Време е за Хелоуин

Време е за Хелоуин

Хелоуин не е български празник, но пък носи...

Когато си правим плитка – практични съвети

Когато си правим плитка – практични съвети

Плитката е любима прическа за ежедневието и за...

Хроно диета – да се храним по график

Хроно диета – да се храним по график

Хроно диетата е хранителен режим, разработен от...

Природни средства срещу пърхот

Природни средства срещу пърхот

Често битката срещу пърхота е неравностойна....

Идеалната температура за любовта е...

Идеалната температура за любовта е...

По традиция, когато температурите паднат...

Туристите в Турция отново на рекордно ниво

Туристите в Турция отново на рекордно ниво

Приходите от туризъм в Турция са се увеличили с...

Модератори: Rama, vesal

Мнениеот bloody_meri » 22 Май 2008, 13:06

Поздрави на всички потребители в този прекрасен форум,за който бях забравила и в които има толкоз полезни неща.Съжялявам вече ако има такава тема , но не успях да я открия.На почти 24 години съм и снощи се престраших да пробвам анален секс за първи път.Всичко беше ОК и дори не изпитах страшната болка ,за която бях чувала.Дори мога да кажа че ми хареса в общи линии.Обаче след акта не мога да седна като хората.Не че ме боли или нещо подбно просто имам някакво странно усещане...Днес след като се събудих същото и досега така.На какво се дължи ,нормално ли е и след колко време всичко ще е Ок?

С уважение към всички потребители:Мариана.
Аватар
bloody_meri
нов

Мнениеот dts000 » 22 Май 2008, 15:25

Моето мнение да на пробваш друг път. От вагината по хубаво си няма. Не знам кога ще ти се оправи, аз не практикувам анален.
dts000
кандидат

Мнениеот sladi4ka » 22 Май 2008, 15:52

Първият път и аз имах неприятни усещания там...ама с времето отмина и вече нямам проблеми :)))
Въпрос на нагласа и усещания, може би и при всеки е различно :)))
Аз харесвам този вид секс и не се лишавам от него :)))
Поздрави :)))
Аватар
sladi4ka
приятел

Мнениеот milena_sweet » 22 Май 2008, 17:14

Ами това си е в реда на нещата ....Нормално си е да чувстваш дискомофорт при сядането след това.
Аватар
milena_sweet
приятел

Мнениеот секси мама ссс » 22 Май 2008, 19:55

споко,нормално е ,но ако при следващия път успееш да се отпуснеш достатъчно ....този вид секс си носи своето удоволствие.Аз нямам предрасъдъци по отношение на анлния секс и мога да кажа ,че ми носи удоволствие.А относно сравнението с вагиналния контакт-има място и за двата....,все едно да сравняваш чушки и домати...аз ям шопска салата :)
Аватар
секси мама ссс
нов

Мнениеот Tani4kY » 22 Май 2008, 20:01

Колко пъти сме пробвали с приятеля ми и всеки път беше неуспешен,защото ме боли страшно много.Изобщо дори и секунда не мога да търпя и се питам дали наистина ме боли толкова или самия страх поражда в повече чувството за болка?
'A lie can be halfway around the world before the truth gets its boots on'
Аватар
Tani4kY
приятел

Мнениеот magarence » 22 Май 2008, 20:29

Tani4kY написа:Колко пъти сме пробвали с приятеля ми и всеки път беше неуспешен,защото ме боли страшно много.Изобщо дори и секунда не мога да търпя и се питам дали наистина ме боли толкова или самия страх поражда в повече чувството за болка?

От страха е..не можеш да се отпуснеш напълно, щото те е страх..или защото не спираш да мислиш за това дали ще те боли и тн..
Всяко преживяване, всичко, което са ви причинили или вие сте причинили на другите, е страшно важно за развитието ви. Дори лъжите ви, жестокостта и несправедливостта към другите, дори и те са много важни. И това, което криете със срам в душата си, също е много важно, защото ви е помогнало да станете това, което сте. Всичко преживяно ви помага да станете милосърдни, цялостни и изпълнени с любов. Ако успеете да си простите и да се приемете такива, каквито сте, ще излекувате себе си, а заедно със себе си и планетата.
Помнете: Нищо не е нито хубаво, нито лошо. Ние не знаем цялата история...
"Некаква" ;)
Аватар
magarence
наш човек

Мнениеот desi_go » 23 Май 2008, 12:38

И при мен първият път еше така. Но след това не съм имала оплаквания. Поздравления, че си се осмелила, аналният секс найстина е едно голямо удоволствие от което не трябва да се лишаваме.

П.С. Това със шопската салата ми хареса наистина.
Без да обиждам никой, но смятам, че е глупаво да казваш , че нещо е по добро от друго без да си пробвал.
Изображение
Аватар
desi_go
кандидат

Мнениеот bloody_meri » 23 Май 2008, 12:47

desi_go написа:И при мен първият път еше така. Но след това не съм имала оплаквания. Поздравления, че си се осмелила, аналният секс найстина е едно голямо удоволствие от което не трябва да се лишаваме.

Мерси!!
Аватар
bloody_meri
нов

Мнениеот necromancy_man » 24 Май 2008, 07:42

Аз не че имам нещо против аналния секс, но моя задник не си го давам :lol:
Аватар
necromancy_man
наш човек

Мнениеот Акушерка на 25 » 24 Май 2008, 08:41

По принцип аналният секс трябва да е безболезнен ако жената се е отпуснала достатърно .Но тай като това става рядко ти препоръчвам да използваш задължително лубрикант зада нямаш такива неприятни усещания след това.Пък и да пиеш една малка водка преди секс пак не е излишно.Истината е че преградата м/у ануса и влагалището е 2 мм и по голяма част от рецепторите на влагалището се разполагат и в ануса така че удоволствието трябва да е почти същото.
Аватар
Акушерка на 25
нов

Мнениеот pantera666 » 24 Май 2008, 16:53

Мисля,че за самото отпускане ,играе важна роля и партньора :wink: Аз също го практикувам,но ми е нужно да се възбудя достатъчно ,за да го приема и тогава не ме боли :)
Аватар
pantera666
нов

Мнениеот bambulina » 24 Май 2008, 20:59

bloody_meri написа:Поздрави на всички потребители в този прекрасен форум,за който бях забравила и в които има толкоз полезни неща.Съжялявам вече ако има такава тема , но не успях да я открия.На почти 24 години съм и снощи се престраших да пробвам анален секс за първи път.Всичко беше ОК и дори не изпитах страшната болка ,за която бях чувала.Дори мога да кажа че ми хареса в общи линии.Обаче след акта не мога да седна като хората.Не че ме боли или нещо подбно просто имам някакво странно усещане...Днес след като се събудих същото и досега така.На какво се дължи ,нормално ли е и след колко време всичко ще е Ок?

ОК имам едно питане към всички, след като се " страшна болка" :shock: защо по дяволите го правите, вие мазохистки ли сте???
Аватар
bambulina
приятел

Мнениеот feya » 26 Май 2008, 14:55

не съм пробвала, а искам...

от една страна ме е страх, че ще ме боли... предполагам, че ще го преодолея, ако ме предразположат и отпуснат (тежко му :))...

но другото притевснително нещо, на което до голяма степен може да се твърди, че не може да се въздейства е хигиената.... МОЛЯ, споделете какви мерки предприемате за прочистване, доколко е сигурно... много се притеснявам... с партньорът ми сме много близки, но въпреки това не мога да си позволя да се издъня с някое "ако" :oops: ...

с какво се измивате - начин, препарат...
кога - колко време след и след това
специални мерки - лубриканти, кремчета...
ако почувствам дискомфорт след това...

честно казано с дамски душ незнам как ще си го на*ра там... :( ами след половин час няма ли да има нещо?... избягвам да използвам сапуни за интимни части, мия се със хладка вода, защото получавам сърбежи от тях... дали водата би била достатъчна за а*итата :oops: и дали би изчезнал неприятния "аромат"... ами ако получа разкъсване, какво да правя???
Аватар
feya
кандидат

Мнениеот Нинка21 » 26 Май 2008, 15:48

Аз използвам топличка вода и това е достатъчно. Правя си веднъж, след пет минути пак, за да съм сигурна, че нищо не е останало.
Гел за смазване си купувам от магазина.
Аватар
Нинка21
нов

Мнениеот анастасия19 » 26 Май 2008, 16:27

аз съм чела,че за добро измиване,както е написала нинка,трябва да се имием добре,да се задържи водата поне3мин в теб и тогава,да я махнеш от себе си.или правеш и след 5мин пак за да си сигурна в себе си.чела съм също,че е хубаво да се слагат и няколко капки етерични масла-било(масло от чаено дърво,пачули,розово масло,и др имаше но за тях не се сещам)това го пиша,не за да ви накарам да ги използвате,а защото съм чела в един форум точно за това.а не смятам,че етеричните масла с няколко капки може да навредят за нещо.нали? :)
Винаги с усмивка на лице
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
анастасия19
наш човек

Мнениеот Anakin_Sky » 26 Май 2008, 16:31

То цяла тема тук си имаше за това приложение на етеричните масла :lol:
Аватар
Anakin_Sky
наш човек

Мнениеот feya » 26 Май 2008, 16:38

Да :)... малко осфиркахте момичето, доколкото си спомням :)...
Аватар
feya
кандидат

Мнениеот анастасия19 » 27 Май 2008, 09:50

и на мен ли взехте да се смеете вече :)аз казах,че съм чела не съм казала да го използват :)аз за сега само с топла водичка и от прахчето на "тантум-роза",това една аптекарка беше ми го казала.
Винаги с усмивка на лице
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
анастасия19
наш човек

Мнениеот feya » 27 Май 2008, 12:35

не се смея :)... прахчето го използвам в*нално за профилактични промивки, бива си го... но незнам за самата к*зма, затова питам
Аватар
feya
кандидат

Мнениеот анастасия19 » 27 Май 2008, 12:41

аптекарката ми каза,че и то ставало за к...ма нямало нищо лошо.а и щом се използва вагинално,значи наистина не пречи за к..ма.за маслата бях чела не само тук темата :) и някаде другаде,ако я открия отново ще я пусна тук
Винаги с усмивка на лице
Аватар
анастасия19
наш човек

Мнениеот Пеперудата » 27 Май 2008, 13:39

Защо цензурирате думите "клизма" и "вагинално" :shock:
Аватар
Пеперудата
наш човек

Мнениеот feya » 27 Май 2008, 14:02

незнам... :)
Аватар
feya
кандидат

Мнениеот milena_sweet » 28 Май 2008, 09:53

bambulina написа:
bloody_meri написа:Поздрави на всички потребители в този прекрасен форум,за който бях забравила и в които има толкоз полезни неща.Съжялявам вече ако има такава тема , но не успях да я открия.На почти 24 години съм и снощи се престраших да пробвам анален секс за първи път.Всичко беше ОК и дори не изпитах страшната болка ,за която бях чувала.Дори мога да кажа че ми хареса в общи линии.Обаче след акта не мога да седна като хората.Не че ме боли или нещо подбно просто имам някакво странно усещане...Днес след като се събудих същото и досега така.На какво се дължи ,нормално ли е и след колко време всичко ще е Ок?

ОК имам едно питане към всички, след като се " страшна болка" :shock: защо по дяволите го правите, вие мазохистки ли сте???

Въобще страшната болка не е страшна болка.Все пак зависи и от тебе дали ще те аболи при самото проникване.Ако седиш като пън и разчиташ само на мъжа,нормално е.Но ако и ти помагаш/ако с енагласяш при самото проникване/,повярвай ми болката е нищожна.Все пак трябва да го има и предразполагането.Знаете че понякога боли и при вагинален секс,ако не сте подготвени и е малко по грубичко проникването.
Аватар
milena_sweet
приятел

Мнениеот sweet_escape76 » 29 Май 2008, 20:31

Първият път ,когато опитах анален секс ,имах след това два дена едно странно усещане ,не болка а като разпъване .Обичам този вид секс и мога да кажа че зависи от човека,с който се практикува :колко опитен е в тази област,колко внимателен е ,от позата също много зависи и от теб самата ,колко си отпусната .Отдай се на удоволствието и не си мисли как ще те боли ,защото мускулите се стягат и става лошо.Съветът ми е да използвате лубрикат за анален секс и партньорът ти да навлиза в теб бавно милиметър по милиметър в поза "лъжичка".
Аватар
sweet_escape76
наш човек

Следваща

Начало  • Назад към Интимно