Кейт Мидълтън  – бременността й отива

Кейт Мидълтън – бременността й отива

Кейт Мидълтън направи първата си публична поява...

Познай марката, спечели книга!

Познай марката, спечели книга!

Читателите на Rozali имат възможност да спечелят...

Идеи как да носите шала тази есен

Идеи как да носите шала тази есен

Шалът е задължителен аксесоар през цялата...

Как да ядем десерт, без да напълняваме

Как да ядем десерт, без да напълняваме

Десертът, сладкото изкушение, без което не можем....

Жизел Бюндхен: Майки поставете себе си на първо място

Жизел Бюндхен: Майки поставете себе си на първо място

Топмоделът Жизел Бюндхен призова майките да...

Адел държи в неведение текстописците си

Адел държи в неведение текстописците си

Певицата Адел все още не е казала на авторите на...

Модератор: Rama

Мнениеот Charlota » 16 Юли 2008, 20:43

Ровичкам и търся някой да е писал тук за него и нищо не намирам. :roll:
В Гугъла има доста сайтове и инфо, но мнения на ползващи продуктите му не видях никъде.
Питам, защото съм с кашличка от зимата. Наш'те докротя не могат и една кашлица като хората да излекуват. :cry: То не бяха инхалации, капки, хапове, та чак до днес. Започнаха проблемите за Свети Валентин, а сега гледам Петров ден минало. аз съм си все така.
Ако има някой който да е доволен или недоволен да пише.
Аватар
Charlota
приятел

Мнениеот Marmaid » 17 Юли 2008, 01:40

Моя приятелка аптекарка твърди, че продуктите му не съдържали обявените съставки или ги съдържали в по-малки дози и не се ползвал с голям авторитет във фармацевтичните среди.
Щастието е в голяма степен самоделно.
Аватар
Marmaid
наш човек

Мнениеот Krista bg » 17 Юли 2008, 09:16

Нещо, ама никак нямам доверие на т.нар. билкови таблетки. Вярно, по-удобно изглежда да изпиеш таблетка, вместо чаша чай, но във втория случай си сигурен, че това наистина е тревичката, която трябва да пиеш, особено пък ако и сам си я набрал. Освен това има и билкови аптеки, които приготвят различни смески за различни проблеми и моето лично мнение е, че ако решиш да се лекуваш с билки - там е мястото, където трябва да идеш.
Never too old to ROCK!
Аватар
Krista bg
наш човек

Мнениеот Elina » 17 Юли 2008, 09:39

В нашите среди се говори, как Тошков бърка чубрица и всякакви боклуци и как е станал богат от некви треволяци, дет и той не ги знай кви са. :roll: :roll: По - добре е човек да си вземе съответната билка, за да бъде сигурен, че ще има полза.
За кашлицата - приемаш ли някакви лекарства? Защото, от някои лекарства за кръвно се получава този страничен ефект.
На второ място - една такава протрахирана кашлица е съмнителна за алергия към нещо.
Аватар
Elina
наш човек

Мнениеот Charlota » 17 Юли 2008, 17:08

Elina написа:За кашлицата - приемаш ли някакви лекарства? Защото, от някои лекарства за кръвно се получава този страничен ефект.
На второ място - една такава протрахирана кашлица е съмнителна за алергия към нещо.

не приемам никакви лекарства и съм напълно здрав човек (като изключим грипчето дето го минах два пъти тази зима). но от тогава сутрин като стана и започва да ми се стича секрет към гърлото. лекарката ми каза, че и тя била така. не било страшно. да ама аз не мисля да се търпя такава. за това и поисках да предприеме нещо и тя ми назначи инхалации с проспан. после едни хапчета за цял месец. забравих ги как се казват, но се пиеха първия ден 12, а след това по едно три пъти дневно. пак нищо. сега се окашлям (нали ги знаете тези сценки по филмите дето като дойде сервитьора и... хм, кхъм)... имам чувството, че ми става вече навик. :oops:
Аватар
Charlota
приятел

Мнениеот Seagul » 17 Юли 2008, 18:25

За билковите таблетки на Тошков не зная.
Пила съм билкови таблетки други, на Хималая, и имаше много добър ефект от тях. Тях мога да ги похваля, ако някой пита за впечатления.
Също не е лоша препоръката да се взима конкретната билка от билкова аптека и да се обработва по съответния начин.
Аватар
Seagul
наш човек

Мнениеот kiraa » 19 Юли 2008, 18:50

Аз сьм доволна ,ползвала сьм и за яйчниците ,и за запек . Мьжа ми пьк за дробовете . Добри са ,поне при мен подействаха .А за кашлицата чай от подбел (незнам дали имам право да го пиша, тьй като е билка )-действа добре , казвам го от опит защото имам хронично заболяване на на белия дроб
Аватар
kiraa
кандидат

Мнениеот mistress » 19 Юли 2008, 19:37

И аз съм чувала всякакви неща за продуктите на д-р Тошков, ама при мен действат.
Купувала съм си няколко вида за стомах и наистина работят. 8)
HELPING UGLY GUYS HAVE SEX SINCE 1903.
106 years of great motorcycles. Harley-Davidson.
Аватар
mistress
наш човек

Мнениеот Нев5 » 21 Юли 2008, 14:56

На дъщеря ми и изписаха от неговите таблетки,за подхранване на косата и кожата.Може и аз да си втълпявам,но косата и стана по мека и с блясък.
Аватар
Нев5
наш човек

Мнениеот gangsta_princes » 21 Юли 2008, 15:41

аз съм доволна от лекарствата му :)
Love is the answer!!!
Аватар
gangsta_princes
нов

Мнениеот Shiny » 21 Юли 2008, 23:24

gangsta_princes написа:аз съм доволна от лекарствата му :)

Аз също! :thumbsup:
Аватар
Shiny
наш човек

Мнениеот Black Panther » 22 Юли 2008, 17:05

Eгати! :D Знам че това не е по темата, но Милко Тошков ми беше гадже преди доста време, когато живеех в България. Но това беше още преди да стартира фирмата си с билковите продукти. По онова време имаше само частен кабинет и се занимаваше с ирис диагностика. Не съм се чувала с него от години. Много известен станал! :D Радвам се за него. Що се отнася до билките, нямам мнение по въпроса, не съм пробвала.
Аватар
Black Panther
наш човек

Мнениеот Charlota » 22 Юли 2008, 18:58

[quote="Мама на Пама"][/quote]

Това за алоето не ми го хвали. И аз съм била и още съм дистрибутор на подобни нему скъпи продукти, произведени по не знам какви си технологии. Зарежи тая работа. Вече съм си наумила да пробвам Тошковите илачи. :D . Може и бавно да действат, но ако ги бях почнала на време, сега нямаше тука да питам.
Аватар
Charlota
приятел

Мнениеот zaiko » 22 Юли 2008, 20:40

Black Panther написа:Eгати! :D Знам че това не е по темата, но Милко Тошков ми беше гадже преди доста време, когато живеех в България. Но това беше още преди да стартира фирмата си с билковите продукти. По онова време имаше само частен кабинет и се занимаваше с ирис диагностика. Не съм се чувала с него от години. Много известен станал! :D Радвам се за него. Що се отнася до билките, нямам мнение по въпроса, не съм пробвала.

И какво сега?Някоя клюка?Я разкажи сега.....
Това в кръга на шегата,и аз бях пила едни за кисти на яйчниците ,не мога да кажа дали помагат точно за кисти ,но винаги като ги пия цикълът се усилва много .Може и да имат някакъв ефект ,но по-добре да се пият билки-по-евтино е ,а и със сигурност знаеш какво приемаш.
Аватар
zaiko
нов

Мнениеот galibg66 » 22 Юли 2008, 23:11

Аз същто съм доволна.Използвала съм за разхлабване и действат.
Прави всичко,което искаш да правиш и остави хората да правят това което искат.
Аватар
galibg66
наш човек

Мнениеот mariqivanova799 » 29 Юли 2008, 22:06

аз съм пила продуктите на Тошков,не всичките разбира се,но съм доволна от пробиотиците и билките за стомаха,помагат наистина,а щом не ти минава от билки,отиди на лекар,може да има някаква причина за кашлицата,не сериозна надявам се
Аватар
mariqivanova799
наш човек

Мнениеот Krista bg » 30 Юли 2008, 09:13

Сетих се да добавя (в духа на предишния си пост), че по аптеките се намират и билкови тинктури, които според мен също са за предпочитане, защото тинктурата е извлек от дадената билка в спирт. Приема се на капки и честно казано, лично аз бих се доверила.
Never too old to ROCK!
Аватар
Krista bg
наш човек

Мнениеот Seagul » 30 Юли 2008, 13:18

Криста, тези билкови тинктури имат ли указания някакви - коя за какво е приложима, и евентуално как следва да се приема?
Аватар
Seagul
наш човек

Мнениеот Krista bg » 30 Юли 2008, 15:06

Ами да, имат си ....
Може би обаче няма богат спектър от такива или поне аз знам малко.
Мисля си за тинктура от Ехинацея на Д-рТайс, препаратът Есберитокс (който всъщност също е ехинацея), препаратът Танакан (който всъщност е Гинко билоба), препаратът Проспан (извлек от бръшлян)....може би има още, но това е което знам и някои от тях съм употребявала, разбира се, след лекарско предписание. Но това са билкови продукти, на които вярвам, а както вече написах, таблетките.....малко съм "резерве" относно тях. Може би това недоверие ми се появи след като попаднах на няколко предавания по телевизията относно състава на билковите таблетки, които, оказва се, никой не контролира, защото се водели "хранителни добавки" или нещо такова...Да не говорим пък за изтеглените от пазара някакви билкови таблетки за отслабване, които се оказало, че съдържат нещо вредно в недопустими концентрации (съжалявам, че не мога да си го спомня в детайли...някакви китайски таблетки май бяха..). И така...
Never too old to ROCK!
Аватар
Krista bg
наш човек

Начало  • Назад към Здравословни проблеми