6 идеи за декор, вдъхновен от зимата

6 идеи за декор, вдъхновен от зимата

Зимата е красив сезон, няма спор. Затова може да...

Диетата на Ким Протасов

Диетата на Ким Протасов

Диетата на Ким Протасов е здравословен...

Дермотония – борба с целулита

Дермотония – борба с целулита

Дермотония е пример за постиженията на...

Здраво тяло, здрав дух

Здраво тяло, здрав дух

Трудно заспивате, трудно ставате. Смятате, че...

Омъжи се за мен. Бееее!

Омъжи се за мен. Бееее!

Британски фермер предложи брак на приятелката...

Смартфоните водят до проблеми с гръбначния стълб

Смартфоните водят до проблеми с гръбначния стълб

Пристрастяването съм смартфона е вредно за...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот osudena » 30 Юни 2008, 13:30

Здравейте! Искам да попитам - каква марка боя за коса използвате /тези, които се боядисват/. Аз използвах Beauty, но фризьорката ми каза, че не била хубава, защото била много силна и изтощавала косата. Препоръча ми боите за коса на Garnier. Споделете опит - от кои продукти сте доволни и от кои - не.
Аватар
osudena
наш човек

Мнениеот bonbon4eto82 » 30 Юни 2008, 13:35

Аз съм ползвала Garnier и Londa и съм доволна от тях.
Аватар
bonbon4eto82
кандидат

Мнениеот Tani4kY » 30 Юни 2008, 13:36

osudena написа:Здравейте! Искам да попитам - каква марка боя за коса използвате /тези, които се боядисват/. Аз използвах Beauty, но фризьорката ми каза, че не била хубава, защото била много силна и изтощавала косата. Препоръча ми боите за коса на Garnier. Споделете опит - от кои продукти сте доволни и от кои - не.
На Garnier боите са наистина щадящи,но пък за сметка на това бързо се измиват.Зависи от косата ти,ако е много изтощена по-добре ползвай по-меки бои като Garnier.Мисля,че тя е най-щадящата боя предлагана на пазара.За друга не се сещам.Иначе по-силните бои по-дълго се запазват по косата,но пък и повече я изхабяват.
'A lie can be halfway around the world before the truth gets its boots on'
Аватар
Tani4kY
приятел

Мнениеот Kithy_kat » 30 Юни 2008, 14:00

Аз използвах многократно palette delux. Но последния път, когато се боядисах .... не знам и аз какво стана. Нещо са променили в боята ли, стара ли е била... не знам - но така ми изсъхна косата и се разцъфтя като майска роза. От тогава не съм слагала ни боя, ни къна. Още ми зържи влага. :(
Аватар
Kithy_kat
нов

Мнениеот sweet_escape76 » 30 Юни 2008, 14:21

L oreal Feria ,много ми харесват червените им нюанси.Дрг е въпросът ,че при васички бои червеното бързо се измива :cry:
Аватар
sweet_escape76
наш човек

Мнениеот roxanna » 30 Юни 2008, 16:49

В последно време се боядисвам само с на "Eugene Perma" безамонячната боя. Страхотен цвят прави ( червена съм аз) и доста щади косата.
Аватар
roxanna
наш човек

Мнениеот gorgona » 02 Юли 2008, 12:06

Вече от много години се боядисвам.Ползвала съм и Палете ,и Гарниер,но напоследък съм най -доволна от ЕСНО.Тя е гръцка боя и щади косата.Не е толкова силна и хваща малко по-бавно от другите бои и след измиването й косато стои много мекичка(като бебешка).
Аватар
gorgona
наш човек

Мнениеот Black Panther » 02 Юли 2008, 16:41

Aз използвах Garnier 100% Color преди няколко години, когато се боядисвах тъмно кестенява, и бях доволна от тази марка.
Аватар
Black Panther
наш човек

Мнениеот sunrise25 » 21 Юли 2008, 21:15

Garnier Color Naturals
Garnier 100% Color
При мен има невероятни резултати!!!Много трайни цветове!!!
:1: :1: :1: :1: :1:
Аватар
sunrise25
нов

Мнениеот galibg66 » 21 Юли 2008, 23:13

Преди 2год. използвах Гарниер,но много бързо пада.Може би защото, имам много бяла коса.Сега се къносвам и съм по-доволна :P
Прави всичко,което искаш да правиш и остави хората да правят това което искат.
Аватар
galibg66
наш човек

Мнениеот zvezdi4ka » 07 Окт 2008, 01:16

посъветвайте ме моля,аз каква боя за коса да използвам..няма такава която да не съм ползвала на бг.пазар...и от всяка ефекта е един и същ-издържа една седмица :anger: а кажете ми какво вече да пробвам???косата ми е черна,но след 7дни вече няма и помен от черно в корените...и на фризьор и вкъщи-ефекта е един същ :cry: благодаря предварително
Аватар
zvezdi4ka
нов

Мнениеот zenata » 07 Окт 2008, 08:00

zvezdi4ka написа:посъветвайте ме моля,аз каква боя за коса да използвам..няма такава която да не съм ползвала на бг.пазар...и от всяка ефекта е един и същ-издържа една седмица :anger: а кажете ми какво вече да пробвам???косата ми е черна,но след 7дни вече няма и помен от черно в корените...и на фризьор и вкъщи-ефекта е един същ :cry: благодаря предварително

не ми се вярва :idea: отиваш на фризьор, плеска те с проф. боя и нещата приключват :!:
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот Durextingle » 07 Окт 2008, 11:24

Аз съм много доволна от Loreal Casting :wink:
Аватар
Durextingle
нов

Мнениеот abv_1407 » 07 Окт 2008, 12:04

wellaton е просто страхотна :wink: не изтощава много косата и цвета се запазва до следващото боядисване. Абе направо могада кажа, че може да се боядисват само корените :nod: ,въпреки, че аз я клепам цялата, за да има блясък :wink: Като цена хич не е скъпа.Струва към 7-8 лв.
Аватар
abv_1407
приятел

Мнениеот sunny.dani » 07 Окт 2008, 17:18

И аз съм за WELLATON :thumbsup:
Аватар
sunny.dani
нов

Мнениеот Benski » 07 Окт 2008, 19:48

Когато ходя на фризьор ме боядисва с Кюн,а когато сама в нас трябва да се мацотя си купувам на Палете и Гарние и си ги мешам:)
Аватар
Benski
наш човек

Мнениеот zvezdi4ka » 07 Окт 2008, 23:24

ходила съм доста на фризьор и съм плащала за боя по 40лв../някаква италианска беше/ефекта беше същия :!: Всички останали бои за които пишат момичетата съм ги ползвала..една фризьорка преди време ми беше споменала,че имало значение как се омазнява косата :shock: ,ако някой случайно е запознат за какво става въпрос ще се радвам да сподели :kiss:
Аватар
zvezdi4ka
нов

Мнениеот rachona » 08 Окт 2008, 09:47

Benski написа:Когато ходя на фризьор ме боядисва с Кюн,а когато сама в нас трябва да се мацотя си купувам на Палете и Гарние и си ги мешам:)

:thumbsup: Кюн според мен е най-добрата. Не можех да си позная косата, когато я боядисвах с нея. Страхотна беше.
I think I'll find another way
There's so much more to know
I guess I'll die another day
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот obichashta » 08 Окт 2008, 14:20

В момента използвам Денис Колор на Биофарма. Много съм доволна, прави много хубав блясък на косата. Преди съм се боядисвала с друга италианска боя, от която съм много доволна - Фарма колор на Фармавита. И двете бои са професионални и амонячни, лично на мен не ми изхабяват косата.
Аватар
obichashta
наш човек

Мнениеот PRINCSKA » 08 Окт 2008, 18:01

До скоро се боядисвах с SERI COLOR- двойна е опаковката 7лв., но ми споделиха, че е доста силна! Но пък резултата е страхотен! Препоръчаха ми VOLCANO на LONDA - еденична за 15 лв., ще споделя, веднага след като я тествам. :)
Аватар
PRINCSKA
кандидат

Мнениеот monami » 09 Окт 2008, 15:59

От половин година ползвам Велатон, но сега като прочетох ми се ще да пробвам ECHO, моя приятелка много е доволна от маските за коса на тази марка. Някох знае ли на каква цена е боята :D
Аватар
monami
нов

Мнениеот Алис » 10 Окт 2008, 08:58

Ползвам на Palette Deluxe-много съм доволна,при положение,че бях на кичури и ги заличавах с нея,докато стане един цвят,но и аз мисля,че си зависи от косата.Моята се омазнява бързо,но дори противопърхотният шампоан не отмива веднага цвета,нито изсушава!Става една мека и лъскава косата.
Аватар
Алис
наш човек

Мнениеот zenata » 10 Окт 2008, 09:03

PRINCSKA написа:До скоро се боядисвах с SERI COLOR- двойна е опаковката 7лв., но ми споделиха, че е доста силна! Но пък резултата е страхотен! Препоръчаха ми VOLCANO на LONDA - еденична за 15 лв., ще споделя, веднага след като я тествам. :)

сестра ми си я беше направила с тази боя :shock: стана гига ярко червена :puke:
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот Hela » 10 Окт 2008, 09:16

Аз съм на Лереал.Какво ли друго не съм пробвала,тази се запазва най-дълго време.Смесвам 2 цвята,и става много добре.Старая се поне на 2 месеца да отида и фризьор,за да ме боядисат равномерно.Тя използва професионалните бои на Керастас и Вела.
Направи ми впечетление,че има разлика в боите в България,от тези в чужбина.Разбрах,че за всяка зона,например при гъркините,косите са по-плътни и тъмни,боята е с други съставки.При скандинавките,отново са различни,защото косите им са други.По-тъки,по-светли.
Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
Изображение
Аватар
Hela
кандидат

Мнениеот PRINCSKA » 17 Окт 2008, 23:36

zenata написа:
PRINCSKA написа:До скоро се боядисвах с SERI COLOR- двойна е опаковката 7лв., но ми споделиха, че е доста силна! Но пък резултата е страхотен! Препоръчаха ми VOLCANO на LONDA - еденична за 15 лв., ще споделя, веднага след като я тествам. :)

сестра ми си я беше направила с тази боя :shock: стана гига ярко червена :puke:

http://prikachi.com/users/princska/388X.jpg това е сегашния ми цвят, макар, че не е уловен мн точно нюанса....
Виждала съм коси с въпросната боя и са с наситен червен цвят, винен по скоро, но не и ярко червен. Предполагам зависи от коса, нюанс, основа...
Изображение
Аватар
PRINCSKA
кандидат

Следваща

Начало  • Назад към Коса