Защо отслабваме по-трудно след 40?

Защо отслабваме по-трудно след 40?

Когато човек навърши 40 години, той забелязва...

Каква е тайната ви любовна мечта?

Каква е тайната ви любовна мечта?

Какво е първото нещо, което виждате на...

7 мита за слънчевия тен, на които да спрете да вярвате

7 мита за слънчевия тен, на които да спрете да вярвате

Искате да имате перфектен тен това лято? Ето 7-те...

Редът на раждане определя личността на децата в едно семейство

Редът на раждане определя личността на децата в едно семейство

Това дали е първо, второ или трето детето в едно...

Лятото идва на 21 юни  в 13:07 часа

Лятото идва на 21 юни в 13:07 часа

Точно в 13:07 часа днес 21 юни настъпва...

Моника Белучи: кралица на модното дефиле в Милано

Моника Белучи: кралица на модното дефиле в Милано

Моника Белучи бе избрана от марката Dolce & Gabbana за...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот Krista bg » 13 Авг 2014, 19:39

zenata написа:.....
добре, че ванили ми напомни за марката лавера /минерален, органичен, без мирис и т.н./, та грабнах от нея.

Офф... и аз "без мирис", но всъщност има лек дъх като на нещо, което не мога да определя (по-скоро като на аптечно забъркано мазило, което ми е много неприятно). Та, този, който ти ползваш, Женко, наистина ли е без какъвто и да е мирис? Аз :arrow: скромно кремче от Биотрейд, но...:
Изображение
Never too old to ROCK!
Аватар
Krista bg
наш човек

Мнениеот borianastana » 03 Май 2016, 11:50

Добър ден!
пише ви една заклета пушачка, четох някъде - ама че откритие, да се смееш - че цигарите вредят на кожата на лицето и изобщо. Добре де, ама тези дето ги пишат дали са пушили някога в продължение на години и знаят ли как се спират цигарите?! Аз май не познавам някого, който се е отказал от пушене. Така ще си отида от света, ще пуша до последно. Макар да не ми е приятно като се огледам сутрин - посивяла повяхнала кожа с бръчки около устата и очите. Правя си някакви маски мои изобретения, плодове и зеленчуци /без моркови - че ми боядисват кожата/. Ще ми се да има нещо лесно и бързо, лято идва и съвсем ще ми изсъхне кожата. А и де да знам - може да срещна някой позастаряващ принц като ида на почивка през юли?!
Аватар
borianastana
нов

Мнениеот Maret » 31 Май 2016, 13:28

Използвам си хидратантен крем, както през цялата година. През лятото най-много да е хидратантен с слънцезащитен фактор. Изобщо не обичам да се мажа с много неща по лицето.
Maret
нов

Мнениеот zenata » 31 Май 2016, 13:57

borianastana написа:Добър ден!
пише ви една заклета пушачка, четох някъде - ама че откритие, да се смееш - че цигарите вредят на кожата на лицето и изобщо. Добре де, ама тези дето ги пишат дали са пушили някога в продължение на години и знаят ли как се спират цигарите?! Аз май не познавам някого, който се е отказал от пушене. Така ще си отида от света, ще пуша до последно. Макар да не ми е приятно като се огледам сутрин - посивяла повяхнала кожа с бръчки около устата и очите. Правя си някакви маски мои изобретения, плодове и зеленчуци /без моркови - че ми боядисват кожата/. Ще ми се да има нещо лесно и бързо, лято идва и съвсем ще ми изсъхне кожата. А и де да знам - може да срещна някой позастаряващ принц като ида на почивка през юли?!

о, тук има няколко патки, които не димят след бая години тровене. аз пуших 15 г., след което забременях и спрях някакси естествено с идеята - след като родя ще си паля когато ми се пуши, но без ежедневното димне. ами....минават и месеци без да пална, въобще не ми се пуши. понякога в компания драсвам по някоя, но не мисля, че е особена драма. даже имам и цигари в чантата - така си стоят.
по темата - тази година мисля сама да си бъркам защитите :unibrow:
Ignorancia Suprema

Винаги ще си част от душата ми...Благодаря на Господ, че ми даде шанса и привилегията да се докосна до теб!
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот Vanilli » 01 Юни 2016, 09:29

zenata написа:тази година мисля сама да си бъркам защитите :unibrow:
Сподели идея за "манжата".
I object to violence because when it appears to do good, the good is only temporary; the evil it does is permanent. Mahatma Gandhi “Rewards and punishments are the lowest form of education.”-- Chuang-Tzu
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот Renee » 02 Юни 2016, 14:19

Препоръчвам ти моя крем Lefery, освен че премахва бръчки, има и фактор 15, така че е подходящ за лятото!
Аватар
Renee
нов

Мнениеот SpiritKKK » 12 Юни 2016, 19:50

http://www.enzo.bg/max-factor/colour-co ... m-cc-krem/
Много съм доволна. Леко е за лятото и не омазнява
Аватар
SpiritKKK
кандидат

Мнениеот Crazylady » 14 Юни 2016, 14:03

Съгласна съм, че СС кремовете са перфектният избор за лятото :)
Аз ползвам и съм доволна от този:
https://bg.strawberrynet.com/skincare/n ... rk/169134/
Аватар
Crazylady
приятел

Мнениеот anibodi » 08 Юли 2016, 10:44

аз пък нито от cc кремове нито от bb кремове не съм доволна!
anibodi
нов

Мнениеот borianastana » 12 Юли 2016, 13:14

Renee написа:

Препоръчвам ти моя крем Lefery, освен че премахва бръчки, има и фактор 15, така че е подходящ за лятото!

нещо повече може ли да пишеш за тоя лефери???щото не ми е познат... :(
Аватар
borianastana
нов

Мнениеот borianastana » 12 Юли 2016, 13:15

SpiritKKK написа:http://www.enzo.bg/max-factor/colour-correcting-cream-cc-krem/
Много съм доволна. Леко е за лятото и не омазнява

ами...става ли за премахване на бръчки????
Аватар
borianastana
нов

Мнениеот bmwto » 22 Авг 2016, 15:37

aз пък напоследък прочетох, че маслото от малинови семки много добре влияе върху, изгоряла и раздразнена от слънцето кожа, даже си го поръчах!
Аватар
bmwto
нов

Мнениеот s.kachamakova » 21 Юли 2017, 13:45

Здравейте ! Какви продукти бихте ми препоръчали за защита на тялото ,тъй като кожата ми е чувствителна подложена на слънце ? Наскоро се натъкнах на тези продукти https://summer.tiande.bg/ някой купувал ли е от тях ?
s.kachamakova
нов

Мнениеот anibodi » 31 Юли 2017, 16:55

bmwto написа:aз пък напоследък прочетох, че маслото от малинови семки много добре влияе върху, изгоряла и раздразнена от слънцето кожа, даже си го поръчах!

да права си и аз го четох някъде!
anibodi
нов

Мнениеот sonya_sasho » 05 Авг 2017, 23:48

Определено се ръководя от тук - http://www.zdraveto.biz/griji-spored-se ... qtoto.html
sonya_sasho
нов

Мнениеот user_91075 » 05 Юни 2018, 13:41

Момичета, ще ви препоръчам първо да си направите компютърна диагностика преди да се мажете с крем за бръчки на 29г. Аз го направих и съм много доволна. Процедурата е безплатна и много приятна. А най-важното е, че се разбира в какво състояние е твоята кожа и какво й е нужно, за да не се "сбръчка" :lol:

Ако се интересувате: https://deep-cosmetics.net/5923-2/
user_91075
нов

Мнениеот gerryto88 » 11 Юни 2018, 15:26

През лятото ползвам задължително слънцезащитен крем с висок фактор 50+. В момента слънцето е толкова силно, че уврежда супер много кожата по лицето, ако няма адекватна защита.
Veni, vidi, vici
Аватар
gerryto88
нов

Предишна

Начало  • Назад към Хубава жена