Салата от спанак и пушена скумрия

Салата от спанак и пушена скумрия

Рецепта за Салата от спанак и пушена скумрия....

Пай с бутертесто и кайма

Пай с бутертесто и кайма

Рецепта за Пай с бутертесто и кайма. Продукти и...

Шишчета със сьомга и подправки

Шишчета със сьомга и подправки

Рецепта за Шишчета със сьомга и подправки....

Кристиян Чифи: Matrix е повече от марка – тя е начин на живот

Кристиян Чифи: Matrix е повече от марка – тя е начин на живот

За италианския коафьор Кристиян Чифи...

Адам Левин и Бехати Принслу станаха родители за втори път

Адам Левин и Бехати Принслу станаха родители за втори път

Вокалистът на "Маруун 5" Адам Левин и съпругата му...

Дженифър Анистън е "добре" след раздялата си с Джъстин Теру

Дженифър Анистън е "добре" след раздялата си с Джъстин Теру

Американската актриса Дженифър Анистън е...

Модератор: Rama

Мнениеот сaт_err » 28 Мар 2011, 13:45

Бах мааму :shock:
Що все на добрите хора :mrgreen:
Гнори, има толкова хора, които ще се молим за теб, които ще те подкрепяме, а и ти, със скорпионския си характер, знам, че нЕма да се дадеш :wink: Абе, звездите ми говорят, че всичко ще е ок :kiss:
Ако през нощта мечтаеш за слънцето, няма да забележиш звездите
Аватар
сaт_err
наш човек

Мнениеот Bambulka » 29 Мар 2011, 00:10

Гнори, три дни чета темата ти и ми се иска да ти кажа нещо, но съм толкова объркана от обстоятелствата около теб, че останах без думи. Заради любовта ти към поезията, тази вечер реших да ти поднеса две стихотворения на Мадлен Алгафари, които сякаш са писани за теб:

КЪМ СМЪРТТА

Опитваш се да ме изплашиш ли?
Та аз отдавна те познавам!
За повечето смъртни страшна си
и повечето се предават.

Но аз те пуснах доброволно
да бъдеш белег на живота.
Не мога да съм по-доволна
от себе си, защото

до смърт обичам! И до грях!
До смърт съм себе си сега и тук!
Така че, Смърт, не ме е страх!
Иди да плашиш някой друг!

А мравките не знаят, че има звезди!
Но ако бяха като нас, можеха да повярват!

Не си като онези мравки!
Аз исках със сърце и слово
да ти припомня, че и в твойте клетки
крещи кръвта на Балканджи Йово:

"Ръце си нямам!
Нозе си нямам!
Очи си нямам!
Но вяра, ВЯРА ИМАМ!"

Гнори, имай вярата и всичко ще бъде наред!
Щастието е добро здраве и лоша памет!
Аватар
Bambulka
наш човек

Мнениеот Жени799 » 29 Мар 2011, 14:00

не очаквах, че става дума за болестта, но сега видях раздела... :shock: :? :oops:
Моето (дОсЪд'но :mrgreen: ) мнение е, че ти самата си си рецепта за бързо оздравяване.. :wink: не си загубила чувство за хумор и почва под себе си, мобилна си, а това е чудесен пример за хората, които те обичат.. :wink:
Моят опит е горчив, но когато нещата са навреме, те се контролират..особено когато имаш дух за това. А ти си (по мои наблюдения) точно такъв тип. :) Всичко минава и заминава, лошото и хубавото са само изпитания за да доусъвършенстваш себе си. :wink:
Изображение
Изображение
Аватар
Жени799
наш човек

Мнениеот Lind » 29 Мар 2011, 22:01

Гнори, съжаленията ще ти ги спестя, щото явно нямаш нужда, пък и не ми се струваш от хората, които тайно им се радват. Това задочно де, щото с теб още не сме се запознали реално. Минавам направо към въпроса: най-близкият ми пример с раковоболен човек, на два пъти опериран от два различни вида рак, е баба ми. Първия път беше рак на дебелото черво, тя беше много уплашена и обезсърчена, а светилата вдигаха рамене: "Аз не знам... такова... вие си решавайте... ама шансовете й са много малки, със или без операция." Тогава дядо ми и майка ми решиха да заложат на малкия шанс и жената към момента си е жива и здрава, макар че майка ми, която я гледаше първите месеци, много отнесе и от лекарите, и от нея. Просто не беше подготвена жената, много я бяха стреснали и на всичкото отгоре я бяха излъгали (това близките), че колостомната торбичка ще се махне непременно след няколко месеца. Наложи се, иначе нямаше да се съгласи да я оперират. А сега е много доволна, че са я излъгали. Животът взе, че й се услади.
Това беше преди четиринайсет години. Второто - рак на гърдата - преди четири. Тогава вече и тя беше по-спокойна, все пак стара пушка в тая област. Отстраниха й гърдата и към момента си е жива, здрава и проклета. Тая е бабата, за която докторът казва, че ще живее до сто двайсет и пет години и тя всеки път изпада в паника. Не ще чак толкоз.

За нас първия път беше много по-страшно, защото и самата тя го приемаше много по-тежко. Втория път не че не се плашехме и притеснявахме, но някак си от нея се излъчваше едно спокойствие тип "ааа, това вече съм го минала, сега пак ще го мина". Иначе пак всичката информация беше изчетена и надлежен брой светила - консултирани. Но тя самата беше положително настроена и се възстанови много по-бързо. Този път вярваше, че ще оздравее, и оздравя. Обаче и второто го хванаха навреме. Първото почти го бяха изпуснали, щото тя не отиде на лекар навреме. И разликата си пролича. Та много съм съгласна с мъжа ти. В такива случаи времето е много важно.

Ще стискам палци всичко да се развие по най-благоприятния начин!
Шоколадест, безобразен, правописен темерут. Нетрогвателен и груб. Електроникус пиратус. Виден интернет лумпен.
Аватар
Lind
наш човек

Мнениеот mirea » 07 Фев 2018, 01:06

Ваксина от син скорпион срещу рака посредничество с доставка от клиниката в Куба.
sweni@abv.bg
mirea
нов

Предишна

Начало  • Назад към Здравословни проблеми