Съветите на д-р Йонко Мермерски: Какви са основните типове фигури?

Съветите на д-р Йонко Мермерски: Какви са основните типове фигури?

Заблуда е, че режимите на хранене и физическа...

8 съвета, когато ползвате сух шампоан

8 съвета, когато ползвате сух шампоан

Възползвали ли сте се от магическия ефект на...

10 вида главоболие и как да се справим с тях

10 вида главоболие и как да се справим с тях

Има над 150 различни вида главоболие. Най-често...

ИГРА: Как изглежда банята ви?

ИГРА: Как изглежда банята ви?

Тази седмица ви питаме как изглежда банята ви....

На Черешова задушница почитаме мъртвите

На Черешова задушница почитаме мъртвите

Съботният ден пред Петдесетница е ден в памет на...

Модератор: vesal

Мнениеот ushna » 07 Дек 2007, 17:46

Здравейте :D Не съм сигурна дали на въпроса ми му е точно тук мястото,ама за друго не се сещам.Да ме извинят хората,поддържащи сайта :(
Ето каква е работа-нов приятел(има-няма месец-два).На празниците ще сме заедно.Още не го познавам дотам добре(живеем доста далече един от друг и се виждаме рядко).Никаква идея нямам за подарък!Ще ми се да е нещо оригинално и нестандартно,ама нищо не ми ражда главицата в момента :(
Помагайте,момичета!
Няма значение какви са идеите :) Кажете,вие какво бихте подарили на любимия си мъж?
Благодаря :)
Аватар
ushna
нов

Мнениеот shys » 07 Дек 2007, 18:13

така е трудно да се каже ти едва го познаваш а какво остава за нас 8) поразпитай какви хобита има за какво си е мечтал като мъничък .... :naboi: и действай. Успех :!:
I love walking in the rain,because no one knows i`m crying!!!
Аватар
shys
кандидат

Мнениеот ushna » 07 Дек 2007, 18:43

Пак съм аз :oops: С уточнение-човека завършва право,обожава си професията.Мнооого романтична натура-повече от жена обича вечери на свещи и т.н.Да ,ама на празниците няма да сме само двамата :(
Минал ми е през ума момента с интересите-но как да избера сред огромното количество музика и книги,които харесва?!?
Не знам.
По-скоро ми се щеше да ви чуя мнението какво вие бихте подарили на любимия си мъж(да си открадна или взаимствам идейка :wink: )
Аватар
ushna
нов

Мнениеот Дидонка » 07 Дек 2007, 20:08

Аз мога да ти кажа какво ще подаря на тате. :D
Тази година като по чудо имам повечко идейки.
Значи:
- едно DVD на Elton John от концерта на 60-годишния му юбилей (защото е голям фен на концертите и щом пуснат някой по телевизията веднага сяда да го записва)
- един парфюм на Адидас (моят тати не си пада толкова по миризмите и подозирам, че няма и да забележи как мирише, а ще си го пръска направо)
- едни чорапки за ски, такива спортни (защото си няма, а и не обича ластика на чорапите да му се врязва :) )
- едно CD с audiobook на неговия любим писател на английски език (защото такъв audiobook е нещо ново за него и защото обича да чете хубави книги на английски)
- един календар за 2008 за всеки ден за бюрото с вицове на английски (по горната причина)

Това е засега, всико е свързано с интересите му.
Знам, че най-много би се радвал на техника, но вече всичко си има, а една дигитална видеокамера струва много и предпочитам сам да си я купи. От мене дребните подаръчета. :)
Аватар
Дидонка
нов

Мнениеот krasii » 07 Дек 2007, 22:12

Знаеш ли дали обича да ходи на лов или риболов..да играе мач?Какво прави в свободното си време?
Изображение

Крайна цел -10 кг :)
Начало на Първа фаза 3.12.2011
Аватар
krasii
наш човек

Мнениеот Hris » 07 Дек 2007, 22:38

Винаги, когато съм нямала идеи или съм закъснявала /както винаги :wink: / съм подарявала козметика.
Аватар
Hris
наш човек

Мнениеот ushna » 07 Дек 2007, 22:50

Ами!Риболов :lol: Няма начин-никакъв риболов и футбол :lol: Човека обича да си чете,да слуша музика или гледа хубав филм.Театър,концерти...това му е в свободното време.А,да-и купони с приятели :wink:
Благодаря за идейките :)
Давайте още-ще ви бъда благодарна.А и ако някой мъж се включи... :D
Аватар
ushna
нов

Мнениеот krasii » 07 Дек 2007, 23:11

Ами направи му един подарък...преди да се съберете с приятелчетата ви..облечи секси бельо...рози,свещи шампанско..любимата му музика..прелъсти го..и му подари незабравими моменти,които няма да се сравнят с някоя книга,а ще се оценят както трябва..
Изображение

Крайна цел -10 кг :)
Начало на Първа фаза 3.12.2011
Аватар
krasii
наш човек

Мнениеот шепот » 08 Дек 2007, 00:21

ushna написа:Пак съм аз :oops: С уточнение-човека завършва право,обожава си професията.

Съдийско чукче... :)

Изображение
Аватар
шепот
наш човек

Мнениеот ASJ » 08 Дек 2007, 09:16

еи това за съдийското 4ук4е е много оригинално,само 4е къде се продават подобни работи????
Аватар
ASJ
наш човек

Мнениеот lolyte » 08 Дек 2007, 12:31

На мен пък ми хареса идеята за бельото :lol: Но мисля,че трябва да му подариш книга,а след купона да му поднесеш другите неща..Когато няма да го очаква...
Аватар
lolyte
наш човек

Мнениеот san4eto » 20 Дек 2007, 14:19

абе миличка мъжете също си падат по бижута и разни аксесоари-помисли си за един хубав,качествен колан в комплект с портфейл;или пък видях да се продават срахотни комплекти ( ако мислиш че е подходящо за твоя човек) табакера , копчета за ръкавели , игла за вратовръзка или там нещо от сорта...ако е в този стил мисля че е удачно . и са в готини кутии.аз на моя човек съм му купила едни пръстени ама той си ги беше харесал много-тоест беше се влюбил в тях и аз просто запомних
Аватар
san4eto
кандидат

Мнениеот san4eto » 20 Дек 2007, 14:22

оп пак съм аз още нещо се сетих-ако се интересува от разни исторически истории , футбол или някакъв друг спорт , можеш да му вземеш енциклопедия.има едни големи и лъзскави , доста шик енциклопедии , пък и е съвсем неангажиращ подарък...
Аватар
san4eto
кандидат

Мнениеот anthula » 28 Дек 2007, 12:47

:D ехо авторката какво купи на въпросния мъж?Моят очакваше електрическа самобръсначка,но понеже преди празниците бяхме в Египет а след това нямах възможността да изляза сама на пазар та отложих въпросния подарък за Новата година пак под елхата....... :D
Аватар
anthula
кандидат

Мнениеот BeBsSsQ » 11 Фев 2008, 15:37

amm...iskam i az da va pomolq da mi dadete syvet kakvo da zema za svoq priqtel...hodim ot dve tri sedmici nqkade :) Lud e po futbula...Drygo neznam kakvo haresva ne go poznavam prekaleno dobre makar che se vijdame na chesto....upotrebqva alkohol i cigari :) nadqvam se da mojite da mi pomognete :) :1:
Аватар
BeBsSsQ
нов

Мнениеот ushna » 12 Фев 2008, 23:02

:shock: Бях почти забравила за тази си тема,а ето,че някой я е "изровил".Което може би е добре,понеже немалко хора сега са обхванати от тревога какво да вземат за Свети Валентин :?
Нека разкажа какво се случи все пак с подаръка :) Плановете за празнуването се провалиха нацяло...В последния момент,обаче,успяхме да намерим начин да се видим.И това се оказа нашия подарък-възможността да сме заедно :D
Офтопик:Шепот,благодаря за идеята за съдийско чукче.Не е само оригинална,а донякъде(поне за мен) си има лек еротичен оттенък :wink:
А този път,понеже и двамата обичаме пътуванията,сме решили да си подарим няколко дни в спокойно балканско селце.
Така че,подарявайте си първо обич :D В комплект с присъствието на любимия човек :)
Аватар
ushna
нов

Мнениеот ThirstForLove » 18 Ное 2008, 13:39

Намерих тази тема и реших, че няма нужда да пускам нова.

Днес с моя любим имаме годишнина и отдавна съм наумила да му подаря ел. самобръсначка. Разбрах, че най-предпочитаните марки са Филипс и Браун. Въпросът ми е: на коя от двете марки да се спра? Моделите на Браун са с мрежа, а тези на Филипс с кръгли въртящи се глави. Чудя се кой вариант е по-подходящ дори за по-дълги косъмчета? :roll:

Въпросът по принцип май трябва да е към мъжете, но при липса на такива ,ще се радвам ако и дамите могат да кажат нещо по въпроса...
Аватар
ThirstForLove
кандидат

Мнениеот bilqna » 22 Дек 2008, 18:33

и аз се чудя кво да подаря на моя приятел ходим от 1 и 8 месеца помагайте
Аватар
bilqna
нов

Мнениеот s.s.s._88 » 27 Дек 2008, 10:52

Аз вече купих.... :sport: Гривна,с много готина плетеница,от стомана.Изведнъж ми пресветна,че беше се загледал в една такава гривна и много му хареса.А и много се зарадва като му я подарих,сега не я сваля... :1: Улекна ми вече,няма да мисля какво да купувам.... :faint: :D
Всичко е позволено, важното е да не те хванат!!!
Изображение
Аватар
s.s.s._88
наш човек

Мнениеот bilqna » 27 Дек 2008, 12:07

блазе ти :o
Аватар
bilqna
нов

Мнениеот Prolet_22 » 30 Дек 2008, 13:06

Момичета, тези мъже не заслужават! По-добре е да се притеснявате какво те ще ви купят, а не какво вие ще им купите. Само да ви кажа: плюшените играчки не са добър избор! Ако са футболни фенове, вземете им шалче на любимия отбор или нещо такова - фенско. Може и готина мишка за компютъра. Може и някакъв готин парфюм, който са искали да имат, но не са можели да си купят. Може кожен колан, готини ръкавици........ Супер много неща!
Аватар
Prolet_22
нов

Мнениеот zenata » 30 Дек 2008, 13:17

Prolet_22 написа:Момичета, тези мъже не заслужават! По-добре е да се притеснявате какво те ще ви купят, а не какво вие ще им купите. Само да ви кажа: плюшените играчки не са добър избор! Ако са футболни фенове, вземете им шалче на любимия отбор или нещо такова - фенско. Може и готина мишка за компютъра. Може и някакъв готин парфюм, който са искали да имат, но не са можели да си купят. Може кожен колан, готини ръкавици........ Супер много неща!

баси логиката :shock: толкова ли се притесняваш какво ще ти се подари :shock:
иначе за играчките си права :D
Аватар
zenata
VIP

Мнениеот Ружa » 30 Дек 2008, 16:04

,
Последна промяна Ружa на 10 Юли 2016, 00:12, променена общо 1 път
Ружa
наш човек

Мнениеот СуАйгъръ » 30 Дек 2008, 16:07

BeBsSsQ написа:amm...iskam i az da va pomolq da mi dadete syvet kakvo da zema za svoq priqtel...hodim ot dve tri sedmici nqkade :) Lud e po futbula...Drygo neznam kakvo haresva ne go poznavam prekaleno dobre makar che se vijdame na chesto....upotrebqva alkohol i cigari :) nadqvam se da mojite da mi pomognete :) :1:

Купи му запалка с лого на любим отбор, а на нас - едно писане с кирилица! :D
Изображение
Аватар
СуАйгъръ
наш човек

Мнениеот Elina » 12 Фев 2009, 09:01

Часовникът не е лош, ма е безумно скъп. :roll: :roll: Спокойно може да се намери и за половината пари.
Освен това, когато се подарява часовник, е на раздяла - такова е поверието. По тази причина , човекът, на когото го подаряваш, трябва да ти даде една паричка - все е едно си го купува. :lol:
Аватар
Elina
наш човек

Следваща

Начало  • Назад към Мъжки работи