Бионсе – черната или червената?

Бионсе – черната или червената?

Бионсе бе сред звездите, които се появиха на...

21-дневната диета на Долвет Куинс (3-1-2-1)

21-дневната диета на Долвет Куинс (3-1-2-1)

21-дневната диета е хранителен режим, създаден от...

Солейролия

Солейролия

Солейролията е декоративно зелено растение,...

Християн Христов: Кросфит стяга цялото тяло

Християн Христов: Кросфит стяга цялото тяло

Кросфит е тренировъчна система, създадена през...

Кийра Найтли се съблече за списание (снимки)

Кийра Найтли се съблече за списание (снимки)

Британската актриса Кийра Найтли оголи гръд за...

Жираф иска да прави секс с мотоциклет(ВИДЕО)

Жираф иска да прави секс с мотоциклет(ВИДЕО)

Сбъркан жираф се опита да прави секс с...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот osudena » 30 Юни 2008, 13:30

Здравейте! Искам да попитам - каква марка боя за коса използвате /тези, които се боядисват/. Аз използвах Beauty, но фризьорката ми каза, че не била хубава, защото била много силна и изтощавала косата. Препоръча ми боите за коса на Garnier. Споделете опит - от кои продукти сте доволни и от кои - не.
Аватар
osudena
наш човек

Мнениеот bonbon4eto82 » 30 Юни 2008, 13:35

Аз съм ползвала Garnier и Londa и съм доволна от тях.
Аватар
bonbon4eto82
кандидат

Мнениеот Tani4kY » 30 Юни 2008, 13:36

osudena написа:Здравейте! Искам да попитам - каква марка боя за коса използвате /тези, които се боядисват/. Аз използвах Beauty, но фризьорката ми каза, че не била хубава, защото била много силна и изтощавала косата. Препоръча ми боите за коса на Garnier. Споделете опит - от кои продукти сте доволни и от кои - не.
На Garnier боите са наистина щадящи,но пък за сметка на това бързо се измиват.Зависи от косата ти,ако е много изтощена по-добре ползвай по-меки бои като Garnier.Мисля,че тя е най-щадящата боя предлагана на пазара.За друга не се сещам.Иначе по-силните бои по-дълго се запазват по косата,но пък и повече я изхабяват.
'A lie can be halfway around the world before the truth gets its boots on'
Аватар
Tani4kY
приятел

Мнениеот Kithy_kat » 30 Юни 2008, 14:00

Аз използвах многократно palette delux. Но последния път, когато се боядисах .... не знам и аз какво стана. Нещо са променили в боята ли, стара ли е била... не знам - но така ми изсъхна косата и се разцъфтя като майска роза. От тогава не съм слагала ни боя, ни къна. Още ми зържи влага. :(
Аватар
Kithy_kat
нов

Мнениеот sweet_escape76 » 30 Юни 2008, 14:21

L oreal Feria ,много ми харесват червените им нюанси.Дрг е въпросът ,че при васички бои червеното бързо се измива :cry:
Аватар
sweet_escape76
наш човек

Мнениеот roxanna » 30 Юни 2008, 16:49

В последно време се боядисвам само с на "Eugene Perma" безамонячната боя. Страхотен цвят прави ( червена съм аз) и доста щади косата.
Аватар
roxanna
наш човек

Мнениеот gorgona » 02 Юли 2008, 12:06

Вече от много години се боядисвам.Ползвала съм и Палете ,и Гарниер,но напоследък съм най -доволна от ЕСНО.Тя е гръцка боя и щади косата.Не е толкова силна и хваща малко по-бавно от другите бои и след измиването й косато стои много мекичка(като бебешка).
Аватар
gorgona
наш човек

Мнениеот Black Panther » 02 Юли 2008, 16:41

Aз използвах Garnier 100% Color преди няколко години, когато се боядисвах тъмно кестенява, и бях доволна от тази марка.
Аватар
Black Panther
наш човек

Мнениеот sunrise25 » 21 Юли 2008, 21:15

Garnier Color Naturals
Garnier 100% Color
При мен има невероятни резултати!!!Много трайни цветове!!!
:1: :1: :1: :1: :1:
Аватар
sunrise25
нов

Мнениеот galibg66 » 21 Юли 2008, 23:13

Преди 2год. използвах Гарниер,но много бързо пада.Може би защото, имам много бяла коса.Сега се къносвам и съм по-доволна :P
Прави всичко,което искаш да правиш и остави хората да правят това което искат.
Аватар
galibg66
наш човек

Мнениеот zvezdi4ka » 07 Окт 2008, 01:16

посъветвайте ме моля,аз каква боя за коса да използвам..няма такава която да не съм ползвала на бг.пазар...и от всяка ефекта е един и същ-издържа една седмица :anger: а кажете ми какво вече да пробвам???косата ми е черна,но след 7дни вече няма и помен от черно в корените...и на фризьор и вкъщи-ефекта е един същ :cry: благодаря предварително
Аватар
zvezdi4ka
нов

Мнениеот zenata » 07 Окт 2008, 08:00

zvezdi4ka написа:посъветвайте ме моля,аз каква боя за коса да използвам..няма такава която да не съм ползвала на бг.пазар...и от всяка ефекта е един и същ-издържа една седмица :anger: а кажете ми какво вече да пробвам???косата ми е черна,но след 7дни вече няма и помен от черно в корените...и на фризьор и вкъщи-ефекта е един същ :cry: благодаря предварително

не ми се вярва :idea: отиваш на фризьор, плеска те с проф. боя и нещата приключват :!:
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот Durextingle » 07 Окт 2008, 11:24

Аз съм много доволна от Loreal Casting :wink:
Аватар
Durextingle
нов

Мнениеот abv_1407 » 07 Окт 2008, 12:04

wellaton е просто страхотна :wink: не изтощава много косата и цвета се запазва до следващото боядисване. Абе направо могада кажа, че може да се боядисват само корените :nod: ,въпреки, че аз я клепам цялата, за да има блясък :wink: Като цена хич не е скъпа.Струва към 7-8 лв.
Аватар
abv_1407
приятел

Мнениеот sunny.dani » 07 Окт 2008, 17:18

И аз съм за WELLATON :thumbsup:
Аватар
sunny.dani
нов

Мнениеот Benski » 07 Окт 2008, 19:48

Когато ходя на фризьор ме боядисва с Кюн,а когато сама в нас трябва да се мацотя си купувам на Палете и Гарние и си ги мешам:)
Аватар
Benski
наш човек

Мнениеот zvezdi4ka » 07 Окт 2008, 23:24

ходила съм доста на фризьор и съм плащала за боя по 40лв../някаква италианска беше/ефекта беше същия :!: Всички останали бои за които пишат момичетата съм ги ползвала..една фризьорка преди време ми беше споменала,че имало значение как се омазнява косата :shock: ,ако някой случайно е запознат за какво става въпрос ще се радвам да сподели :kiss:
Аватар
zvezdi4ka
нов

Мнениеот rachona » 08 Окт 2008, 09:47

Benski написа:Когато ходя на фризьор ме боядисва с Кюн,а когато сама в нас трябва да се мацотя си купувам на Палете и Гарние и си ги мешам:)

:thumbsup: Кюн според мен е най-добрата. Не можех да си позная косата, когато я боядисвах с нея. Страхотна беше.
I think I'll find another way
There's so much more to know
I guess I'll die another day
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот obichashta » 08 Окт 2008, 14:20

В момента използвам Денис Колор на Биофарма. Много съм доволна, прави много хубав блясък на косата. Преди съм се боядисвала с друга италианска боя, от която съм много доволна - Фарма колор на Фармавита. И двете бои са професионални и амонячни, лично на мен не ми изхабяват косата.
Аватар
obichashta
наш човек

Мнениеот PRINCSKA » 08 Окт 2008, 18:01

До скоро се боядисвах с SERI COLOR- двойна е опаковката 7лв., но ми споделиха, че е доста силна! Но пък резултата е страхотен! Препоръчаха ми VOLCANO на LONDA - еденична за 15 лв., ще споделя, веднага след като я тествам. :)
Аватар
PRINCSKA
кандидат

Мнениеот monami » 09 Окт 2008, 15:59

От половин година ползвам Велатон, но сега като прочетох ми се ще да пробвам ECHO, моя приятелка много е доволна от маските за коса на тази марка. Някох знае ли на каква цена е боята :D
Аватар
monami
нов

Мнениеот Алис » 10 Окт 2008, 08:58

Ползвам на Palette Deluxe-много съм доволна,при положение,че бях на кичури и ги заличавах с нея,докато стане един цвят,но и аз мисля,че си зависи от косата.Моята се омазнява бързо,но дори противопърхотният шампоан не отмива веднага цвета,нито изсушава!Става една мека и лъскава косата.
Аватар
Алис
наш човек

Мнениеот zenata » 10 Окт 2008, 09:03

PRINCSKA написа:До скоро се боядисвах с SERI COLOR- двойна е опаковката 7лв., но ми споделиха, че е доста силна! Но пък резултата е страхотен! Препоръчаха ми VOLCANO на LONDA - еденична за 15 лв., ще споделя, веднага след като я тествам. :)

сестра ми си я беше направила с тази боя :shock: стана гига ярко червена :puke:
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот Hela » 10 Окт 2008, 09:16

Аз съм на Лереал.Какво ли друго не съм пробвала,тази се запазва най-дълго време.Смесвам 2 цвята,и става много добре.Старая се поне на 2 месеца да отида и фризьор,за да ме боядисат равномерно.Тя използва професионалните бои на Керастас и Вела.
Направи ми впечетление,че има разлика в боите в България,от тези в чужбина.Разбрах,че за всяка зона,например при гъркините,косите са по-плътни и тъмни,боята е с други съставки.При скандинавките,отново са различни,защото косите им са други.По-тъки,по-светли.
Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
Изображение
Аватар
Hela
кандидат

Мнениеот PRINCSKA » 17 Окт 2008, 23:36

zenata написа:
PRINCSKA написа:До скоро се боядисвах с SERI COLOR- двойна е опаковката 7лв., но ми споделиха, че е доста силна! Но пък резултата е страхотен! Препоръчаха ми VOLCANO на LONDA - еденична за 15 лв., ще споделя, веднага след като я тествам. :)

сестра ми си я беше направила с тази боя :shock: стана гига ярко червена :puke:

http://prikachi.com/users/princska/388X.jpg това е сегашния ми цвят, макар, че не е уловен мн точно нюанса....
Виждала съм коси с въпросната боя и са с наситен червен цвят, винен по скоро, но не и ярко червен. Предполагам зависи от коса, нюанс, основа...
Изображение
Аватар
PRINCSKA
кандидат

Следваща

Начало  • Назад към Коса