7 идеи за модерната спалня

7 идеи за модерната спалня

Как трябва да изглежда модерната спалня? В какви...

Познай марката: Шапката на Меган Маркъл

Познай марката: Шапката на Меган Маркъл

Кой е известният шапкар, чието име стои зад...

Как да спечелим войната с целулита с помощта на чист колаген?

Как да спечелим войната с целулита с помощта на чист колаген?

Целулитът поразява над 85% от жените, дори...

Модерните принтове за лято 2018

Модерните принтове за лято 2018

Лято 2018 ще ни изненада с принтове в ярки цветове....

256 години от написването на "История славянобългарска"

256 години от написването на "История славянобългарска"

О, неразумни и юроде! Поради что се срамиш да се...

СЗО: Видеоигрите пристрастяват като кокаина или хазарта

СЗО: Видеоигрите пристрастяват като кокаина или хазарта

Видеогрите могат да водят до пристрастяване по...

Модератори: Bambulka, Rama

Мнениеот fresi » 06 Сеп 2008, 21:29

Eve__--мерси мила :wink:
Аватар
fresi
нов

Мнениеот ellg » 19 Окт 2008, 21:14

Babylove, спря ли косопада и ако да как?Питам,защото ми се появи такъв проблем преди около месец.Видях,че има много мнения,но немога да изпробвам всичко препоръчано,затова искам да знам на теб кое помогна.
Аватар
ellg
приятел

Мнениеот BabyLove » 19 Окт 2008, 21:37

Косопада продължава, тия дни ще ходя да си взема направление за дерматолог ... :?
В любовта трябва да търсим човек, който ни прави щастливи и доволни от живота, благодарни, че сме го срещнали и че ни дарява с толкова любов. Всеки друг е просто изпитание към истинската ни половинка.
Аватар
BabyLove
наш човек

Мнениеот ellg » 19 Окт 2008, 21:47

Горкичката...Благодаря все пак за бързия отговор!Дано скоро се оправиш!
Аватар
ellg
приятел

Мнениеот Stella_87 » 19 Окт 2008, 22:00

Колкото и да е неприятно - втриването на чесън помага - това ви го гарантирам, не от собствен опит, а от опитът на няколко човека около мен и да ви кажа резултатът се забелязва
Аватар
Stella_87
наш човек

Мнениеот Ivelin4eto_74 » 20 Окт 2008, 06:36

Вейби, ако решиш да втъркваш чесън ще ти кажа един по-лесен начин...
Счукваш в хаванче (така ли се казва ....), няколко скилидки чесън и ги слагаш в едно парче марля , сгъната в два пласта....става нещо като торбичка с чесъна вътре ....И така по главата , леко стискаш да излезе само сока ...Така не се омацваш излишно с чесън и се извлича лековития сок ....
НО ....ти отиди на лекар задължително , въпреки ,че не ти пречи да се мажеш паралелно и с това ...
Най-важното, спри да мислиш само за косата си и да броиш косми, отпусни се и така нещата ще станат от самосебеси .... :wink:
Аватар
Ivelin4eto_74
VIP

Мнениеот naddeto:) » 21 Окт 2008, 11:36

На мен попринцип това лято много почна да ми капе косата, та като дойде и есента и тя не спря да капе реших да направя нещо.. Взех си едни таблетки против косопад и съм страшно доволна. Оправиха ми и ноктите, които от година се цепеха непрекъснато. :)
Аватар
naddeto:)
вътрешен човек

Мнениеот momo » 21 Окт 2008, 11:39

naddeto:) написа: Взех си едни таблетки против косопад и съм страшно доволна.
най-вероятно витамин А и Е...?

Michael Joseph Jackson
1958 - FOREVER

Ignorancia Suprema
Аватар
momo
наш човек

Мнениеот naddeto:) » 21 Окт 2008, 11:44

momo написа:
naddeto:) написа: Взех си едни таблетки против косопад и съм страшно доволна.
най-вероятно витамин А и Е...?

Не, те са хапчета (стана ясно, че не се изразих като хората) Казват се Пантогар и фармацевтката много ми ги препоръча. Съдържа и витамини, но не А и Е. Без да предендирам, че разбирам много реших, че може би 3 пъти на ден може и малко вповече да ми дойде и сега ги взимам 2 пъти на ден. Все пак ефект има.
Последна промяна naddeto:) на 21 Окт 2008, 11:48, променена общо 1 път
Аватар
вътрешен човек

Мнениеот momo » 21 Окт 2008, 11:46

naddeto:) написа:Не те са хапчета (стана ясно, че не се изразих като хората) Казват се Пантогар и фармацевтката много ми ги препоръча. Съдържа и витамини, но не А и Е. Без да предендирам, че разбирам много реших, че може би 3 пъти на ден може и малко вповече да ми дойде и сега ги взимам 2 пъти на ден. Все пак ефект има.
как така ги взимаш по 2-3 пъти на ден пък не са хапчета...? :roll:

Michael Joseph Jackson
1958 - FOREVER

Ignorancia Suprema
Аватар
momo
наш човек

Мнениеот rachona » 21 Окт 2008, 11:48

Наде , няма ли опътване? :? Щото витамини попринцип се пият веднъж на ден. Да не си направиш нещо.

Между другото сега се сетих. Миналата година много ми падаше косата и си взех стимулант за коса на Фито.На таблетки (с витамини). 80 лв. беше цената и ми стигнаха за 2 месеца, а косата ми спря да капе още на втората седмица.
I think I'll find another way
There's so much more to know
I guess I'll die another day
It's not my time to go!
Аватар
rachona
наш човек

Мнениеот naddeto:) » 23 Окт 2008, 21:37

rachona написа:Наде , няма ли опътване? :? Щото витамини попринцип се пият веднъж на ден. Да не си направиш нещо.

Между другото сега се сетих. Миналата година много ми падаше косата и си взех стимулант за коса на Фито.На таблетки (с витамини). 80 лв. беше цената и ми стигнаха за 2 месеца, а косата ми спря да капе още на втората седмица.

Да да, има си листовка, всичко. Там пише по 3 пъти на ден.
Аватар
вътрешен човек

Мнениеот Пеперудата » 10 Ное 2008, 12:56

Напоследък имах ужасен косопад, направо се бях шашнала, че ще оплешивея :? , но да ви споделя какво ме спаси. Купих си шампоан против пърхут на Себамед, моят е син (за мазна коса), но има и други разновидности. Усетих промяната след второто измиване, наистина има ефект. Сега губя по 10-15 косъма на ден, докато преди на възглавницата си сутрин намирах по 60. Е, с мазната коса още не съм се справила, но това е друг кахър. :wink:
Иначе преди това питах дерматоложката ми за косопада, но тя ми каза, че по това време няма смисъл да се правят изследвания, защото е сезон, в който е нормално косата да пада по-интензивно (до 100 косъма на ден). Така че не се притеснявайте, скоро нещата ще си дойдат на място. :wink:
Аватар
Пеперудата
наш човек

Мнениеот guchi_00 » 10 Ное 2008, 14:15

Обикновено косопадът е причинен от нещо - това може да бъде смяната на сезона най-често. През есента съм забелязала, че капе косата най-много.Но освен от смяната може и да се дължи от силния стрес например, смяна на климата и други фактори.
Има много маски, които се предлагат.Аз съм ползвала маската на Миосотис-тази, която е с мел, има и друга една, на която не се сещам за името - тя е с маслина и се продава във фризьорските салони. А и редица домашни маски вършат същата работа и са далеч по-евтини. Много е полезно за косата да се маже със затоплен зехтин и да се държи по минимум 2 часа.Животинската мас също върши чудеса.
Аватар
guchi_00
нов

Мнениеот Мелита » 12 Ное 2008, 20:07

Искам да се похваля с победа над косопада :lol: Три дни след първия прием на Пантогар вече имах резултат-намалял косопад,а след 10 дни напълно беше прекратено падането на косата ми.
Сега трябва да пия таблетките още минимум три месеца.Само дето имам проблемче...постоянно ми се хапва нещо :cry:
Аватар
Мелита
нов

Мнениеот .:::Believe in Me:::. » 12 Ное 2008, 23:46

Мацка /BabyLove/, мацай домашни маски, поне при мен имат ефект за косопада... :?
Изображение
Изображение
* * *
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения...Б. Ръсел
Аватар
.:::Believe in Me:::.
наш човек

Мнениеот tihi » 17 Ное 2008, 17:52

И аз съм за домашните маски.Можеш да си правиш всякакви смеси,зависи какво имаш под ръка.Нещо съм предубедена към готовите маски.Или може би моята коса не ги понася,не усещам ефект.
Аватар
tihi
нов

Мнениеот Бубето87 » 08 Дек 2008, 22:08

Eve__ написа:Шампоана на Fitoval е вълшебен. Има разлика веднага след първото измиване. Моята коса я изрусявам от 8 години и от както използвам този шампоан е по жизнена от всякога, а е само 6 лв. Когато видях резултата не можех да повярвам, защото преди това в скъпите салони ми пробутваха уж вълшебни продукти на зашеметяващи цени и нямаше кой знае каква разлика :shock: .После дерматоложката ми каза за Фитовал :D

Определено шампоана на Fitoval е вълшебен. От него косата става мека, има блясък. Откакто го ползвам не суша косата си със сешоар и не използвам пяна или гел, но косата ми започна да се начупва (по рождение ми е къдрава, но преди 2 години започна да се изправя), а къдриците са добре оформени и даже няма нужда да я реша.
Аватар
Бубето87
нов

Мнениеот Tonita » 09 Дек 2008, 10:10

Бубето87 написа:
Eve__ написа:Шампоана на Fitoval е вълшебен. Има разлика веднага след първото измиване. Моята коса я изрусявам от 8 години и от както използвам този шампоан е по жизнена от всякога, а е само 6 лв. Когато видях резултата не можех да повярвам, защото преди това в скъпите салони ми пробутваха уж вълшебни продукти на зашеметяващи цени и нямаше кой знае каква разлика :shock: .После дерматоложката ми каза за Фитовал :D

Определено шампоана на Fitoval е вълшебен. От него косата става мека, има блясък. Откакто го ползвам не суша косата си със сешоар и не използвам пяна или гел, но косата ми започна да се начупва (по рождение ми е къдрава, но преди 2 години започна да се изправя), а къдриците са добре оформени и даже няма нужда да я реша.
Този шампоан специално за косопад ли е ? :roll:
Колкото повече, толкова повече ...
Аватар
Tonita
VIP

Мнениеот ellg » 09 Дек 2008, 10:33

За косопад е шампоана.И аз го използвам и ми намаля косопада.(или си въобразявам :roll: )
Аватар
ellg
приятел

Мнениеот Tonita » 09 Дек 2008, 18:50

Да, днес купих кафявата опаковка. Тя е за косопад, да видим :(
Аватар
Tonita
VIP

Мнениеот .:::Believe in Me:::. » 10 Дек 2008, 23:35

А Fitoval освен за косопад за друго има ли? Или даже няма и серия? :roll:
Изображение
Изображение
* * *
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения...Б. Ръсел
Аватар
.:::Believe in Me:::.
наш човек

Мнениеот Tonita » 11 Дек 2008, 10:29

.:::Believe in Me:::. написа:А Fitoval освен за косопад за друго има ли? Или даже няма и серия? :roll:
2 шампоана имаше в аптеката. Кафяво-жълтата опаковка - за косопад. Другият не питах за какво е. А на листовката пише, че имало и някакви лосиони май. :roll:
Аватар
Tonita
VIP

Мнениеот Бубето87 » 12 Дек 2008, 18:35

Една фармацефтка ми каза, че маска с ТРИВИТАМИНОЛ действала много добре за косата, но ТРИВИТАМИНОЛ не е ли за овце? :roll:
Аватар
Бубето87
нов

Мнениеот winxi » 12 Дек 2008, 21:37

Бубето87 написа:Една фармацефтка ми каза, че маска с ТРИВИТАМИНОЛ действала много добре за косата, но ТРИВИТАМИНОЛ не е ли за овце? :roll:

:idea: :arrow: http://forum.rozali.com/viewtopic.php?t=7465
Аватар
winxi
наш човек

ПредишнаСледваща

Начало  • Назад към Коса