Модни гафове от Фестивала в Кан 2017

Модни гафове от Фестивала в Кан 2017

Тази година Фестивалът в Кан отбеляза своята...

5 неща, с които ще „нагорещите” сексуалния си живот

5 неща, с които ще „нагорещите” сексуалния си живот

Не става въпрос за конкретни пози, тъй като при...

Лечение с дестилирана газ

Лечение с дестилирана газ

Ако традиционната медицина смята дадено...

Разводът вреди на здравето на децата

Разводът вреди на здравето на децата

Това установи изследване, извършено от...

Първи случаи на Зика в Индия

Първи случаи на Зика в Индия

Индийското министерство на здравеопазването...

Модератори: RamboSilek, Rama

Мнениеот sasi123 » 27 Авг 2014, 15:08

Здравейте,за първи път пиша в такъв сайт,имам проблем с натрапливи мисли и действия,както и със страх от излизане.Това ми е от 1 година,пия сероксат 20мг един път на ден,и ривотрил по 0,5 мг 1 път на ден.Сега заради натрапливите мисли ми изписаха и Флуанксол 0,5мг на ден.Пиша тук защото видях че давате много съвети,особено от това как да се отърва от натрапливите мисли,и ако някой е пил флуанксол,може ли да ми каже или е запознат с това лекарство,дали помага да се излекува човек.Страха от излизане го преодолях,но натрапливите мисли,като искам да се сетя за нещо и не мога ме обхваща паника,дали флуанксола ще ми помогне да преодолея тези неща,защото понякога се усещам че нарочно се опитвам да се сетя за нещо и като не мога изпадам в напрежение,не знам дали аз нарочно се опитвам,или просто е от болестта.Ще се радвам ако някой е запознат с натрапливите мисли да ми даде съвет,и за флуанксола също дали помага и лекува тези състояния.Благодаря ви предварително!Поздрави от Варна! :)
sasi123
нов

Мнениеот Ivelina1956 » 21 Яну 2016, 01:01

sasi123 написа:Здравейте,за първи път пиша в такъв сайт,имам проблем с натрапливи мисли и действия,както и със страх от излизане.Това ми е от 1 година,пия сероксат 20мг един път на ден,и ривотрил по 0,5 мг 1 път на ден.Сега заради натрапливите мисли ми изписаха и Флуанксол 0,5мг на ден.Пиша тук защото видях че давате много съвети,особено от това как да се отърва от натрапливите мисли,и ако някой е пил флуанксол,може ли да ми каже или е запознат с това лекарство,дали помага да се излекува човек.Страха от излизане го преодолях,но натрапливите мисли,като искам да се сетя за нещо и не мога ме обхваща паника,дали флуанксола ще ми помогне да преодолея тези неща,защото понякога се усещам че нарочно се опитвам да се сетя за нещо и като не мога изпадам в напрежение,не знам дали аз нарочно се опитвам,или просто е от болестта.Ще се радвам ако някой е запознат с натрапливите мисли да ми даде съвет,и за флуанксола също дали помага и лекува тези състояния.Благодаря ви предварително!Поздрави от Варна! :)

Мисля, че това са много антидепресанти - 2 вида и ревотрил! Мисля, че само сероксат ще се справи! Натрапчиви мисли се лекуват и с лекарства, които подобряват оросяване на мозъка....
Аватар
Ivelina1956
нов

Начало  • Назад към Паническо разстройство