Оригинални сандали за лятото

Оригинални сандали за лятото

Ако любимият ви чифт летни сандали се е износил и...

Диета за щастие на д-р Уайл

Диета за щастие на д-р Уайл

Д-р Андрю Уайл е един от най-уважаваните лекари...

Адениум – пустинна роза

Адениум – пустинна роза

Адениум е екзотично и нежно цвете, с което...

Във форма по време на почивка - 7 идеи

Във форма по време на почивка - 7 идеи

Дойде сезонът на отпуските и ваканциите. Колкото...

Разкриха причината за смъртта на Пиийчис Гелдоф

Разкриха причината за смъртта на Пиийчис Гелдоф

Пийчис Гелдоф е починала от свръхдоза, десет...

В Ню Йорк строят сграда с отделни входове за богати и бедни

В Ню Йорк строят сграда с отделни входове за богати и бедни

Властите в Ню Йорк одобриха противоречив проект...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот MimsiTyYy » 03 Сеп 2007, 20:59

Здравейте!Моята коса е тъмно-кестенява,а аз искав да си я изруся,но преди това трябва да си я изсветля,защото иначе няма да стане нищо,та въпросът ми е: с какво? и каква по-точно е процедурата,ако може също да ми кажете някоя марка боя,която да запази цвета за по-дълго,някоя по-качествена.Благодаря предварително!
Аватар
MimsiTyYy
нов

Мнениеот sladi4ka » 04 Сеп 2007, 15:36

Най-добре отиди във фризьорски салон - те знаят как и с какво , не експерементирай сама.
Аз съм със кестенява коса, но светла и постигнах перфектен рус цвят без обезцветяване :)))
Аватар
sladi4ka
приятел

Мнениеот zenata » 04 Сеп 2007, 16:18

първо пиши на кирилица. второ - това не са излишни пари, защото никой не може да те направи толкова добре, колкото фризьор. само можеш да се окепазиш. но - твоя воля. казвам го от личен опит
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот Лиди » 04 Сеп 2007, 16:21

има разлика между боядисване и изрусяване, Мимси
Аватар
Лиди
наш човек

Мнениеот Loly » 04 Сеп 2007, 16:22

zenata написа:първо пиши на кирилица. второ - това не са излишни пари, защото никой не може да те направи толкова добре, колкото фризьор. само можеш да се окепазиш. но - твоя воля. казвам го от личен опит

:thumbsup: Ако ти се остава с подобие на коса, самофризирай се!
Аватар
Loly
наш човек

Мнениеот maryito » 04 Сеп 2007, 19:49

Русото е доста капризен цвят.Трудно се постига желания нюанс и то вкъщи.По добре отиди на фризьор поне първия път.Много зависи дали косата е боядисвана преди това или основата е естествена.Ако все пак решиш да се боядисваш вкъщи трябва първо да я обезцветиш с блондор и после да нанесеш желания нюанс за предпочитане някоя по лека боя като Гарние и Лореал.
Аватар
maryito
кандидат

Мнениеот MimsiTyYy » 04 Сеп 2007, 21:03

Благодаря ти много maryito!
Аватар
MimsiTyYy
нов

Мнениеот sher_11 » 04 Сеп 2007, 21:29

Не забравяй че евтиното излиза по скъпо.След като искаш промени в цвета отиди при професионалист.
Аватар
sher_11
наш човек

Мнениеот Seagul » 05 Сеп 2007, 12:04

zenata написа:първо пиши на кирилица. второ - това не са излишни пари, защото никой не може да те направи толкова добре, колкото фризьор. само можеш да се окепазиш. но - твоя воля. казвам го от личен опит

Оххххх на теория е така, ама..... аз що фризьори разревах, когато исках да си направя косата платине... Никой фризьор не можеше да я докара платинено русо. Все я правеха ярко жълта, като светофар, и след това се гърчеха в някакви жалки опити да "тушират жълтото". Само аз можех да си я направя платине, вкъщи със собствените си две ръце......
Аватар
Seagul
наш човек

Мнениеот zenata » 05 Сеп 2007, 12:43

да, знам, че не всеки фризьор се справя добре, но в общия случай в къщи става по-зле /лични наблюдения/, малко хора могат сами да се докарат добре. една приятелка реши да се прави блонде, обиколи доста фризьори+със собствени усилия - резултатът беше плачевен и жълт. накрая отиде в един голям салон и я направиха разкошно, но срещу доста кинти :wink: въобще русото е трудно за изпълнение и поодържане
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот Mysi » 05 Сеп 2007, 12:51

Ако решиш сама...знаеш ли ога трябва да махнеш боята на предните кичури коса,и кога отзад.... ако знаеш действай.... но... 8)
Голи тела се докосват...жадните устни не спят....
Аватар
Mysi
нов

Мнениеот MimsiTyYy » 05 Сеп 2007, 13:35

не,аз не искам да ми е изкрящо руса или платинена,искам просто да е по-светла,и на жълто съм доволна
Аватар
MimsiTyYy
нов

Мнениеот sher_11 » 05 Сеп 2007, 15:51

Ако косата ти е гъста ще ти бъде трудно да си боядисаш корените.Няма да можеш да постигнеш еднакъв тон на всякъде.Ще стои като "недоизпипано".Не експериментирай с външния си вид,не проявявай скъперничество.
Аватар
sher_11
наш човек

Мнениеот melany » 07 Сеп 2007, 16:24

Наистина е по-добре да отидеш в някой салон,но има вариянт,в който сама можеш да се направиш. Това с обезцветяването с блондор вече почти никой не го прави..Също така,ако искаш цвета ти да не е жълтеникав,с едно матиране можеш да направиш чудеса. Аз лично си потъмнявам в момента русият цвят само с матиране-няма нужда от боя.
Вместо да се чудиш,направо отивай и сядай на стола. :D
Аватар
melany
нов

Мнениеот sara11111 » 11 Сеп 2007, 16:53

Здрасти!И аз съм руса,но от опит знам ,че този цвят изисква доста средства и грижи,ако не искаш да изглеждаш проскубана!За красив и блестящ цвят върху здрава ,неувредена коса ти препоръчвам услугите на професионалн фризьор,който работи с качествени продукти!Аз лично ползвам "Лореал мажирел"-най-добрата според мен на пазара!Успех с цвета!
Аватар
sara11111
нов

Мнениеот krasii » 04 Окт 2007, 19:01

И аз мислех,че на жълто ще съм доволна,но като се видях в огледалото си казах,че с този патешко жълт цвят няма да се покажа навън..и така процеса с изрусяването продължава и до днес.Тъкмо постигна платинен цвят и след три измивания жълтото избива..въпреки матирващите шампоани,които ползвам..Резултата е мъртво сламена коса..която трудно се поддържа с хиляда маски и кристали..Най-добрият вариянт е фризьор..но да попаднеш на профисионалист,защото аз не попаднах...успех!
Аватар
krasii
наш човек

Мнениеот Seagul » 04 Окт 2007, 19:21

krasii написа:И аз мислех,че на жълто ще съм доволна,но като се видях в огледалото си казах,че с този патешко жълт цвят няма да се покажа навън..и така процеса с изрусяването продължава и до днес.Тъкмо постигна платинен цвят и след три измивания жълтото избива..въпреки матирващите шампоани,които ползвам..

Мацка, има тониращи балсами, използвай ги. Зарежи тоя бъзик с шампоаните.
А най-сигурен пепеляв цвят става с бабешката синка (има и черна, освен синя), като се добави към обикновен балсам за коса.
Аватар
Seagul
наш човек

Мнениеот Victoria » 05 Окт 2007, 08:44

Здрасти!
Да си кажа и аз - и аз бях руса по едно време-прелестен цвят постигнах с едно боядисване и то вкъщи!!! Аз съм със светлокестенява коса, която не бях третирала особено много до тогава.....Само че съм и много непостоянна - после вече не исках да съм руса....И след няколко години (и всички цветове на дъгата) съм с моя си цвят:)
Аватар
Victoria
наш човек

Мнениеот sky_sugar » 06 Окт 2007, 14:19

Аз, също бих ти препорачала да отидеш на фризыор имат доста добри продукти за обезцветяване и професионално боядисване и грижа за косата и ще получиш и добра консултация за грижата у дома.Защото грижата и добрия вид на 1руса коса не е маловажен.Не искаш в един момент косата ти да заприлича на метла независимо какво третиране ще и приложиш.
Аватар
sky_sugar
нов

Мнениеот Tani4kY » 30 Дек 2007, 00:00

Ако косата ти е боядисвана в кестеняво,дори да ползваш блондор,не е гаранция,че после боята ще хване добре,защото блондора не исветлява напълно,смъква само няколко тона цвят от косата ти.Но ако ти е естествено кафява,вероятността да се получи хубаво русо е по-голям,но все пак зависи от косата ти!Ако е много тъмно кестенява от 1 път едва ли ще получиш желания цвят или може самата ти коса да не е уязвима и да не се поддава много на исветлявяне.Нещата са много индивидуалн,затова разучи кой се слави като добър фризъор в града ти и отивай.Ако наистина е професионалист,фризъора ще ти обясни подробно дали ще се получи,доколко ще се получи и т.н.Аз преди се бях обезцветила сама вкъщи и много съжелявах после,защото първо,че много се изтощи,второ не светна,а стана едно патешко жълто и трето не бях успяла да я боядисам равномерно и на някои места имах светло кестеняво :lol: смотана работа...
'A lie can be halfway around the world before the truth gets its boots on'
Аватар
Tani4kY
приятел

Мнениеот Bayb » 30 Дек 2007, 12:44

Има един препарат за отнемане на цвят - не е блондор, отнема цвета, в който си се боядисала преди това, така че да остане естествения ти цвят. Изтощава естествено, но това е най-лесния и бърз начин да станеш руса, ако преди това си се боядисвала в тъмно
Аватар
Bayb
приятел

Мнениеот only_EcLiPsE » 02 Яну 2008, 11:09

Аз съм платинено руса от 3 години.Пъпвият път отидох на фризьор и от тогава се боядисвам самичка.Искам да ви кажа ,че следвам няколко савета на фризьорката си и нямам никакъв проблем.С хубава боя,подходящ тонер и естествено маски и балсами косата ми е равномерно руса.Но отскоро много се изсуши,незнам дали от боядисването!
Аватар
only_EcLiPsE
нов

Мнениеот zenata » 02 Яну 2008, 11:12

Bayb написа:Има един препарат за отнемане на цвят - не е блондор, отнема цвета, в който си се боядисала преди това, така че да остане естествения ти цвят. Изтощава естествено, но това е най-лесния и бърз начин да станеш руса, ако преди това си се боядисвала в тъмно

кой е този препарат?
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот Tani4kY » 06 Яну 2008, 23:16

Вижте момичета,да вярно е,че вече има всякакви видове обезцветяващи продукти за коса,но все още няма такъв,който да премахне боята изцяло.За да смъкне боята,продукта трябва да има обезцветяващ ефект,с което е сигурно,че косата няма да се върне към естествения си вид-с естествения си цвят и да не е изтощена! :nod: Има ли смисъл да се обезцветявя,ако това не е нужно,след като само с боя може да се постигне желания цвят!Затова е най-добре да се посети фризъор-професионалист! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Успех! :) :) :)
'A lie can be halfway around the world before the truth gets its boots on'
Аватар
Tani4kY
приятел

Следваща

Начало  • Назад към Хубава жена