor
наш човек

Мнениеот Denis Bakardzhiev » 16 Мар 2008, 14:22

Лилит
Denis Bakardzhiev
нов

Мнениеот Жени799 » 18 Мар 2008, 21:36

абе я стига с тая пирамида не ви ли е срам да лъжете така нагло(освен ако на са ви промили мозъка и на вас) и да пропагандирате това име. все едно не си спомняме преди години с какъв скандал гръмнахте по медиите как ограбвате хората и т. н.освен това има много по -ка4ествена козметика(4ужда и българска), на които не им се налага да рекламират толкова нагло по форумите. ГОЛА ВОДА СТЕ! Само не въвлиайте бедните и наивни хорица ...ина4е от опит съм се обедила каква секта сте :twisted: :? и 4е продавате боклуци които не отговарят на цената си :!:
Аватар
Жени799
наш човек

Мнениеот Laura_88 » 18 Мар 2008, 22:56

Еми ваша си работа ;)

Вие си знаете най-добре, изтрих си поста, съжелявам, че е прозвучало като реклама, просто изразявах някакво мнение, като човек, който използва продуктите непрекъснато и е видял лично ефекта им, но на никой не ги натрапвам, ок?
Аватар
Laura_88
нов

Мнениеот Жени799 » 19 Мар 2008, 20:27

супер, дано да е така както казваш, защото зву4еше то4но като реклама наа-оф да не го казвам пааак... :roll: :question:
Аватар
Жени799
наш човек

Следваща

Начало  • Назад към Да смъкнем килцата!