Време е за Хелоуин

Време е за Хелоуин

Хелоуин не е български празник, но пък носи...

Когато си правим плитка – практични съвети

Когато си правим плитка – практични съвети

Плитката е любима прическа за ежедневието и за...

Хроно диета – да се храним по график

Хроно диета – да се храним по график

Хроно диетата е хранителен режим, разработен от...

Природни средства срещу пърхот

Природни средства срещу пърхот

Често битката срещу пърхота е неравностойна....

Идеалната температура за любовта е...

Идеалната температура за любовта е...

По традиция, когато температурите паднат...

Туристите в Турция отново на рекордно ниво

Туристите в Турция отново на рекордно ниво

Приходите от туризъм в Турция са се увеличили с...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот isi72 » 13 Апр 2009, 08:01

Момичета ,имате ли впечатления от ФДТ-ANEV на Авон,че го поръчах без проба :roll: Благодаря!
Изображение
Аватар
isi72
наш човек

Мнениеот dani_30 » 19 Апр 2009, 11:49

Здравейте момичета! Аз ползвам фон дю тен на Max Faktor Miracle Touch от една година може би вече, много съм доволна. Донасяха ми от Англия на Dior най-новия, но учудващо моя си ми по-харесва. Става за всякакъв тип кожа.
Аватар
dani_30
нов

Мнениеот Sun1 » 21 Апр 2009, 14:49

Доволна съм от Максфактор AGE RENEW,достатъчно покривен и в същото време е лек,предимно е за суха кожа.
Аватар
Sun1
нов

Мнениеот isi72 » 22 Апр 2009, 09:49

isi72 написа:Момичета ,имате ли впечатления от ФДТ-ANEV на Авон,че го поръчах без проба :roll: Благодаря!

Не е особено сполучлив този ФДТ,взех си го без проба и сега ми седи като вар на лицето,не се размазва добре,предпочитам стария ми -адаптиращ се към светлината :?
Изображение
Аватар
isi72
наш човек

Мнениеот Десинце » 26 Апр 2009, 21:49

Natural Minerals или Miracle Touch на макс фактор? някой ползва ли ги? кой е по-подходящ за моята мазна кожа?
кажете и някой хубав водоустойчив, важно е! :?
Аз помня в душата ми детска как вливаше ти любовта, която аз пазя до днеска, с която обичам сега. Виждам те в звездите над всеки град, чакай ме в друго време в друг свят.
Аватар
Десинце
приятел

Мнениеот Aleksa » 26 Апр 2009, 22:15

Десинце написа:Natural Minerals или Miracle Touch на макс фактор? някой ползва ли ги? кой е по-подходящ за моята мазна кожа?

Miracle Touch съм ползвала. Напред в темата са по-подробни отзиви. И други споделяха за него.
Доволна като цяло. Хубав е. Понеже ми беше плътен, прочетох в нета, че тампончето се навлажнява и така консистенцията е по-ефирна.Хубава покривност, не лъци и се разняся дооооста равномерно.
А за Афинитона...съм със смесени чуФства :? Няма добра покривност, но е мн лек, нежен, ефирен... не ми лъсва, но ходя на солариум и.... е възможно лицето ми да е леко поизсушено. Не ти го препоръчвам.
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
Аватар
Aleksa
наш човек

Мнениеот Десинце » 26 Апр 2009, 22:36

Aleksa написа:
Десинце написа:Natural Minerals или Miracle Touch на макс фактор? някой ползва ли ги? кой е по-подходящ за моята мазна кожа?

Miracle Touch съм ползвала. Напред в темата са по-подробни отзиви. И други споделяха за него.
Доволна като цяло. Хубав е. Понеже ми беше плътен, прочетох в нета, че тампончето се навлажнява и така консистенцията е по-ефирна.Хубава покривност, не лъци и се разняся дооооста равномерно.
А за Афинитона...съм със смесени чуФства :? Няма добра покривност, но е мн лек, нежен, ефирен... не ми лъсва, но ходя на солариум и.... е възможно лицето ми да е леко поизсушено. Не ти го препоръчвам.

мерси лекси.
определено ми трябва нещо много много издръжливо, цяло вечер, нощ и сутрин да не мръдне, да не лъщи и да издържи на много сълзи. къде да го търся това чудо :cry:
Аз помня в душата ми детска как вливаше ти любовта, която аз пазя до днеска, с която обичам сега. Виждам те в звездите над всеки град, чакай ме в друго време в друг свят.
Аватар
Десинце
приятел

Мнениеот Bett » 26 Апр 2009, 23:25

Десинце написа:мерси лекси.
определено ми трябва нещо много много издръжливо, цяло вечер, нощ и сутрин да не мръдне, да не лъщи и да издържи на много сълзи. къде да го търся това чудо :cry:

на есте double или double wear light и на guerlain-parure extreme waterproof,тези двата :thumbsup:
the internet, where the men are real men,
the women are real men, and the children are the FBI.
Аватар
Bett
наш човек

Мнениеот Десинце » 27 Апр 2009, 20:44

Bett написа:

на есте double или double wear light и на guerlain-parure extreme waterproof,тези двата :thumbsup:

сигурна съм, че ще остана очарована, но много са ми скъпи :cry:
ограничавам се до лореал и макс фактор, което също ми идва доста скъпичко :? нещо на тези цени и добро ако се сещаш :?
Аватар
Десинце
приятел

Мнениеот Bett » 27 Апр 2009, 21:44

Десинце написа:
Bett написа:

ограничавам се до лореал и макс фактор, което също ми идва доста скъпичко :? нещо на тези цени и добро ако се сещаш :?

деси,ще гледам да ти намеря инфо за някой по-евтин,но ефективен и ще ти пиша пак :wink:
Аватар
Bett
наш човек

Мнениеот Десинце » 28 Апр 2009, 12:49

Bett написа:
Десинце написа:
Bett написа:

деси,ще гледам да ти намеря инфо за някой по-евтин,но ефективен и ще ти пиша пак :wink:

мерсии :flower:
Аватар
Десинце
приятел

Мнениеот Bett » 28 Апр 2009, 14:15

Десинце написа:сигурна съм, че ще остана очарована, но много са ми скъпи :cry:

здр. отново Деси,сега потърсих инфо напред назад за по-евтини фдт-ни,някои съм ги ползвала,други не,на мен главния проблем с по-евтините ми е цветовата гама :? ,но като издържливост съм била доволна от Max Factor-long lasting performance
Изображение
За този казват е добър,на Rimmel,не знам дали ги има в Бг.
Rimmel Lasting Finish Foundation
Изображение
На Revlon colour stay също има много добри отзиви
Изображение
този на Avon perfect wear liquid foundation
Изображение
loreal infallible
Изображение

Кажи ми кои други марки се продават в Бг и ще видя дали имат фдт който издържа на влага,изпотяване,себум...без промяна цял ден и отзиви за тях :wink: ,дано до тук да ти е помогнало инфото,и първо слагай хидратант и го остави да попие добре в кожата преди да нанасяш фдт-а,така казват гримоьрите :wink: :)
Аватар
Bett
наш човек

Мнениеот Didiii » 28 Апр 2009, 21:40

СуАйгъръ написа:Аз си взех Ейвън и е учудващо добър.

:thumbsup:
Има един с успокояващ ефект за чувствителна кожа и е Супер :idea:
Аватар
Didiii
наш човек

Мнениеот Aleksa » 28 Апр 2009, 23:26

Да коментирам от Бетт предложенията...

Колор стей на Ревлон си е моя ФДТ-ама вече го хваля за пореден път в тая тема/ не ми плащат за реклама :oops: /, обаче....е тежък за топлото.
Дес, за бала ли ти требе ?
Първият на Max Factor пък не се разнася добре, а покривността му е тип маска...

Римел се продава в Бг.
Аватар
Aleksa
наш човек

Мнениеот Lollipop_girl » 29 Апр 2009, 08:32

ами аз имам фондютен на Keyte тоест Keyte Make up Perfekt Matt
Аватар
Lollipop_girl
нов

Мнениеот Lollipop_girl » 29 Апр 2009, 08:32

ами аз имам фондютен на Keyte тоест Keyte Make up Perfekt Matt и всичко закрива и аз сам доволна
Аватар
Lollipop_girl
нов

Мнениеот Десинце » 29 Апр 2009, 15:35

бет мерси много за предложенеята! последния, който е на лореал го гледах днес и ме допадна!
алекси да, за бала :?
както казах по горе "нещо много много издръжливо, цяло вечер, нощ и сутрин да не мръдне, да не лъщи и да издържи на много сълзи." :D
незнам какво да търся вече, направо :cry: спряла съм се на макс фактор и лореал. дано взема нещо, което си заслужава :?
Аватар
Десинце
приятел

Мнениеот life_tv » 29 Апр 2009, 15:43

И двата са добри :wink: няма да съжаляваш. Внимавай само с нанасянето - по-ограничено количество :wink:
Аватар
life_tv
нов

Мнениеот Викторияreal » 29 Апр 2009, 15:44

Аз за бал пак бих те посъветвала да идеш на грим - гримьор ще ти сложи ФДТ както си му е реда и ще издържи (казвам от собствен опит - за коледното парти като ме гримира гримьор, не ми мръдна грима)
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот life_tv » 29 Апр 2009, 15:48

Така е :wink: Един път ти е бала :D Малко ще се пооръсиш, но няма да съжаляваш :wink: :D
Аватар
life_tv
нов

Мнениеот Викторияreal » 29 Апр 2009, 15:50

пооръсването е около 50 лв с пробния грим
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот life_tv » 29 Апр 2009, 15:54

Мила стресна ме :shock: пък си ми съгражданка :D Аз, взимам 50лв. за мама, леля, кака, стринка и т.н. :D За абитуриентката е според зависи :wink: :D 70 - 120лв. :wink: :D
Аватар
life_tv
нов

Мнениеот Викторияreal » 29 Апр 2009, 16:08

имам приятелка - гримьор, и знам, че е много добра(не съм пристрастна, просто знам как, от колко време работи и какво знае), от там съдя за цените!
Не знам с какви материали работиш, но освен ако не даваш гаранция за неразмазваемост на грима 3 дни 120 кинта са прекалено!
Аватар
Викторияreal
наш човек

Мнениеот *Escada* » 29 Апр 2009, 16:17

120лв. :shock: злато ли им слагаш по лицата на тия абитуриентки?
Мис Бони взима по-малко, споменавам именно него, защото всеки знае за какво говорим при него :wink:
Хубавите неща се случват на тези, които умеят да чакат!
Аватар
*Escada*
наш човек

Мнениеот Aleksa » 30 Апр 2009, 10:09

К'ви са тия цени :shock:
30 кинта вървят тук :roll: И то при добър с изградено "име" гримьор, в известен салон :?
Аватар
Aleksa
наш човек

ПредишнаСледваща

Начало  • Назад към Козметика и парфюмерия