На Разпети петък Иисус изкупува греховете ни

На Разпети петък Иисус изкупува греховете ни

Разпети петък е най-тъжният и драматичен ден за...

С какво да ангажирате детето за Великден?

С какво да ангажирате детето за Великден?

Напоследък децата свързват празниците и...

10-минутна тренировка у дома

10-минутна тренировка у дома

През почивните и празнични дни трудно намираме...

Най-търсените секс услуги от мъжете

Най-търсените секс услуги от мъжете

Мъжете не могат да споделят всичките си...

Проверяват дали Атанаска не е упоила малката Алекс

Проверяват дали Атанаска не е упоила малката Алекс

Няма следи от борба, няма следи 8-годишната Алекс...

Бадемът е природен лек срещу главоболие

Бадемът е природен лек срещу главоболие

Основната съставка на обезболяващите хапчета –...

Модератори: Лилит, Roko

Мнениеот ппоор1 » 27 Ное 2007, 10:36

здравейте исках много да отслабна.Използвах какви ли не хапчета на цени от 25 лева до 50 лева.Ефекта е само намаляне на портмонето ми.Но майка ми каза, че шефката и пие чай който е препоръчан от лекар.Реших да го взема цената ми се стари много малка, но пробвах прочетох листовката в кутията и неща, които не е препоръчано да консумирам и днес е 6 ден и сам свалила 2,800 кг. без да гладувам

edit:
Промених заглавието" Намерих доста здравословен и ефектен начин да отслабнем", за да става ясно за какво е темата.
Лилит
Аватар
ппоор1
нов

Мнениеот elina_20 » 27 Ное 2007, 12:48

Как се казва този чаи от каде си го взела и колко струва :) Мерси предварително :)
Аватар
elina_20
приятел

Мнениеот Victoria » 27 Ное 2007, 13:07

Мацки, стига!!!!Опомнете се
нормално ли ви се струва "Взимам хап/чай/мазило, което е предписано на друг" ????
Аватар
Victoria
наш човек

Мнениеот ппоор1 » 29 Ное 2007, 10:49

здравейте, извинявам се че касно ви пиша, но уча за изпита си и ми е трудно.чаят се казва "ИНХУА" японски чай и струва около 6,90-7,10 зависи от надценката на аптеката.Вътре има листовка и пише всичко, което ние нужно, а също има и табличка, която показва какво можем да хапваме и какво не.Познавам много хора, които са го пили преди мен и са свалили доста.Аз в моманта за 8 дена сам свалила 3,800 кг..Само мага да ви кажа, че не се гладува просто само хапваме по- ниско калорични храни, а чайчето е приятно за пиене.В самата листовка е обяснено абсолютно всичко, което бихме си задали.За сега съм доволна и не съм жена, която ви подвежда аз го продължавам и за напред, а който желае нека го опита и да ми пише.Желая на всички ви успех, а също и на себе си.
-чай за отслабване "ИНХУА" по японска технология.Това казвам като отида в аптеката.За сега това .
Аватар
ппоор1
нов

Мнениеот krasii » 17 Дек 2007, 14:06

Днес минах край кварталната аптека и реших да попитам за въпросният чай...Обясниха ми най-подробно,че с подходящ режим на хранене и повечко движение успехът ще е траен..целта е след като се свалят нужните килограми..да се продължи със здравословното хранене..След като прочетох табличката намираща се вътре в опаковката установих,че просто човек трябва да се храни разделно..и да спре тестото и сладките изделия..В ежедневието си и без това не се тъпча с боклуци,а и спортувам..така,че чаят ще е допълнение към режимът ми..няма да лежа и да чакам да свалям кила..от утре ще започна да го пия..и искренно се надявам да се отърва от излишните ми 5 килца :pray: При добри резултати ще пиша...
Изображение

Крайна цел -10 кг :)
Начало на Първа фаза 3.12.2011
Аватар
krasii
наш човек

Мнениеот krasii » 07 Яну 2008, 11:13

Чаят си го бива,който иска да си го вземе...доволна съм за 14 дни 3 килограма..което си е супер...направих кратка почивка и сега започнах пак да го пия... :D
Изображение

Аватар
krasii
наш човек

Мнениеот barbie123 » 07 Яну 2008, 19:42

Искам да попитам дали този чай действа като зеления,т.е. води до редовно посещение на WC-то? :oops:
Само часовете, в които умът е погълнат от красотата, са времето, в което сме истински живи
Аватар
barbie123
приятел

Мнениеот krasii » 08 Яну 2008, 00:31

barbie123 написа:Искам да попитам дали този чай действа като зеления,т.е. води до редовно посещение на WC-то? :oops:

Никъде на опаковката на чая не пише че действа слабително,ходиш си нормално..тъй де всеки ден.. :D
Изображение

Аватар
krasii
наш човек

Мнениеот angels86 » 11 Фев 2008, 13:43

Моля,някой да ми каже дали инхуа е по-добър от китайския зелен 4ай
за отслабване,защото аз пия от него и освен редовното ходене до тоалетна не виждам друг резултат!Предварително благодаря! :D
Аватар
angels86
нов

Мнениеот Лилит » 11 Фев 2008, 19:47

ana_mariq написа:Божеееееееееее някои да я заключи тая тема че се е преварнала в някакъв хаус :shock: :shock: От някъкъв си чаи за отслабване какъв скандал станало :evil: Вие сте луди бе хора :shock:

мод:
няма да я заключвам, а само ще позамета.
ако някой се почувства несправедливо цензуриран да пише на лс
и ще възстановя поста.
“Here's all you have to know about men and women: women are crazy, men are stupid. And the main reason women are crazy is that men are stupid.”
George Carlin

Лилит
наш човек

Мнениеот deteto » 13 Фев 2008, 15:16

Лилит написа:
ana_mariq написа:Божеееееееееее някои да я заключи тая тема че се е преварнала в някакъв хаус :shock: :shock: От някъкъв си чаи за отслабване какъв скандал станало :evil: Вие сте луди бе хора :shock:

мод:
и ще възстановя поста.

Ти хубу замете,ами аз ся как шъ разберъ какъв е кандала,а?? :roll: :hor:
Аватар
deteto
приятел

Мнениеот Лилит » 13 Фев 2008, 15:24

deteto написа:
Лилит написа:

мод:
и ще възстановя поста.

Ти хубу замете,ами аз ся как шъ разберъ какъв е кандала,а?? :roll: :hor:

А шамари :lol:
Ся пак шъ мета.
“Here's all you have to know about men and women: women are crazy, men are stupid. And the main reason women are crazy is that men are stupid.”
George Carlin

Лилит
наш човек

Мнениеот deteto » 13 Фев 2008, 15:30

:pray: :pray: :pray:
Сори,неможах да се въздържа!

Сега ще пиша и по темата,айде.... :lol: :lol: :lol: да се поправя!

Чаят е хубав,ама наистина съм изненадана,че сваля толкова килограми!На мен лично на вкус не ми харесва.По доволна съм от Пу-ер!

п.с.Тези чайчета не дестват слбително,казват,че топят мазнини!
Аватар
deteto
приятел

Мнениеот VancheSka » 13 Фев 2008, 18:16

Мога да гарантирам,че откакто пия този чай(близо 1 година) не съм качвала кг над 50 кг.Каквото и да ям,не качвам кг.Трябва само постоянство.
Аватар
VancheSka
кандидат

Мнениеот ergos » 10 Мар 2008, 13:24

VancheSka написа:Мога да гарантирам,че откакто пия този чай(близо 1 година) не съм качвала кг над 50 кг.Каквото и да ям,не качвам кг.Трябва само постоянство.

аз го пия от месец и половина и свалих 5 кг - хранех се според указанията /без хляб, без захар и т.н./
не искам да свалям повече килограми и започнах /от няколко дни/ да се захранвам внимателно - та искам да питам дали тези свалени килорами остават трайно свалени? ако спра чая или ако продължа да си пия чая, но си ям всичко дали няма да се възстановят
Аватар
ergos
нов

Мнениеот naddeto:) » 10 Мар 2008, 13:54

Междудругото скоро се натъпнах на един такъв чай...Та на него пишеше, че е за хора с наднормено тегло. :roll: А 5 килограма рядко са наднормено тегло. :roll:
Аватар
naddeto:)
вътрешен човек

Мнениеот djidjito_ » 10 Мар 2008, 18:51

едно ще кажа.този чай просто не си го взимайте.направих грешката да си го взема и 3 дена с разтройство и така ми се повръщаше.ужас.поне на мен така ми действаше и спрях да го пия
Аватар
djidjito_
приятел

Мнениеот VancheSka » 10 Мар 2008, 18:55

джиджито това май са симптомите че започва да действа чайчето.Ако искаш продължи и ще видиш че ще спре да ти се повръща. :wink:
Аватар
VancheSka
кандидат

Мнениеот djidjito_ » 10 Мар 2008, 19:22

това е ясно че са симптоми че чай действа.ама с извинение хода по 5 пъти на ден до тоалетната и направо се побърквам.така ли трябва да става
Аватар
djidjito_
приятел

Мнениеот VancheSka » 10 Мар 2008, 19:34

и при мен беше така първите дни.После ще отмине.
Аватар
VancheSka
кандидат

Мнениеот djidjito_ » 10 Мар 2008, 19:50

ох незнам дали ще продължа да го пия.най вероятно не,защото не мога да се събуждам в 2 часа вечерта и да ходя до тоалетната.не мога да го понеса това
:?
Аватар
djidjito_
приятел

Мнениеот VancheSka » 10 Мар 2008, 21:41

От колко време го пиеш чая?При мен тези симптоми траеха 3-4 дена после се нормализира.Ако го пиеш отдавна и продължават,наистина е хубаво да го спреш.
Аватар
VancheSka
кандидат

Мнениеот djidjito_ » 11 Мар 2008, 16:06

аз го спрях още на 3-тия ден.просто не мога да го понеса
:x
Аватар
djidjito_
приятел

Мнениеот deteto » 12 Мар 2008, 00:11

djidjito_ написа:аз го спрях още на 3-тия ден.просто не мога да го понеса
:x

Ами тези чайчета май са за предпочитане пред всякаквите други хапчета-чудо....Нормално е наистина да ти подейства така този чай.Може би имаш да изхвърляш повече... :roll:
Аз като го пих пък въобще нищо такова не почуствах(е по-често ходене до тоалетната...но вода)

Ако наистина пък ти е много кофти,а искаш да пиеш нещо,вземи си пу ер(червен).Няма никакво слабително действие и е определено по-хубав на вкус(особено като истине) :lol: :lol: .Аз лично инхуата не го пих дълго ,защото много кофти ми миришеше.
Аватар
deteto
приятел

Мнениеот nikiforetka » 13 Мар 2008, 13:55

И аз пробвах прословутия чай,но на мен не ми подейства слабително нито пък оъслабнах от него.Аз не спазвах диетата която пише на опаковката,по простата причина,че ако се храня по този начин сас сигурност ше свалиа килца и без чайчето.Така че реших да пробвам дали ше има ефект без диетката ама не.Тогава логично е че триабва глад а не чай.
Аватар
nikiforetka
нов

Следваща

Начало  • Назад към Да смъкнем килцата!