Защо отслабваме по-трудно след 40?

Защо отслабваме по-трудно след 40?

Когато човек навърши 40 години, той забелязва...

Каква е тайната ви любовна мечта?

Каква е тайната ви любовна мечта?

Какво е първото нещо, което виждате на...

7 мита за слънчевия тен, на които да спрете да вярвате

7 мита за слънчевия тен, на които да спрете да вярвате

Искате да имате перфектен тен това лято? Ето 7-те...

Редът на раждане определя личността на децата в едно семейство

Редът на раждане определя личността на децата в едно семейство

Това дали е първо, второ или трето детето в едно...

Лятото идва на 21 юни  в 13:07 часа

Лятото идва на 21 юни в 13:07 часа

Точно в 13:07 часа днес 21 юни настъпва...

Моника Белучи: кралица на модното дефиле в Милано

Моника Белучи: кралица на модното дефиле в Милано

Моника Белучи бе избрана от марката Dolce & Gabbana за...

Модератор: Rama

Мнениеот *Escada* » 06 Яну 2011, 12:33

Харесва ми храната в "Дивака", също така и "Биляна" (там ми беше сватбата :D ), а в "Уасаби" сушито е уникално.
Хубавите неща се случват на тези, които умеят да чакат!
Аватар
*Escada*
наш човек

Мнениеот Hennes » 06 Яну 2011, 16:11

Да се изкажа и аз за родния град-Русе :arrow: "Мястото" - приятна атмосфера,вкусна храна :arrow: никакви забележки до момента :nod:
Аватар
Hennes
наш човек

Мнениеот Ружa » 06 Яну 2011, 17:03

,
Последна промяна Ружa на 10 Юли 2016, 22:41, променена общо 1 път
Ружa
наш човек

Мнениеот viaraMladenova » 23 Яну 2012, 12:51

Наскоро посетих страхотен нов ресторант в центъра - Concept . Намира се срещу БДЖ, на ул.Иван Вазов 12 в стара аристократична сграда. Атмосферата е приятна и предразполагаща, като менюто е смесица между европейска и средиземноморска кухня. Наистина го препоръчам, дори само за следобедно кафе :)
Аватар
viaraMladenova
нов

Мнениеот RADOST4E13 » 05 Фев 2012, 16:16

Докато бях в София едни от любимите ми места за среща с приятели или просто похапване бяха веригите ''Дивака'' и ''На края на вселената''.За мен това бяха места,на които храната,обстановката и обслужването,както и цените бяха на много добро ниво.
Изображение
Аватар
RADOST4E13
кандидат

Мнениеот дидито 86 » 05 Фев 2012, 17:36

Ivelin4eto_74 написа:
Апропо, ако някой съгражданин знае ресторант с добра италианска кухня , нека сподели....., че от проба -грешка взе да ми писва.... :smirk:

Пицикато, имат страхотни спагети и пици. За мен са с най-вкусната италианска кухня в града.
Аватар
дидито 86
наш човек

Мнениеот радост_в » 06 Фев 2012, 10:42

дидито 86 написа:
Ivelin4eto_74 написа:
Апропо, ако някой съгражданин знае ресторант с добра италианска кухня , нека сподели....., че от проба -грешка взе да ми писва.... :smirk:

Пицикато, имат страхотни спагети и пици. За мен са с най-вкусната италианска кухня в града.

La Pastaria ( до Стоматологията и в Пикадили парк )! 90% от нещата, които съм опитала са много вкусни, но да се има предвид, че е скъпичко. Пак до Стоматологията, след La Pasteria има малък италиански ресторант с 5-6 маси, храната била убийствена, цените обаче също.
Пицикато биват, но на няколко пъти са се излагали много лошо с някои ястия, които съм хапвала там ( случва се често да притичам, защото ми е в махалата ). Там съм хапвала най- зле приготвената panna cotta - този иначе чудесен десерт беше неприятен и безвкусен.
Добавям и Fаncy - в мол Варна и Гранд мол се сещам. Имах известни резерви, но последните ястия и пици, които опитах , бяха много добри.
Аватар
радост_в
VIP

Мнениеот венетка40 » 06 Фев 2012, 13:41

Тилилей, повечето неща са много прилични.В Мемо също има приятни изненади.
Never argue with idiots - they bring you down to their level and than beat you with experience.
Аватар
венетка40
наш човек

Мнениеот RADOST4E13 » 07 Фев 2012, 23:40

радост_в написа:
дидито 86 написа:
Ivelin4eto_74 написа:

La Pastaria ( до Стоматологията и в Пикадили парк )! 90% от нещата, които съм опитала са много вкусни, но да се има предвид, че е скъпичко. Пак до Стоматологията, след La Pasteria има малък италиански ресторант с 5-6 маси, храната била убийствена, цените обаче също.
Пицикато биват, но на няколко пъти са се излагали много лошо с някои ястия, които съм хапвала там ( случва се често да притичам, защото ми е в махалата ). Там съм хапвала най- зле приготвената panna cotta - този иначе чудесен десерт беше неприятен и безвкусен.
Добавям и Fаncy - в мол Варна и Гранд мол се сещам. Имах известни резерви, но последните ястия и пици, които опитах , бяха много добри.

Фенси и на мен ми допада много-храната е добра,атмосферата е релаксираща и много приятна.
Ходил ли е някой в един ресторант ''Берлоти''-сградата на Фина5 в жк''Гоце Делчев'' в София?
Ако не сте ви го препоръчвам горещо-храната е свежа,вкусна и поднесена с финес,имат прекрасна панорамна гледка,а обслужването е наистина на ниво!Цените тогава когато ходих-2010г бяха съвсем поносими.
Изображение
Аватар
RADOST4E13
кандидат

Мнениеот Tonita » 07 Яну 2014, 21:50

Някой скоро да е посещавал приятно кътче във Варна? Може и да се пуши. Дайте идейки, че не знам кои окапаха и кои останаха...
Колкото повече, толкова повече ...
Аватар
Tonita
VIP

Мнениеот zenata » 08 Яну 2014, 10:01

Tonita написа:Някой скоро да е посещавал приятно кътче във Варна? Може и да се пуши. Дайте идейки, че не знам кои окапаха и кои останаха...

:mrgreen:
оф, аз пък за софия не мога да се сетя за нито едно място с отлична кухня :retard: прилична - да, но отлична....да не говорим в комбинация с добро обслужване и обстановка.
Ignorancia Suprema

Винаги ще си част от душата ми...Благодаря на Господ, че ми даде шанса и привилегията да се докосна до теб!
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот Tonita » 08 Яну 2014, 10:10

zenata написа:
Tonita написа:Някой скоро да е посещавал приятно кътче във Варна? Може и да се пуши. Дайте идейки, че не знам кои окапаха и кои останаха...

:mrgreen:
оф, аз пък за софия не мога да се сетя за нито едно място с отлична кухня :retard: прилична - да, но отлична....да не говорим в комбинация с добро обслужване и обстановка.
Нямам думи. Едно време се чудехме кое да изберем, според това, каква кухня ни се хапва, музика, големина, аудитория.... :(
В центъра всички, за които се сещам и обичах ги няма вече. Варненките да казват ако са ходили някъде...
Аватар
Tonita
VIP

Мнениеот Vanilli » 08 Яну 2014, 11:17

zenata написа:оф, аз пък за софия не мога да се сетя за нито едно място с отлична кухня :retard: прилична - да, но отлична....да не говорим в комбинация с добро обслужване и обстановка.
Аз знам 3-4 места, ама цените са като за отлична кухня и добро обслужване (ако вкарам и обстановка в уравнението, остава само 1 :lol: ). Едното ти е близо, съответно на мене ми е далече и не съм го проверявала скоро.
Ти кажи къде е приличната кухня, дето става за съботно-неделни обеди/вечери без повод.
I object to violence because when it appears to do good, the good is only temporary; the evil it does is permanent. Mahatma Gandhi “Rewards and punishments are the lowest form of education.”-- Chuang-Tzu
Аватар
Vanilli
VIP

Мнениеот радост_в » 08 Яну 2014, 16:41

Toни, по центрото не знам :roll: Там не стъпвам (любимите ми кръчми вече ги няма, както и ти сподели) или ме влачат по изключение в изтръпналото Хепи, където храната ми е все по-непоносима. Вкусно и приятно, с отлично обслужване и леко над средните за наше село цени - Риалто в Гранд мол: http://bmrestaurants.com/bg/info_pages/48
Инак и Годзила на Мария Луиза бива като обастановка (обновиха се преди година-две), обслужване читаво ... храната не е да припаднеш, но пиците са добри - доста по-добри отпреди няколко години. На Пицикато (до Руското училище) също си оправиха кухнята, но там е малко по-специфично менюто и не е за всеки вкус. Зависи какво те влече :roll: За механи и подобни мнение не мога да дам по обясними причини :lol: :wink: Чинарите до нас са някакво култово място с прехвалена храна, но аз там не стъпвам :roll: Преди години съм хапвала, защото ми е близо - не останах зашеметена като повечето фенове :lol: Там обстановката си е кръчмарска, но хората хапват с удоволствие явно.
Аватар
радост_в
VIP

Мнениеот marapepelia6ka » 08 Яну 2014, 19:50

радост_в написа:изтръпналото Хепи ...

Едно от местенцата, които много ми липсват. Както и Селена. Задължително ще мина от там, дори и с риск да се разочаровам.
Рад, жива и здрава да е малката красавица!!! Страхотно дете е, гушни я от мен.
Аватар
marapepelia6ka
VIP

Мнениеот Tonita » 08 Яну 2014, 23:23

Хепи ми харесва - като атмосфера и заради залата за пушачи, а и ми е близо. Храната и аз не я долюбвам вече :lol:
Рад, това в Мола ще го прослушам. Кои са Чинарите до вас? Излиза ми някакво на сп. Марек... :roll:
Тук спрягат някакви - Гарибалди и Ред канапе....Някой ходил ли е? :roll:
Аватар
Tonita
VIP

Мнениеот ivaneliq_q » 09 Яну 2014, 08:20

В Чинарите съм сядала няколко пъти на мен кухнята не ми харесва, прехвалена е наистина. Единственото нещо, с което могат да грабнат посетители според мен е по-специфичното меню откъм дивеч. Над Габровски е Тони.
Ред Канапе бива, добре готвят, както и Бодега, Ноти и Дивайн. За Гарибалди само съм чувала, че има страхотно телешно, но не съм го посещавала.
За Пицикато също подкрепям, допада ми кухнята там.
Хепитата....ужас :D никога не са ми харесвали, няма и да ми харесат.
Има едно малко заведенийце под операта, Пантини се казва....има добри попадения, страхотни талиатели ядох там лятото. За друго към момента не се сещам.
А и Немо, но ресторантът Немо, не закусвалните им. Рибата е убийствена, каквато и да е.
Аватар
ivaneliq_q
вътрешен човек

Мнениеот nadeto_m » 09 Яну 2014, 16:06

Tedi_T написа:В 'Чорбаджийска среща'' съм яла най-вкусно сготвената храна,и разнообразна..Обстановката е битова.

Точно за нея се сетих!Наистина най-вкусната храна. 8)
Аватар
nadeto_m
нов

Мнениеот радост_в » 09 Яну 2014, 16:56

Tonita написа:Рад, това в Мола ще го прослушам. Кои са Чинарите до вас? Излиза ми някакво на сп. Марек... :roll:
Тук спрягат някакви - Гарибалди и Ред канапе....Някой ходил ли е? :roll:

Toни, "Стария чинар" е точното име :wink: И Вени беше споменала, че и допада храната там.
В Гарибалди съм се отбивала отдавна и имам смътен спомен за приятно място, вкусна храна и високи цени :arrow: слаба посещаемост :roll: Сега не знам как е.
С Риалто в Гранд мол няма да сгрешиш :nod:
Марч, мерси за пожеланията :kiss:
Ооо, Бодега, да - вкусно, много вкусно и приятно. Обичам това място. И сангрия пия по няколко канички :mrgreen: И ти е до д-то на центъра :wink:
Аватар
радост_в
VIP

Мнениеот Tonita » 09 Яну 2014, 19:26

Ауу, страшни сте :kiss: Това Бодега ми хареса. :roll: :mrgreen:
Аватар
Tonita
VIP

Мнениеот beti12 » 11 Ное 2016, 21:38

Здравейте! Може ли да ми препоръчате някой добър мексикански ресторант в София?
Аватар
beti12
кандидат

Мнениеот Red_lily » 16 Ное 2016, 16:34

Здравейте,
бихте ли ми препоръчали спокойно местенце с джаз музика в София
Благодаря
Аватар
Red_lily
нов

Мнениеот kris.dimitrova » 25 Апр 2018, 09:45

Здравейте :)

Бихте ли ми препоръчали добър ресторант в Пловдив. Напоследък доста се говори за Смокини - https://smokini.bg/. Някой с мнение за него :mrgreen:
Аватар
kris.dimitrova
нов

Мнениеот margi5432 » 11 Юни 2018, 23:33

Здравейте ,

Скоро прочетох че се интересувате от ресторанти добри в Бургас. Бих ви препоръчала 8 mamas, Нептун и Златна Котва. В НИКАКЪВ СЛУЧЕЙ НЕ НОРМА или АНТРЕ .
margi5432
нов

Предишна

Начало  • Назад към Готварство