Козметика за лека нощ

Козметика за лека нощ

Коя жена не би желала да се събуди отпочинала и с...

Познай марката: Панталоните на Блейк Лайвли

Познай марката: Панталоните на Блейк Лайвли

Красива, стилна и секси, независимо с какво е...

Салата от коприва

Салата от коприва

Рецепта за Салата от коприва. Продукти и начин на...

Кои са 10-те цвята на пролет 2018?

Кои са 10-те цвята на пролет 2018?

От нежни пастелни тонове, през страстно червено...

Плодовите сокове вредят на гладен стомах

Плодовите сокове вредят на гладен стомах

Употребяването на плодове сокове на гладен...

Ема Уотсън с милион срещу сексуалното насилие

Ема Уотсън с милион срещу сексуалното насилие

Британската актриса Ема Уотсън дарява един...

Модератори: Вещица, Bambulka, Rama, Лилит, vesal

Мнениеот Zelenookata » 18 Яну 2008, 00:34

Искам да помоля ако в сайта има хора които НАИСТИНА разбират от тълкуване на сънища да ми помогнат, защото не вярвам на интернет съновници.
Доста време (около година, ако не и повече) не съм сънувала нищо. Преди няколко седмици сънувах блато със доста мътна вода и много водорасли, в което плувах с няколко приятели, и в което имаше русалка. Русалка, от която всички са се страхували и никой не се е къпал в това езеро/блато. Ние не послушахме и решихме да плуваме вътре, и след някакво време видях как под водата тя се приближава към мен със доста стремителна скорост, и без да виждам лицето и усетих че не е приятелск инастроена. Показа се над водата доста бързо и с доста заплашително лице. Говорихме нещо с нея, по чувствата ми в съня определих, че е било като заяждане от нейна страна към мен след което посоката на разговора се промени и някак си се сприятелихме. след което плувахме заедно.
Не си спомням да съм гледала филми или да съм чела нещо за русалки близките няколко дена, за да кажа че съня е заради нещо видяно през деня.

Имах и друг сън, който ми направи доста по-голямо впечатление. Преди 4 дена сънувах че плувам в море със АДСКИ огромни вълни, които ме заливаха и едвам едвам изплувах на повърхността. По някакъв начин исплувах до една пещера, с много красиви камъни и вода и просто беше адски красива, ходих захласната вътре доста време без да правя нищо, и в един момент се обърнах да погледна към входа на пещерата и видях че вълните от морето ще я залеят. В същия момент се появи ангел с НЕРЕАЛНО големи криле в сравнение с пропорциите му. Висок, строен млад мъж с къса руса коса и светли очи. (Аз не познавам такъв в реалността) Много красив. В съня си почувствах любов към него, и след като се събудих доста време пред очите ми стоя този образ. И този ангел застана пред входа на пещерата и с ЕДНОТО си крило го закри. Снежно бяло крило с огромни красиви пера. След като закри входа на пещерата се чуваше доста време как огромните вълни се удрят в крилото му и не могат да минат през него, а на него не му трябва никаква сила, той все едно си почива като си е опрял крилото там. И вътре в пещерата влизаха само някакви капчици от вълните отвън. След като всичко спря, ме хвана за ръка и се разхождахме из пещерата. От някъде извадих стотинки и ги пуснах в нещо като кристална ваза оформена от скалите и в още няколко локвички (незнам как е в България, но в Русия (аз съм рускиня) когато пуснеш стотинка в някакъв водоем, било то река, езеро или фонтан - значи че ще се върнеш пак там) И знам че ги пуснах във водата точно с тази цел.

Ако някой може да ми каже какво значи всичко това, най-вече втория сън ще съм много благодарна. Ако не го мързи може да тълкува и първия... Много ми е любопитно, защото от повече от година не съм сънувала нищо и изведнъж сънувам нещо, след седмица пак. По принцип и преди като съм сънувала, като се събудя помня съня първите секунди, след това колкото и да се напъвам не мога да си спомня нищо. А тези 2, особенно последния ми се врязаха дълбоко в съзнанието, и след втория като си затворя очите и си представя гледката на момчето с крилата и чувствам някаква вътрепна любов към него...
Живял ли си във дом с порутен покрив? Стоял ли си във буря до само дърво? И трясъка връз него чакал ли си от гръм със мълния в едно? Ръце протягал ли си подир птица? Лекувал ли си счупено крило? Изпращал ли си я със взор зареян горе, отлитаща от стъкнато с любов гнездо? Ръка премръзнала затоплял ли си с длани? Надежда върнал ли си в нечия душа? От себе си отричал ли си се заради някой, обричайки се сам на самота? Ако и туй си сторил без да мериш,осмислил си защо си на света!!!
Аватар
Zelenookata
нов

Мнениеот kleopatra_sv » 21 Яну 2008, 14:15

Вярвам в сънищата , често сънувам и чакам последствията.Така се научих да ги разгадавам .
Мисля, че сънят ти е прекалено красив , за да се случи нещо подобно наистина.Големите вълни са големи препятствия, но ти сама си изплувала и то на още по-красиво място.Това значи, че някой ще ти помогне и той не е млад, красив, силен и хубав.Свързано е с промяна на нещо- дом, работа или офис.Пещерата е твърде хубаво, ако живееш на квартира ще я смениш или по-скоро е преместване някъде- може би и в друг град.Парите, пуснати в фонтана - те са като рушвет даден някому, но иначе и са голям късмет.Пази се от този човек , който ти е помогнал- той ще ти поиска нещо в замяна...Такива ориенталски сънища се сбъдват до 6 месеца.Пиши ми за резултата.
Възможно е пуснатите пари да са дарение за нещо, за което отдавна мечтаеш- така мечтата ти я виждам сбъдната...
Аватар
kleopatra_sv
кандидат

Мнениеот kleopatra_sv » 21 Яну 2008, 14:45

Вярвам , че 1-я ти сън е свързан с 2-я..Според мене си се противопоставила на мъж , не на жена / баща,мъж или шеф/за нещо обаче съвсем дребно, взела си някакво прибързано решение, за което съжеляваш, ще съжеляваш или сега ти престои.Решителността в съня ти показва, че не си такава- страх те е да предприемеш нещо, или се колебаеш, защото не си сигурна или не знаеш как? .Това, че ставаш приятелка с врага на другите - говори , че си направила нещо с хитрост, нещо си излъгала или по-точно премълчала.Но какво е то- може би и ти не знаеш?Но и това загатва за преместване или промяна на нещо.Май наистина трябва да направиш или промениш нещо.Сънищата са в подсъзнанието ти - те те предупреждават за нещо- ТИ САМА ЩЕ ГИ РАЗТЪЛКУВАШ.
Аватар
kleopatra_sv
кандидат

Мнениеот Zelenookata » 21 Яну 2008, 17:09

За преместването - дано да е вярно. Тази година ще съм кандидат студентка и ако ме приемат смятам да се преместя да живея там. За някои неща наистина последно време съм премълчавала... И в момента също доста се колебая за едно решение и от доста време не мога да реша... :(
БЛАГОДАРЯ ТИ! Благодаря наистина че реши да ми помогнеш, много се радвам !
Живял ли си във дом с порутен покрив? Стоял ли си във буря до само дърво? И трясъка връз него чакал ли си от гръм със мълния в едно? Ръце протягал ли си подир птица? Лекувал ли си счупено крило? Изпращал ли си я със взор зареян горе, отлитаща от стъкнато с любов гнездо? Ръка премръзнала затоплял ли си с длани? Надежда върнал ли си в нечия душа? От себе си отричал ли си се заради някой, обричайки се сам на самота? Ако и туй си сторил без да мериш,осмислил си защо си на света!!!
Аватар
Zelenookata
нов

Мнениеот kleopatra_sv » 22 Яну 2008, 11:21

Изглежда ти е трудно да вземаш решения и се колебаеш кое е правилното!Тогава сподели с някой, но не за съвет , а да видиш другите гледни точки и тогава решавай!!Успех :finger:
Аватар
kleopatra_sv
кандидат

Мнениеот Анет » 22 Яну 2008, 21:41

kleopatra_sv написа:......Успех :finger:

Това емотиконче,дет си го праснала е среден пръст :lol:
Зеленоочке,ангелът по ринцип в съня е на хубаво... носи щастие,късмет,здраве...
Бурното море е неспокойствие по принцип,и неприятности...

Общо взето само това мога да ти кажа.
Всичко, което мога да загубя, държа или докосвам с ръцете си, а всичко, което не искам да изгубя, пазя в сърцето си!
Аватар
Анет
наш човек

Мнениеот pamsito » 17 Ное 2014, 19:57

Zdr,az tazi sutrin malko predi da se sabudq sanuvah che sam bremenna v 4-q mesec i dori osetih kak bebeto me rita...znaete li kakvo oznachava tova
Аватар
pamsito
нов

Начало  • Назад към Съновник