Защо отслабваме по-трудно след 40?

Защо отслабваме по-трудно след 40?

Когато човек навърши 40 години, той забелязва...

Каква е тайната ви любовна мечта?

Каква е тайната ви любовна мечта?

Какво е първото нещо, което виждате на...

7 мита за слънчевия тен, на които да спрете да вярвате

7 мита за слънчевия тен, на които да спрете да вярвате

Искате да имате перфектен тен това лято? Ето 7-те...

Редът на раждане определя личността на децата в едно семейство

Редът на раждане определя личността на децата в едно семейство

Това дали е първо, второ или трето детето в едно...

Лятото идва на 21 юни  в 13:07 часа

Лятото идва на 21 юни в 13:07 часа

Точно в 13:07 часа днес 21 юни настъпва...

Моника Белучи: кралица на модното дефиле в Милано

Моника Белучи: кралица на модното дефиле в Милано

Моника Белучи бе избрана от марката Dolce & Gabbana за...

Модератори: RamboSilek, Rama

Мнениеот Simoivanovv » 26 Юни 2017, 22:09

Здравейте , страдам от ПА от няколко години и реших да потърся помощ от психолог. От София съм и си записах час при Тони Добрев , дали има някой който е ходил при него ? Добър ли е ? Препоръча ми го приятелка на която е помогнал да се излекува от ПА .
Simoivanovv
нов

Мнениеот nadejadqkovaa » 29 Юни 2017, 22:57

Simoivanovv написа:Здравейте , страдам от ПА от няколко години и реших да потърся помощ от психолог. От София съм и си записах час при Тони Добрев , дали има някой който е ходил при него ? Добър ли е ? Препоръча ми го приятелка на която е помогнал да се излекува от ПА .

Здравейте ,тъкмо си направих регистрация за да ви отговоря. Аз съм ходила на терапия при него . Помогна ми да преодолея ПР , да спра лекарствата и сега водя съвсем нормален и страхотен живот . Съветвам ви да му се доверите. Вие бяхте ли вече на консултация ? Как мина ?
Последна промяна nadejadqkovaa на 29 Юни 2017, 23:00, променена общо 1 път
nadejadqkovaa
нов

Мнениеот nadejadqkovaa » 29 Юни 2017, 22:58

nadejadqkovaa написа:
Simoivanovv написа:Здравейте , страдам от ПА от няколко години и реших да потърся помощ от психолог. От София съм и си записах час при Тони Добрев , дали има някой който е ходил при него ? Добър ли е ? Препоръча ми го приятелка на която е помогнал да се излекува от ПА .

Здравейте ,тъкмо си направих регистрация за да ви отговоря. Аз съм ходила на терапия при него . Помогна ми да преодолея ПР , да спра лекарствата и сега водя съвсем нормален и страхотен живот . Съветвам ви да му се доверите. Вие бяхте ли вече на консултация ? Как мина ?
nadejadqkovaa
нов

Мнениеот Simoivanovv » 02 Юли 2017, 11:13

Вчера ми беше първата консултация с него. Разясни ми много неща за които не съм си давал сметка даде ми упражнения. Чувствам се доста по дпбре.Следващата ни среща е след 10 дни. нямам търпение.
Simoivanovv
нов

Мнениеот moli76 » 18 Сеп 2017, 22:03

Здравейте , аз съм момиче на 20 г и с гаджето ми сме в труден период тъй като го ревнувам постоянно и неоснователно имам чувството че го задушавам ходя на психолог от година ама не помага Какво да направя Как да запазя връзката си .В безизходица съм ! Чувствам се отчаяна и
виновна постоянно защото това е единствения повод за неразбирателство между нас !
Моля да ме посъветвате ! :retard: :\ :?: :cry: :? :shock: :angry:
moli76
нов

Мнениеот Simoivanovv » 30 Сеп 2017, 21:08

Ами , може да потърсите друг терапевт :)
Simoivanovv
нов

Мнениеот Pmariq » 08 Ное 2017, 15:51

Здравейте , може ли да попитам за въпросния терапевт. Г-н Тони Добрев . Добър ли е ? Виждам че мненията са сравнително от скоро и се надявам да ми отговорите. Аз страдам от депресия и ОКР имам и паник атаки. Пия и хапчета а толкова ми се иска да спра . Имам 2 деца и страхотен мъж но някак си не мога да се радвам на живота. 2 познати от София са били при него и им е помогнал , спрели са хапчета и всичко им е наред но аз съм от Бургас и ми се иска да знам че цялото ходене до София ще си струва. Той дали работи онлайн с клиенти ? Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите.
Pmariq
нов

Мнениеот Simoivanovv » 08 Ное 2017, 18:13

Pmariq написа:Здравейте , може ли да попитам за въпросния терапевт. Г-н Тони Добрев . Добър ли е ? Виждам че мненията са сравнително от скоро и се надявам да ми отговорите. Аз страдам от депресия и ОКР имам и паник атаки. Пия и хапчета а толкова ми се иска да спра . Имам 2 деца и страхотен мъж но някак си не мога да се радвам на живота. 2 познати от София са били при него и им е помогнал , спрели са хапчета и всичко им е наред но аз съм от Бургас и ми се иска да знам че цялото ходене до София ще си струва. Той дали работи онлайн с клиенти ? Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите.

Аз бях на терапията при него. Страдах от ПР имах натрапчиви мисли , страх от полудяване , задух , сърцебиене и още една камара други проблеми. За кратко време успя да ми помогне , е и аз не се предадох. Имаше и трудните моменти но вече всичко е наред. Осъзнах много неща и за пръв път в живота си се чувствам добре. Моя съвет е да се престрашиш и да започнеш терапия , за да се оправиш. Онлайн не знам дали работи , имам спомен че е работил с някаква жена в Америка но наистина не съм сигурен. Най-добре си го питай.
Simoivanovv
нов

Мнениеот gero_vilev » 13 Мар 2018, 17:21

Здравейте , вече от доста места прочетох за Тони Добрев и разбрах, че е много добър ,но никъде не мог да намеря контакт с него . Бихте ли ми написали номерът му?
gero_vilev
нов

Мнениеот Simoivanovv » 14 Мар 2018, 12:32

gero_vilev написа:Здравейте , вече от доста места прочетох за Тони Добрев и разбрах, че е много добър ,но никъде не мог да намеря контакт с него . Бихте ли ми написали номерът му?

0988713668 Това е номерът , да добър е на мен ми помогна и на един пиятел също, а цените са нормални.
Simoivanovv
нов

Мнениеот bobi_1959 » 22 Апр 2018, 20:25

Simoivanovv написа:
gero_vilev написа:Здравейте , вече от доста места прочетох за Тони Добрев и разбрах, че е много добър ,но никъде не мог да намеря контакт с него . Бихте ли ми написали номерът му?

0988713668 Това е номерът , да добър е на мен ми помогна и на един пиятел също, а цените са нормални.

Благодаря ви.
bobi_1959
нов

Начало  • Назад към Паническо разстройство