Защо отслабваме по-трудно след 40?

Защо отслабваме по-трудно след 40?

Когато човек навърши 40 години, той забелязва...

Каква е тайната ви любовна мечта?

Каква е тайната ви любовна мечта?

Какво е първото нещо, което виждате на...

7 мита за слънчевия тен, на които да спрете да вярвате

7 мита за слънчевия тен, на които да спрете да вярвате

Искате да имате перфектен тен това лято? Ето 7-те...

Редът на раждане определя личността на децата в едно семейство

Редът на раждане определя личността на децата в едно семейство

Това дали е първо, второ или трето детето в едно...

Лятото идва на 21 юни  в 13:07 часа

Лятото идва на 21 юни в 13:07 часа

Точно в 13:07 часа днес 21 юни настъпва...

Моника Белучи: кралица на модното дефиле в Милано

Моника Белучи: кралица на модното дефиле в Милано

Моника Белучи бе избрана от марката Dolce & Gabbana за...

Модератор: Rama

Мнениеот yuliya135 » 20 Юни 2016, 09:55

Здравейте, здравейте, здравейта! От години не съм влизала тук и сега ми е много приятно! Още повече, че се разисква моята любима тема а именно надомната работа по интернет! Преди години нещата бяха едни, сега съвсем други! От 4 години се занимавам с такива сайтове за печелене, но от 1 година съм вече в истинския онлайн бизнес, не си играя вече на дребно и на центчета! Не знам обаче дали мога да давам линкове тук! Ако ви интересува ще продължим темата! Хубава, спорна и печеливша седмица! :kiss: ♥♥♥
Аватар
yuliya135
нов

Мнениеот yuliya135 » 20 Юни 2016, 10:02

monkata87 написа:Работа в интернет НЕ НЕ НЕ

[color=#0000BF]Или нямате никакъв опит, или сте се опарили с някой скам! Видяла съм стотици такива но имам опит и сега печеля вече спокойно! :hor: [/color]
Аватар
yuliya135
нов

Мнениеот yuliya135 » 20 Юни 2016, 10:05

somi55 написа:много измами има в тези надомни работи

Измами има навсякъде в живота! От грешките се учим! Аз вече натрупах доста опит, вече 4 години от такива сайтове и си имам стратегия! :thumbsup: :nod: :hor: :1:
Аватар
yuliya135
нов

Мнениеот schoni04 » 31 Юли 2016, 13:57

Бихте ли продължили темата, предполагам,че няма да има проблем и за линкове тъй като има и други които поставят такива. Благодаря предварително :)
Аватар
schoni04
нов

Мнениеот yuliya135 » 31 Юли 2016, 17:22

schoni04 написа:Бихте ли продължили темата, предполагам,че няма да има проблем и за линкове тъй като има и други които поставят такива. Благодаря предварително :)

Разбира се но сайта не ми позволи да пусна линкове, за това ако може намерете ме във фейсбук аз съм Gogova Yuliya! Ако изпишете точно така името моят профил излиза само с това име! Ще се опитам в отделен пост да дам линк към профила! :D :kiss:
Аватар
yuliya135
нов

Мнениеот yuliya135 » 31 Юли 2016, 17:23

yuliya135 написа:
schoni04 написа:Бихте ли продължили темата, предполагам,че няма да има проблем и за линкове тъй като има и други които поставят такива. Благодаря предварително :)

Разбира се но сайта не ми позволи да пусна линкове, за това ако може намерете ме във фейсбук аз съм Gogova Yuliya! Ако изпишете точно така името моят профил излиза само с това име! Ще се опитам в отделен пост да дам линк към профила! :D :kiss:

https://web.facebook.com/yuliya.gogova1
Аватар
yuliya135
нов

Мнениеот maggii56 » 31 Окт 2016, 13:55

Здравейте! :):):)
Търсех начин да си изкарвам пари от Интернет, и попаднах на един сайт, който ми изглежда по надежден от други подобни сайтове.
Работата е обвързана с рефрешване на реклами в интернет като се въвеждат 4 цифри в защитено поле. Сайтът е нов на руски език. Сумите се натрупват в рубли и могат да бъдат теглени по почити всички възможни начина ( 10 000 рубли са око 280 български лева те се натрупват за около 2 - 3 дена по 1 - 2 часа на ден ). Доста подобни са нещата с останалите сайтове за печелене на пари от интернет, но тук различното е, че доста по бързо - се случват нещата и печалбата е доста по - голяма. Нужно е да съберете 7000 рубли, за да започнете да теглите. Най-хубавото е, че могат да ги превеждат чрез Western Uninion или Visa electron! Нужни са само по 2 часа на ден.
Аз направих някоя рубла. но ми трябват реферали - 40 ;)за да изискам превод. Пробвайте нищо не губите, ето и линка http://pfx.renov.top/2176866/
maggii56
нов

Мнениеот yuliya135 » 31 Окт 2016, 18:30

Съжалявам но като чуя руски сайт и бягам далеч, дано вземете някакви пари! Аз залагам на сигурни и доказани сайтове, защото знам какво означава да работиш с месеци и после да духаш супата! Имам два основни проекта от които основно се издържам! Единият е Американска МЛМ компания от 5 години и нито веднъж не е закъсняла с плащания! Другият е ревшар програма в която се закупуват кредитни пакети от по 5$ и веднага започват да се начисляват печалби! Тук няма как да ви презентирам всичко, за това който желае да заповяда в скайп и ще кажа и покажа всичко на моя екран! Между другото МЛМ компанията ми плаща в офшорна дебитна карта, ще се опитам да ви дам и видеото, което заснех при първото ми теглене!
https://www.youtube.com/watch?v=WfJ9Hu07neo
Аватар
yuliya135
нов

Мнениеот yuliya135 » 31 Окт 2016, 18:36

yuliya135 написа:Съжалявам но като чуя руски сайт и бягам далеч, дано вземете някакви пари! Аз залагам на сигурни и доказани сайтове, защото знам какво означава да работиш с месеци и после да духаш супата! Имам два основни проекта от които основно се издържам! Единият е Американска МЛМ компания от 5 години и нито веднъж не е закъсняла с плащания! Другият е ревшар програма в която се закупуват кредитни пакети от по 5$ и веднага започват да се начисляват печалби! Тук няма как да ви презентирам всичко, за това който желае да заповяда в скайп и ще кажа и покажа всичко на моя екран! Между другото МЛМ компанията ми плаща в офшорна дебитна карта, ще се опитам да ви дам и видеото, което заснех при първото ми теглене!
https://www.youtube.com/watch?v=WfJ9Hu07neo

МОЯТ СКАЙП► yuliya.gogova1
Аватар
yuliya135
нов

Мнениеот yuliya135 » 19 Яну 2017, 14:48

Здравейте, сътрудник съм в голяма, престижна немска компания, която е от 32 години на пазара и е най-развиващата се компания в европа! Нуждите постоянно нарстват и търсим нови хора, може би във вашият град а защо не и село! Може да се работи от всякъде!
Няма инвестиции, не се плашете, но пък има обучение онлайн, стига да има хора, които искат да се развиват и печелят разбира се! Много подходящ е млади майки, работещи и неработещи! Пишете ми в скайп yuliya.gogova1 или ме намерете във фейсбук! Успех, момичета!

https://web.facebook.com/yuleto13
Последна промяна yuliya135 на 14 Юли 2017, 16:45, променена общо 3 пъти
Аватар
yuliya135
нов

Мнениеот Gilson » 14 Юли 2017, 16:23

Малко да повдигна темата: можете да получавате някакви доходи с продажба на различни продукти, само в НИКАКЪВ случай НЕ плащайте за тях.
Също можете да разгледате сайтовете за работа от тип https://www.jobs.bg/ или https://bg.jooble.org/ .
Успешна надомна работа), и пазете се от измамници!
Gilson
нов

Мнениеот didi_galin » 27 Фев 2018, 17:15

абсолютно съм съгласна . Тези надомни работи за картички, химикалчици са абсолютна измама. Веднъж звънях на една обява и един мъж ми вдигна беше за сглобяване на химикалки и дори не поиска да ми обясни, а искаше първо да му преведа 10 лв и тогава щял да ми обяснява. Само че не позна :D :D :D :D
didi_galin
нов

Предишна

Начало  • Назад към Бременност и раждане