Съветите на д-р Йонко Мермерски: Какви са основните типове фигури?

Съветите на д-р Йонко Мермерски: Какви са основните типове фигури?

Заблуда е, че режимите на хранене и физическа...

8 съвета, когато ползвате сух шампоан

8 съвета, когато ползвате сух шампоан

Възползвали ли сте се от магическия ефект на...

10 вида главоболие и как да се справим с тях

10 вида главоболие и как да се справим с тях

Има над 150 различни вида главоболие. Най-често...

ИГРА: Как изглежда банята ви?

ИГРА: Как изглежда банята ви?

Тази седмица ви питаме как изглежда банята ви....

Погребението на Авичи в най-строга интимност

Погребението на Авичи в най-строга интимност

Преди месец Авичи беше намерен мъртъв в...

Почина големият български художник Светлин Русев

Почина големият български художник Светлин Русев

Почина големият български художник и...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот ivafileva » 21 Ное 2017, 21:28

С приятелят ми ще ходим на сватба. Заела съм се със задачата аз да избирам облекла. Аз ще съм с рокля, вече я избрах, но за приятеля ми се чудя. Според мен най-добре е да вземем някакъв спортен панталон и риза. Някой може ли да ми препоръча мъжки магазин за дрехи?
Аватар
ivafileva
приятел

Мнениеот simona321 » 22 Ное 2017, 20:23

Хаха, рядко се случва жената да си е избрала облеклото преди мъжа. В https://teodor.bg/rizi има много хубави спортни ризи. Аз взех на баща ми от този сайт и ризата е страхотна.
Аватар
simona321
приятел

Мнениеот ivafileva » 23 Ное 2017, 20:46

За първи път съм готова от толкова рано, но не е гаранция, че до тогава няма да си намеря по-хубава рокля. :D
Аватар
ivafileva
приятел

Мнениеот iva.kaneva » 02 Яну 2018, 21:05

да, наистина е странно дамата да е готова преди мъжа. С моят приятел миналата година бяхме на три сватби и даже кумувахме и той си взе страхотен костюм от m'suit. В София имат магазин в Сердика и в Пловдив също има, пак в един от моловете. Весело на сватбата!
Аватар
iva.kaneva
нов

Мнениеот kremena-stefanova » 10 Яну 2018, 17:28

Здравейте, скоро и аз ще бъда на сватба, но се чудя какво точно да облека. Тъй като съм просто гост и няма да участвам по никакъв начин в самата сватба съм си харесала няколко рокли, но ми се струват прекалено официални. Бихте ли ми препоръчали нещо, на някакви нормални(до колкото е възможно) цени. Благодаря.
kremena-stefanova
нов

Мнениеот Krista bg » 11 Яну 2018, 00:30

ivafileva написа:С приятелят ми ще ходим на сватба. Заела съм се със задачата аз да избирам облекла. Аз ще съм с рокля, вече я избрах, но за приятеля ми се чудя. Според мен най-добре е да вземем някакъв спортен панталон и риза. Някой може ли да ми препоръча мъжки магазин за дрехи?

Спортен панталон и риза на сватба? :roll: Сватбата е събитие, на което чисто от уважение към младоженците и тържеството, човек би трябвало да облече нещо, което подобава за случая, а именно - официални дрехи, които може да бъдат различни в своята степен на строгост, което пък зависи от това дали ще си само гост или действаща централна фигура. Повод да си купим нещо, което не бихме облекли в ежедневието. Изчистена риза, сако и вратовръзка, плюс панталон в подходящо съчетание на цветовете. Може да се съобрази с цветовете на роклята на дамата. Би се получил лек и ненатрапващ се мачинг. Изобщо: небрежно - елегантния стил, е много по-подходящ за случая, отколкото спортния, който е характерен за ежедневието.
Нещо такова или евентуално такова
Разбира се, от значение е и мястото, на което ще бъде сватбата. Едно е, ако е в някой по-обикновен ресторант, съвсем друго е на някое луксозно място.
Колкото до препоръчан магазин - Андрюс, Теодор, Ивенти - всички, които предлагат мода за мъже. По Пиротска има доста магазини, които предлагат облекло за официални поводи, както за жени, така и а мъже...
С този пост, отговарям и на kremena-stefanova. Препоръчвам да избягвате "практичните" решения от сорта на "това ще си го нося после и на работа". Сватбата е твърде специално тържество и е възможност да си позволим малко или повече блясък. Не я пропускайте. :wink: :)
Never too old to ROCK!
Аватар
Krista bg
наш човек

Мнениеот optimeon » 31 Яну 2018, 14:11

Открих много хубава рокля за сватба в Zara. Имаха големи намаления и ми излезе само 20 лв.
optimeon
нов

Мнениеот baronika » 12 Фев 2018, 10:43

optimeon написа:Открих много хубава рокля за сватба в Zara. Имаха големи намаления и ми излезе само 20 лв.

Чак ми е чудно, че в зара има такива рокли!
baronika
нов

Мнениеот optimeon » 19 Фев 2018, 13:39

В онлайн магазина им има много по-добри неща отколкото във физическите магазини!
law firm bulgaria, Застраховка пътуване в чужбина, бързи заеми онлайн, международни пратки
Последна промяна optimeon на 27 Мар 2018, 23:44, променена общо 1 път
optimeon
нов

Мнениеот sbx » 20 Фев 2018, 18:36

sbx
нов

Мнениеот vili_iv » 04 Апр 2018, 10:17

Аз също първо разглеждам в сайта им и си го поръчвам до магазин, така си запазвам размера и не обикалям във всички молове.
Аватар
vili_iv
нов

Мнениеот gerryto88 » 12 Апр 2018, 20:42

Не знаех, че в Зара има такива рокли…
Veni, vidi, vici
Аватар
gerryto88
нов

Начало  • Назад към Мода