7 идеи за модерната спалня

7 идеи за модерната спалня

Как трябва да изглежда модерната спалня? В какви...

Познай марката: Шапката на Меган Маркъл

Познай марката: Шапката на Меган Маркъл

Кой е известният шапкар, чието име стои зад...

Как да спечелим войната с целулита с помощта на чист колаген?

Как да спечелим войната с целулита с помощта на чист колаген?

Целулитът поразява над 85% от жените, дори...

Модерните принтове за лято 2018

Модерните принтове за лято 2018

Лято 2018 ще ни изненада с принтове в ярки цветове....

256 години от написването на "История славянобългарска"

256 години от написването на "История славянобългарска"

О, неразумни и юроде! Поради что се срамиш да се...

СЗО: Видеоигрите пристрастяват като кокаина или хазарта

СЗО: Видеоигрите пристрастяват като кокаина или хазарта

Видеогрите могат да водят до пристрастяване по...

Модератори: Rama, vesal, momo

Мнениеот tony90 » 06 Мар 2018, 20:55

Моята дилема е следната-имам 2-годишна връзка с някого,обичаме се много. Той има 2 страни- едната е прекрасна,тя е грижовна,нежна,силно отдадена,мечтаеща да ме прави щастлива по всякакви начини. Другата обаче е плашеща -деспотична,патологична ревност до издребняване,манипулативност,сръдливост,когато го обхване ярост става буквално безсърдечен.Случвало се е след скандал или дребно спречкване да бъда гонена от тях,заминавана непрекъснато някъде ,затръшвана врата под носа,защото не съм се подчинила на някоя прищявка.При всяко мое качване на снимка-което е много рядко и става въпрос за съвсем нормално облекло,поза,физиономия и тн.- ревности,по цяла седмица скандали.И още хиляди истории...това ме ограничава до степен ежедневието и живота ми да се въртят само около него.Вече мисленето ми е промито и не знам какво да правя,защото го обичам,искам да се промени...след поредния скандал ми писна,той звъня за извинение след многото обиди както всеки път,но този път не го приех. И тук започва същинският ми проблем. Има човек,който от известно време прави опити да досигне до мен,кани ме на по кафе,аз се държах резервирано,но след всички тези драми започва да ми харесва доброто отношение,позволих си флирт,онлайн разбира се,не на живо...да си позволя ли да се отдам на този интерес и да пробвам да се видя с него. Страхувам се,не знам дали съм готова за край в отношенията ми с човека,който обичам,но е вреден за мен и това ме спира да изляза и да опитам да пообщувам с някой друг.Ако бъде разбрано ме чака филм на ужасите...
tony90
нов

Мнениеот Domakinka » 07 Мар 2018, 16:26

От горчив опит знам, че връзка с "тежък" откъм емоции мъж е истинско изпитание за нервната система. Отразява се на психиката и води до постоянен стрес и натоварване. Животът се превръща в постоянно преследване и избягване на ситуации. Никой не се променя напълно. Няма как да не се прояви същността му и в бъдеще - колкото и да се извинява и да обещава. Той те е заградил сякаш в огнен кръг. Моят съвет е да отхвърлиш бремето на тази така тежка и сложна връзка, да се отърсиш от чувствата си и да потърсиш общуване с мъж, който има по-лек и фриволен характер. Любовта е затова - да ни издига, а не да ни закопае.
Domakinka
нов

Мнениеот tony90 » 14 Мар 2018, 14:14

Благодаря много
tony90
нов

Начало  • Назад към Взаимоотношения