Съветите на д-р Йонко Мермерски: Какви са основните типове фигури?

Съветите на д-р Йонко Мермерски: Какви са основните типове фигури?

Заблуда е, че режимите на хранене и физическа...

8 съвета, когато ползвате сух шампоан

8 съвета, когато ползвате сух шампоан

Възползвали ли сте се от магическия ефект на...

10 вида главоболие и как да се справим с тях

10 вида главоболие и как да се справим с тях

Има над 150 различни вида главоболие. Най-често...

ИГРА: Как изглежда банята ви?

ИГРА: Как изглежда банята ви?

Тази седмица ви питаме как изглежда банята ви....

Погребението на Авичи в най-строга интимност

Погребението на Авичи в най-строга интимност

Преди месец Авичи беше намерен мъртъв в...

Почина големият български художник Светлин Русев

Почина големият български художник Светлин Русев

Почина големият български художник и...

Модератор: Rama

Мнениеот galenakoy » 17 Ное 2017, 11:54

аз не знам английски език
Аватар
galenakoy
нов

Мнениеот natalia41 » 20 Ное 2017, 12:36

Аз разбирам английски, благодаря за линка,много хора обсъждат тази клиника,беше интересно да видя други мнения,най-вече ми хареса този коментар
Kandyce, what are you talking about??? Why did you go in Biotex? Do you remember the real reason? You were waiting for an hour in taxi with TV set and condition and you were so irritated with it. Do you know that some couples are waiting for a few years in order to try once! You were tired to be with another clients. So it could be better if clinic doesn’t have clients and accordingly a success rate. If you are such a vip, you could hire your own a taxi and didn’t use the taxi of clinic. You couldn’t sleep in hotel because of children crying. How do you imagine a life with newborn child? Babies are always crying. A clever people will be happy to hear children crying. Didn’t you understand what it means. It means that it is not a fraud and you found a clinic where children are born. Do you know how many people get in the clinic with low success rate? Or how many frauds in the field of surrogacy? And queues and long waiting mean that clinic is popular and successful. I think you made a big mistake when you left the clinic. Did you find another variant? Do you have children? I hope that yes. Because women don’t deserve to be infertile. Sorry me if I was rude. That is because I just want to help you. You were wrong, you didn’t prioritize. I guess it was your first try. Many couples find this clinic after many attempts in others. They suffered from frauds, failed attempts, lost their money and hope. If you felt all those troubles, you could forget about comfort. Service is not the main thing clinic should provide. The most important is treatment. And if it was bad, a clinic didn’t have so many clients and long lines. The doctors and all staff in Biotexcom are very professional. They worry about every couple and try to do everything possible and impossible. When I came in that clinic I didn’t have a hope. And they presented me a child)

и аз съм съгласна с това мнение на 100%.Благодаря Господ че не избрахме La Vita Felice или Исида,нищо хубаво за тях няма.За Biotexcom има много мнения,лошите са написани само от разглезени хора-малко място,не вкусна храна,децата плачат и така нататък
natalia41
нов

Мнениеот irenakk » 21 Ное 2017, 09:55

Но Наталия, не разбирате ли, че повечето хубави мнения са от хора, които са служители...Винаги не толкова напудрените са реалните.Те си се рекламират прекрасно, в което няма лошо стига да отговаря на реалността.Аз също бях като вас супер възхитена и после дойде разочарованието, което ми изказаха дори хора, които си чакаха дечицата. И процент успеваемост не е реален изобщо, но ще видите след опита си, защото докато внесат парите хората е едно отношение, после е друго.И пак повтарям, аз не казвам, чеса измамници, а че карат на конвейр и не обръщат индивидуално внимание стимулират всички еднакво, не правят така нареченото излюпване и други по/специализирани изследвания, не съобразяват сурогатни, които да не пътуват толкова много или поне да ги оставят една две седмици под наблюдени и който има късмет един на 10 горе долу по лична статистика си има бебенце със свои гени. После се чака по 4 5 месеца за следващ опит и в един момент с донорска става, но въпроса е, че не е професионално поведението им. Да не говорим, че не предоставят информация за това как я синхронизират тази майка и нищо, което за мен е недопустимо. Изводите си правете сами.
irenakk
нов

Мнениеот irenakk » 21 Ное 2017, 18:48

Dear Nikolay and Irena,

Hope this letter finds you well.

Please find attached:
Embryo protocol report;
HCG test report;
We don`t provide the treatment protocol of the surrogate, since it is confidential information and it cannot be disclosed. We will happily provide your treatment protocol because it belongs to you but not the surrogate`s.

Have a good day!
Ето това е положението. Дават информация, че имаш хубави ембриони и че има негативен тест за бременност, а за сурогатната майка е конфиденциална информация. Ако за някой е редно, аз не смятам, но поне да внимават всички, които са се запътили към Биотекском, като го пиша само с добри чувства.
irenakk
нов

Мнениеот juliaivan » 22 Ное 2017, 09:37

Информация за сурогатна майка винаги конфиденциална.Повсеместно,освен случай кога сама га намираш,но това е незаконо
Аватар
juliaivan
нов

Мнениеот juliaivan » 22 Ное 2017, 09:39

Ако имате хубави ембриони,защо не заменят сурогатна майка?
Аватар
juliaivan
нов

Мнениеот natalia41 » 23 Ное 2017, 11:07

Първоначално ми беше казано, че това е конфиденциална информация.Анастасия не е компетентна в работата си....
natalia41
нов

Мнениеот bpeev » 26 Ное 2017, 09:36

juliaivan написа:В свидетелството за раждане, децата мойти!Аз майка!!!В Украйна родител,той на кого биологичен материал,правили ДНК тест в посолството,моя мъж 99,9% баща на тези деца,Сурогатна майка пише, че не се нуждае от деца,след това аз ги приемам, и правим на тях гражданство Българско.

Юлия, възможно ли е да споделите повече за получаването на гражданство на детето? Това изглежда е "тънкия" юридически момент. Клиниките рекламират, че уж уреждат всичко и издават акт за раждане на поръчителите. Но по нашите закони това изглежда не е достатъчно. Трябва ли сурогатната майка да се "отказва" от детето, а майката-поръчител да го "осиновява", за да получи детето българско гражданство?
Аватар
bpeev
нов

Мнениеот juliaivan » 27 Ное 2017, 13:30

Здравейте,да сурогатна майка трябва да се отказва от детето и жената трябва до го осиновява
Нататък като обикновено http://www.mfa.bg/bg/pages/106/index.html
Не правих нищо, всичко правили мениджър и адвокатите на клиниката ,от мен само присъствие.
Аватар
juliaivan
нов

Мнениеот natalia41 » 04 Дек 2017, 12:57

Здравейте )Ние сме пак в Украйна,очакваме ембрионотранфер през 4 дена,неска е първи ден)
natalia41
нов

Мнениеот natalia41 » 12 Дек 2017, 12:47

Ние вече сме вкъщи,в очакване на положителен резултат.Мисля, че това не е интересно за никого.Мислех, че ще намеря подкрепа тук. :( :( :(
natalia41
нов

Мнениеот bpeev » 24 Дек 2017, 09:37

juliaivan написа:Здравейте,да сурогатна майка трябва да се отказва от детето и жената трябва до го осиновява
Не правих нищо, всичко правили мениджър и адвокатите на клиниката ,от мен само присъствие.

Благодаря Юлия! Може ли още малко инфо? Това "осиновяване" съгласно украинските закони ли става или трябва да се прави в България? Кой е вписан в украинския акт за раждане? Колко време ви отне цялата документална процедура?
Аватар
bpeev
нов

Мнениеот juliaivan » 04 Яну 2018, 20:33

bpeev написа:
juliaivan написа:Здравейте,да сурогатна майка трябва да се отказва от детето и жената трябва до го осиновява

Благодаря Юлия! Може ли още малко инфо? Това "осиновяване" съгласно украинските закони ли става или трябва да се прави в България? Кой е вписан в украинския акт за раждане? Колко време ви отне цялата документална процедура?

В акт за раждане вписани аз и съпругът ми.Около един месец отне
Аватар
juliaivan
нов

Мнениеот irenakk » 09 Яну 2018, 00:52

Честит а Нова Година на всички:)Дано да е положителна за сурогатните бебета.Сега влизам и на въпроса с опит с друга сурогатна ммайка ще кажа че пак трябва стимулация.Какво стана с Наталия?Дано да е станало бебето.Аз писах в БГ биотекс офиса понеже Анастасия ме прехвърли там и каза момичето на тел,че са много като мен недоволни,но нищо не можело да се направи.Една германка чака половин година за трансфер със замразени ембриони понеже стана хиперстимулация.Исках да питам за друга болница или лекар ако знаете?За Фесков се чудя в Харков,Адонис, но там нямаш лекар,а азжако опитвам пак трябва да е с добър лекар.За легализация та в Украйна, не е проблем никакъв, един месец по-рано отива генетичната майка и с ДНК тест се подават документи там и се издава акт за раждане на бг родителите и после паспорти,снимки се носят и лично и таткото може да ги вземе:)Аз бях свидетел на татко от Сърбия с две близначета момиченца с тяхни гени:)Но да го докараме дотам.Питайте,ако можем взаимно да си помогнем:)?
irenakk
нов

Предишна

Начало  • Назад към Бременност и раждане