Маска с балончета – новият забавен бюти тренд

Маска с балончета – новият забавен бюти тренд

Маска, която непосредствено след нанасянето,...

7-те вида любов - към коя спада вашата връзка?

7-те вида любов - към коя спада вашата връзка?

Какъв тип е вашата връзка? Вижте 8-те начина, по...

7 съвета, когато сте на нисковъглехидратна диета

7 съвета, когато сте на нисковъглехидратна диета

Нисковъглехидратните диети все още са сред...

Рецепти за класически сладкиши без яйца

Рецепти за класически сладкиши без яйца

Яйцата, както маслото, са една от основните...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот lolyte » 29 Фев 2008, 14:19

Ами като няма значение кое колко струва защо по-горе виждам толкова цифри :roll:
Да обичаш значи да намериш в щастието на друг своето собствено щастие...
Аватар
lolyte
наш човек

Мнениеот Stella_87 » 29 Фев 2008, 14:24

Защото си мерим пишките с таздевойка, която нещо се опита да прави муцунки, някак си не ми понасят такива, които са тук да се правят на много важни и много светски
Аватар
Stella_87
наш човек

Мнениеот Seagul » 29 Фев 2008, 15:10

Stella_87 написа:Защото си мерим пишките с таздевойка, която нещо се опита да прави муцунки, някак си не ми понасят такива, които са тук да се правят на много важни и много светски

Хубаво е човек, преди да се изкаже по дадена тема, да е поне малко запознат с нея, за да не се изкаже неподготвен.
"Тази девойка", както ти я наричаш, е една солидна и магнетична дама, чиято възраст й позволява да е виждала неща, за които ти не си и сънувала, чиято култура й позволява да знае работи, които дори не подозираш, и чиято външност и облекло могат да те турят в джоба й, ако ще и да имаш перфектните "мерки" и най-скъпата фуста.
"Тази девойка" се опита да ти каже нещо, при това доста съществено по твойта тема, което обаче ти така и не разбра, затова ти се струва, че си "ги мерите", или дори още по-смешното, че "тя иска да си ги мерите".
Следващия път пробвай малко да помислиш, преди да изтропаш нещо за муцунки и мерене на пишки.
Аватар
Seagul
наш човек

Мнениеот Stella_87 » 29 Фев 2008, 15:20

Seagul написа:
Stella_87 написа:Защото си мерим пишките с таздевойка, която нещо се опита да прави муцунки, някак си не ми понасят такива, които са тук да се правят на много важни и много светски

Хубаво е човек, преди да се изкаже по дадена тема, да е поне малко запознат с нея, за да не се изкаже неподготвен.
"Тази девойка", както ти я наричаш, е една солидна и магнетична дама, чиято възраст й позволява да е виждала неща, за които ти не си и сънувала, чиято култура й позволява да знае работи, които дори не подозираш, и чиято външност и облекло могат да те турят в джоба й, ако ще и да имаш перфектните "мерки" и най-скъпата фуста.
"Тази девойка" се опита да ти каже нещо, при това доста съществено по твойта тема, което обаче ти така и не разбра, затова ти се струва, че си "ги мерите", или дори още по-смешното, че "тя иска да си ги мерите".
Следващия път пробвай малко да помислиш, преди да изтропаш нещо за муцунки и мерене на пишки.

Тя пише, че преди 2 години си е купила от там.Точно тогава, когато и аз си търсих и обиколих почти всички салони в Асеновград.
Не разбирам ти адвокат ли се явяваш или асистент? А може би просто всичко е там от вашта си солидарност на "старшите" потребители във форума.
А този форум май е за изказване на личните мнения ... или се бъркам нещо?!
Аз не се опитвам да налагам моето мнение, просто го казвам
Аватар
Stella_87
наш човек

Предишна

Начало  • Назад към Мода